Zelená dámska kabát pre rok 2019: 100 fotografií módnych modelov

Každý rok, v predvečer šimpanzových hodín na konci decembra, sa módny svet učí od Pantone, aby zaviedol ďalšie odporúčania týkajúce sa farebnej schémy, ktorá bude v nasledujúcom roku v trende. Zelený plášť pre rok 2019 bude starnúť v trávnatom, smaragdovom, bažinatom, nasýtenom tieni. Neexistujú žiadne výnimky a bohaté hlboké odtiene.


Ďalej je navrhnutých 100 fotografií súčasných módnych štýlov, na obrázkoch je znázornené, čo sa má nosiť so zeleným plášťom pre ženy. Pri pohľade na módne trendy a trendy chápete, že akcenty sú prioritou. Správne zvolený klobúk alebo klobúk, taška a topánky robia obraz expresívnym a pevným. Príležitostný luk založený na zelenom ženskom kabáte sa ukáže byť romantický, biznis alebo ležérny. Ako si vybrať model, odtieň, materiál, dekor - poďme hovoriť v článku.

Dámsky kabát tmavý /svetlý /čierny /sivý /zelený - čo si vybrať?

Navrhované odtiene predstavujú obrovské množstvo. Olovo - trávnatý tón. Existuje niekoľko aktuálnych podtón: marš, smaragd, horčica, vápno. Používajú sa v prvkoch hornej skrine (bundy, parky, kabáty, vetrovky, pláštenky). Výber farebnej palety cibule závisí od typu farby ženy. Nepotrebujete svetlé blondínky, aby ste si vybrali farby, ktoré sú blízko k úprimným pastelom. A brunetky by sa nemali zapájať do šťavnatých a jasných farieb. Trvalý a vyvážený luk je určený tým, ako úspešne poraziť a skombinovať hlavnú časť skrine.

Tmavo zelený kabát je žiadaný medzi zástupcami podnikateľského sveta, ktorí sú nútení každý deň navštíviť rôzne verejné miesta. Neznačkujúce a odolné voči nečistotám umožnia venovať minimálnu pozornosť starostlivosti o ne. Vhodné je správne rezanie a minimálne množstvo horných častí. Dekor sa skladá z kontrastných línií, aplikácie, saténového stehu a tlačidiel. Tento zelený kabát je jedinečne kombinovaný s ďalšími detailmi každodenného luku. Jedná sa o čierne kožené legíny, klasické tmavomodré džínsy, čižmy alebo kožené topánky, široko-plstený plstený klobúk a prísnu norku na zimu. Pozrite sa na fotografie z príkladov každodenných lukov:

Na základe tohto plášťa vo vojenskom štýle môžete postaviť súčasný luk

.

Plášť zelenej, bohatej farby s nádychom trávy

Šedo-zelený kabát bude vyhovovať žene vo veku 30 až 45 rokov, tento odtieň úspešne osvieži pokožku tváre a automaticky „odhodí“ tie ďalšie roky. Druhou výhodou je možnosť modelovať akýkoľvek obraz s použitím príslušenstva a prídavných nadzemných prvkov. Dobre sa hodí k čiernej a fialovej, béžovej a oranžovej. Tieto farby dávajú veselosť a optimizmus. Karamelová a prášková paleta bude vynikajúcim "susedom" v skrini skrine. S ich pomocou sa zavádza romantika. Omezená levanduľa a lila vám umožní, aby bol obraz studený a prísny.

Ďalším trendom je čierny a zelený kabát, ktorý jedinečne kombinujedemokracie a uvoľnenia a obmedzenia obchodného štýlu. Veľa závisí od výberu rezaného goliera. Hromadná šálka a jarmo tradične dávajú slobodu a demokraciu, klasické anglické klopy robia z luku zdržanlivý a biznis. Venujte pozornosť komplexnej kompatibilite farieb. Vhodné budú iba „čisté tóny“: biela a čierna, hnedá a žltá, modrá. Nie je možné povoliť žiadne pastelové odtiene, ako napríklad práškové, béžové, nahé, broskyňové, modré. V opačnom prípade bude obraz staromódny a agresívny.

Svetlozelený kabát, ktorý dizajnéri ponúkli v roku 2019, je zvláštnym trendom a je prítomný takmer vo všetkých zbierkach svetových lávok. Jednoduchý lakonický strih a minimálne veľké časti - to odlišuje štýl a strih. Mäkké, dobre potiahnuté látky v kombinácii so širokými pásmi a minimálnymi dekoratívnymi prvkami - to bude v blízkej budúcnosti móda. Originalita strihu sa vyznačuje modelmi v kolekciách ZARA („Zara“) a „Chanel“, „Gucci“ a Vera Moda, Maison Margiela a Rochas. Zobraziť fotografie aktuálnych odtieňov:

Štýl a strih zelenej dámskej srsti s kožušinou, golierom a kapucňou: model a dekor. konečná úprava

Správny dekor. dokončenie aj neanescript modelka sa zmení na umelecké dielo. Tak hovorí väčšina moderných módnych návrhárov pre dámske oblečenie. Tento trend znižuje všetky prezentované kolekcie 2019. Módny zelený dámsky kabát sa hrá s réžiou.detaily, doplnkové príslušenstvo. Jedná sa o veľké a malé tašky, nádherné topánky v klasickom štýle, objemné rustikálne šatky pletené šatky, široko-okrúhle klobúky a malé, prísne žlté kovové brošne. Ale poďme to vyriešiť v poradí: strih a dekor, dekorácie a rôzne štýly, možnosti pre použité materiály atď.

Na začiatok môže byť zimný zelený kabát s kožušinou, ktorá zdobí tradičné okraje rukávov vo forme manžiet a okraja goliera. Táto sezóna, kožušiny vložky na najviac neočakávaných miestach: úplne vyrobené z kožušinových vreciek a rukávov, veľké kusy živôtiku a chrbta, lem lem, atď existuje módny trend. Štýlová možnosť je kombinácia zelenej látky alebo rúška a našuchorenej červenej kožušiny, v ideálnom prípade to bude líška a najhoršia maľovaná arktická líška. Karten, norka tradičného hnedého odtieňa, mýval a bobor vyzerajú skvele. Nutria a arktická líška - pre možnosti s prijateľnou cenou. Voľba čelenky k takýmto variantom hornej skrine nepredstavuje ťažkosti. Stačí si kúpiť kožušinu z kožušiny použitej na konečnú úpravu srsti.

Štýl, v ktorom je zelený plášť s golierom alebo kapucňou zhotovený, je rôzny: silueta v tvare O a v tvare A sa vracia k móde, ale sú prijateľné len vtedy, ak je uprednostňovaný nadrozmerný štýl. Rovný dlhý zelený kabát zostáva k dispozícii v arzenáli moderného obchodného dievčaťa. Je zdobená štrbinou alebo štrbinou, dekoratívne prvky: klopy a gombíky,asymetrické zipsy, rafinovaný lem a ďalšie možnosti.

Stojí za to venovať pozornosť zeleným plášťom s kvetmi, pretože toto je posledná šanca predviesť ženskosť a vzdať hold odchádzajúcemu módnemu trendu. Podľa predpovedí popredných stylistov, kvetinových výtlačkov vo forme, na ktorú boli zvyknutí v posledných 3 rokoch, umierajú a vracajú sa skôr ako za 5 rokov. Teraz je všetko odhodlané minimalizmu a kvetinovej potlači. Modely s dekoratívnymi prvkami z kontrastnej látky však zostávajú relevantné. Môže sa cítiť, z ktorého sa vyrábajú kvetinové prvky a ako dekoratívna dekorácia sa pripájajú k lemu alebo poličkám zeleného plášťa. Vyzerá to celkom dobre. Ak je to potrebné, tieto prvky možno ľahko odstrániť a použiť prvok vonkajšieho oblečenia v úplne inej kvalite, napríklad na vytvorenie každodenného obchodného luku.

Roztiahnutý zelený plášť s kapucňou v štýle začiatku minulého storočia. On nutne má dĺžku "v podlahe" a široký lem, zapol všetky tlačidlá. Je to teplá voľba na jeseň a skoro na jar. V zime si vybrať niečo praktické, pretože je ľahšie sa pohybovať po zasnežených uliciach v teplých Macintoshoch ako v objemných šatách. Ale štýl má miesto v zbierkach slávnych dizajnérov, takže môžete tento nápad prijať.

Existuje moderný trend: čím kratší je vrchný odev, tým je objemnejší, a naopak, čím dlhší je srsť, tým je viac osadený.má silu. Nie nevyhnutne skrátená krátka srsť musí byť bezrozmerná a mať siluetu v tvare O. Môže byť vo forme upraveného plášťa so širokým pásom.

Medzi týmito štýlmi sa uprednostňuje klasika a armáda. V módnej bundy a kabáty, prísne macs a anglicky zdržanlivý klasiky. Použité materiály: jemná vlna, tvíd a rúška, bujón a úplet. Skvelá možnosť - prírodný kašmír. Neobvyklým variantom je flanel (pre leto) a plsť s jemným plsteným spracovaním. Dvojradový strih a anglický odbočovací golier sú perfektne kombinované so širokými pásmi. Sú zviazané voľným uzlom, zapínané veľkými ozdobnými prackami.

Čo nosiť so zeleným plášťom: akú farbu, šál a klobúk zapadnú (s fotografiou)

Úspešne vybrané topánky tejto verzie demoverzie vám umožnia vytvoriť si požadovaný obraz a chrániť nohy pred účinkami chladu, slizu a nečistôt. Preto stojí za to začať od tohto momentu. Nesporným lídrom v roku 2019 sú teda topánky, pančuchy z lesklej lakovanej kože. Ponúkajú sa s rôznymi dĺžkami vrchov: do stredu nohy a nad kolenom. Akákoľvek možnosť bude robiť. Alternatívou sú štýlové členkové topánky. Sú ponúkané v čiernej, hnedej, žltej, červenej a červenej farbe. Nekupujte biele a béžové, modré topánky.

S doplnkovým príslušenstvom by sa mali kombinovať správne topánky. Takže, ak si vyberiete prísnu zlatú brošňu, potom topánky by mali byť vybrané v rovnakom štýle. A tuJe lepšie si vybrať topánky na masívnej hnedej koženej podrážke so šnurovaním pre módne drevené etnické dekorácie v roku 2019. Vrecko sa vyberá podľa rovnakého princípu: je veľké a objemné k obchodnému luku, ale k romantickému obrazu je elegantné a nemá impozantnú veľkosť.

A teraz pochopíme, čo sa má nosiť so zeleným plášťom tak, aby obraz zostal relevantný, ľahký a elegantný. S topánkami zoradenými. A teraz základňa: šaty, sukne, nohavice, bundy. Puzdro šaty alebo gang bude skvelou základňou pre obchodné príležitostné luku. Platí to aj pre štýly obchodných družstiev. Jediná podmienka: nemali by byť dlhšie ako lem vrchného ošatenia. Medzi sukňami dávajú prednosť gode a ceruzke, priamo do bunky, atď. No nohavice sú možné len klasickým strihom. Tu nie sú relevantné žiadne efektné svetlice a culottes. Výnimkou je etnický obraz v roku 2019.

Na fotografiu sa môžete pozerať vopred, ktorá šatka zapadne do zeleného plášťa, a môžete s ňou experimentovať. Najprv vyberte vhodné príslušenstvo, ktoré je k dispozícii. Potom, vyzbrojený veľkým zrkadlom, začnite experimentovať s kompatibilitou. Zvyčajne sa odporúča, aby sa hromadne pletené šatky v béžovej, hnedej alebo bielej. Pre obchodný štýl, diskrétne kašmírové šatky budú užitočné ľahšie ako hlavný tón srsti. Obraz je vynikajúca klietka.

O akej farbe sa hodí zelený plášť, už bolo pár slovvyššie, ale rozbaľte zoznam. Takže najprv „klasika žánru“: čierna, biela, hnedá, tehlovočervená, žltá a broskyňová. Toto sú úspešné sprievodné farby, ale iné možnosti by nemali byť vylúčené. Všetky pieskové a svetlošedé odtiene, čokoláda, akt, pastel sú perfektne kombinované.

A nakoniec, aký klobúk so zeleným plášťom bude vyzerať primerane. Existuje pravidlo: s kožušinovým golierom by mal byť klobúk z rovnakej kožušiny. Ale vo všetkých ostatných prípadoch - podľa uváženia majiteľa luku. Čierna čiapka vyzerá perfektne, zvieracia čiapka so zvieracími odtlačkami bude vyzerať dobre. V niektorých prípadoch je lepšie dať prednosť plstenému klobúku. Bude ozdobiť, skryť, zdôrazniť všetko, čo je potrebné av prípade potreby. Nie je vylúčené použitie štólov a hodvábnych šatiek, šálov, rúrok, plášťov, kukiel a dokonca aj šiltoviek.

Skúste, experimentujte a vytvorte jedinečný individuálny obraz.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené02.20.2018Štítky: