Štýlové obrazy s chemickou vlnou

Moderné vlasy perm sú schopné zázrakov. Pre stredné vlasy, môžete si urobiť vynikajúce kučery. Foto najlepších obrázkov vám pomôže vybrať najlepšiu možnosť pre curling.

Moderná "chémia" na vlasy

\ t

Vyzerať krásne a dobre-upravený s krásnymi kučery alebo elegantné kadere, na ktoré len žena strediska. Ale kulma, natáčky na vlasy, sušič vlasov a ďalšie doplnky dávajú len dočasný efekt a vyžadujú veľa času. Môžete skúsiť perm, takže po dobu troch alebo viacerých mesiacov sa stane majiteľom energických kader, ktoré stačí len trochu položiť na najluxusnejší výsledok.

Niektoré ženy môžu tvrdiť, že „chémia“ je nebezpečná a má deštruktívny účinok na štruktúru chlpov. Ale bolo to skôr, keď bol postup sprevádzaný nielen „vysychaním“ vlasov, ale aj štipľavým zápachom, ktorý zostal na prameňoch dlhý čas. Moderné prostriedky nie sú tak škodlivé pre vlasy, a vôňa je celkom tolerantná a zmizne po prvom umývaní hlavy. Áno, a existujú rôzne možnosti chémie, ktoré sa dajú vybrať: od silnejších výrobkov pre hrubé a nepoddajné vlasy až po ľahkú chémiu - pre tenké a krehké pramene.

Výsledok však prekročí všetky očakávania! Pozrite si fotografie pred a po najlepšej cibuli s perm na priemernej dĺžke vlasov.

Biovlnka

Kyselina Curling

Plusy perms:

 • je vhodný pre tuk alebo kombinovaný typ vlasov - miernevysušuje pokožku hlavy, znižuje sabum;
 • dodáva objem tenkým a zriedkavým prameňom;

 • Nemôžeš si umývať vlasy každý deň - vzhľadom na to, že sú príjemné, vyzerajú sviežo a krásne;

 • dostávame dobre upravený účes so štruktúrovanými elegantnými kučeravkami, ktoré trvajú od troch mesiacov do šiestich mesiacov.

Tento postup je však spojený s aplikáciou chemických látok a ovplyvňuje štruktúru chlpov. Preto nesmieme zabúdať na starostlivosť o tieto oblasti:

 • obmedziť použitie sušiča vlasov tak, aby nedošlo k presušeniu vlasov;
 • robia hydratačné masky (nie viac ako dvakrát týždenne), opláchnite pramene bylinným odvarom;
 • nepoužívajte príliš horúcu vodu a po umytí opláchnite kučery studenou vodou.

Dôležité. Môžete si vybrať perm pre dlhé a stredné vlasy. Ak sa vlasy sotva dostanú na plecia - musíte byť pripravení na "sférický" výsledok. Curling veľmi skracuje dĺžku.

​​

Druhy povolení a postupov

V závislosti od použitých prostriedkov existuje niekoľko možností curlingu:

 • alkalickáje šetrnejšia metóda ako kyslý variant, ale táto máva sa uchováva až tri mesiace a nie je vhodná na husté a ťažké vlasy;

 • Kyselinaje „najsilnejšia“ kučera, veľké a malé kučery môžu trvať rok alebo dokonca dlhšie. Táto možnosť bola vykonaná v 2000s, keď "chémia" bola veľmipopulárne. Teraz odborníci odporúčajú robiť toto perm na vlasy, náchylné k tuku;

 • aminokyselina (japonská)- obsahuje proteíny a aminokyseliny. Vlasy vyzerajú zdravé a dobre upravené, ale výsledok je nestabilný. A pre hrubé a ťažké vlasy sa nehodí;
 • hodváb- obsahuje hodvábne bielkoviny. Vlasy sa stávajú mäkšími a výsledok je krajší. Držte kučery dlhú dobu, ale postup je drahý;

 • carvingje ľahká a jemná voľba pre krátke a stredné vlasy, ktorá vydrží až dva mesiace. Vhodné pre dievčatá, ktoré milujú zmenu obrázkov. Stojí za to umyť si hlavu a ťahať prameňmi so sušičom vlasov - kefou - budú opäť rovno. A keď sa vrátia, rozdiel medzi pestovanými a zvlnenými prameňmi bude sotva viditeľný;

Carving

 • biovlnkasa vykonáva neagresívnymi prostriedkami. Túto možnosť je možné zvoliť pre poškodené vlasy. Trvá až tri mesiace. V roku 2019 je veľmi populárna voľba perm.

Zaujímavé:Biowave vlasy: je hra stojí za sviečku?

Dôležité. Alkalické alebo kyslé zložky roztoku vymyjú farbivá, takže farbené vlasy môžu zmeniť farbu po perm.

Ako sa postupuje

Za zmienku stojí dobrý pán, pretože v prípade nesprávneho výberu prostriedkov a nekvalitnej práce je možné dosiahnuť nepríjemný výsledok.

Pred samotným postupom kapitán:

 • hodnotí štruktúru vlasov: pre silnejšie, musíte vziať prostriedky viac reálne, pre tenké a zdvorilé pramene dosť slabé chémie. Suché a krehké vlasy nie sú prípustné;
 • kontroluje pokožku hlavy - pri poraneniach alebo zraneniach je postup kontraindikovaný;
 • vykonáva test na alergie a citlivosť kože - vybrané činidlo sa aplikuje za ucho na kožu a čaká asi desať minút;
 • kontroluje riešenie na jednej vetve. Stojte päť minút a pozrite sa na výsledok.

Ďalej prichádza šampónovanie, dôkladné očistenie na prípravu postupu. Roztok sa môže aplikovať pred navíjaním prameňov na cievky alebo natáčky na vlasy alebo po ňom. V závislosti od veľkosti vybraných natáčačov sa získajú veľké kučery alebo menšie. Majster môže kreatívne pristupovať k výberu a umiestňovaniu cievok, vytvárať kučery na hlavných vlasoch menšie a na prameňoch v blízkosti tváre - väčšie. A tiež, robiť perm na strednej vlasy s ofinou, to stojí za to uviaznuť rany do curl do väčších natáčky - to bude jednoduchšie štýl, a to nebude skákať veľmi vysoká a krátka.

Zaujímavé:Chémia na krátke vlasy: fotografia pred a po zákroku

Módne snímky s kučeravými kúzlami

Krásne kučery budú majetkom dievčaťa po mnoho dní. Ona môže urobiť chvost, ležať v nedbalý zväzok, vyzdvihnúť vo vysokom účes alebo chodiť s voľnými kadere - akýkoľvek obrázok budechutné a trvať niekoľko minút. Ale presne to, čo kučery bude - závisí na výbere natáčky a curling možnosti.

Americké alebo veľké

Výsledkom je, že sa získajú veľké a elastické kučery. Zvláštnym tajomstvom americkej verzie je použitie extra veľkých natáčok (Olivia Garden). Pramene vyzerajú elegantne a luxusne. Príležitostný alebo večerný štýl nespôsobuje žiadne problémy. Ak vydržíte viac času - kučery budú tesné a husté, a ak sa čas skráti - kučery budú mäkšie a vzdušnejšie.

Pre dievčatá s riedkymi a tenkými vlasmi je lepšie zvoliť si veľkú perm - výsledok bude bledý a nepríjemný.

Africké alebo malé

A kto nechce zasiahnuť okolité super-nadýchané vlasy nezbedných afro-prameňov? Tento perm je často vykonávaný na stredných vlasoch. Ak chcete získať správne kučery sa používajú papilotki alebo malé špirály.

Ľahká chémia

Niečo medzi hromadením a perm - aj keď to trvá oveľa dlhšie, než je pravidelná hromada. Použité prostriedky sú však najviac neškodné a neškodné. Dva alebo tri mesiace si môžete vychutnať vlnité vlasy.

Vertikálny curling

Môžu existovať dve verzie prevedenia - navíjacie kučery na kužeľových cievkach alebo na špeciálnych špirálovitých. Okrem toho, na rozdiel od iných typov mávania, pramene sú navinuté z koreňa na špičku. Výsledok vyzerá skvele - viďphoto.

Už ste niekedy povolili perm?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

„Mokrá“ chémia

V tomto procese sa používajú špeciálne nástroje, ktoré dodávajú vlasom špeciálny lesklý lesk. Ako základ, môžete si vziať vertikálne alebo veľké perm.

Zaujímavé:Mokrá chémia pre stredné vlasy

Radikálne

Príklad zonálneho perm - dôraz sa kladie len na pridanie objemu v blízkosti koreňov. Vhodné pre dámy, ktorých kučeravé vlasy výrazne narástli a kontrastujú s rovnými čiarami v blízkosti koreňov, ako aj s každým, kto chce dosiahnuť objem pri korienkoch. Postup je pomerne komplikovaný a časovo náročný. Nezabudnite si vybrať dobrý salón a skúseného majstra.

Takže, výberom vlasov z vlasov, dievča dostane luxusné kučery bez dlhého a neohrabaného štýlu ráno alebo spí na nepohodlných natáčky na vlasy. Hlavná vec - vybrať ten najštýlovejší kučeravý obraz.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané03.30.2019Štítky: