Letná manikúra 2019

Módne trendy letnej manikúry sezóny 2019 sú zmesou jasných farieb, štýlového dizajnu a odvážnych riešení. Zaujalo? Potom, skôr, pozrite sa na našu inšpirujúcu kolekciu nechtov umenia pre najslnečnejšie obdobie a vyberte si dizajn, ktorý si zaslúži vyzdobiť nechty a zdvihnúť svoje nálady!


Farebná škála

Aby ste mali dokonalý a štýlový vzhľad, musíte si byť vedomí súčasnej palety nail art. Teraz vám povieme, aké farby sa stali obľúbenými letnou sezónou!

 • S príchodom tepla sú najživšie a pozitívne tóny vyradené z vedenia. Tentoraz boli žlté, červené a oranžové.

Zaujímavý dizajn

 • Nasýtené farby azúrovej, tyrkysovej, modrej a modrej sú ďalším módnym favoritom tohto leta.
 • Nespochybniteľný musí mať mnohostrannú paletu odtieňov bobúľ: ružová, šarlátová, slivková, čerešňová a karmínová sú na vrchole popularity.

 • Pán 2019 sezóny - koralová farba - sa tiež ukázal v celej svojej kráse v jasnom a pozitívnom nechtovom umení.
 • Nie však korálový. Okrem jasných farieb sú v zozname trendov zahrnuté jemné pastelové odtiene. Medzi najvýznamnejšie tóny patrí béžová, práškovo ružová, krémová, svetlomodrá a biela.

 • Ktorýkoľvek z trendových farieb v sezóne 2019 môže mať metalizovaný povrch. Takéto nechtíky sú relevantné ako v monochromatickom, tak aj v harmonickom spojení niekoľkých tónov.

Venujte pozornosť! Jasné odtiene v manikúre dokonale pozerajú na priemernú dĺžku nechtov, ale pre impozantnú dĺžku sa odporúča zvoliť viac umiernených pastelových farieb.

Monochromatický povlak

V lete je najjednoduchší spôsob, ako rozhodnúť o pevnej manikúre, najjasnejší a najpozitívnejší odtieň, pretože bohaté farby sú dokonale kombinované s farebným obdobím.

Pevná manikúra je ideálna pre krátke nechty - bude vždy vyzerať elegantne a dobre upravená. Môžete si vybrať akúkoľvek farbu - neutrálny nahý, šťavnatý alebo tmavý odtieň.

Jasná abstrakcia

Abstraktné mozaiky, umelecké ťahy a kombinácia niekoľkých jasných farieb - to je tajomstvo skutočne štýlovej manikúry s najväčšou letnou náladou. Nakoniec, módy mali možnosť využiť niekoľko obľúbených farieb v nechtovom dizajne.

Sladký kvet

Táto technika zmiešala všetko - 3-D dizajn, motívy z farebného skla, farebné palety a objemové kvety. Musím priznať, že tandem sa ukázal byť veľmi originálny a štýlový.

Ak by sa nedávno takéto majstrovské dielo na nechtoch dalo kresliť iba ručne, ale teraz sa do arény dostali šablóny rovnakého mena. Fashionistas nemusia riešiť hádanky o zložení dizajnu a zdokonaľovať svoje umelecké schopnosti - transparentní jazdci s čiernymi okrajmi budú mať všetku prácu pre seba.

Minimalizmus

V prípade sezónnych nepokojov farieb a dizajnu by sa nemala chýbať kreativitaminimalizmus - univerzálne riešenie pre štýlovú stručnú manikúru. Len v prípade, pripomíname jeho charakteristické rysy:

 • jednoduchosť vzoru;

 • jasnosť čiary;
 • monochromatická alebo nie viacfarebná paleta;
 • stručnosť stručnosti;
 • mierny dekor.

Tento zoznam môžete použiť ako podväzok na vytvorenie štýlového minimalizmu na klinec. V lete sa tento trend nezaujíma o pozície, len to nevadí požičiavať si viac živých a bohatých farieb na jeho realizáciu. Ďalším kľúčovým trendom v minimalistickej manikúre sú kovové akcenty.

Zaujímavé:Jasná manikúra 2019

Námorná nálada

Letná dovolenka určuje náladu na manikúru a podporuje používanie morských motívov. Takáto myšlienka môže byť realizovaná pomocou charakteristickej palety - bielej, modrej a červenej. Zaujímavejšou možnosťou sú tematické kresby v rôznych technikách. Chytiť nejaké nápady inšpirácie!

Dekorácia kutikuly

Ak nie ste ďaleko od najodvážnejších trendov krásy, všimnite si ozdobu kutikuly vo veľkom trblietaní. Táto novinka sa živo deklarovala na posledných výstavách a okamžite si ju všimli všetci módy pre manikúru na párty.

Delikátna manikúra

Správne, dizajn s obrazom ovocia a bobúľ bude najviac šťavnatá, kreatívna a chutná manikúra. Módne trendy umožňujú takéto neyl-umenie na ostré,dlhé alebo krátke nechty.

Veľmi zaujímavá manikúra

Počas niekoľkých sezón v rade sú obľúbené sladké vzory s čerešňami a melónmi. V lete sa k nim pridávajú kresby citrónu, ananásu, banánov a malín. Môžete dokonca použiť niekoľko možností naraz a vytvoriť skutočný ovocný kokteil v manikúre!

Floristika

Návrhári nechtov si sú istí, že kvety na nechtoch nikdy nestratia svoj význam. S príchodom tepla je taká ženská a jemná manikúra vždy na vrchole popularity. V lete 2019, trend nie je len obraz kvetov, ale aj listy, vetvičky a púčiky. Najväčším hitom sú však motívy tropických nechtov.

Na základe tohto trendu môžete realizovať veľkolepý a krásny dizajn s objemovými farbami.

Objemová konštrukcia

Nové trendy v letnej manikúre umožňujú stelesniť najodvážnejšie a mimoriadne nápady. Je to jeden z týchto exkluzívnych nových produktov - jedná sa o 3-D dizajn s kvapkami dažďa, ktoré chcete odtrhnúť. V sezóne 2019 zdobia kvapky matný alebo metalizovaný povrch.

Letné francúzske

Francúzska manikúra je klasikou elegantného a bezchybného vzhľadu. Ale čo robiť letnú náladu v známom dizajne? Existuje niekoľko nových produktov manikúry, ktoré vám to umožnia:

 • francúzština v jasných farbách;

 • dizajn s tematickými letnými kresbami alebo jazdcami;
 • línia úsmevukamene;
 • francúzska manikúra s jasným gradientom;
 • trblietavé dekorácie;

 • kombinácia francúzskeho a mesačného dizajnu.

Zaujímavé:Ružová bunda: módna manikúra 2019

Letná geometria

Hitom sezóny - geometrickým dizajnom - v lete nezanecháva módny Olympus, ale jeho základom je svetlá paleta. V tomto výkone vyzerá ešte výraznejšie a štýlovo.

V lete je možné zrealizovať geometrický dizajn v módnom štýle farebného blokovania a naraz kombinovať niekoľko obľúbených farieb.

Flitre

Brilantný dekor nie je v popularite u iných technikov. Trblietavé akcenty sa lesknú na letnom slnku a vytvárajú nádherný dizajn. Displej lesklých šperkov v sezóne 2019 je veľmi rôznorodý: môžete použiť kamienky v podobe stručných akcentov, a môžete trblietať celý povrch nechtu. Štýlové novinky tohto leta - kovové šperky v každom z jeho prejavov.

Aký dizajn bude v lete ozdobovať nechtík?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Gradient

.

Pozrite sa na fotografiu, ako jasne a štýlovo vyzerá letná manikúra v sezóne 2019 s gradientovým efektom. Ak inde, ak nie v lete, bude možnosť vyskúšaťsvetlé farebné prechody a ich jedinečná kombinácia s jiskrami. Áno, áno, tento rok môžete urobiť všetko naraz!

Negatívny priestor

Leto je najlepší čas na experimenty v umení nechtov. Vynikajúci základ pre kreativitu - štýlová technika negatívneho priestoru. Kombinácia transparentných prvkov s typickými letnými farbami vyzerá originálne a módne.

Zaujímavé:Svetlá letná manikúra - zaujímavé nápady, foto

Mušle

Pomocné mušle sú spojením s ženskosťou, krásou a luxusom. Tak prečo nie stelesniť túto myšlienku v letnej manikúre? Takýto veľkolepý dizajn je vytvorený pomocou akrylovej zmesi - je zodpovedný za zvlnenú textúru perly. Výber farby win-win pre takéto umenie nechtov je ružový, fialový, korálový, mliečny a zrkadlový náter.

Módne trendy v letnej manikúre 2019 poskytujú takmer úplnú slobodu pri výbere palety a dizajnu. Existuje toľko štýlových možností dizajnu, že naša kolekcia fotografií obsahuje len malú časť z nich. Na základe aktuálnych trendov môžete nekonečne fantazírovať - ​​nápady budú stačiť na celé leto!Materiál pripravený redaktormi webovej stránky outletvoderady.sk


Vydané26.3.2019Štítky: