Farbenie vlasov 2019: módne trendy

V roku 2019, rovnako ako v predchádzajúcich sezónach, je farbenie vlasov mimoriadne dôležité pre každé dievča a na jeho vytvorenie sa používajú rôzne módne trendy.


Odrody farbenia vlasov

V roku 2019 je hlavným módnym trendom pri farbení vlasov maximálna prirodzenosť a prirodzenosť. V našej fotoreportáži sa môžete zoznámiť so súčasnými trendmi a získať predstavu o konkrétnej technike použitej na maľovanie. Najobľúbenejšie z nich sú nasledujúce.

 • 11. Monochromatické sfarbenie . Vlasy môžu byť farbené v jednej farbe a zdôrazňujú ich prirodzenú krásu. Takže pre blondínky také farby ako platinová blond, zlatá pšenica, krémový tón bude relevantný. Ryšavka dievčatá môžu použiť všetky podobné tejto palety farieb. Brunetky môžu tieniť tmavé vlasy tóny, ako je baklažán, čerešňa, farba vína, gaštan.

 • Shatush . To je jeden z nových štýlových trendov, ktorý sa stal neuveriteľne populárny medzi fair sex. Technika je, aby vaše vlasy účinok vypaľovanie na slnku, čo je obzvlášť dôležité v run-až do leta. Keď sa zafarbenie ukončí, je to jedna z nesporných výhod tyče, ktorá nevyžaduje konštantnú korekciu.

 • Balajazh . V roku 2019 sa takéto farbenie vlasov primerane vzťahuje na najmodernejšie trendy. Kučery sú rafinované a elegantnédruhu. Technika spočíva v aplikovaní ťahov štetcom na jednotlivé pramene, čo má za následok neopísateľný efekt, vlasy ako keby hrali na slnku.

 • Air Touch , čo znamená „dotyk vzduchu“. V procese farbenia sú vlasy rozdelené do samostatných tenkých prameňov, ktoré sú následne fúkané fénom. Výsledkom je, že všetky slabé chĺpky sú oddelené a zostávajúca farba je aplikovaná. Výsledok tejto práce pána bude nepopísateľnou hrou na kučery.

 • Zvýraznenie . Aj keď táto technika bola známa už nejaký čas, móda pre ňu neprechádza a vždy zostáva v trende. Zvýraznenie ocenia dievčatá, ktoré chcú zvýrazniť jednotlivé pramene svetlejším odtieňom. Toto štýlové zariadenie vyzerá najviac organicky na blondínach a majiteľoch svetlohnedých vlasov.

Zaujímavé:Zvýraznenie na tmavých vlasoch 2019

 • Farbenie . Táto technika je podobná zvýrazneniu, ale má určité rozdiely. Ak sa počas zvýraznenia použije jeden odtieň, môžu byť počas farbenia veľmi rozdielne. Podobná farebná škála vytvára mäkké prechody a kontrastné farby sú vítané. Farbenie môže mať vertikálne aj horizontálne usporiadanie.

 • Rezerváciaje v posledných sezónach veľmi módnou farbou na vlasy. S pomocou skúseného majstra sa vytvárajú komplexné farebné vzory.prechody, ktoré sú čo najbližšie k prirodzenej farbe vlasov, sa používajú na vytvorenie požadovaných efektových farieb, ktoré sa líšia o 2-3 tóny. V dôsledku toho sa vlasy stávajú vizuálne sviežim a získavajú dodatočný objem.

 • Ombre . Toto je známa technika v posledných ročných obdobiach, ktorá však nestráca svoju popularitu. Spočíva v prechode z jednej farby na druhú, začínajúc približne od stredu dĺžky vlasov.

Krátke sfarbenie vlasov

Vlastníci skrátených prameňov sú do určitej miery obmedzení vo vyjadrení svojich fantázií, ale napriek tomu môžu svoj obraz diverzifikovať, ak sa riadia určitými módnymi trendmi, ktoré sú nasledovné:

 • môžete použiť jednofarebné farbenie, toto je najjednoduchšia možnosť. Treba mať na pamäti, že v trende maximálnej prirodzenosti sa preto odporúča používať farbu, ktorá je blízka prirodzenému tónu vlasov;

 • Ak chcete, aby bol obrázok výraznejší, môžete maľovať jednotlivé pramene v inej farbe alebo zosvetliť konce vlasov;

Zaujímavé:Balayazh na krátke vlasy

 • existujú varianty krátkych účesov s dlhými rany, v tomto prípade môže táto časť účesu slúžiť ako základ pre realizáciu fantázie. Napríklad, na ňom je možné stelesniť také techniky ako shatush alebo ombra.

Farba na stredných častiach

V roku 2019 je obzvlášť dôležité farbenie vlasov s použitím dĺžky na stredne dlhých vlasoch. Dôvodom je skutočnosť, že takáto dĺžka je v trende, považuje sa za univerzálnu a najvhodnejšiu na realizáciu rôznych myšlienok. Monofónne sfarbenie, ako aj akékoľvek zariadenie s použitím zložitých farebných prechodov sa priblíži.

Treba povedať, že priemerná dĺžka srsti je najviac prospešná, poskytuje oveľa viac priestoru na prejavenie fantázie v porovnaní s kratšími prameňmi a zároveň je ľahšie ju farbiť v porovnaní s dlhými kučeravými vlasmi.

Aké je vaše sfarbenie?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Maľovanie na dlhé vlasy

Majitelia predĺžených luxusných kučier budú môcť ďalej zdôrazňovať svoje kúzlo použitím módnych trendov používaných pri farbení vlasov. Vyzerajú skvele ako jedna farba a použitie niekoľkých odtieňov.

Krásna farba

Zaujímavé:Zrážky na dlhé vlasy 2019: nové položky

Vzhľadom na značnú dĺžku vlasov je povolené používať súčasné techniky, ktoré nie sú na všetkých vlasoch, ale na samostatnej časti. V tomto prípade bude nevyhnutná ombra alebo zosvetľovanie špičiek vlasov, aby sa im dosiahol efekt horenia.slnko

V našej fotografickej kompilácii sme sa snažili brať do úvahy najmodernejšie trendy v roku 2019, ktoré sa používajú pri farbení vlasov. Dúfame, že vám pomôžu určiť správnu voľbu a urobiť najlepšie rozhodnutie pri vytváraní štýlového vzhľadu.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené04/06/2019Štítky: