Všetky najdôležitejšie o základ pre tvár

Primer pre tvár: čo to je a ako ju používať? Odpovede na tieto a ďalšie otázky nájdete v našom článku. Pri pohľade do budúcnosti len povieme, že základný náter je krásny trik pre dokonalý make-up, ktorý musí byť v kozmetike moderného dievčaťa.

Základný náter na tvár

Čo je

Tento zázračný liek sa objavil pomerne nedávno, ale okamžite urobil skutočnú revolúciu vo svete make-upu. Každý sebaúctivý vizážista ocenil účinok primeru a kúpil ho za svoj kozmetický arzenál.

Ako často používate primér pri vytváraní make-upu?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Zaujímavé : Ako správne používať korektor

Niektoré dievčatá však ešte stále nemajú podozrenie na existenciu nového vynálezu. Je potrebné ho urýchlene opraviť. Základ pre masy!

Nanášanie základného náteru na tvár

Doslovná definícia výrobku znie ako kozmetika určená na prípravu dermy na aplikáciu tonálneho základu, základu na make-up. Prekladaný primér je "prvý, základ." Museli ste venovať pozornosť tomu, ako vyzerá koža hviezd na fotografii. Tento dokonalý výsledok sa nedosiahne jediným základom. Jemný reliéf a odtieň pleti je len základomtím s maskovacími nástrojmi.

Výsledok správnej aplikácie primeru

Zaujímavé : Módne trendy v líčení pre rok 2019

Jeho poslanie

Existuje 7 dôležitých funkcií, na ktoré je potrebný primér.

 • Hlavným poslaním je maskovať rôzne nedokonalosti na koži. Na rozdiel od prášku a tonálneho základu, primér nepozorovane padá na tvár a nepreteká. Nikto by netušil, že dievča je dokonalá tvár tón nie je z prírody.
 • Medzi moderných výrobcov patria aj starostlivé a výživné látky.
 • Primer preberá úlohu chrániť ho pred slnečným žiarením. S ním nie je potrebné používať špeciálny krém s UV filtrom.
 • Stabilita akéhokoľvek make-upu sa občas zvyšuje, ak nezabudnete umiestniť obľúbený základný náter. Nie je potrebné opravovať kozmetiku niekoľkokrát počas dňa.
 • S týmto zázračným prostriedkom používať kontúrovanie je číra radosť. Všetky hranice sú ľahko zatienené a kozmetika sa aplikuje ľahšie a prirodzenejšie.
 • Na rozdiel od tonálneho základu primér neupcháva póry na tvári a nevyvoláva nežiaduci efekt masky. Priehľadná a beztiažová textúra jemne vyrovnáva pleť a robí ju jednotnou.
 • Výrobok tiež neumožňuje, aby kozmetika prenikla hlboko do pórov tváre, a preto chráni pred škodlivými zložkami a dokonca predlžuje mladosť.

Rôzne opravné prostriedky

S modernou rôznorodosťou prostriedkov sa dievčatá často stratia a nevedia, ako si vybrať vhodný liek.Zamerajte sa na účinok, ktorý očakávate od primeru, a urobíte správne rozhodnutie.

 • Matovací základ je ideálny pre majiteľov mastnej pleti alebo v lete, keď sa zvyšuje potenie. Je to tiež skutočný nález pre citlivú pokožku citlivú na akné. Zvyčajne takýto prostriedok zahŕňa častice minerálnych zlúčenín, ktoré sú zodpovedné za mäkké žiarenie. Matting primery dnes zaujímajú popredné miesto v rebríčku podobných nástrojov. Dievčatá si ju vyberajú, pretože najlepšie vyrovnáva pleť, zmierňuje zápal a poskytuje vysokú odolnosť make-upu.

Matting primer - foto pred a po

 • Korekčný primer je určený na maskovanie rôznych kožných nedostatkov, vrátane jaziev a jaziev. Dávajte pozor! Niektoré dievčatá sa mylne domnievajú, že farebný odtieň tohto produktu bude na tvári vyzerať rovnako. Nie je. Zelené, oranžové a lila primery sú priesvitné a nepoznateľné na tvári a zároveň pre všetkých 100 vykonávať svoju úlohu prevleku.

Korekčný primér - fotografia pred a po

 • Zvlhčovací náter nielen zlepšuje pokožku, ale slúži aj ako úplná starostlivosť. Je hydratačný a vyživujúci pre oslabenú pokožku. Okrem toho, tieto nástroje dokonale tónovať a skryť vrásky, takže sú milované ženy vo veku.

Hydratačný základný náter

 • Make-up umelci majú jedno tajomstvo, že niektoré z nich sa skrývajú. Ukazuje sa, že zvýrazňovač je základom pre tvárktorý obsahuje reflexné častice. Primer, ktorého funkciou je vytvoriť žiarivosť na tvári, môže byť použitý ako zvýrazňovač. Aplikovaním pred hlavným make-upom po celej tvári, poskytnete atraktívny vnútorný lesk pokožky. Môžu tiež zvýrazniť určité oblasti.

 • Existuje aj špeciálny základný náter na očné viečka. Poskytuje životnosť dekoratívnej kozmetiky na očiach a zároveň chráni jemnú pokožku pred vplyvmi prostredia.

Zaujímavé : Zvýrazňovač: ako a prečo uplatňovať

Vybrať podľa konzistencie

\ t

Ak sa môžete pochváliť dokonalou pokožkou bez viditeľných nedostatkov, pre vás bude najlepší tekutý náter. Zjemní pleť, zvlhčí pokožku a dodá jej matnosť.

Make-up umelcom sa odporúča používať krém s dievčatami s menšími chybami vo forme sčervenania alebo pehy.

Primerový olej na tvár nie je vhodný pre mastnú pleť. Ideálnym liekom je pre ňu pudingový základ alebo gél. Neupchávajú póry a schovávajú lesk. Zároveň sa výrobky dokonale "vyrovnávajú s prevlečením lézií."

Na zakrytie závažnejších nedostatkov, ako sú jazvy, použite pevný základ.

Základný náter - pravidlá aplikácie

Aplikačná technika

\ t

Akonáhle ste pochopili múdrosť výberu prostriedkov, je čas naučiť sa správne používať primér.

Výsledok použitia základného náteru

\ t
 • Najprv musíte umyť tvár vodou atváre umývanie a blot tvár s uterákom.
 • Druhým krokom bude príprava kože. Pred nanesením základného náteru musíte hydratovať ľahkým krémom. V ideálnom prípade, ak si v zimnom období vyberiete nástroj s ochranou proti podchladeniu a letný čas s faktorom SPF. Túto vrstvu si vysušte 2-3 minúty. Ak tvár zostane prebytočný krém, odstráňte ich vatovým tampónom. Teraz je vaša pokožka zvlhčená a zarovnaná, čo znamená, že make-up pôjde lepšie a tiež poteší s vysokou odolnosťou.
 • Vezmite malé množstvo primeru. Pohyb od stredu tváre k okrajom, aplikujte produkt na pokožku. To je ľahké robiť s kefou alebo prstami. Len špongia nie je vhodná - absorbuje veľa produktu.
 • Primer na tvár umožňuje použitie pod očami, pretože táto zóna tiež potrebuje prípravu na make-up. Na tento účel nie je vhodný iba rohož. Ak máte práve taký základný náter, vymeňte ho za základ v tieni očných viečok a pod očami.
 • Výrobok by mal ležať hladko a byť na tvári neviditeľný. Počkajte, kým sa primer nechá schnúť 5 minút.
 • A až po všetkých vyššie uvedených manipuláciách je koža tváre pripravená na aplikáciu základu a zvyšku make-upu.

Primer - postupnosť postupu

Zaujímavé! Profesionálny make-up umelci majú jeden cool spôsob, ako použiť primér. Po nanesení a nasiaknutí základnej vrstvy výrobku sa základ premieša s rovnakým základným náterom. Takže make-up ide hladšie, rýchlejšie a vyzeráprirodzenejšie. Naviac zvyšuje jeho trvanlivosť.

Teraz viete, prečo je základný náter tak dobrý pre tvár, aký je a ako ho správne používať. Vyzbrojení tréningovými fotografiami a videozáznamami o aplikácii produktu, každý deň garantujete dokonalý make-up.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané10/17/2018Tagy: