Módne účesy pre štvorcový tvár

Je dôležité si uvedomiť, že nie všetky účesy sú vhodné pre štvorcovú tvár. Pri pohľade na fotografiu pred a po, budete rozumieť: dobre zvolený účes pomáha obopínať funkcie a robiť je mäkšie. Velmocia každej dievčatá je, že pozná vlastnosti jej vzhľadu a správne ich používa. Dokonale zvolený strih vlasov robí zázraky a robí jeho majiteľa ešte atraktívnejším. Použite naše tajné triky z tohto článku a buďte neodolateľní!

Tvar štvorcovej plochy

Zaujímavé : Módne účesy pre oválnu tvár

To je stále typ!

Vypočítajte si typ tváre je veľmi jednoduchý. Dievčatá - "štvorčeky" sa rozlišujú:

 • široké, výrazné lícne kosti;
 • symetria čistej tváre;
 • šírka spodnej čeľuste je takmer rovnaká ako šírka čela a lícnych kostí;
 • čistý obrys brady.

Rozlišovacie znaky štvorcovej plochy

\ t

Okrem vonkajších znakov sa majitelia štvorcovej tváre vyznačujú vnútornou silou a účelnosťou. Štatistiky naznačujú, že muži považujú tieto dievčatá za najviac sexy.

Aká je vaša tvár?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Aké chyby by sa mali vyhnúť

Štvorcový tvar sa dá ľahko urobiť vizuálne menším alebo ťažším. Jedna chybapohyb kaderníka a vzhľad sa môže dramaticky zmeniť. Aby ste sa vyhli chybám, zvážte niektoré tabu pre dievčatá s týmto tvarom tváre:

 • príliš krátke zrážky zdôraznia hranaté prvky a vytvoria na nich extra akcent;
 • rozlúčka tiež nie je najlepšia myšlienka;

Zrážky za štvorcový tvar

 • vyhnúť sa symetrii a rovným vlasom vo vlasoch;
 • účesy pre štvorcovú tvár, ako fotografie pred a po show, pozrite sa elegantný s prebrúsenými rany, rovné a ladné možnosti, aby tvár ťažšie;

Ideálny tresk pre štvorcovú plochu

 • zabudnúť na hladké účesy, pretože objem je váš asistent pri vytváraní dokonalého obrazu;
 • z toho istého dôvodu neberte vlasy do tesného chvosta alebo buchty;
 • Neotvárajte tvár dutinou a nezasúvajte si vlasy za uši.

Ale čo keď ste urobili niektoré z vyššie uvedených chýb? Naša rýchla módna pomoc vás ponáhľa! Pamätajte si, ktoré dámske účesy sa stávajú ozdobou štvorcovej tváre a zavádzajú naše myšlienky do praxe.

Poznámka pre dievčatá s krátkymi vlasmi

\ t

Príliš krátke účesy pre dievčatá s štvorcovou tvárou často vyzerajú skvele len na fotografii. V živote sa môžu sústrediť na vymedzenú bradu a lícne kosti. To sa dá ľahko opraviť vytvorením objemu v účese. Prudký strih vlasov alebo hrubé rany sa vyrovnať s touto úlohou ako "vynikajúce".

Zrážky za krátke objemy pre štvorcovú plochu

Zaujímavé : Trendy2019 účesy - aký je trend?

Móda pre boba predĺženého vpredu je určite po ruke majiteľom štvorcovej tváre. Je dôležité zvážiť dĺžku vlasov v ostrihaní: nemala by byť na línii brady.

Výber správneho krátkeho strihu: fotografia pred a po

Krátke účesy pre jemné vlasy by nemali byť bez objemu v zadnej časti hlavy alebo hornej časti.

Módne trendy diktujú popularitu odvážneho účesu. Je rovnako premenlivá a nemenná ako ženská povaha. Garson môže byť ľahko položený akýmkoľvek spôsobom doma. Vyberte si možnosť pre dátum, oslavu alebo len pre dobrú náladu. Koniec koncov, vyzerať krásne, dôvod nie je potrebné!

The Insolent Garcon

Krátke zrážky pre dievčatá by mali byť viacvrstvové a štrukturálne. Populárna kaskáda by bola skvelá myšlienka.

Spomedzi rôznych krátkych účesov si pozrite fotografie majiteľov a ich typ osoby. Štvorcový tvar je dôvodom, aby sme venovali pozornosť asymetrickým zrážkam. Je štýlový, moderný a veľmi sexy!

Asymetrické zrážky

Dievčatá so stredným vlasom

\ t

Vlasy a účesy vhodné pre dievčatá so štvorcovou tvárou sú dnes na vrchole popularity. S týmito možnosťami môžete vyzerať nielen atraktívne, ale aj štýlové.

Podlhovasté námestie urobí každé dievča očarujúcejším. Tento účes sa hodí do každej farby vlasov a veku majiteľa. Kare na predĺženie vyzerá žensky a romanticky.

Štýlová rozšírená kareta

Dlaň medzi moderným štýlom patrí, samozrejme, kadere stočené. Tento jemný účes roztiahne tvár a zjemní jeho vlastnosti.

Zvlnenie z tváre

Stredne dlhé vlasy budú tiež skvele vyzerať na viacvrstvových a viacvrstvových účesoch. Najlepšie je začať promóciu z úrovne lícnych kostí.

Roztrhaný strih

Asymetrické bob, lesklá kaskáda, gavroš, sesson alebo stránka - to všetko sú dobré možnosti pre stredné vlasy.

Zaujímavé : Top 10: Štýlové roztrhané účesy

Nápady pre dlhosrsté krásy

Medzi všetkými účesmi pre štvorcovú tvár na dlhej vlasovej kaskáde zvlášť milujú krásny sex. Šťastní majitelia kučeravých vlasov ocenia tento účes kvôli jednoduchosti stylingu. V tomto prípade je kaskáda navrhnutá tak, aby kučery boli vzdušnejšie a objemnejšie. Tento účes umožňuje vyzdvihnúť vlasy v chvoste, buchty alebo cop - zdá sa, že zakázané účesy pre štvorcový typ. Ponechaním prameňov v prednej časti obrázku pridáte kúzlo. Ak máte tresku, mali by ste ju položiť na bok.

Kaskáda pre dlhé vlasy

Slávny rebrík je ďalším námetom pre dievčatá s týmto tvarom tváre. Požiadajte kaderníka, aby ostré a odlišné dĺžku línií - vyzerá nádherne. Vysoké čelo môže ľahko skryť rany. V tomto účese tiež vykonáva nápravnú úlohu. Bočné rany na predĺžení sa jemne mieša s celým účesom a vzhľadomveľmi štýlové.

Rezanie rebríka

Zaujímavé : Štýlová kaskáda pre dlhé vlasy - foto

Rsódia, príbuzná kaskády, môže urobiť tvár mäkšou a rafinovanejšou. Osobitná pozornosť je venovaná objemu v oblasti koruny. Kaderník na tento účel môže vytvoriť nožnice vrstvy vlasov s malým ihrisko. A vo vašej moci dosiahnuť prirodzený bazálny objem s hromadou.

Zrážka podľa Rhapsody

Pokiaľ ide o styling dlhých vlasov, stylisti ponúkajú takmer plný let fantázie. Existuje len pár nuansy.

Dobrá voľba pre štvorcovú tvár - fotografia pred a po

S voľnými vlasmi ich neodstraňujte ušami. Nízke trsy a chvosty bez uvoľneného objemu a prameňov sú tabu. Môžete hrať s asymetria - kosa alebo chvost zdvihol na jednej strane vám pridá chuť.


Príklad hviezdy

Ak nechcete zápasiť s tým, ako si vlasy upravíte, požiadajte o pomoc hviezdy. Veľa vedia o správnom používaní prirodzených vlastností ich vzhľadu. Pozrite sa na krásne možnosti pre účesy a styling a implementovať ich.

Hviezdnym príkladom je Angelina Jolie

Medzinárodne uznávaná krása Angelina Jolie miluje experimentovať so svojím vzhľadom a vždy vyzerá bezchybne. Vezmite tiež na vedomie obrázky Olivia Wilde, Paris Hilton a Natalie Portman.

Natalie Portman

Ako vidíte, vyberte si účes pre štvorcový typ osoby bez treskualebo s ňou nie je vôbec ťažké. Prax naše rady a byť neodolateľný!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené09.09.2018Štítky: