Hit sezóny - Oxfords 2019!

Čo môžu ženy nosiť oxford? Táto otázka sa obáva mnohých. Koniec koncov, to sú topánky, ktoré sú ideálne pre každodenné nosenie, pretože sú štýlové a pohodlné.

Tieto kožené topánky sú klasikou v modernom ženskom obraze. Tieto modely spočiatku spočívali výlučne v mužskom šatníku, ale ženy tento trend rýchlo zmenili. Práve preto sú obzvlášť populárne čierne oxfordy bez perforácií, ako aj iné dekorácie.

Štýlové a módne oxfordy

Zaujímavé : S akými topánkami nosiť kabát v roku 2019 vyzerať štýlovo

Čo sú to oxfordky?

Dámske variácie takýchto topánok majú oveľa väčšiu rozmanitosť ako pánske, a preto aj tá najnáročnejšia módy môže nájsť perfektný zápas. A aby sa hľadať netrvalo veľa času, zvážte základné modely.

Ľahké štýlové oxfordy

Máte radi oxfordov?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Klasické lakované oxfordy sú ideálne pre obchodné oblečenie, pretože sú vyrobené iba v čiernej farbe bez akýchkoľvek dekorácií. Charakteristickým znakom takýchto topánok je mierne špicatá špička a šnurovanie. Vyzerá to dosť stručne a prísne. V kombinácii s takmer všetkými kancelárskymi oblekmi.

Špicaté špičky a šnurovanie

Ak hľadáte topánky na každodenné nosenie, odporúčame vám pozrieť sa napolobohy alebo brogues . Tento model je najvhodnejší pre neformálne podujatia, aby sa vytvoril zaujímavý obraz. Tento druh oxfordov sa dá obliekať pod akýmkoľvek oblečením a to všetko vďaka zaujímavému dekoru vo forme perforácie.

Štýloví brogues

Brogues majú zaujímavý príbeh o stvorení. Hovoria, že prišli s írskym farmárom. Nemal rád vodu, ktorá sa neustále dostala do topánok. Ako výsledok, on vytvoril trendy oxford brogues.


Nemenej zaujímavý a nasledujúci model sú ženyoxfords s hrubou podrážkou , ktoré sú mimochodom obzvlášť vhodné na jeseň. V takýchto topánkach je podrážka kombinovaná so širokou pätou. Veľmi často je to úľava.

Oxfordské ženy s hrubou podrážkou

Ale pre milovníkov pouličnej módy alebo mužského štýlu,derby alebo blues sú dokonalé . Sú topánky s otvoreným šnurovaním a baretmi, na vrchole sú postavené upíry. Spravidla sú vytvorené bez päty zo semiša, nubuku, ako aj kože.

Topánky Derby

Biely oxford však zaujíma osobitné miesto v tomto zozname. Ich hlavný rozdiel spočíva v materiáli ich výroby. Sú vyrobené z bielej jelenej kože. Čo môžete nosiť s takými ženskými oxfordmi? Je to veľmi jednoduché. Sú kombinované s akýmkoľvek ľahkým oblečením (viď foto). Koniec koncov, všetko vyzerá štýlovo a pod bielym svetlým oblečením je veľmi jemný.

Oxfordi biely

MostOxfords na päte sú považované za ženský, pretože otvárajú členky a robia akýkoľvek obraz nezabudnuteľným a živým. Výška päty môže byť veľmi rôznorodá, od niekoľkých cm a vyššie.

Takáto obuv môže byť, ako z drahých materiálov - koža, semiš a viac rozpočtu - ekologická koža.

Akú farbu si vybrať topánky?

Farebná rozmanitosť oxfordov je jednoducho úžasná. Je pravda, že voľba by mala brať do úvahy štýl oblečenia, pod ktorým ich budete nosiť. Ak sa jedná o obchodné klasické obleky, potom by ste mali venovať pozornosť:

  • sú hnedé;
  • modrá;
  • béžová;
  • sivá;
  • gaštanová;
  • svetlé farby.

Práve tieto oxfordy dokonale zapadajú do tohto štýlu.

Semišové modré topánky Oxford

Zaujímavé : Topánky z jesene 2019: módne trendy a novinky

Ak ste romantické dievča, potom si môžete vybrať modely pastelových odtieňov. Napríklad ružová, tyrkysová, modrá atď.

Ružové romantické Oxfordy

Existujú zaujímavejšie možnosti - dvojfarebná obuv. Módne trendy tohto roku sa odporúča pozrieť sa na biele oxfords s kontrastnými vložkami - modrá, vínová, čierna.

Farby a originálne oxfordi

S čím máte na sebe oxford?

Prvou a najzrejmejšou možnosťou jepodnikateľský oblek . Taký tandem bude vyzerať módne a budete sa cítiť pohodlne. Prísne oblečenie, klasické oxfords - to, čo potrebujete na daždivý jeseň.

Oxfordi v podnikateľskom štýle

Zaujímavé : Módne štýly klinovej obuvi

Rozhodli ste sa nosiť také topánkypod oblečením alebo sukňou ? Potom pamätajte, že oblečenie by malo byť bez farebných vzorov, čipky, flounces, rovnako ako iné dekorácie. Všetko by sa malo udržiavať čo najviac. Ale to sa týka len monochromatických klasických oxfordov, ale ak sú topánky menej formálne, potom sú povolené svetlé výtlačky v oblečení.

Oxfordi s šaty

Oxfordi môžu byť obutí apod pevnými džínsami . Hlavná vec, že ​​členok bol otvorený, na to stačí len otočiť nohavice. Tiež, topánky by mali byť v tóne džínsy. Pre nohavice svetlých odtieňov, vyberte rovnaké topánky.

Brogues for jeans

Zaujímavé : Módne topánky Christian Louboutin pre rok 2019 - ako odlíšiť falošný

Vzhľadom na to, že oxfordy sú jesenné topánky, stojí za to sa starať o vrchné oblečenie. Je lepšie zvoliť voľný strih. Napríklad, kabát alebo sveter bude skvelý duet na klasické modely oxford. Nižšie uvedená fotografia zobrazuje niektoré úžasné snímky s touto topánkou.

Štýlové Oxfords, módne luky s vrchným odevom

Dúfajme, že teraz viete, čo máte na sebe s dámskymi oxfordmi s pätou alebo bez päty a môžete si vybrať štýlový vzhľad pre nadchádzajúcu jeseň. A ak je pre vás ťažké zostaviť celý obrázok, potom použite fotografie uvedené v článku.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané15.09.2018Štítky: