Výber účesu: Tajomstvo od kaderníkov

Chcete vedieť, ako si vybrať ženský strih podľa tvaru tváre? Potom zostaňte s nami! Potom, čo zvládnete umenie jednoduchého výberu účesu, pred vami sa vám otvoria nové možnosti vytvárania individuálneho štýlu, kde je každý účes tvárou v tvár.

Aká je vaša tvár?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Definujeme formu: chyba je vylúčená

Definícia tvaru tváre bude východiskovým bodom pre výber úspešného strihu vlasov a vytvorenie štýlového vzhľadu. Takže, musíte uviazať napnutý chvost, vybaviť markerom alebo rúžom a kruhom tvar tváre v zrkadle.

Zaujímavé : Najlepšie účesy pre oválnu tvár

Takáto jednoduchá metóda však nezaručuje vždy bezchybný výsledok. Navrhujeme pokračovať a začať merať pravítkom alebo meracou páskou. Musíte určiť šírku tváre na lícnej kosti, dĺžku tváre od začiatku rastu vlasov, rovnako ako šírka čeľuste na brade.

Ideálne proporcie tváre - merania

To je to, čo vaše merania znamenajú:

  • ak je dĺžka tváre takmer rovnaká ako šírka, určia sa tvár do štvorcovej alebo kruhovej kategórie, ale prvá má uhlovú čeľusť;
  • keď je výška tváre jedna a pol násobok šírky, môžeteuveďte pravouhlý, oválny alebo trojuholníkový tvar;
  • tvary trojuholníka a oválu sú charakterizované šírkou menšou ako 1,5 násobok výšky;
  • šírka čela a čela je väčšia ako šírka brady majiteľov trojuholníkového typu.

Posledným krokom pri určovaní tvaru tváre bude oboznámenie sa s charakteristikami každej postavy.

  • Chubby krásky sa môžu pochváliť roztomilé okrúhle tváre. Majú tiež zaoblenú líniu brady a takmer rovnakú dĺžku a šírku tváre.
  • Oválna plocha je charakterizovaná referenčným rozdielom v šírke a dĺžke 1,5 krát.
  • Štvorcová plocha sa dá ľahko vypočítať z masívnej brady. Má tiež rovnaké šírky a dĺžky. Ďalším istým znakom je, že vzdialenosť medzi okrajmi čeľuste je rovná šírke čela.
  • Obdĺžniková plocha je predĺžená, pričom dĺžka brady, čela a lícnych kostí je rovnaká.
  • Tvar srdca sa vyznačuje širokými lícnymi kosťami a zároveň miniatúrnou bradou. Trojuholník má rovnakú čiaru, ale viac uhlových čiar.
  • Dievčatá s diamantovým tvarom sa vyznačujú ostrou bradou a dvojnásobnou dĺžkou vzhľadom na šírku. Zaznamenané sú aj široké lícne kosti a pomerne úzka línia vlasov.

Merania na určenie tvaru tváre

\ t

Ak máte stále pochybnosti, či ste správne identifikovali číslo, porovnajte svoj vzhľad s fotografiami hviezd typických typov. Keď všetky merania skončia, najdôležitejšia a najzaujímavejšia vec zostáva: vybrať si účes podľatvar tváre.

Zaujímavé : Módne účesy pre štvorcovú plochu

Oval

Dievčatá s oválnou tvárou šťastného dievčaťa, pretože majú takmer úplnú slobodu voľby pri pokusoch na vlasoch. Prvoradou úlohou nie je pokaziť prirodzené údaje, ale zdôrazniť ideálne rysy účesom.

Vyžaduje duša krátky strih? Potom odporúčame pozrieť sa na očarujúcu účes "Pixie". To je vynikajúca voľba pre tých, ktorí chcú skryť svoje vysoké čela alebo vytvoriť dôraz na krásne oči.

Štýlový Pixie pre oválny

Štýlové riešenie budú mať aj „Bob“ a „Kare“ vo všetkých svojich početných variáciách.

Štyri druhy pre oválnu tvár

V prípade vzácnych chlpov je najlepšou záchranou „zrážka“ a „kaskáda“. Vyzerajú skvele na hlave vlasov akejkoľvek dĺžky, takže experiment.

Rebrík a kaskáda pre oválnu plochu

Venujte pozornosť! Dlhé a dokonale rovné pramene prispievajú k vizuálnemu predĺženiu tváre, a to nie je vždy krásne na oválnej tvári. Táto vlastnosť je plná samého seba - vysoký objem a nadmerný objem v oblasti koruny.

Obdĺžnik

Táto forma je trochu podobná oválu, ale má ostrejšie uhly, výraznejšie lícne kosti a skôr vysoké čelo. Pri výbere dokonalého účesu je výzvou dať funkčnosti mäkkosť a znížiť dĺžku tváre.

Z rôznych účesov vyberte odstupňované možnosti.vytvoriť romantický obraz pomôže mäkké kučery na kontúre tváre. Tiež skvelý nápad by bol zlomyslný kučery v lícnych kosť - to prispieva k úprave proporcií. Optimálna dĺžka vlasov je čiara pod bradou.

Krásny účes na obdĺžnikovej strane

Ak chcete skryť veľké čelo, hrubé alebo mleté ​​rany, ktoré vám pomôžu.

Postupné zrážky na obdĺžnikovej strane

Nenechajte sa uniesť vo vytváraní bouffant, pretože vysoké účesy nie sú kategoricky kombinované s obdĺžnikovým tvarom. Dokonale rovné vlasy sa nehodia.

Zrážky podľa typu tváre

Zaujímavé : Najlepšie účesy za oválnu tvár

Trojuholník

Hlavným prikázaním pre vlastníkov trojuholníkovej tváre je vyhnúť sa objemu v hornej časti hlavy.

Dokonale zapadne do boku, ako prvok rôznych účesov. Najlepší účes je považovaný za predĺžený bob.

Tvár trojuholníka

Srdce

Tvojou úlohou je rozšíriť bradu rovnými čiarami a vizuálne zúžiť čelo.

Pri výbere dokonalého strihu postupujte podľa jednoduchého princípu - pridajte objem v spodnej časti a odstráňte ho na vrchu. Na 5+, Cascade z ušných lalokov zvláda túto úlohu. Môžete si tiež vybrať odstupňovaný bob alebo predĺžený bob.

Kruh

Dievčatám s okrúhlou tvárou sa neodporúča rezať hrubý treskcelú šírku čela. Je tiež potrebné opustiť kučery v štýle perm - to bude určite pridať kruhovitosti. Tiež nie je vaša možnosť všetky účesy, ktoré končia v línii líca alebo lícnych kostí. Je to istý spôsob, ako sa na ne jasne zamerať.

Vaším hlavným cieľom je nakresliť kruh a vizuálne ho priblížiť k oválnemu tvaru. Zapamätajte si akčný plán. Dievčatá s kučeravými vlasmi by mali uprednostňovať dĺžku pod ramenami. Dokonalým riešením pre akúkoľvek vlasovú štruktúru by bola „Cascade“ pri strednej dĺžke. Tiež vhodný "rebrík", ktorý dá štruktúru a objem.

Zrážky za okrúhlu tvár

Experimentovanie s dennými účesmi dáva prednosť možnostiam s objemom v oblasti koruny. Tento efekt je najjednoduchšie dosiahnuť pomocou hromady.

Na odvrátenie pozornosti od okrúhlosti vyberte bočné delenie, bočné rany alebo asymetriu v líniách ostrihania.

Námestie

Dievčatá s touto formou sú hrdé na svoju čistú líniu brady a krásne výrazné lícne kosti. Zároveň však často chcú zmäkčiť vlastnosti a trochu roztiahnuť tvár. K tomu stačí vybrať správny strih.

Perfektné zámky tváre, rany na boku, rovné dlhé vlasy a výrazný objem v korunke sú perfektné.

Strih na štvorcovej strane

Zaujímavé : Dámske módne účesy 2019: najnovšie trendy, fotografie nových výrobkov


Rhombus

Dievčatá s holičmi v tvare diamantuOdporúča sa zabudnúť na odmerné "Pixie", rozčesané vlasy, rovnako ako na krátku dĺžku vlasov s rovným rany a nadmerné pomp.

Vyberte bočné delenie s predĺženými nárazmi do strany. Perfektný účes je Pixie, ale s roztrhnutými prameňmi, kaskádou na stredných vlasoch a predĺženým bobom.

Zrážky na tvári v tvare diamantu

Dúfajme, že pre vás nebolo ťažké určiť tvar tváre a vybrať si ostrih. Takže sme pokojní, pretože naši čitatelia teraz vedia, čo požiadať kaderníka, aby vyzeral ešte atraktívnejšie.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené11/01/2018Štítky: