Elegantná béžová manikúra: foto

Fotografie módnych trendov v roku 2019 dokazujú: béžová manikúra nie je vôbec nudná, ale štýlová a elegantná. Nude farebná schéma je hitom sezóny, takže béžový dizajn nechtov je teraz na vrchole popularity. V tomto článku sa budeme s vami podeliť o najlepšie nápady takejto manikúry pre akúkoľvek dĺžku nechtov. Bude to krásne a zaujímavé!

Béžová manikúra - módny trend 2019

Máte radi béžovú manikúru?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Takáto odlišná béžová farba

Óda na nahú manikúru, začneme učením, aby ste si vybrali dokonalý odtieň tejto farby. Skutočnosť, že béžový tón sa môže pochváliť bohatou paletou, zaisťuje odtieň pre každú módnu ženu.


 • Krásna blondínka s broskyňovou kožou vyhovuje tej istej teplej béžovej farbe. Jeho majstri nail art sú vyberané pre dievčatá s typom jesennej farby.
 • Krásy „jari“ by sa mali tiež vyznačovať teplou béžovou farbou v manikúre, ale s jedným odtieňom. Odtiene by mali byť okrové alebo žlté.
 • Tmavohnedá béžová farba a jej nazelenalý odtieň sú kontraindikované pre opálenú kožu. Najlepšou voľbou by boli bohaté odtiene blízke žltej.
 • Pre dievčatá s farebným typom „leto“ odporúčame zvoliť béžovú farbu s hnedým charakterom.

Výber farby v závislosti od odtieňa pokožky

Zaujímavé : Návrh manikúry v štýle minimalizmu

Prečo presne béžová?

Odhalili sme tajomstvo popularity béžovej manikúry a urýchlene sa s vami podelíme!

Krásna a módna manikúra v béžových tónoch

 • Módne trendy sezóny 2019-2019 pre nude design vám umožňujú vytvoriť gél na leštenie, ktorý prestane byť štýlový a relevantný už niekoľko týždňov.
 • Široká paleta farieb robí tento dizajn vhodným pre všetky módy.
 • Tvar a dĺžka nechtu nezáleží - béžová manikúra je úplne všetko.
 • Aj keď narastie, béžové nechtíky budú vyzerať úhľadne a upratané, ako sa svetlé farby nemôžu pochváliť.

Tento dizajn dokonale zapadá do akéhokoľvek obrazu a bude vhodný v akomkoľvek prostredí.

 • Béžová manikúra vždy vyzerá elegantne a dokonca šľachticky. Okolie určite oslávi dokonalú chuť dievčaťa s takým štýlovým dizajnom nechtov.

Štýlová béžová manikúra pre dlhé nechty

Zaujímavé : Jemná manikúra - nové položky

Spájame a vyhráme

Najkrajšia manikúra s béžovým dizajnom v roku 2019 má iné odtiene. Dôležitý bude tandem s bielou farbou - to je klasika žánru pre elegantný dizajn nechtov pre každý deň. Kombinácia so zlatom je ideálna pre slávnostnú akciu. Novinkou je tajomná kombinácia s čiernou. A pre zmyselnéManikúra nie je nič lepšie ako spojenie béžovej a červenej farby.

Béžová manikúra - kombinácia s bielou

Dvojica béžových a ružových kvetov bude tiež úspešná a módna. Táto kombinácia dokonale zvláda vytvorenie ženského romantického dizajnu.

Matná béžová manikúra s ružovým

Venujte pozornosť! Harmonicky kombinované iba odtiene rovnakej intenzity. Je tiež možné, že dominuje jasná ružová.

Béžová manikúra s jasným lakom

Útulný a teplý béžový tandem s hnedými a čokoládovými odtieňmi vás zahreje na jeseň alebo v zime. Hlavná vec je zabezpečiť, aby zodpovedajúce farby boli rovnako studené alebo teplé.

Kombinácia béžovej a hnedej

\ t

Nápady na dizajn

 • Béžová manikúra s matným vrchom vyzerá luxusne a zároveň skromne a zdržanlivo. Najlepšia voľba hlavnej farby bude tá, ktorá je čo najbližšie k odtieňu pleti. Ak sa toto pravidlo zanedbáva, hrozí riziko, že prsty budú silnejšie a kratšie.

Béžová manikúra

 • Dnes v trende hry v kontraste. To znamená, že kombinácia matných a zamatových textúr s lesklým dekorom je vítaná. V manikúre používajte rubové, fóliové alebo ozdobné kovové akcenty.

Hra o kontrastoch

Zaujímavé : Francúzska manikúra so vzorom

 • Jemné francúzske šaty v béžových tónoch prekonávajú všetky záznamy v jeho všestrannosti. K tomuManikúra bola úspešná, je dôležité zvoliť správnu paletu farieb. V klasickej verzii francúzskej manikúry, kde je biela nahradená béžovou farbou, sa neodporúča používať tmavé farby. Najlepšou voľbou by boli odtiene béžovej farby, ktoré sú ružové. Ak chcete, aby bola bunda elegantnejšia, môžete ju ozdobiť iskrami, kamienkami a vzormi.

Jemný béžový francúzsky

 • Geometrická manikúra si zachováva svoju pozíciu na vrchole popularity niekoľko sezón v rade. Toto je výhra pre štýlových milovníkov minimalizmu.

Geometrická béžová manikúra pre krátke nechty

 • Zaujímavou myšlienkou by bolo použiť trblietky v kombinácii s béžovým pastelom. Bez ohľadu na to, čo si vyberiete - zlato alebo striebro - manikúra v každom prípade bude dokonalá.

Béžová manikúra s trblietkami

 • Zvýšená elegancia manikúry - používanie kamienkov. Módne trendy na takom luxusnom dekore nikdy nestratia význam. To preto, že dievčatá budú vždy chcieť vyzerať kráľovsky nádherne. Zlaté a vyrezávané kamienky sú najlepšie kombinované s béžovou manikúrou. Vďaka neutrálnemu základu je dizajn vhodný aj v obliekaní.

Štýlová béžová manikúra s kamienkami

 • Vieme, že máte radi hýčkať sa krásnou manikúrou a často hľadáte nové nápady. Možno oceníte svetelnú paletu v kombinácii s rôznymi kresbami. Pozrite safoto, ako rôzne môže byť podobný dizajn.

Štýlová manikúra so vzorom

 • Jemný ťah farby ombre vyzerá elegantne s béžovými tónmi. Voľba sprievodného tónu je veľmi široká, ale z nejakého dôvodu dievčatá väčšinou milujú gradient béžovej farby s ružovou alebo broskyňou. Možno dôvodom je neuveriteľná ženskosť takéhoto dizajnu?

Módne Ombre

 • Ohromujúca manikúra v závojovej technike bola tiež pevne zakorenená v množstve súčasných trendov. Táto technika zahŕňa použitie krásnych motívov čipky v dizajne.

Béžová manikúra s čiernou čipkou

Najobľúbenejšia kombinácia farieb v takejto manikúre je béžová s čiernou, ale môžete prísť s rovnako efektívnym tandemom.

Biela čipka

 • Štýlový trend „negatívneho priestoru“ nail art vyzerá skvele s béžovými tónmi. Toto je možnosť, keď manikúrová opierka ideálne ladí s jej tvorivosťou.

Negatívny priestor pre béžovú manikúru

 • Takýto útulný dizajn s použitím akrylového prášku vyzerá skvele v pastelových farbách. Majstri nail art jednoducho milujú vytvárať pletené vzory v tejto technike a dodržiavať ich chute zo sezóny do sezóny.

Béžová manikúra s trením

Tipy pre dievčatá s krátkymi nechtami

Béžová manikúra pre krátke nechty bude vždy skvelý nápad. Faktom je, že svetlé tóny vizuálne predlžujú nechtovú platňu aaby bol elegantnejší. Ak chcete zvýšiť efekt predĺženia, pridajte na manikúru vertikálne lesklé pruhy.

Krásna béžová manikúra

Hlavným pravidlom je, že veľký dekor je kontraindikovaný pre krátke nechty v béžovom dizajne. To však neznamená, že musíte úplne opustiť šperky v prospech jednofarebného povlaku. Dokonca aj kamienky sú vhodné pre krátku dĺžku, ak sú miniatúrne veľkosti.

Béžová manikúra pre krátke nechty s trblietkami

Variant návrhu win-win - výber 1-2 prstov. Táto technika nepreťažuje manikúru a vyzerá elegantne.


Trendy béžová manikúra už čaká na uskutočnenie na nechtoch. Ktorú možnosť si vyberiete: elegantné s kamienkami alebo možno minimalistické s geometriou? Čokoľvek uprednostňujete, buďte si istí: akýkoľvek béžový dizajn bude dokonalý. A všetko preto, že krása dnešnej doby je stručnosť a prirodzenosť.


Materiál pripravený redaktormi webovej stránky outletvoderady.sk


Uverejnené10.29.2018Štítky: