Módne a krásne dámske nízko podpätkové topánky Mačacie podpätky pre rok 2019 (s fotkou)

Príbeh je tichý, keď sa päta prvýkrát objavila na topánkach. V súvislosti s tým sa autorstvo dizajnérskeho prvku pripisuje rôznym módnym návrhárom. Ale to nie je dôvod. Celá história modernej módy je 7-8 centimeter stud. To nie je vždy vhodné. Dámske topánky s nízkymi podpätkami v roku 2019 sa vracajú s triumfom na móle. Tento model je pohodlný a umožňuje udržiavať zdravie ženských nôh. Pozrite sa na fotografiu nízko podpätkových topánok v rôznych prevedeniach. Medzi rôznymi modelmi si môžete vybrať topánky v štýle podpätkov Kitten pre takmer všetky moderné vzhľad pre prácu alebo na prechádzku.

Medzitým, obuv s nízkym podpätkom pre rok 2019 prešla príbehom s dĺžkou niekoľkých desaťročí. Prvýkrát boli prezentované v sériovej výrobe v polovici minulého storočia. Bol to výhradne teenage model pre mladšie dievčatá, ktoré nemali dovolené nosiť vysoký podpätok. Štandardná výška je 5 cm, ale častejšie sa vyrábajú krásne topánky s nízkym podpätkom 3-4 cm.

Módne topánky s nízkym podpätkom pre rok 2019 sú prezentované hlavne v štýle 70. rokov minulého storočia. Je to skôr hold pamiatke legendárnej Audrey Hepburnovej, ktorej svetlá ruka topánky Kitten Hills sa stala populárnou a žiadanou. Herečka bola plachá z jej dosť vysokých a preferovaných topánok s plochými topánkami. A mačiatkové podpätky sa stali kompromisným riešením.Módne dámske nízko podpätkové topánky si môžete prezrieť na fotografii krásnych elegantných modelov a ďalejhovoriť o tom, čo ich nosiť v každodennom živote:

Čo nosiť s nízkymi podpätkami: biela a čierna, červená a béžová (s fotografiou)

Vzhľadom na fotografiu štýlových snímok pre každý deň roku 2019, v poslednej dobe môžete vidieť trend vedúci k demokratizácii a vyťaženiu maximálneho pohodlia z používania príslušenstva k lukom a doplnkov k obuvi. Toto je skutočný trend nadchádzajúcej módnej sezóny. Čo nosiť topánky s nízkym podpätkom je otázka, ktorá vyžaduje podrobnú a dôkladnú odpoveď. V prvom rade vám odporúčame, aby ste si zapamätali niekoľko pravidiel:

 • sú absolútne vhodné pre každú príležitosť, či už ide o prácu v kancelárii, alebo o stretnutie s priateľmi v drahej reštaurácii;
 • univerzálnosť výšky média umožňuje vylúčiť vývoj deformity chodidla a môžu ho používať aj dievčatá vo veku 12 rokov;
 • v kombinácii so všetkými štýlmi a trendmi;
 • nemajú vplyv na celkové vnímanie ľudského tela vizuálne;
 • ideálne dopĺňajú všetky štýly nohavíc a sukní.
  - 56%
  Aliexpress.com
  Dámska obuv Yalnn 3 cm vysoký vysoký podpätok; dámske topánky Court shoes ...
  2 979 .1 311 rub.
  Aliexpress.com
  Veľkoobchod Dámske Nízke podpätky topánky Mini veľkosť 33 leto ...
  \ t
  1 834 rub.
  - 36%
  Aliexpress.com
  Reave Cat /Large veľkosti 34-43;Módne stredne dlhé podpätky ...
  \ t
  1 732 . .

Univerzálne biele topánky s nízkym podpätkom v roku 2019 - to je denná možnosť, je potrebné vyzdvihnúť kontrastné oblečenie. Vo všetkých bielych je povolené byť len pre nevestu na svadobnej oslave. K takýmto modelom môžu byť štýlové súpravy štýlové džínsy s klasickým strihom, kancelárske nohavice v tmavých farbách alebo ceruzka. Ale pre farebné šaty alebo šaty je lepšie zvoliť iný model s uvoľnenejšou farbou.

Prečítajte si aj o módnej dámskej obuvi z jari a leta

Vzhľadom na čierne topánky s nízkym podpätkom okamžite zistíte, že by mali byť nenahraditeľným atribútom šatníka modernej ženy. Táto topánka je skutočne všestrannou voľbou pre biznis aj ležérny štýl. Budú nádherne kombinovať džínsové oblečenie a klasické obchodné šaty z rúško, svetlé vzdušné šaty okamžite zmení na oblečenie pre romantický večer, a dlážka šaty sa stáva úžasné večerné šaty. Môžete ich nosiť so sukňami najrozmanitejšieho strihu a dĺžky.

Kombinácia farieb nie je obmedzená. Toto je jedinečná a všestranná možnosť. Jediné, čo by som chcel dodať, je, že by ste si nemali vybrať lakované čierne topánky s malou pätou pre univerzálnu verziu. Lepšie vybraťtradičnej hladkej kože a jej náhrad. Z rovnakého dôvodu, semiš a nubuk nie sú vhodné.

Módne topánky s nízkym podpätkom v roku 2019 majú množstvo praktických výhod. Môžu byť tiež všestrannou možnosťou na doplnenie rôznych obrázkov. Avšak, stylisti neodporúčajú kombinovať s trendy farby farieb, fialové a modré odtiene. Ale farba Marsala a Bordeaux dokonale dopĺňa oblečenie v hnedých, močiarnych a horčičných farbách. Vhodné na šaty a sukne, nohavice a dokonca aj džínsy. Obľúbené modely: čerpadlá, mokasíny, baletné topánky a sandále.

Neutrálna béžová obuv s nízkym podpätkom sa môže v mnohých situáciách stať čarovnou paličkou. Napríklad nie sú zameniteľné pri vytváraní obchodného oblúka na základe ceruzkovej sukne a pančuchových nohavíc. A tu stojí za to pripomenúť jedno jednoduché pravidlo, ktoré zaručuje bezchybný vzhľad. Béžová obuv nie je kombinovaná s čokoládou a čiernymi pančuchami. Vyzerá to absolútne bez chuti a ošklivosti.

Pod béžovými loďami si vyberajte výlučne nylonovú pančuchu s farebným dymom. Ľahké a elegantné doplnky, napríklad hodvábny šátek v pastelových odtieňoch, budú skvelým doplnkom. Nie je vhodný na použitie s džínsy a rôzne druhy oblečenia. Ale šortky budú vyzerať veľmi výhodné.

Pozri najaktuálnejšie oblúky na fotografii, kde sú zobrazené všetky možnosti tohto typu dámskej obuvi:

Voľba pohodlnéležérne topánky s malým, nízkym podpätkom (Kitten Hills)

\ t

Najdôležitejším pravidlom je výber topánok Kitten Hills v závislosti od vášho šatníka. Nevyberajte okamžite univerzálnu možnosť. Pre začiatočníkov si môžete vyzdvihnúť pohodlné nízko podpätkové topánky pre konkrétny typ vašej vlastnej cesty. Môže to byť každodenné demokratické luky. Bude pre nich najjednoduchšie nájsť správnu obuv. Požehnanie medzi návrhármi možností na výber - obrovské množstvo. Stojí za to venovať pozornosť trendu používania čipky v dizajne modernej dámskej obuvi. Môžu to byť modely, plne pokryté čipkou alebo guipure. A môže mať podobnú úpravu.

Neformálne topánky s nízkym podpätkom sú najčastejšie zastúpené v dosť obmedzených dekoráciách. A to nie je ani zďaleka náhodné. Čím viac ozdobného obloženia, tým ťažšie bude kombinovať s rôznymi druhmi oblečenia. Modely by preto mali byť celkom zdržanlivé, ale nie nudné. Môžete sa pozrieť na topánky na malej päte na fotografii nižšie a vybrať si štýly, ktoré spĺňajú požiadavky:

Šťavnaté farby a farby budú v móde na jar av lete roku 2019: vrátiť neobvyklé kvetinové vzory a svetlé farby. Dievčatá budú mať prednosť pred svetlými šatami, sundresses, hravými šortkami a krátkymi sukňami. A všetky vyžadujú pomerne ľahké a elegantné topánky, zdôrazňujúc krásu ženských nôh. Čo v tomto prípade môže byť pohodlnejšie a pohodlnejšie ako topánky na malompäty mačiatko kopca? Samozrejme iba iné podobné modely obuvi. Možno je to dôvod, prečo má moderná žena k dispozícii aspoň 7 až 8 párov topánok na 1 sezónu? Vzhľadom k tomu, že je ťažké dať svoje srdce na jeden pár. A mimochodom, je to absolútne pravda. Pretože veľký počet párov im umožňuje pracovať dlhšie.

Ale k téme tohto článku. Čo by som mal venovať pozornosť pri výbere topánok v obchode? Po prvé, o použitých materiáloch. V nadchádzajúcej módnej sezóne nie je vôbec nutné kupovať drahé prírodné kože. Móda zahŕňa textílie. Tkanina základňa pre topánky - to je brilantný satén a prírodné hodváb, denim a farebné tapisérie. Nádhera niektorých modelov je jednoducho úžasná. Pozrite sa na fotografiu, vyberte si a vyhľadajte v obchodoch:

- 56%
aliexpress.com
Dámska obuv Yalnn 3 cm čierny vysoký podpätok; dámske topánky Court shoes ...
\ t
2 979 .1 311 rub.
aliexpress.com
Veľkoobchod 2015 Dámske nízke podpätky topánky Mini veľkosť 33 leto ...
\ t
1 834 rub.
- 36%
aliexpress.com
Reave Cat /Large veľkosti 34-43; Módne stredne dlhé podpätky ...
\ t
1 732 . .


Materiál vypracovaný redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené13.11.2018Značky: