Krásna manikúra pre nový rok 2019

Krásna manikúra pre Nový rok 2019 vám umožní vyzerať dokonale na špičkách vašich nechtov na naj magickej noci v roku. Náš foto výber aktuálnych návrhov oznamuje maratón prípravy na Vašu obľúbenú dovolenku! Vyberte si najkrajšie nechtové umenie, nechajte sa nabiť novoročnou atmosférou a predvídajte slávnostné rekvizity!


Zaujímavé: Lunárna manikúra: originálne nápady

Dĺžka a tvar

\ t

Módne trendy slávnostne oznamujú najrelevantnejšiu priemernú dĺžku nechtíka. Toto nie je len krásne, ale aj veľmi praktické riešenie. Nepredstaviteľná dĺžka sa nelepí na dovolenkové oblečenie a kazí náladu.

Pokiaľ ide o samotnú trendovú formu, vedúca pozícia patrí k hladkým, zaobleným tvarom - mandľám a oválom.

Ak ste fanúšikom veľkolepých ostrých nechtík, môžete sa trochu odtrhnúť od módnych pravidiel. Tento Nový Rok, môžete všetci! Zaujímavé: Módne náramkové hodinky 2019

Súčasná paleta

Z roka na rok zostáva paleta módnych odtieňov pre slávnostný dizajn takmer nezmenená. Úspechy vyhrali takéto výlučne novoročné farby ako:

 • červená;

 • modrá;

 • burgundské;

  Vínová farba je vhodná pre dievčatá všetkých vekových kategórií

 • zlato a striebro;

Striebro pomôže vytvoriť skutočne slávnostnú manikúru

.
 • smaragd;

 • fialová.

Klasická čierna alebo biela farba môže byť nádhernou kulisou pre vašu kreativitu.

Ak chcete upokojiť symbol nadchádzajúceho roka a vyhrať svoju pozíciu počas celého roka 2019, urobte si v jeho obľúbenej palete manikúru. V tomto čase má žlté hlinené prasiatko žltú farbu nálady. Je pozoruhodné, že celá škála žltých odtieňov bude relevantná: od citróna po zlato a hrušku. Tiež, všetky prírodné tóny sú poctené: hnedá, tmavo zelená a oranžová.

Zaujímavé: Manikúra v pastelových farbách

Veselá žltá

Manikúra v žltej farbe je sviežim a výnimočným riešením, ktoré odlišuje obvyklé novoročné návrhy. Vďaka prasiatku za takúto netriviálnu myšlienku!

Rodina žltých odtieňov by bola vhodná na to, aby sa pozerala na rôzne techniky manikúry a náš výber fotografií je toho dobrým dôkazom.

Osobitná pozornosť by sa mala venovať výberu vhodného odtieňa, pretože žltá je skôr zákerná a protichodná farba. Takže, ak máte férovú kožu, radšej by ste mali radšej chladné tóny. Tmavá krása, naopak, odporúčame bohaté teplé odtiene žltej farby.

Óda na symbol roka

Môžete dobiť roztomilé prasa s manikúrou s vlastným obrazom. Takýto náznak pozornosti ju nenechá ľahostajnou a ďakujem vám za šťastie a veľa šťastia za celý budúci rok.

Nie je však potrebné pokryť každý klinec umeleckou ilustráciou s ciciakom na hlave. 1-2 akcenty budú dosťdosť.

Dobrá možnosť pre novoročnú manikúru

Roztomilé snehové vločky

Očarujúce snehové vločky budú vždy skvelým nápadom na dizajn s náladou na Nový rok. Ich hlavnou črtou je, že aj začiatočník v manikúre si poradí s kresbou.

Najzákladnejšia technika bude vyžadovať len niekoľko sekúnd na navrhnutie každého klinca. Je len potrebné kvapkať trochu laku do zvoleného stredu snehovej vločky a nakresliť krásne lúče v rôznych smeroch. No, nie je to krásne?

Velvet Sand

Ďalšou myšlienkou nezabudnuteľnej manikúry pre Nový rok 2019 je používanie zamatového piesku.

Čo tak o ľudovom pokrytí plášťom? Alebo dávate prednosť kresbám a monogramom so zamatovou textúrou na matnom alebo lesklom povrchu?

Súťaž kresieb

Novoročný dizajn nechtov je jednoducho povinný zvýšiť vašu náladu a mať na dovolenku. Tematické kresby sa s takou zodpovednou úlohou lepšie vyrovnávajú:

 • vianočné stromčeky;
 • Santa Claus;
 • posuny;
 • jeleň;
 • zvonkohry;
 • snehuliaka;
 • zábavná pyrotechnika;
 • poháre na šampanské;
 • Hračky na vianočný stromček.

Zaujímavé! Do roku 2019 sa môžete dostať s prianím alebo mottom aplikovaným na jeden z nechtov. Po prvé, všetky nápisy sú absolútnym majstrom vo svete trendov nail art. A po druhé, takýto vážny postoj zdvojnásobuje vaše šance na splnenie vášho drahocenného sna alebo šťastiabudúci rok.

Zostavili sme pre vás fotografickú kompiláciu najnáročnejších a najmodernejších dizajnov s kresbami. Stačí si vybrať najlepší nápad, postaviť sa s kefami a lakmi na nechty a začať vytvárať skutočné novoročné majstrovské diela.

Francúzske lekcie

Moderný rytmus života povzbudzuje mnohé ženy, aby začali svoje pracovné povinnosti už začiatkom januára. Táto okolnosť by určite nemala byť prekážkou pre krásne nechtové umenie. Práve naopak, bude to najlepší dôvod na vytvorenie elegantnej a diskrétnej servisnej bundy v jej slávnostnej verzii.

Prísny kódex oblečenia nebude proti klasickej dekorácii, brilantnému úsmevu, umeleckej maľbe alebo razeniu okrem klasickej verzie francúzskej manikúry. Podľa nášho názoru je to najlepšia kombinácia elegancie a praktickosti!

Chic a Brilliance

Ak máte v pláne vyhodiť všetkých na Silvestra, pripojte skvelú výzdobu pre svoju dovolenku manikúru. Pre tie najpozoruhodnejšie vzory nie je nič lepšie ako trblietky, trblietky, kaviarne a yuki vločky. Je to módne, slávnostné a bezchybné!

Zaujímavé: Tajomstvo dokonalej domácej manikúry

Luxusné kamienky

Najkrajšia manikúra na Nový rok by mala byť luxusná. A kamienky - to je najlepšie riešenie na dosiahnutie tohto efektu. Iba slávnostný dizajn umožňuje plné vloženie a ženy módy ho aktívne používajú. Je však lepšie urobiť podobný dôraz na 1-2 nechtyManikúra nepreťažila obraz ako celok.

Situácia win-win - ide o kamienky vo forme ornamentu alebo vzoru. Pre krátke nechty sú vhodnejšie malé kamene a dĺžka je viac než priemerná v doslovnom zmysle slova ponúka veľké pole pre experimentovanie.

Kamienky v celej svojej kráse budú vhodné aj v stručnej a konzervatívnej manikúre. Majú super-schopnosť zariadiť dovolenku akcenty a nie ísť nad rámec obmedzenia. Dokonca aj monochromatický náter vyzerá ako Nový rok, len na neho pridajte lesklé kamene.

Kovové akcenty

Trend zdobenia zlata a striebra v manikúre si s istotou zachováva svoju pozíciu medzi sezónou a sezónou a v nadchádzajúcom roku 2019 svoje pozície určite nevydá.

Plastický efekt drahých kovov sa vytvára pomocou jemných trblietavých alebo väčších flitrov. Ak máte strieborný alebo zlatý lak, jeho najlepšia hodina určite príde! Použite ho ako veľký vrchný náter alebo kreslenie jednotlivých prvkov.

Úspešným riešením by bolo aj vytvorenie fascinujúcich modelov s použitím brilantného prášku. Krása a len!

Akékoľvek experimenty s kontrastmi sú vítané. Napríklad kovové motívy vyzerajú na čiernom alebo priehľadnom pozadí nádherne.

Venujte pozornosť! Zlaté prvky sú perfektne kombinované s teplou a bohatou základňou a striebro bude vynikajúcim párom so studenými farbami.

Už ste sa rozhodli, akú manikúru urobíte?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Motívy gradientu

Ombre efekt získal mnoho ženských sŕdc, pretože je to najlepší spôsob, ako spojiť svoje obľúbené farby v jednom dizajne. Pre dievčatá, ktoré prešli týmito múkami, je výber jedného odtieňa pre manikúru skutočnou spásou.

Neváhajte použiť niektoré obľúbené tóny pre gradient nail art. Hlavná vec je, že sú navzájom harmonicky kombinované. Napríklad klasika je tandem modrej a bielej.

Zrkadlové trenie

Tento trend si tiež zaslúži vašu pozornosť, pretože je ideálny pre manikúru so slávnostnou náladou. Prášok s farbivovým pigmentom vytvára skutočne neuveriteľné vzory, ktoré vyzerajú veľmi štýlovo.

Spicy Red

Ak na Silvestra chcete opakovane počuť kompliment „Dievča v červenej farbe, ste krásna,“ použite tento svetlý odtieň vo vašej dovolenkovej mašle a manikúre.

Umenie červenej nechty je považované za jednu z najobľúbenejších možností pre novoročný dizajn. Je nádherný nielen v hrdosti, ale aj v kombinácii s rôznymi dekoratívnymi prvkami:

 • sľuda;
 • prášok;
 • kamienky;
 • guľôčky;
 • bujóny;
 • kamifubuki;
 • konfety;
 • trieť;
 • fólia.

V každej verzii, červená manikúra sľubuje, že bude vyzerať ako kráľovský luxus, a vy a on sa určite stane hviezdou strany!

Dúfame, že ste mali skvelý čas sledovať našu fotografickú zbierku krásnej manikúry pre Nový rok 2019 a všimli ste si najinšpiratívnejšie nápady. Ako sa stretnúť a stráviť, nie? Preto preniknite do nadchádzajúceho roka krásnymi, šťastnými a blízkymi!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané12/13/2018Štítky: