Delikátna nahá manikúra: 10 módnych nápadov

Mottom roku 2019 je prirodzenosť a prirodzenosť vo všetkom. Preto bude táto jesenná manikúra žiadať viac ako inokedy. V našej zbierke nájdete fotografie z 10 najštýlovejších a originálnych nápadov, ktoré sa stanú možnosťou výhry pre každodenné a slávnostné nechty.

Módny štýl nud

Nahé farby v manikúre sú univerzálne a vždy relevantné. Dávajú obraz ženskosti a elegancie, zmyselnosti a nehy. Preložené z angličtiny, slovo "nahý" znamená nahý, takže nahé odtiene sú tie, ktoré sú blízke farbe pleti.

Dokonalý prirodzený odtieň

Napriek svojej zdržanlivosti môže byť nahá manikúra celkom originálna, takže každá móda bude spokojná s výsledným nechtovým umením.


Zaujímavé : Jemná manikúra: 10 štýlových nápadov na jeseň

Vlastnosti nahej manikúry

Marigolds s takým jednoduchým a výstižným dizajnom vyzerajú skvele v tandeme s oblečením akéhokoľvek štýlového smeru. Pokojné a diskrétne farby zdôrazňujú prirodzenú príťažlivosť rúk, vďaka čomu je obraz elegantný a rafinovaný.

Návrh nechtíka v nahej mierke

Keďže hlavným trendom v roku 2019 je prirodzenosť, najmodernejšia bude nahá manikúra pre krátke a stredne dlhé nechty (dĺžka nechtovej platne nie je väčšia ako 4-6 mm). Pokiaľ ide o tvar, oválne, mandľové a štvorcové nechtíky so zaoblenými rohmi budú vyzerať najlepšie.

Máte radi nahú manikúru?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Nahá manikúra s krátkymi nechtami

A aby sa manikúra pozrela na 100%, musíte sa postarať o vzhľad pier, nechtov a kutikuly. Základom nude design je najlepšie dať európsku alebo klasickú manikúru.

Zaujímavé : Lunárna manikúra - originálny dizajn 2019: foto

Módne farby

\ t

Nude manikúra je založená na jemných béžových a mäsových odtieňoch lakov. Dokonale dopĺňa večerné obrázky, bez toho, aby ste si pretiahli deku cez seba. Vďaka svojej prirodzenosti je nahý dokonale kombinovaný s kancelárskymi potrebami, vhodnými na prácu a štúdium.

Nude odtiene

Módne trendy z roku 2019 diktujú svoje vlastné pravidlá, v súlade s nimi pre nahú manikúru je najlepšie vybrať si kávu a mlieko, béžové, broskyňové, telové, žltkasté alebo bledoružové odtiene čo najbližšie k farbe pokožky. Nižšie uvedená fotografia uvádza príklady správnej voľby odtieňa.

Farba v závislosti od farby pokožky

  • Idea # 1.Nud vyzerá zaujímavo v kombinácii s hnedou a zlatou paletou. Okrem toho na tmavej pokožke budú takéto odtiene vyzerať čo najprirodzenejšie.

Akt so zlatom

Samozrejme, toto nie sú všetky módne odtiene, ktoré možno nájsť na nahých nechtoch, pretože súčasné trendy sú celkom demokratické a prakticky neobmedzujú dievčatá vo výbere.

Trendy „otupenosť“

  • Idea # 2.Ak chcete pridať obrázok, nahá manikúra môže byť reprodukovaná nielen na lesklom, ale aj na matnom povrchu.

Kombinácia týchto techník v jednej manikúre vyzerá veľmi zaujímavo. S pomocou hry textúr, pán vytvorí skutočné majstrovské diela

Matt Nude

Zaujímavé : Biela manikúra: nápady a fotografie módneho dizajnu 2019

Štýlový straziki

  • Idea # 3. Nahá manikúra, doplnená úhľadnými kamienkami pre jeden alebo dva prsty, bude vyzerať jemne a atraktívne.

Najlepšie nápady na nechtíky s kamienkami si môžete prezrieť na fotografii nižšie. Tento dodatok dodá obraz slávnosti, urobí ho luxusnejším.

Nahá manikúra s kamienkami

Klasická francúzština

Táto francúzština je už dlho synonymom ženskosti a nehy. Nude odtiene a bunda sa zdajú byť pre seba.

  • Idea # 4.Nižšie uvedená fotografia zobrazuje klasický biely dizajn s použitím pastelových farieb.

Štýlová nahá francúzština

  • Idea # 5 . Vyzerá to zaujímavá manikúra, kde francúzsky doplnené elegantným obrázkom.

Klasická francúzština so vzorom

Tiež nud-francúzsky ide dobre s kamienkami a trblietky.

Štýlová bunda s kamienkami

  • Idea # 6.Mesačná bunda nie je o nič menej atraktívna a prirodzená.

Dnes je kombinácia diery s klasickou verziou mimoriadne dôležitá. Manikúra s dierou zvýraznenou trblietkami alebo vyrobená v negatívnej vesmírnej technike je obzvlášť obľúbená u žien módy.

Mesačná bunda v kombinácii s negatívnou vesmírnou technikou

Zaujímavá tlač

  • Idea # 7 . Kvety, vzory, geometrické tvary a iné obrazy umožňujú vytvoriť originálny a romantický obraz, ktorý kladie kladný náboj za celý deň.

Nahá manikúra s kvetinovou potlačou a pieskom

Je zaujímavé, ale takýto dizajn, dokonca aj pri použití všetkých nechtov, nepreťažuje obraz vôbec, čo vám umožňuje vytvoriť tematickú manikúru v závislosti od ročného obdobia a nadchádzajúcej udalosti.

Nyud s kvetinovými motívmi

Napríklad snehové vločky, vianočné stromčeky a snehuliaky na nechtoch sú ideálne na zimu, zatiaľ čo jemné tulipány urýchlia príchod jari.

Nahá manikúra so snehovými vločkami - najlepšie riešenie pre zimu a nový rok

Ak chcete vytvoriť jemný a zároveň veľkolepý obraz, môžete vyskúšať trojrozmerné obrazy, ktoré dodajú rukovätiam extra chic.

Trendy a štýlové 3D nahé nahé

Zaujímavé tematické obrázky priaznivo odlíšia ženu módy od davu, ale hlavná vec tu nie je preháňať ju. Nahá manikúra nebude tolerovať preťaženie! Preto, kedyVytvorenie obrázku by si malo zvoliť tichú farbu, dať ich na jeden alebo dva klince.

Na slávnostnú udalosť

Nude nechtík dizajn je ideálnym riešením pre všetky oslavy, či už je to svadba, prvý hovor, ples alebo party. A farby a štýl obrazu sú úplne nedôležité.

Nude nechtík s krásnym vzorom

Úhľadný mandľový tvar nechtíka, prírodné odtiene a sofistikovaný dizajn stačí na zdôraznenie dokonalej chuti a štýlu majiteľa.
  • Idea # 8.Začiatok jesene je obdobím svadieb. Nude nail art so zrkadlovým efektom - novinkou tohto roku je vynikajúce riešenie pre vytvorenie dokonalého obrazu nevesty.

Zrkadlový efekt

Takáto manikúra sa vykonáva pomocou špeciálnych lakov alebo trením.

Nahá manikúra s trením

  • Idea # 9.Na slávnostnú udalosť, napríklad 1. septembra, môžu školačky a učitelia vyskúšať nail art „rozbité sklo“.

Takýto dizajn na jemnej ružovej základni bude vyzerať elegantne, ale zároveň nebude klenutý.

Nahá manikúra v technike "rozbitého skla"

Zaujímavé : Krátke nechty - módne nápady sezóny

Trendy gradientu

  • Idea # 10.Nude manikúra tiež vyzerá skvele pomocou techniky ombre.

Čisté prechody od svetlejších k tmavším odtieňom umožňujú vytvoriť atraktívnu manikúruobraz nálady a šarmu.

Nude Ombre

Je zaujímavé pozrieť sa na gradient, ktorý začína od stredu nechtu. Rovnako ako jemný prechod zo svetlej ružovej na bielu.

Ombre zo stredu nechta

Symbióza jednofarebného nahého a elegantného dizajnu na jednom alebo viacerých nechtoch vyzerá najúspešnejšie. Glitter, rhinestones, camoufubuki, fólia a iné dodajú obraz luxusu.

Pri vytváraní nahej manikúry je hlavná vec starostlivo premýšľať o všetkých detailoch, aby obraz zostal jemný a nenápadný, a to aj napriek prítomnosti dekoratívnych prvkov! Dúfame, že vám naša rada pomohla! 178)