Módne trendy 2019 v odeve a obuvi

Moderná móda je taká premenlivá, že ultra štýlové predmety zakúpené v minulom roku stratia svoju dôležitosť, a preto je čas zoznámiť sa s novým oblečením a obuvou, ktoré pre nás módne trendy 2019 pripravili.


Treba okamžite poznamenať, že v tejto sezóne bude každý fashionista schopný nájsť niečo vlastné, jedinečné a nezvyčajné. Koniec koncov, svetoví dizajnéri urobili všetko, čo bolo v ich silách a predstavili nám mnoho zaujímavých trendov. A aby sme vám uľahčili riešenie, zhromaždili sme najlepšie nápady v jednom článku.

Módne trendy v odevoch

V roku 2019 boli zbierky prezentované na mólach, ktoré zároveň zahŕňali luxus, ženskosť, pohodlie a dokonca aj niektoré futuristické.

Prvá vec, ktorú si všimnete, je, samozrejme, tkanina. Tento rok, takmer každý stylista ponúka, aby sa dostal k veci z holografickej tkaniny.

Bude to dôležité najmä v lete 2019.

Módnym trendom v roku 2019 v oblasti vrchného oblečenia sa odporúča venovať pozornosť svetlu, ale zároveň vodotesným a veľmi teplým bombardérom, bundám.

Zaujímavé: Módne bundy na jeseň a zimu

A v chladnejšom období, cítiť sa nielen štýlovo, ale aj pohodlne, stojí za to kúpiť termo oblečenie vyrobené z metalizovaných nití.

Holografia a reliéfna textúra budú väčšinou prítomné v modernom oblečení. Bude zaujímavé pozrieť sa na ombru od bohatej ružovej farby až po kov, výtlačky vo forme tekutiny,ktorý rozlial alebo roztavil kovy.

V tej istej sezóne zostávajú snímky vo forme stupníc relevantné.

Pre teplú sezónu dizajnéri ponúkli rôzne medovky, ponchy a vesty z dúhy a dúhovej organzy, ktorá pripomína krásne motýľové krídla, ako aj vážky.

Pri obrázkoch pre každý deň môžete použiť kombináciu látok a transparentných prvkov, ktoré sa môžu objaviť ako pruhy na nohaviciach, kapucniach alebo vestách.

Aké látky budú relevantné v roku 2019?

Pri výbere oblečenia je v prvom rade potrebné venovať pozornosť jeho kvalite, mal by byť príjemný na dotyk, aby sa nosilo, bolo to potešenie.

Dôležité! Zlá kvalita tkaniny môže spôsobiť rôzne nepríjemné pocity: od podráždenia pokožky až po alergie.

Tento rok sa na pódiu majstrovstiev umiestnia satén a hodváb, takže nezabudnite venovať pozornosť blúzkam alebo šatám z tohto materiálu.

Takéto ľahké a plynulé tkaniny sú ideálne na ľahké a romantické letné šaty. Atlas je tiež dokonale kombinovaný s čipkou a vytvára neuveriteľne elegantný set. Ale obleky z nohavíc sú lepšie kúpiť z bavlnenej viskózy.

Pletené výrobky sú rovnako populárne ako minulý rok. Za zmienku stojí najmä:

 • Šaty.
 • Roláky.

 • Sukne.

Toto sú vynikajúce možnosti, ktoré sa môžu stať prvkami kapsulárnychšatník. Koniec koncov, s ich pomocou, môžete vytvoriť štýlové súpravy pre každý deň, bez toho, aby trávili veľa času a úsilia. Pridaním jednoduchého príslušenstva môžete získať úplne iné obrázky.

Nižšie uvedená fotografia ukazuje niektoré zaujímavé a módne luky s úpletom.

Šifón nie je horší ako on. Je stále populárny. Tento materiál je ideálny pre vzdušné letné šaty a viacvrstvové sukne.

Šifón je vhodný aj na vytvorenie kancelárskeho vybavenia. Jednoduché šifónové tričko bude vyzerať skvele s klasickou ceruzkou sukne.

Nevzdávajte sa svojich pozícií a prírodných materiálov. Napríklad všetky kancelárske blúzky budú vyrobené z organickej bavlny. Táto tkanina - základ podnikania v tomto roku.

Zaujímavé: Módne dámske blúzky 2019

Módne výtlačky

Tento rok je bohatý na rôzne výtlačky a vzory. Stojí však za zmienku, že závideniahodná časť svetových módnych domov vo svojich zbierkach používala pás vo svojej rozmanitosti. Môžete tiež nájsť oblečenie v živočíšnej tlače, klietky a rastliny vzory.

Okrem toho bude relevantné:

 • Čiernobiele nápisy.
 • Kvety.
 • Rockové témy.
 • Kant svetlé a bohaté farby.

Ak chcete vytvoriť veselú jarnú náladu, môžete použiť hrach rôznych veľkostí.

V zime sa stylistom odporúča, aby venovali pozornosť cele. Môže navštevovať vrchné odevy, svetre,košele a dokonca nohavice.

V tejto sezóne sa osobitný dôraz kladie na etnické a národné modely, a preto sa vec s podobnou potlačou musí týkať 2019 rokov.

Zaujímavé:Boho Šaty

Akú farebnú škálu hľadať?

Tento rok sa na pozadí vybledli svetlé, jedovaté farby. Teraz sú v móde pokojnejšie neutrálne odtiene. Ale to neznamená, že šaty budú nudné a sivé. Pre milovníkov vyniká proti všeobecnému pozadiu, dizajnéri ponúkajú pozor na tieto farby:

 • Scarlet.
 • Burgundsko.

 • Červená repa.
 • Čokoláda.
 • Orange.

 • Coral.
 • Všetky odtiene zelenej a modrej.

Biela a čierna sú nadčasové klasiky, a preto sú vždy v trende. Je pravda, že tento rok sa módy vysokej módy odporúča kombinovať s jasnejšími farbami, hrať na kontrastoch.

Módne trendy v obuvi

\ t

Je oveľa ťažšie vybrať si novú obuv, ktorá by nielenže spĺňala všetky módne požiadavky, ale aj naše preferencie, ako oblečenie. Koniec koncov, predkladá oveľa viac požiadaviek. Mal by byť trvanlivý, krásny, univerzálny v štýle a farbe.

A aby sme vám uľahčili nakupovať pri hľadaní tej istej topánky, pozrieme sa na tie najlepšie nápady, ktoré módne trendy z roku 2019 ponúkajú v obuvi.

Možnosť pre odvážne dievčatá

Trend # 1 Eternal Metallic

V minulosti to bolo relevantné.Ak máte pár topánok alebo topánok z podobného materiálu, neponáhľajte ich skryť. V tejto sezóne dokonca skóroval ešte viac populárne.

Módny dom Chanel ponúkol moderným ženám módu nielen farbu striebra, ale aj zlata, ktoré bolo nedávno považované za mierne zabudnuté.

Tieto topánky sú farbené zaujímavým a naozaj luxusným. Najmä v jesennom období.

Kovové topánky sú v dokonalej harmónii s klasickým šedým plášťom alebo semišovým plášťom.

Módny dom Alberta Feretti ponúkol strieborný celkový vzhľad, ale toto je možnosť pre odvážne dievčatá.

Trend č. 2 Eternal Classics - koža a semiš

V zime je lepšie uprednostniť osvedčené materiály. Zvlášť ak vezmete do úvahy skutočnosť, že takéto topánky boli prítomné v zbierkach všetkých dizajnérov.

Nekupujte čierne topánky. Pozrite sa bližšie na zaujímavejšie a žiarivejšie farby. Napríklad budú vyzerať dobre: ​​

 • Krémové odtiene.
 • Violet.

 • Smoky modrá.
 • Hnedé aj tehlové odtiene.

Pri výbere obuvi venujte osobitnú pozornosť päte, mala by byť pohodlná a stabilná.

Okrem toho takéto topánky zapadajú do akéhokoľvek oblečenia. Zaujímavý tandem je získaný zo semišových čižiem a kožených nohavíc, ako aj modrých džínsov.

Zaujímavé:Módne zimné topánky 2018-2019

Priehľadné topánky č. 3

Takéto topánky si zachovávajú svoj vrcholpopularity pre niekoľko sezón v rade. Čiastočne alebo úplne transparentné modely prezentoval módny dom Chanel. Samozrejme, takéto topánky nie sú vhodné pre každý deň, ale v špeciálnych prípadoch je to skvelá voľba.

Môže sa nosiť s obyčajnými džínsami, šaty nohavice, koktailové šaty.

Aké topánky sa vám páčili viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Ako vidíte, módne trendy pre rok 2019 sú veľmi rôznorodé a zaujímavé (pozri foto). Dúfame, že naša recenzia štýlových lukov vám pomohla rozhodnúť sa o vašom budúcom šatníku. Hlavná vec pri výbere štýlového luku, nezabudnite na svoje preferencie.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Vydané01/08/2019Štítky: