Hodnotenie strojčeky na strihanie vlasov

Náš sprievodca vám povie, ktorý strojček na strihanie vlasov je najvhodnejší na rôzne účely. Majú toľko vlastností, vlastností a takého rozdielneho cenového rozpätia - nie je divu, že ste sa obrátili na našu stránku o pomoc! Sľubujeme, že rozložíme všetky informácie na policiach a poskytneme cenné rady pri výbere!


Najlepší výrobcovia

Každý kaderník potvrdí, že pri výbere zastrihávača by ste sa mali zamerať na spoločnosť a dôverovať len známym značkám. Nepochybná kvalita lacných značiek s najväčšou pravdepodobnosťou znamená, že motor vyhorí len po niekoľkých použitiach. Okrem toho, rozpočtové zariadenia nie sú opatrní na vlasy: roztrhajú ho a ťahajú ho bolestivo.

Najspoľahlivejśími znaćkami sú správne BaByliss, Philips, Braun, Moser, Polaris, Panasonic a Rowenta.

Hodnotenie najlepších modelov pre domácnosť

Philips QC5115

Uznávaným lídrom nášho zoznamu je Philips QC5115. Prvé miesto, ktoré tento stroj získal vďaka svojej spoľahlivosti a dostupnosti. Tento nástroj sa môže pochváliť aj prítomnosťou samoostriacich čepelí. Recenzia spokojných zákazníkov si všimne, že stroj pravidelne vykonáva svoju prácu mnoho rokov v rade, je ľahko ovládateľný a ľahký.

Nôž na písacom stroji Philips QC5115

Zaujímavé:Módne pánske účesy 2019

Moser 1230-0051 Primat

Ak sa vás neobťažuje otázka, ktorý stroj je lepší na strihanie vlasov a brady, prosím, všimnite si tona prístroji Moser 1230-0051 Primat. Jeho trumfová karta je bezhlučná prevádzka. Pri používaní zariadenia sa čepele neupchávajú a nie je potrebné ich čistiť. Vysoký výkon motora umožňuje použitie stroja ako doma a profesionálne kaderníctvo aj pre účes zvierat.

Na rozdiel od týchto výhod je tento model nepríjemný. Ale ak sa prispôsobíte svojej dosť ťažkej váhe, môžete experimentovať s mnohými extra tipmi.

Braun HC 5050

Tento bezdrôtový model na batérii je tiež skvelý nielen na strihanie vlasov, ale aj na korekciu štetín. Ďalšou funkciou je indikátor nabíjania, ktorý vydáva signál, keď je batéria slabá.

Tí, ktorí sú oboznámení s takýmto strojom, si všimnú, že sa pohodlne zmestí do ruky, a jeho silné nože sa neupchávajú vlasmi a nepoškodzujú pokožku. Počas prevádzky zariadenie nerobí veľa hluku - ďalšiu príjemnú výhodu.

Z minusov je možné zaznamenať pomerne nízku rýchlosť. Ak hľadáte jednotku na strihanie dlhých a hrubých vlasov, je zmysluplné hľadať výkonnejšie zariadenie.

Vitek VT-2519

Tento stroj je skvelý pre domáce použitie, pretože sa ľahko používa a má malú veľkosť. Okrem toho je komfortná rukoväť vybavená protisklzovým povlakom - stroj nebude spadnúť, ak sa vyskytne nestabilný pohyb ruky.

S takýmto zariadením môžete vytvoriť skutočný domáci salón, pretože vám to umožní vytvoriť si dokoncazložité zrážky. Za to zodpovedá niekoľko úrovní dĺžky od 5 do 23 mm.

Pri takomto výrobku však nebude možné strihať bradu.

Zaujímavé:Moderné účesy pre chlapcov v roku 2019

GA.MA PRO-8

Aký stroj je najlepší na strihanie vlasov doma? Mnohí amatérski kaderníci, a najmä tí, ktorí chcú znížiť počet členov domácnosti, budú hlasovať za GA.MA PRO-8. Toto zariadenie je doplnené odnímateľným nožovým blokom a 4 dýzovými hrebeňmi. Z vážnych výhod možno konštatovať takmer tichú prevádzku a módny dizajn.

V prípade mínusu sa mnohí domnievajú, že zariadenie nie je možné umývať pod vodou.

Panasonic ER1410

Tento model má pokročilé vlastnosti a zároveň sa osvedčil pri domácom používaní. Prístroj môže pracovať z akumulátora alebo zo zásuvky. Ak zvolíte bezdrôtový režim, určite oceníte nepretržitú prevádzku po dobu 80 minút.

Čip tohto modelu je antibakteriálny postrek. Je vybavená ostrými čepeľami, ktoré sú naostrené v určitom uhle - táto vlastnosť vám umožňuje ľahko a rýchlo odrezať nežiaduce vlasy. Argumenty v prospech tohto stroja sú tiež jednoduchosť použitia a prítomnosť indikátora náboja.

Pozor! Keď životnosť batérie tohto stroja, nemôže byť použitý zo siete.

Polaris PHC 2501

Kupujúci, keď sa prvýkrát stretnú s týmto modelom, sú zvyčajne spokojní s jeho cenou. keďzačnú ho využívať, potom si všimnú pohodlie a jednoduchosť. Čepeľ tohto zariadenia je vyrobená z kvalitnej ocele a má pohodlnú šírku 45 mm.

Výška noža môže byť od 0,8 mm do 2 cm, čo je vynikajúci ukazovateľ, ktorý vám umožní vytvárať zostrihy rôznych dĺžok.

Nízka cena je odôvodnená schopnosťou používať zariadenie len zo siete. Zároveň každých 10 minút práce musíte nechať stroj odpočívať pol hodiny.

Remington HC5880

Tento model je darom pre tých, ktorí majú hriech upustiť rôzne zariadenia a rozbiť ich. Takýto stroj je schopný odolať takémuto testu vďaka robustnému polykarbonátovému telesu.

Prevádzka tohto zariadenia je možná tak z batérie, ako aj zo siete. Ak zvolíte prvú možnosť, stroj bude jednoducho pracovať 2 hodiny v rade. Jednoznačné plus je výkonný motor. Vďaka modernému zariadeniu trvá strih s remingtonom HC5880 len niekoľko minút.

Takéto zariadenie bez problémov zvládne akúkoľvek štruktúru vlasov, bude s nimi zaobchádzať opatrne a súčasne s nízkou hlučnosťou počas prevádzky.

Sinbo SHC-4354

Tento stroj sa môže pochváliť najväčším počtom dĺžok (až 18!). S ním môžete ľahko orezať na nulu alebo jednoducho upraviť účes.

Hodnotiace stroje pre profesionálov

  • Hairway Ultra Pro Creative je nemecký zázrak pokroku, ktorý získal svoju popularitu v rekordnom čase.Zariadenie môže pracovať zo siete alebo nezávisle, ale nie dlhšie ako 50 minút. Kompletná súprava znamená jednu dýzu, z ktorej je možné vykonávať účes od 3 do 7 mm. Vysoko pevné telo a štýlový dizajn sú kombinované s dostupnou cenou a spĺňajú všetky očakávania úzkych kaderníkov.

  • Veľryba 8147-016 Legenda je profesionálne zariadenie na strihanie vlasov s vysokou rýchlosťou a vynikajúcou kvalitou práce. Prístroj zároveň produkuje takmer žiadny hluk, čo je tiež plus. 8 hrebeňov umožňuje kaderníkovi vytvoriť exkluzívne účesy.

Zaujímavé: Strih Tresh: tučný a efektívny obrázok

  • Rowenta TN-5100 je univerzálny model, ktorý umožňuje nielen vytvárať rôzne účesy, ale aj štýlovo zdobiť bradu a fúzy. Dĺžka sa pohybuje od 3 mm do 3 cm - to je obrovský priestor pre prácu kaderníka! Vynikajúci motor zaručuje plynulý chod a vynikajúcu rýchlosť.

  • BaByliss E791E sa vyrába v modernom minimalistickom štýle. Výrobca sa postaral o 30 prevádzkových režimov, 2 ďalšie trysky a prítomnosť samoostriacich čepelí.

  • Panasonic ER131 nie je len zariadením na vytváranie rôznych zrážok, ale aj plnohodnotným zastrihávačom. Hlavnými výhodami takéhoto stroja sú trvanlivosť, jednoduchosť obsluhy a dĺžka kábla 4 m.

Hlavné tajomstvá voľby

  • Profesionálny kaderník nemôže robiť bez rotačného písacieho stroja s vynikajúcim výkonom a vysokou frekvenciou keramiky alebodiamantové nože. Ideálny materiál pre telo - kov s prídavnou gumovou podšívkou. Pri nákupe by ste mali venovať pozornosť prítomnosti vymeniteľných nožov, funkcii mokrého čistenia a pohodliu radiacej páky.
  • Nevyhnutným nástrojom pre domáce pokusy so zrážkami je vibračný stroj s hodnotou výkonu 12 - 15 wattov. Výhodou budú oceľové nože a trysky - hrebene rôznych dĺžok. Zariadenie s takýmito vlastnosťami môže byť tiež vhodné pre začínajúcich kaderníkov.
  • Stroj na rezanie hrubých a ťažkých vlasov by mal byť rotačný. S touto voľbou sa nemôžete sústrediť na dizajn rezného dielu a nie na naháňanie vysokej hodnoty výkonu.
  • Ak je cieľom vášho nákupu pravidelné strihanie mužského strihu, nájdete nabíjateľný stroj s čepeľami z nehrdzavejúcej ocele. Na tento účel postačuje výkon 7-12 W.
  • Kozmetické salóny s niekoľkými remeselníkmi majú veľké nádeje na strojček na strihanie vlasov. Musí mať vstavanú batériu a vynikajúci výkon 20-40 wattov. Užitočnou možnosťou bude aj samočistenie a indikátor nabíjania.

Ktorú značku auta uprednostňujete?

Zobraziť výsledky

Nahrávam ...

Dúfame, že naše hodnotenie na základe posudkov spokojných zákazníkov vám umožní určiť, ktorý stroj používať.Strihanie vlasov je pre vás najlepšie. Zozbierali sme modely najvyššej kvality v rôznych cenových kategóriách, aby ste mohli urobiť jednoduchú a správnu voľbu!


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené03/01/2019Štítky: