Módna pedikúra: 10 štýlových nápadov

Fotografie módnych trendov v pedikúre 2019 vás určite inšpirujú k tomu, aby sa vaše nohy stali atraktívnejšími a dobre upravenými. Pripravili sme pre vás sprievodcu o najzaujímavejších nápadoch v rôznych technikách, pretože nové nail art v tejto sezóne poteší svojou rozmanitosťou. Bude to zaujímavé!

Prečo potrebujete pedikúru

Viete, aká je vážna chyba, ktorú väčšina žien v starostlivosti o seba robí? Veria, že pedikúra je voliteľná, ak je čas na uzavretú obuv. Ak máte rovnaký názor, máme v úmysle vás presvedčiť. A tu je 5 dobrých argumentov.

Módna pedikúra

 • Pedikúra slúži ako hlavná starostlivosť o nohy žien. Jeho poslaním je odstrániť stvrdnutú pokožku, rozlúčiť sa s kožičkou, upratať nechty a esteticky krásne nohy. Je to oveľa viac než len lak na nechty. Pedikúra je hlavným krokom na ceste k zdravým a atraktívnym nohám.
 • Tento kozmetický postup je vynikajúcou prevenciou proti prasklinám na nohách, keratinizovanej pokožke, natoptys, zarasteným nechtom a iným nepríjemným problémom. To platí najmä v chladnom období, kedy musíte nosiť teplú a pevnú obuv.

 • Láska k vlastnej osobe začína starostlivosťou o telo. Vlastná starostlivosť je príjemná a užitočná. Preto vždy nájsť čas, aby vaše nohy v poriadku. Priamo v kúpeľni si môžete vytvoriť improvizovaný pedikúrový salón!
 • Predpokladá sa, že v dôsledku výkyvov teploty, \ tcharakteristická pre zimnú sezónu, je ovplyvnená len pokožka tváre. Nezabudnite však na hrubú kožu nôh - má tiež ťažký čas. Dôvodom je často sucho, praskliny a rôzne infekcie. Táto krása katastrofy je ľahké sa vyhnúť, pamätať pedikúru na čas.
 • Akákoľvek kozmetická starostlivosť je istým spôsobom, ako si oddýchnuť po náročnom dni a zbaviť sa nahromadeného stresu. Preto, milé dámy, dopriať si častejšie!

Originálna pedikúra Mesiaca

Vyberte farbu

Každá pedikúra začína výberom farieb. V tejto rozhodujúcej veci sa môžete spoľahnúť nielen na osobné preferencie, ale aj na módne trendy. Okrem toho v tejto sezóne predstavujú širokú škálu trendových farieb.

Pedikúra s plášťom a kamienkami v štýle minimalizmu

 • Súčasnú farebnú paletu vedie červená pedikúra s tímom všetkých jej odtieňov - od jasných šarlátových až po ušľachtilé burgundy.
 • Ružová, koralová a pomarančová spájajú kolekciu nasýtených farieb, ktoré vyzerajú veľmi elegantne a veselo.
 • Vedúci módnych tmavých farieb sú luxusná smaragdovo zelená, fialová, čierna a slivková. S nimi je tak jednoduché vytvoriť tie elegantné návrhy!
 • Na vytváraní zaujímavej manikúry sa môžu zúčastniť módne odtiene modrej, tyrkysovej a modrej. Stručne povedané, všetky farby, ktoré sú spojené s surfovaním.
 • Vždy v módnych pedikúrach je miesto pre krásny dizajnčierna a biela. Dôvodom pre jeho význam je, že to bude vždy možnosť win-win pre štýlové nechtové umenie.
 • Osobitné miesto medzi hlavnými farbami manikúry 2019-2019 sa dáva jemným pastelovým odtieňom. To je diktované tým, že teraz sa tento trend riadi prirodzenosťou a prirodzenosťou.
 • Samozrejme nemožno spomenúť ani kovové motívy. Striebro alebo zlato môže byť akcenty v celkovom dizajne, a môže úplne pokryť nechty.

Pedikúra s jasným mesiacom + zlato

Teraz odporúčame prejsť na najzaujímavejšie - vybrať si krásny dizajn pre módnu pedikúru v súlade s hlavnými trendmi jesennej a zimnej sezóny.

Zaujímavé: Módna manikúra a pedikúra v rovnakom štýle

Idea # 1

Laconic monochrome - skvelá voľba pre štýlovú pedikúru, ktorá vyhovuje každému vzhľadu. Jeho hlavnou výhodou je jednoduchosť tvorby. Monochromatický náter vám nezaberie veľa času a zároveň za pár minút urobí nohy vhodnejšie a atraktívnejšie.

Monofónna pedikúra červená

Ak chcete zabezpečiť trvalejší výsledok, použite šelakový lak.

Myšlienka číslo 2

Ak vám chýba jedna farba, kombinujte celú paletu odtieňov v jednej manikúre. Táto technika môže byť použitá v modernej ombre technike. Hlavná vec je vybrať si harmonické farby, aby bol gradient krásny.

Ombre v jemných odtieňoch

Ďalší spôsob kombinovania viacerých odtieňov v jednomdizajn - používa techniku ​​"rozbitého skla". Vyzerá to nádherné tmavé, kozmické tóny.

Vplyv rozbitého skla v jesenných farbách

Idea č. 3

Kráľovná elegantného dizajnu sa trie. Majstri nail art odporúčajú používať bielu podložku v teplej sezóne, a čierna základňa vyzerá harmonicky v chlade.

Pedikúra s trením na tmavom pozadí

Idea č. 4

Úloha najelegantnejšej a elegantnej pedikúry v našom rebríčku je pridelená služobnej bunde. Tento dizajn sa stal klasikou nielen v dizajne nechtov na rukách, ale aj v nohách.

Robíte pedikúru na jeseň?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Moderná interpretácia francúzskej manikúry ponúka módnym ženám viac ako tradičnú kombináciu béžovej a bielej. Tento dizajn nie je o nič menej krásny s použitím svetlých a tmavých tónov.

Jasná francúzština

Ďalší skvelý nápad na diverzifikáciu obvyklého francúzskeho jazyka - použite matný vrch, kamienky a kovovú pásku.

Zaujímavé: Štýlová pedikúra pre tých najmodernejších!

Myšlienka číslo 5

Tenké vločky yucca padajú na lepkavú vrstvu laku a vyzerajú úžasne na nechtoch. Môžete experimentovať s ich veľkosťou a tvarom. Zaujímavým nápadom by bolo rozdrvenie yucky priamo na nechtovej platni.

AkoYucca vločky vyzerajú jasne na nechtovej platni

\ t

Idea č. 6

Je ľahké pridať brilantnosť pedikúru (a zároveň v sivom každodennom živote) pomocou kamienkov v dizajne. Najbezpečnejší spôsob, ako dosiahnuť dokonalú manikúru, je pridať imitujúce drahokamy na gradientový povlak, ornament alebo vzor.

Pedikúra používajúca sako s kamienkami

Číslo myšlienky 7

Ďalší spôsob, ako premeniť pedikúru na vašu luxusnú dekoráciu, je spojiť trblietky s jej tvorbou. Dávajte pozor! Ohromujúci výsledok bude dosiahnutý len v prípade, že plné pokrytie nechtov bez medzier.

Kombinácia trblietky a kamifubuki

Idea č. 8

Tvorba kresieb na malých nechtoch je úlohou, ktorú môže vykonávať len profesionálny remeselník. S chytrým pohybom ruky bude môcť na nechty maľovať akékoľvek módne motívy a premeniť pedikúru na skutočné umelecké dielo.

Zvieratá a klasická francúzština

V tejto sezóne sú považované za najmodernejšie romantické kvetinové motívy, kresby v morskom štýle, rôzne výtlačky a ozdobené vzory.

Veľkolepý vzor pre pedikúru

Klasická verzia nechtového dizajnu nikdy nestratí svoj význam - použitie tematických kresieb pre ročné obdobia. Takže, zimná pedikúra víta obrázky snehových vločiek, snehuliakov, mrazových vzorov a symbolov nového roka.

Podobnosť mesačnej pedikúry s prelamovaným vzorom a kamienkami

Idea číslo 9

V tomtosezóny okrem banality nových trendov mesačnej manikúry. Ako sa vám páči myšlienka urobiť dieru dvojnásobnú, trojuholníkovú alebo rozloženú?

Zaujímavé: Čierna bunda: nápady na dizajn

Pedikúra Mesiaca + efekt ombre

Myšlienka číslo 10

Krása geometrickej manikúry je, že vždy vyzerá štýlovo a hovorí o dokonalej chuti hostesky. Minimalizmus v najlepšom prípade znamená použitie stručných bodov, línií, jednoduchých tvarov a výtlačkov puntíkov.

Grafické motívy

Pedikúra s pruhmi

Foto-výber módnych trendov jeseň-zima vo svete pedikúry je tak rozmanitý a krásny, že ste pravdepodobne chceli venovať pozornosť svojim nohám. Odporúčame vám, aby ste sa neuchovávali!Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Vydané11/05/2018Štítky: