Najmodernejšia džínsová bunda 2019

Džínsové bundy na rovnakej úrovni ako kožené bundy a bundy s demi sezónou pevne vstúpili do každodenného šatníka, ktorý bude módny v roku 2019, zvážte príklady módnych bloggerových prehliadok pre ženy a módu.


Nadrozmerné

Najobľúbenejším modelom tohto roku je nadrozmerná bunda. Ako keby boli vzaté z ramien iných, vyhovuje dievčatám a ženám akejkoľvek veľkosti tela.

Zábery s nadrozmernými bundami

Stylisti odporúčajú umiestniť ho do zoznamu základných vecí. Voľne strihaný džínsový výrobok so zníženými ramenami môže dopĺňať obrazy rocku, príležitostných, romantických lukov atď., Univerzálne av závislosti od farby a dekoru.

Vizuálne, nadrozmerná džínsová bunda znamená, že ide o niekoľko väčších veľkostí, ale v skutočnosti je to len špeciálny strih, v ktorom sú zväčšené len police, zadná časť a rukávy. Nákup podobnú vec, vyberte ju vo veľkosti.

Denimové bundy. Snímky z pódia

Je tiež potrebné, aby ste tento model mohli kombinovať s inými prvkami skrine. Takže, pre nadváhu, stylisti odporúčajú obrazy s dámskymi nadrozmernými bundami, poloprilepenými vrchmi alebo svetrami a chudými džínsy. Na fotografii av živote, takéto kombinácie vyzerajú dobre. V tomto prípade funguje pravidlo jedného prvku zväzku v obraze.

Krátke a dlhé bundy

\ t

V tejto sezóne sa dizajnéri obzvlášť horlivo venovali dĺžke džínsových výrobkov. V modelovej palete bundy sa to prejavilo ako miniatúrne krátke verzie, tak aj dlhéveci porovnateľné s výkopovými plášťmi.

Zaujímavé: Najmodernejšie okuliare z roku 2019

Môžu byť vyrobené z materiálov rôznej hustoty. Z toho záleží na sezónnosti modelu. Letné možnosti sú vhodné pre chladné dni a večery, demi-sezónu možno nosiť namiesto rovnakej kožené bundy.

Módne džínsové bundy rôznych dĺžok

V prípade mrazov sa džínsové bundy nebudú zahrievať.

Mimochodom, o kožených bundách. V tejto sezóne môžu byť vyrobené z kože alebo jej analógov. Značný počet demokratických odevných značiek ponúka kožené bundy z džínsoviny. Pravidlá strihania a vzhľadu modelu plne zodpovedajú originálu. Jediný rozdiel je tkanina.

Pásky a výšivky

Osobitná pozornosť by sa mala venovať výzdobe vecí. Sú to prvky, ktoré určujú módne trendy a v roku 2019 je jedným z najvýraznejších detských džínsoviek pruhy a výšivky, ktoré na fotografii pôsobia obzvlášť pôsobivo.

Dizajnéri veľkoryso ozdobia hotové výrobky pruhmi a zmenia ich na gýč. Ak tento jas nie je vhodný pre vás, namiesto bundy s množstvom malých a stredných pruhov, vyberte model s jedným, ale veľkým dekoratívnym prvkom.

Džínsová bunda s výšivkou

Minimalistickí fanúšikovia môžu obrátiť svoju pozornosť na módne trendy ulice - stručné vyšívané nápisy. Môžu byť umiestnené kdekoľvek:

  • nad vreckom klapky;
  • manžety;
  • na golieri atď.

Mnohé módne ženy si ich vyšívajú.samostatne. V tomto prípade je dekor obzvlášť dôležitý a nesie osobný odkaz.

Ručne maľované

\ t

Ide o osobitnú eleganciu v bundách, ktorá vyjadruje kreatívny charakter ich majiteľov. Teraz módne luky sú plné podobných detailov. Veľké spoločnosti a módne domy sa nezaoberajú takýmito požitkami. Aktuálne ponuky nájdete u malých značiek a remeselníkov, ktorí sa zaoberajú maľovaním odevov na objednávku. V tomto prípade bunda získava aj individualitu a originalitu, pretože si zákazníci sami vyberajú tlač.

Bunda s ručne maľovaným v štýle pop artu

Pop-art kresby sú obzvlášť populárne.

Otvory a odierky

Menšie odreniny sú charakteristické pre klasické modely. Bundy môžu tiež dopĺňať špeciálne vyrobené diery. Ak už skôr boli umiestnené výlučne v hlavnej časti plášťa, napríklad na policiach alebo rukávoch, teraz roztrhané prvky zdobia manžety a lem na spodnej strane výrobku. Nové predmety s potrhaným golierom sú považované za zvláštny pôžitok.

Klasická džínsová bunda s ošumelým golierom a otvormi

Zaujímavé: Dámske módne džínsy 2019: najnovšie trendy, foto

Niekedy môže výzdoba zahŕňať všetky tieto prvky: od dier a odieraní až po výšivky a pruhy.

Ďalšia možnosť dekorácie, ktorá už dosiahla vrchol popularity, ale výšivka s korálkami, korálkami a flitrami, je stále relevantná.

Šité zo zvyškov

\ t

Samostatnou položkou jeUveďte módne džínsové bundy zošité z džínsových škvŕn, ktoré sa líšia farbou a textúrou. V skutočnosti, patchwork technika bola prijatá módne domy, pracovať s denim pred pár rokmi.

Módne a štýlové obrazy s džínsovými bundami

Spočiatku to boli džínsy a sukne, teraz vyrábajú aj bundy s použitím techniky patchwork. Tu, predstavivosť dizajnérov nepozná hranice. Fashionistas, je dôležité si uvedomiť, aký druh dynamiky klapky nastaviť: vertikálne alebo horizontálne, a to, čo stojí za to kombinovať podobné prvky šatníka.

Sieťová bunda

Letná verzia džínsovej bundy môže byť len čiastočne vyrobená z džínsoviny. Úplne opakujú strih originálu, a dokonca aj textúrované švy v nich sú vyrobené z džínsoviny. Rozdiel v základe. Toto je sieťka, ktorá drží tvar dobre. Aby to vyzeralo veľkolepejšie v živote a na fotografii, bundy dopĺňajú ručnú výšivku.

Bunda zo sieťových vložiek

Klasika žánru

Klasické tenké džínsové bundy v roku 2019 sa môžu pochváliť aj miestom v šatníku módy. Tieto modely sú už dlho súčasťou základného šatníka. Hlavná vec je skombinovať ich so zaujímavými a módnymi vecami, aby obraz nevyzeral príliš nudne.

Módne luky

Chystáte sa kúpiť džínsovú bundu, je dôležité nielen vedieť, ktoré modely sú teraz na vrchole popularity, ale tiež pochopiť, aké prvky vášho šatníka môžete kombinovať.

Ak nemáte intuitívne porozumenie,Stylisti odporúčajú obrátiť sa na kombinácie win-win.

Bunda + šaty

V teplejších mesiacoch dávajte pozor na šaty a šaty vyrobené z lietajúcich tkanín alebo bavlny. Vzdušný strih ide dobre s džínsom, ale v tomto prípade bude potrebné namontovať alebo krátku džínsovú bundu alebo vestu.

Zaujímavé: Džínsové sukne 2019: od klasickej po otrhané

Objemný model sa najlepšie kombinuje s pletenými šatami. Dokonale zapadajú do siluety, zdôrazňujúc všetky krivky postavy a džínsy ju robia zaujímavejšou.

Džínsová bunda s pletenými šaty

Dĺžka oblečenia môže byť v každom prípade: od mini až po maxi. Všetko závisí od vašej výšky a postavenia.

Z topánok dávajú prednosť tenisky, gymnastiku, sandále a sandále na platforme. Topánky budú na mieste.

Chcete vyskúšať najmódnejší obraz z roku 2019? Nasaďte si pod volumetrickú džínsovinu. Ten je na vrchole popularity.

Denim + Denim

Monoluki sú teraz v trende, takže môžete kombinovať džínsové bundy s presne rovnakými šortkami v nohaviciach alebo sukni. Aby nedošlo k preťaženiu obrazu, doplňte ho svetlým alebo naopak neutrálnym vrcholom. To môže byť rolák, top, košele. Všetko závisí od ročného obdobia a vašich osobných preferencií.

Obraz v štýle celkového denimu

Denim + koža

Kožená ceruzková sukňa alebo legíny spolu s objemnou denimovou bundou vyzerajú víťazne. Podobnéobraz je dobrý, pretože topánky pre neho môžu byť vyzdvihnuté ako klasické, vo forme člnov s podpätkami, a módne športy.

Džínsová bunda a kožená sukňa

Džínové bundy sú dobré vďaka svojej univerzálnosti a dôležitosti v rámci rôznych štýlových trendov V roku 2019 sú módne modely v skutočnosti základom v dámskom šatníku a fotografie najštýlovejších ľudí na svete, ktoré určujú trendy, živo potvrdzujú túto skutočnosť.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené05/03/2018Štítky: