Najlepšie účesy pre oválnu tvár

Rozmanitosť účesov žien pre oválnu tvár poteší majiteľov tohto formulára. Faktom je, že ide o meradlo proporcií. Hlavnou úlohou nie je pokaziť prirodzené údaje, ale zdôrazniť ich vhodne zvoleným účesom. Ako? Naučte sa z tohto článku!

Zrážky pre oválnu tvár

Zaujímavé : Moderné účesy pre štvorcovú plochu

Špecifikácie formulárov

Aká je vaša tvár?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Skôr než sa vydáte na vzrušujúci výber účesov, odporúčame vám, aby ste sa uistili, že máte skutočne oválnu tvár. Urobte to úplne jednoduché.


 • Obrys tváre na zrkadle môžete jednoducho zakriviť pomocou značky. Aby bol výsledok čo najpresnejší, odporúčame vám vyzdvihnúť vysoký chvost. Kruh tvar bez uší.
 • Dôkladnejšie je možné pristupovať k problematike a vykonať merania. Použite pravítko alebo centimetrovú pásku na meranie dĺžky tváre od rastu vlasov po bradu a hodnotu oddeľte hodnotou 2. Potom odmerajte vzdialenosť od základne nosa po spodok brady. Ak sú tieto hodnoty rovnaké, môžete uviesť tvar oválnej tváre.
 • Opravte svoju štúdiu kontrolným meraním. Dĺžka tváre by mala byť 1,5-násobkom šírky lícnej kosti.

oválny tvar tváre

Profesionálne tipy

Je ťažké vybrať si neúspešnú účes pre oválnu tvár, ale niektoré dievčatá to stále zvládajú. Aby sme neopakovali chyby druhých, zamerajte sa nielen na typ osoby, ale aj na iné individuálne črty.

Trendy účesov na oválnej strane

 • Postupujte podľa jednoduchého pravidla: čím je srsť tenšia, tým kratší by mal byť ostrih.
 • Ak vaše vlasy nie sú dostatočne objemné, úspešný účes to ľahko napraví. Vyberte si viacvrstvovú a niekoľko úrovní vlasov. Kaskáda je považovaná za lídra v popularite medzi účesmi s objemovým efektom.
 • Krátke účesy vyzerajú harmonickejšie na krátkych oválnych dievčatách. Vysoké ženy módy najčastejšie vyberajú dlhé vlasy. Mnohí však toto pravidlo uprednostňujú.
 • Ak uvediete vysoké čelo a nemôžete si predstaviť každodenné účesy bez vysokého chvosta alebo buchty, premýšľajte o vyrezaní rán.
 • Majiteľom príliš nízkych čiel sa tiež odporúča, aby uprednostňovali ostrihanie s ranou.
 • Pre dievčatá s veľkým nosom odporúčame, aby ste si nestavali komplexy, ale aby ste túto funkciu zamaskovali účesom. Napríklad krátka treska v kombinácii s objemom v hornej časti hlavy by bola vynikajúcou voľbou.
 • Na odvrátenie pozornosti od úplnosti by sa mal zvoliť objemový účes na vlasy strednej dĺžky.
 • Bangs sú voliteľným prvkom účesu pre dievčatá s oválnou tvárou, ale môže to urobiťObraz je zaujímavejší.

Verzia s priamym obočím je už klasikou win-win. Bang s predĺžením bude tiež vyzerať skvele. Vaše zvýraznenie môže byť rany do stredu čela.

 • A čo je najdôležitejšie - zo všetkých pravidiel krásy vždy existuje niekoľko výnimiek. Preto by ste sa nemali báť experimentov, pretože všetko nové je vždy veľmi zaujímavé.

Najlepšie nápady na krátke vlasy

Krátke účesy vždy priťahovali módy pre príležitosť vytvoriť výnimočné štýlové obrazy. Takéto dievčatá vždy vystupujú v dave a priťahujú obdivné pohľady. Krátka dĺžka vlasov má omladzujúci a osviežujúci účinok. Pevné výhody!

Módne účesy na krátke vlasy

Vybrali sme pre vás najmodernejšie účesy na krátke vlasy pre dievčatá s oválnym typom tváre.

 • Hladkosť a mäkkosť ostriasessondokonale zdôrazňujú dokonalý tvar tváre a krásne prvky. Hlavným vrcholom tohto účesu sú hrubé rany, ktoré sa menia na hlavnú dĺžku vlasov. Táto technika dokonale skryje vyduté uši.

Cesson na oválnej strane

 • Audrey Hepburn označila začiatok módneho trendu pre neuveriteľnú zrážkupixiea odvtedy sa jej dôležitosť len zvýšila. Fashionistas milujú takýto vlasový styling pre jednoduchý štýl a štýlový vzhľad. V tradičnej verzii sa vŕzganie vyznačuje podlhovastými prameňmi na korune a rany a kratšími v oblasti šije.

Pixie- krátke zostrihy pre oválnu tvár

Venujte pozornosť! Pissy nevyhovuje dievčatám s krátkym krkom.

 • Až do nedávnej dobybol Mohawkpovažovaný za jasný znak toho, že dievča patrí do subkultúry punkov. Avšak, moderná móda urobila úpravy stereotypu a teraz mohawk môže byť veľmi ženský. Ak máte oválny tvar tváre a výrazné lícne kosti, rozhodnite sa pre tento odvážny účes - je to ideálne pre vás.

Trendy Mohawk na oválnej strane

 • Krátka verzia účesubob-caretsa stala nesmierne populárnou vďaka Victoria Beckham. Ona ukazuje jej príklad, ako dĺžka vlasov nad bradou môže majiteľa viac ženský a elegantný. Tento účes je ideálny pre dievčatá s labutím krkom a jemnými rysmi tváre.

Rôzne možnosti pre karet

Priemerná priemerná dĺžka pre dievčatá

Zlatý priemer - priemerná dĺžka vlasov tiež ponúka majiteľom oválu tvár veľa rôznych účesov.

 • Strihanie žienAurorapre stredné vlasy je skvelá pre oválnu tvár. Upozorňujeme, že bude vyzerať len dobre na hladkých alebo mierne zvlnených vlasoch.

Zorník Aurora na oválnej tvári

 • Trendové námestieje ideálne pre majiteľov oválnej tváre. Ak máte príliš hrubé vlasy, vyberte odstupňovanú možnosť. Existuje toľko druhov námestí, že každá žena módy môže nájsť perfektný účes. Všetkozávisí od toho, aký obrázok chcete získať: odvážna krása alebo elegantná dáma.

Trendy Fours

 • Bob pod ramenamije darom pre majiteľov tenkých vlasov. Môžete ísť ďalej hľadať svoj vlastný štýl a vybrať si jednu z módnych farebných techník - všetky dokonale ladia s fazuľou.

Rozšírená fazuľa

Zaujímavé: Najštýlovejšie účesy Bob Cut

Pozor na dlhosrsté krásy

\ t

Najviac ženské a romantické dlhé vlasy tiež často vyžadujú štýlový účes. Špeciálne pre vás existuje niekoľko vynikajúcich možností.

Štýlové účesy pre dlhé vlasy

 • Zo všetkých účesov pre oválnu tvár pre dlhé vlasy je najčastejším rebrík. Je ideálny pri vytváraní objemových a hrboľatých vlasov.
 • Romantický vzhľad sa získava s hladkými vlasmi a rovnými dlhými rany.
 • Cascade vyzerá skvele na stredne dlhých vlasoch. Fotografie dievčat pred a po dokázaní: tento účes vždy robí majiteľa mladším a atraktívnejším.
 • Pokiaľ ide o styling dlhých vlasov pre dievčatá s oválnou tvárou, je tu úplná sloboda tvorivosti. Čo sa vám páči lepšie: romantické kučery, hladko česané alebo stiahnuté možnosti?

Módne kaskádové variácie na oválnej ploche

Možnosti zlyhania

Predpokladá sa, že vlastníci oválnej tváre sú vo všeobecnosti vhodné pre všetky účesy a účesy. Naozaj, pri výberesú šťastnejší ako dievčatá s iným typom osoby. Niektoré nuansy sú však stále k dispozícii:

Najlepšie možnosti pre účesy na oválnej tvári

 • nadmerná výška účesu v oblasti korunky spôsobí, že ovál bude neprirodzene pretiahnutý;
 • K predĺženiu proporcií prispievajú aj priame ramenné pásy;
 • ak sú na oválnej tvári chyby, dlhé vlákna bez objemu vytvoria na nich nežiaduci prízvuk;
 • dredy pre dievčatá s typom tváre „pretiahnutý ovál“ a styling s efektom mokrých vlasov nie je najlepšou voľbou.

Krásne účesy pre oválnu tvár

Existuje tak málo výnimiek, že ste prakticky neobmedzený v hľadaní vlastného štýlu a výbere dokonalého účesu.

Módne účesy pre oválnu tvár

Dúfame, že náš fotografický výber účesov žien pre oválnu tvár vás inšpiroval k novému strihu. Majitelia tohto typu osoby sú neuveriteľne šťastní, a to musí byť použité! Pokusy krásy vždy zdvihnú náladu a dodajú životu jasné farby.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané10.29.2018Štítky: