Zrážky pre dlhú tvár

Pri výbere štýlového účesu pre podlhovastú tvár je dôležité zvoliť také odrody účesov, aby predstavovali vzhľad dievčaťa v najlepšom svetle. V našom hodnotení sa budeme zaoberať všetkými hlavnými bodmi, ktoré je potrebné zvážiť pri návšteve stylistu a vytváraní štýlu.


Ako určiť tvar tváre?

Pred výberom vhodného účesu pre seba je dôležité pochopiť, či tvar tváre možno pripísať predĺženému tvaru. Vizuálna analýza to pomôže určiť, počas ktorej je potrebné venovať pozornosť takýmto výrazným charakteristikám:

 • hlavnou črtou je, že dĺžka čela je vizuálne jednoznačne väčšia ako jeho šírka;
 • prítomnosť vysokého čela;

 • lícne kosti sú úzke a nie výrazné;
 • podlhovastý nos je spravidla charakteristický pre podlhovastý povrch;
 • Bradu možno nazvať aj veľmi úzku a dlhú.

Čo stojí za to sa zdržať?

Existujú určité podrobnosti, ktoré je potrebné vylúčiť vytvorením zrážok pre predĺženú tvár. Je to preto, že už predĺžený tvar sa bude zdať ešte dlhší. Prvky, ktoré sú absolútne tabu, zahŕňajú:

 • nedostatok rán, kvôli čomu je vysoké čelo úplne otvorené na sledovanie a vizuálne roztiahnutie tváre;

Bang pomôže skryť čelo príliš vysoko

 • rozdeľovanie, ktoré upozorňuje na nedostatky tohto tvaru tváre. Urobiť ichmäkšie, odporúča sa použiť bočné alebo šikmé delenie;

 • pre veľmi krátke účesy „pod chlapcom“ musíte jednoducho zabudnúť, to rozhodne nie je možnosť, ktorá je vhodná pre predĺženú tvár;

 • Ďalšie tabu - ide o veľmi hladké účesy, ktoré pôsobia „chudnutím“ a kladú väčší dôraz na predĺžený tvar.

Účes pre majiteľov pretiahnutej tváre by mal byť mierne zvlnený, objemný

Krátke zrážky na dlhú tvár

Milovníci krátkych účesov si budú môcť dovoliť rôzne možnosti. Je však potrebné pripomenúť, že zbytočne krátke účesy, ako napríklad garcon a škriatok, sa odporúčajú zdržať sa hlasovania. Medzi najvhodnejšie ženské účesy pre predĺžené tváre sú nasledovné.

Bob . Tento účes má mnoho variantov dizajnu, majitelia pretiahnutej tváre môžu použiť takmer akýkoľvek z nich. Avšak, bob s tvarom A vyzerá harmonickejšie, ktorý obsahuje skrátenú, orezanú šiju a viac podlhovasté predné pramene, ktoré dosahujú úroveň brady.

Najprirodzenejším spôsobom, akým bude tento účes vyzerať s predĺženým treskom, sa zvažuje smerom nadol. Môže dosiahnuť dĺžku predných prameňov, alebo môže byť o niečo kratšia.

Strana . Tento účes môže byť vykonaný v dvoch verziách: byť krátky ako vpredu a vzadu, alebo obsahovať predĺžené prednépramene. Prvá odroda je ideálna na demonštráciu pôvabného krku. Osobitosťou ostrihania je prítomnosť hrubých rán, ktoré úplne pokrývajú vysoké čelo. Táto možnosť je vhodná najmä pre predĺženú tvár s dlhým nosom.

Zaujímavé:Štýlové účesy 2019 pre ženy 60+

Stojí za to zvážiť, že stránka vyzerá harmonicky na hustých chlpatých vlasoch, zatiaľ čo pramene musia mať hladkú štruktúru. Majitelia tenkých vlasov, tento účes nebude fungovať.

Kare . Tento účes je rozumne považovaný za univerzálnu možnosť, pretože je ako každá iná osoba. Podlhovastý tvar nie je výnimkou, s pomocou karety môže byť prezentovaný v najvýhodnejšom svetle. Jediný bod, ktorý treba zvážiť, je povinná prítomnosť rán.

Krásny účes

Zaujímavé:Dlhá kareta - trendy 2019

Bob s asymetriou . Pomocou tohto účesu, môžete diverzifikovať známy obrázok a priniesť do neho chuť. Okrem toho je jedným z najúspešnejších účesov pre dlhú tvár a jemné vlasy. Pomocou nerovnomernej dĺžky môžete navinúť na zväzky dodatočný objem. S týmto typom účesu je možné použiť akýkoľvek tresk, a to rovný aj šikmý.

Môžete pochopiť, ako dobre zvolený strih môže zmeniť tvár k lepšiemu tým, že študuje fotografie, ktoré ukazujú príklady pred a po vytvorení účesu.

Aký je váš účes?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Zrážky pre predĺženú tvár pre priemernú dĺžku vlasov

Ak sa dievča nechce rozdeliť na stredne dlhé alebo dlhé kučery, bude môcť vyzdvihnúť početné módne účesy pre predĺžený typ tváre. Výber jednej alebo inej možnosti, je dôležité vziať do úvahy štruktúru vlasov, je nutné, aby účes vyzerá ako organický, ako je to možné. Medzi najúspešnejšie účesy patrí nasledovné.

Rebrík . Vystrigaya pramene rôznych dĺžok, stylisti úspešne dosiahnuť účinok zmäkčenie rysy tváre a urobiť z neho viac guľatý tvar. Rebrík sa používa hlavne vpredu, tesne pri tvári.

Dôležité! Keď vytvárate styling, mali by ste odstrániť rovnacie žehlenie. Naopak, ľahká vlna, ktorá vytvára vlny na vlasoch, je vítaná. Táto technika umožňuje, aby sa tvár viac vizuálne okrúhle.

Kaskáda . Toto je ďalšia veľmi úspešná možnosť. Rozdiel oproti predchádzajúcemu strihu je, že pramene sú odrezané vo vrstvách po celom povrchu. Dôležité je, že rez prvej vrstvy by nemal byť pod úrovňou brady.

Pokiaľ ide o piloty, pri vytváraní kaskády platia rovnaké pravidlá ako pre rebríky. Pramene by mali byťmierne kučeravé av žiadnom prípade nie úplne rovné.

Zaujímavé:Kaskáda na strednej srsti

Asymetrická zrážka . Vlasy budú skutočným nálezom pre dievčatá, ktoré chcú odvrátiť pozornosť od nedokonalých rysov tváre. Asymetria môže byť použitá v ktorejkoľvek časti, a to ako pri vysekávaní rán, tak aj v bočných častiach.

Funkcie stylingu

Vytvorenie úspešného účesu niekedy nestačí na získanie harmonického obrazu. Nesprávny štýl môže zničiť celý dojem. To je obzvlášť pravda účesy pre stredné a dlhé vlasy, ktoré môžu byť štylizované rôznymi spôsobmi. V našej fotografickej kompilácii sme prezentovali príklady, ako by mal vyzerať účes a štýl, aby spravodlivý sex vyzeral bezkonkurenčne.

Hlavné body, ktorým sa odporúča venovať pozornosť, sú tieto:

 • je potrebné vylúčiť takýto detail ako nadmerný objem v korunke, ktorý vizuálne ešte viac natiahne tvár. Aby ste to urobili, mali by ste sa vyhnúť orezaniu v zadnej časti vo forme „čiapočky“ a v tejto oblasti nevytvárať neviazanosť;

 • absolútne tabu je vysoký konský chvost alebo zväzok. Ak chcete ozdobiť vlasy týmito detailmi, potom by nemali byť umiestnené vysoko, ale uprostred v zadnej časti hlavy alebo na zadnej strane hlavy. Okrem toho by mala byť inštalácia bezplatná, je potrebné vylúčiť prítomnosť príliš hladkého účinku;

 • Zosúladenie vlasovak by bolo krásne, nepozeralo by sa na dievčatá s iným typom tváre, mladé dámy s pretiahnutou tvárou by sa toho mali zdržať. Vlákna môžu mať vplyv ľahkej nedbanlivosti, ich šľahanie v náhodnom poradí, alebo ich krásne položiť vo vlnách.

Na našich fotografiách sme vám predstavili najobľúbenejšie a najkrajšie účesy pre predĺženú tvár. Dúfame, že vám to pomôže urobiť správny výber a vybrať si účes, ktorý bude prezentovať vašu tvár v najpriaznivejšom svetle.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané03/23/2019Štítky: