Účesy pre dlhé vlasy sám

Každá žena, ktorá má dlhé vlasy, by mala byť určite schopná robiť vlastné vlasy. To môže byť najjednoduchší štýl alebo trochu zložitejšie. Hlavnou vecou je, že sa môžete kedykoľvek rýchlo a s istotou postaviť do poriadku, čím dodáte obrazu jedinečné zvýraznenie.

Naučiť sa robiť vlasy sami je úplne jednoduché. Samozrejme, teraz nehovoríme o technicky náročných manipuláciách s vlasmi, ktoré môžu robiť len tí najpokročilejší majstri. V našom dnešnom prehľade budeme podrobne rozprávať o najdostupnejších a všestranných účesoch pre každý deň, ktoré do vášho života môžu priniesť štýl a krásu.

Krásne dlhé vlasy - ideálny základ pre účesy

Zaujímavé : Trendy účesy s Kanekalon

Gatsby Styling

Pamätajte na kultový film „Veľký Gatsby“, po ktorom sa móda retro štýlu doslova dostala do mysle miliónov žien? Takže, tento krásny účes s vlnami možno vykonať doma na vlastnú päsť a na každú dĺžku vlasov.

Robíte často účesy?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Módny štýl v štýle Gatsby

 • Najprv vytvorte bočné delenie. Toto je povinná požiadavka, ktorá sa musí dodržiavať, ak chcete presne uviesť do životaobraz 20s.
 • Ďalej si vlasy rozčesávajte a postriekajte ich lakom pre lepšiu fixáciu.
 • Teraz si vyberte čelo zo širokého pásu. Je to ona, ktorá neskôr pritiahne hlavnú pozornosť k sebe.
 • Vychádzajúc z koreňov, robte vlny s žehlením, obiehajúce každú časť kučery striedavo nahor a nadol.
 • V procese curlingu, utiahnite hotové zákruty stealth.
 • Nakoniec, pokropte vlnitý prameň alebo pramene, ak je ich niekoľko, lakom.

Gatsby Style Laying - krok za krokom

Požadovanou podmienkou pre tento retro obraz je otvorený krk. Preto, aj keď máte dlhé vlasy, nezabudnite ich pozbierať v elegantnej buchte. Hoci mnohí majitelia dlhých vlasov považujú zavedenie tejto položky za potrebné, vôbec nie sú potrebné. Naopak, nechajú zvlnené kučery vo vlnách, aby padli na plecia. Spravidla sa na ozdobu tohto štýlu používa elegantný ráfik alebo teak.

Malvinka v štýle

Malvinka je účes z kategórie „urob si sám a rýchlo“, ktorý ideálne vyzerá presne na dlhé vlasy. Budovať to, bude to trvať len pár minút času a minimálne zručnosti.

Účesy Malvinka

Zaujímavé : Jednoduché účesy pre dievčatá

Ale teraz, v priebehu rozprávania o retro štýle, nebudeme hovoriť o klasickom Malvink, ale o Malvinkovi v štýle chlapíkov.

 • Najskôr si vlasy rozčesávajte.
 • Ak je to želanie, kučery sa môžu zvlniť. Ale budem tiež rovnýPozrite sa veľmi cool!
 • Teraz oddeľte časť vlasov na korunke, bližšie k tvári, horizontálnym delením.
 • Dočasne ho zaistite klipmi. Zostávajúce vlasy na zadnej strane hlavy sa opäť rozdelili na dva laloky.
 • Z vrchu postavte malý zväzok.
 • Takže časť vašich vlasov padne na chrbát a časť bude namáhaná. To je nevyhnutné na to, aby sa vlasom dosiahol požadovaný tvar.
 • Vezmite si vlasy, ktoré zostali na hornej strane tváre, jemne ich rozčesávajte a striekajte ich lakom. Po tom, úhľadne, prameň po prameňoch, umiestnite ich na zväzok a úplne ho zatvorte.
 • Oprava miesta viazania vlasov s krásnou vlásenkou.

Malvinka v štýle štýlu - krok za krokom

V dôsledku toho získate na hlave veľmi objemný, ale štýlový účes. Dokončite svoj vzhľad zodpovedajúcimi šatami a topánkami a váš retro vzhľad je kompletný.

Každá malvinka vyzerá krásne s alebo bez tresku. A aby bolo možné pridať obvyklý romantický štýl, môžete uvoľniť kučery v chrámoch.


Romantický účes pre každý deň

Teraz sa obraciame na dlhé vlasy s rany a zisťujeme, aký druh účesu možno v tomto prípade jednoducho a jednoducho vykonať.

 • Na začiatok zvlňte dlhé vlasy so zameraním na špičku.
 • Nechajte jeden tenký prameň na boku každého chrámu a zbierajte hlavné telo v buchte na zadnej strane hlavy tak, aby špičky zostali „voľné“.
 • Teraz ich trochu prekrútte, ak súNáhle sa narovnal a rozložil rovnomerné pramene, striedavo zabezpečil čapy na základni lúča.
 • Potom sa vráťte k zostávajúcim prameňom v chráme a prameň z tenkého vrkôčika z neho, ktorý si potom zabalíte okolo hlavy, akoby ste oddelili okraj od hlavného účesu.
 • Tie isté rany sa mierne stočili a položili na svoju stranu krásnu vlnu.

Štýlová buchta na každý deň

Ak pridáte k tomuto štýlu farby, perly alebo kamienky, dostanete veľmi jemný svadobný účes.

Falošné dredy

\ t

A prečo nie? Po prvé, spôsobujú výrazne menšie poškodenie vlasov ako ich náprotivky. Po druhé, táto inštalácia je veľmi jednoduchá a v prípade potreby sa ľahko a rýchlo vymyje z hlavy. Po tretie, falošné dredy sú skvelou príležitosťou na drastickú zmenu obrazu tak isto, ako chcete.

Zaujímavé : Trendy účesy s Kanekalon

Fake Dreads

Po štvrté, doteraz sú falošné dredy jedným z najmódnejších štýlov pre dlhé vlasy. A to sa stalo po vystúpení na obrazovkách Charlize Theron v sérii Fast a Furious, kde fanúšikovia mohli sledovať tento účes s ňou.

Na to, aby ste doma mohli stavať zložité postroje, budete potrebovať:

 • pena, gél a lak na vlasy čo najsilnejší;
 • narovnávanie vlasov;
 • Hrebeň s častými zubami.

Teraz, počnúc od zadnej časti hlavy, vezmite si do rúk malý prameň (akotenšie, čím lepšie), namažte ho penou alebo gélom a postupne ho otáčajte do tesného postroja. Akonáhle je pripravený, okamžite pokropte skrútené kučery lakom a prejdite po ňom železom. A tak na celú hlavu. Súhlasím, nie je nič jednoduchšie?

Počas dňa si môžete nechať vlasy ako voľné alebo ich zachytiť v culíku, ako to urobila Charlize Theron.

Charlize Theron

Pri odchode z domu nezabudnite do kabelky vložiť lak na vlasy. Je to pre vás užitočné, ak sa náhle niektoré prvky začnú rozpadať.

Zväzok kučier

Na záver vám povieme o jednom účese pre dlhé vlasy, ktorý sa dá ľahko vyrobiť pre seba. Pozrite sa aj na fotografie, ktoré sme prezentovali nižšie. Pomôžu vám lepšie posúdiť štýl, o ktorom sa teraz bude diskutovať.

 • Najprv rozdeľte vlasy na dve nerovnaké časti. To možno urobiť trochu nedbale, pretože tento účes bude najlepšie zo všetkých vyzerať len mierne rozcuchané.
 • Z vlasov na zadnej strane hlavy, ktorá je väčšinovým, vytvorte chvost.
 • Curl sa do neho vlieva, potom ich zabalí do sviežeho zväzku.
 • Potom si z vlasov, ktoré zostali v tvári, vezmite malé prúžky a postupne ich naneste na lúč.
 • Zaistite všetky skrutky a neviditeľné.

Curl kučier

To je všetko, ďalší ľahký účes je pripravený!

Mimochodom, môže prísť veľmi dobre na svadobnú oslavu alebo maturitu do školy. Stačí ho trochu ozdobiť.

Krásna svadobná verzia lúča

Dúfame, že naša kolekcia krásnych účesov pre každý deň pre dlhé vlasy, ktoré sa ľahko vyrobia pre seba, sa vám páčila. A ak náhle niečo nie je jasné, potom sa pozrite na foto a video pokyny, ktoré vo veľkom množstve nájdete na internete. A čo je najdôležitejšie, nebojte sa experimentovať! Koniec koncov, nájsť si, niekedy budete musieť prejsť ťažkú ​​cestu súdu a omylu. Ale konečný výsledok vás určite prekvapí.


Materiál, ktorý pripravili redaktori internetovej stránky outletvoderady.sk


Vydané26.9.2018Štítky: