Rub: nápady na manikúru

V roku 2018 manikúra s rubom rozbil všetky záznamy popularity. Tento neobvyklý dizajn je tak obľúbený módy všetkých vekových kategórií, že v budúcej sezóne sa očakáva, že jeho dopyt bude ešte väčší. Ako viete, použitie rubu na gélové leštenie na nechtoch môže vytvoriť rôzne efekty: zrkadlo, perleť, kovový lesk, 3D, moduláciu atď. Súhlasím, znie to lákavo? A vyzerá to ešte lepšie! Takže, ak ste sa nikdy uchýlili k tomuto nail artu, je čas ho spoznať lepšie.


Pokúsili ste sa urobiť manikúru s vlastnými rukami?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Čo je to rub-in pre nechty a aké sú jeho výhody?

Po prvé, pochopme, čo je trením? V skutočnosti je všetko jednoduché: je to najľahší prášok, ktorý sa treje mäkkou podložkou do nelepivého povrchu vrchu, ktorý môže byť akrylový, obyčajný lesk alebo gél na leštenie. Odtiaľ, vlastne, bol názov tohto dizajnu. Prášok si môžete kúpiť v akomkoľvek obchode so špecialitami a aplikovať ho doma sami. Na to nie sú potrebné žiadne špeciálne zručnosti.

Krásna manikúra s trením

Pokiaľ ide o výhody tohto umenia nail, sú určite natváre.

  • Jednoduché použitie. Ako sme už uviedli, môžete to urobiť rýchlo a jednoducho sami, bez použitia služieb majstrov.
  • Pevnosť. Povlak môže zostať na nechtovej platni viac ako tri týždne.
  • Jednoduché odstránenie. Na odstránenie nepríjemného pigmentu nebudete potrebovať žiadne špeciálne prostriedky. Použite bežný odstraňovač laku.

Uplatnenie techniky rub-in

  • Rozmanitosť. Dokonca aj s rovnakým trením, môžete získať niekoľko rôznych možností manikúry naraz, pretože v závislosti na zmene odtieňa alebo top laku, konečný výsledok sa tiež zmení.
  • Tretie vyzerá ako veľmi dôležité pre dlhé aj krátke nechty. Okrem toho môže byť použitý v tandeme s matným povrchom. Prirodzene, matný lak by mal pokrývať iba susedné nechty a ako pečiatka je úplne nevhodný.

Trenie na mandľových nechtoch

\ t
Dôležité! Na dokonalé obrúsenie nechtov je potrebné vyleštiť povrch dosky, inak lesklý pigment okamžite odhalí všetky nezrovnalosti a nedostatky. Okrem toho, že prášok naozaj dal hlboký lesk, neľutujú ju, a trieť vo veľkorysých aj porcií.

Zaujímavé : Krásne a mnohostranné trenie nechtov

Najpopulárnejšie druhy trenia

Teraz sa obraciame k najzaujímavejším - skutočným nápadom na manikúru s rubom v sezóne 2018, okrem toho nájdete výber fotografií,ktoré jasne ukazujú krásu nášho dizajnu. Začnime.

Štýlové variácie nechtíka lekárskeho s trením

Zaujímavé : Myšlienky na manikúru na mandľových nechtoch

Odieranie zrkadiel

Jeden z prvých a najjasnejších predstaviteľov tohto typu nechtov. Najobľúbenejšie sú ušľachtilé kovové odtiene: zlato, meď, bronz. Ale medzi stále veľmi mladé ženy módy, zrkadlo trenie je tiež veľký záujem v jasnej farebnej palete. Napríklad rôzne variácie modrej, fialovej, zelenej, červenej a žltej.

Dôležité! Manikúra vo forme zrkadlového trenia by mala byť spracovaná veľmi opatrne. Koniec koncov, každý drobný škrabanec okamžite zničí celý jeho vzhľad.

Perlové trenie

Je jednoducho nemožné vyjadriť, ako sa ukázalo, že módne perleťovo lesklé nechtové umenie v roku 2018 je módne. Stojí za to hovoriť o tom vôbec? Len sa pozrite na fotografiu. Jasne demonštrujú všetku ženskosť, eleganciu, nehu, netrivialitu a romantiku tejto manikúry. A samozrejme, tento dizajn sa stal najobľúbenejším medzi nevesty po celom svete. Dievčatá dobrovoľne položili perlu na svoje nechtíky a dokonca si pod ňou vybrali svoje obrazy.

Dôležité! Na perleťovo trené manikúru vyzerajú najvýhodnejšie, nechajú nechty elegantný oválny alebo mandľový tvar. Voľný okraj by mal byť 6-7 milimetrov.

Rub-in hranol

Alebo manikúra s 3D efektom. Veľmi populárny módny trend dnes, ktorý našiel širokú odpoveď medzi módy. Prášok, navrhnutý tak, aby vytvoril hlboký 3D efekt, je najmenší z celej série, ale zároveň je pomerne úsporný pri aplikácii. Okrem toho, tu je celkom možné hrať s farbami. Napríklad pri použití tmavého vrcholu (čierna alebo tmavo modrá) bude konečný odtieň veľmi nasýtený. Ale s ľahkým substrátom dosiahnete viac pretečení.

Dôležité! Doba schnutia horného laku by sa mala kontrolovať na najbližšiu sekundu. Koniec koncov, ak je príliš suchý, prášok na povrchu jednoducho nedrží.

Chameleón na rubalebo šváb

Toto je relatívna novinka v tomto druhu nechtového umenia, a preto o ňom povieme podrobnejšie. Hlavným rysom chameleónu je zmena farby v závislosti od osvetlenia. Presnejšie povedané, na tom istom klinec môže byť ten istý trením naliaty zo zelenej na purpurovú. Aj tu je tieň vrcholu veľmi dôležitý. Na základe toho, že si vyberiete, bude chrobák tmavý alebo naopak tlmený. V skutočnosti je názov tejto manikúry taký, že sa vizuálne podobá škrupine tohto hmyzu.

Dôležité! Samotný prášok určený na efekt chameleónu má béžový, sivý alebo žltkastý odtieň a na prvý pohľad nemôže poskytnúť takú hlbokú a nasýtenú farbu. Tento dojem je však chybný.Po nanesení rubu získa presne tieň, ktorý bol uvedený na obale.

Manikúra s trením "chameleón"

Gél a chróm

Ďalší módny trend, ktorý sa úplne dostane do obehu až v roku 2019. Aký je rozdiel chrómu odtrhnutého od obvyklého zrkadla, pretože sú trochu podobného vzhľadu? Ukazuje sa v neprítomnosti lesku. Venujte pozornosť fotochromovému gélu na leštenie. Neexistujú žiadne obvyklé modulácie a reflexný efekt. Všetko je viac zdržanlivé a stručnejšie. A len v závislosti od podkladu sa výsledná farba môže ukázať ako svetlá a mäkká, alebo chytľavá tmavá.

Lesklý chróm

Holografický rub v strieborných odtieňoch

Toto je veľmi dôležitý termín nail art, pretože v zime vyzerá obzvlášť pôsobivo. Vytvorenie úžasnej holografickej manikúry pomocou prášku obsahujúceho strieborný pigment. Univerzálne vyzerá pre akýkoľvek vrch, ale najlepšie je to odhaliť na čiernom a bielom podklade.

Dôležité! Strieborné trblietky oslovia Zem Gilt - symbol nadchádzajúceho roku 2019. Takže, neváhajte si vybrať túto myšlienku pre novoročnú manikúru.

Zaujímavé : Pekná manikúra s mačkami

Ruby "Northern Lights"

V tomto prípade je krásny názov nail art plne odôvodnený. Koniec koncov, farebná paleta použitá v tomto rub-in je veľmi podobná prirodzenému fenoménu rovnakého mena. častoTento typ pigmentu je zamenený s májovým chrobákom, ale v skutočnosti sú úplne odlišné, pretože v severných svetelných oblastiach sa predpokladajú chladnejšie odtiene.

Módny dizajn pre Ruby manikúru

V rokoch 2018 - 2019 sa trhaná manikúra stane vedúcim módnym trendom v segmente nechtov. To znamená, že by nebolo zbytočné zistiť originálne nápady na dizajn a možnosť ich kombinovania s inými oblasťami.

  • Manikúra s pevnou farbou.Ide o klasický, relevantný za všetkých okolností. Monochromatický lak na nechty vždy vyzerá elegantne a tiež nie je výnimkou.

Monofónna manikúra s trením

  • Číselné údaje . Abstraktné čiary, geometrické tvary, závoj, tematické kresby - všetko je rovnako dôležité ako kedykoľvek predtým. Tento trend bude vyzerať spolu s trením. Mimochodom, obrázky môžu byť tiež vykonané pomocou prášku, ak máte dosť zručností na to.

  • Rubovanie plus francúzska manikúra. Toto je luxus, elegancia a sofistikovanosť. Spoločne vyzerajú úžasne. Spravidla je línia úsmevu alebo diera zvýraznená žiarivým pigmentom, pokiaľ ide o reverznú francúzsku srsť. Farebnú paletu je možné zvoliť podľa obrázka.

Zaujímavé : Francúzska manikúra so vzorom

  • Kamifubiki, kamienky, trblietky, perly.Ako sa hovorí, nie je veľa lesku a ak sa aj toto pravidlo pridŕžate, odvážne ho ozdobte týmito dekoratívnymi prvkami.

Rub s perlami

Zaujímavé : Aktuálne nápady na manikúru s bouillami!

Dôležité! Buďte opatrní s kamienkami a ďalšie chytľavé šperky na nechty. Ak ich dáte príliš veľa, budú vyzerať bez chuti a dokonca vulgárne. Pamätajte si, že samotné trenie je veľmi účinné a sebestačné, čo znamená, že môže byť mierne doplnené, ale nie zatienené.

Dizajn s obmedzeným a elegantným leskom

  • Priehľadné kvapky.Toto je ďalší nový produkt v segmente, ktorý je veľmi obľúbený u žien. Kvapky sú vyrábané s obvyklým čírym lakom, ale napriek jednoduchosti, vyzerajú veľmi pôsobivo, najmä proti rub-na pozadí.

To je všetko! Dúfame, že ste si užili náš prehľad o manikúre s rubom. Ako vidíte, rok 2018 sa ukázal byť bohatým na originálne farebné riešenia a nezvyčajné nápady v tomto segmente. Takže aj tie najnáročnejšie módy budú mať na výber.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené19.11.2018Štítky: