Manikúra s kameňmi

Manikúra vykladaná farebnými kameňmi je dnes považovaná za jednu z najuniverzálnejších, pretože je vhodné ju nosiť nielen s večerným oblečením, ale aj každý deň. Preto majstri nechtového umenia, ktorí si navzájom konkurujú, ponúkajú rôzne nápady na zdobenie nechtov s kamienkami, z ktorých najzaujímavejšie sa pozrieme neskôr v našom článku.


Druhy kameňov na zdobenie nechtov

Manikúra s kameňmi je jednou z najpopulárnejších módnych žien. A to je celkom prirodzené, pretože aj malé množstvo kamienkov umiestnených na klinec môže výrazne zmeniť najjednoduchší a najpodrobnejší dizajn. To viedlo k vzniku rôznych foriem kameňov na zdobenie nechtov, z ktorých najčastejšie sú nasledujúce typy.

 • Klasika.Niektoré z najčastejšie používaných kryštálov, ktoré sa používajú na ozdobenie aj veľmi krátkych nechtov. Vo forme majú vzhľad mnohostenu, ktorý sa trochu podobá drahokamu.

 • Pixie.Predstavujú rozptyl malých kameňov rôznych tvarov, ktoré vytvárajú efekt malých sklenených úlomkov.

Pixie kamienky

 • Hemisféry.Ich hlavnou črtou je dobre vyleštený hladký povrch s lesklým alebo perleťovým leskom.

Dizajn s hemisférami

 • Sinju Pearl.Tieto kamene však vytvárajú účinok perál na nechty, ktoré ho úplne napodobňujútvar, farba a dokonca hrubý povrch.

Perly

 • Conical.Farebné kamene, ktoré sa podobajú kužeľovitému tvaru a sú pripevnené k povrchu dosky pomocou plochého fóliového dna.

Kónické kamene

 • Kúzla.Toto sú už hotové návrhy z kamienkov rôznych farieb a tvarov, napríklad srdiečka alebo luky.

Kúzla

Zaujímavé: Perleťová manikúra s dizajnom

Dôležité! Čo sa týka veľkostí kamienkov, pohybujú sa od 1,35 milimetrov (najmenšie) po veľké s priemerom 1 centimeter.
​​

Rubbing a Pixie Stones

Ako umiestniť kamene na nechty?

Existuje neuveriteľné množstvo možností, ako umiestniť kamienky na povrch nechtíka. Avšak najobľúbenejšie myšlienky takéhoto dizajnu sme dosiahli nižšie.

Manikúra so šarmom lebky

 • Pás.Takto môžete ozdobiť gradient alebo mono dizajn. Napríklad je potrebné izolovať zónu Mesiaca len vo forme pásu kamienkov na jednom alebo dvoch prstoch. Ďalšou možnosťou je umiestniť pásik kameňov vertikálne v strede dosky alebo mierne posunutý na stranu.

 • Luk.Klasická verzia, ktorá sa teraz nachádza na fotografii takmer vo všetkých online zdrojoch venovaných dizajnu nechtov. Najjednoduchší spôsob je položiť luk malých kamienkov rovnakej veľkosti. Viac kreatívnych jednotlivcov ho však dokáže vytvoriť z niekoľkých druhov kamienkov naraz.Často dopĺňa tento dekor na nechty rôznych curlicues.

Krásny luk na nechtoch

 • Hrach.Kamienky možno umiestniť chaotickým spôsobom a napodobňovať rozptyl hrachu na nechtoch. V tomto prípade manikérky odporúčajú používať v tomto prípade nielen kruhové kryštály, ale aj štvorcové.

Mrazené kamene

 • A la french.S kameňmi je možné rozlíšiť nielen hranicu prechodu zóny „úsmevu“ k základni, ale aj celý zadok nechta. Hlavná vec, tu - je použitie malých kryštálov, takže hotový dizajn dopadol čistý.

Francúzsky s kamienkami

 • Výkresy.Ďalšou možnosťou na zdobenie manikúry kameňmi je položenie vzoru s farebnými kamienkami. Okrem „umenia“ vo forme srdca a motýľa na nechtoch, Eiffelova veža, kvetina, koruna alebo vážka tiež pôsobia.

Vážka z kamienkov

\ t

Motýľ kamienkovitý

 • Honeycomb.Veľmi zaujímavý a jednoduchý dizajn, ktorého zmyslom je položiť kamienky čo najbližšie k sebe tak, aby vizuálne tvorili druh bunky. Je možné ozdobiť takýmto výpočtom, a to ako časť dosky, tak úplne celý klinec.

Mriežka kamienkov v matnom prevedení

Zaujímavé: Manikúra na Valentína

Lunárna manikúra

Kamenná manikúra: Nápady na dizajn

Uvažuje sa o manikúre s kameňmijedna z najmodernejších v roku 2019, takže dnes už bolo navrhnutých mnoho originálnych verzií takýchto nechtov. Najzaujímavejšie z nich sú uvedené nižšie.

Výkresy a kamienky

 • Oko ťa vidím.Obrazy tváre dievčat na nechtoch sa stali jedným z hlavných trendov moderného dizajnu nechtov, ktorý možno doplniť aj farebnými kameňmi. Môžu to byť pramene kryštálov rozložených vo vlasoch alebo napodobeniny vlásenok.

Módna manikúra s obrazom dievčat

 • Jemný.Kamene sa môžu harmonicky prelínať s ľahkou každodennou manikúrou vyrobenou v pastelových farbách bez preťaženia dizajnu ako celku. Ako substrát si vyberte len svetloružový, béžový alebo jemný azúrový odtieň a ozdobte nechty malými kryštálmi na základni.

Kamienky a minimalizmus

 • Francúzština.Klasika „Nesmrteľný“, ktorá je relevantná nielen v štandardnej verzii, ale aj s takýmto dekorom ako kamienky. Kamene môžu byť použité na ozdobenie oblasti mesiaca cez matný substrát, alebo na ozdobenie jedného prsta vo forme chaotického náteru alebo vzoru. Zvyšok nechtíka by mal byť zdobený klasickou bielou alebo farebnou francúzskou manikúrou.

Matné prelamované kamienky a kamienky

 • S rub-in . Pearlescent modulácie trieť a lesk rhinestones vyzerajú veľmi jemne a efektívne. V tomto prípade je lepšie umiestniť kamene v chaotickom poradí alebo vako pásik. Pokiaľ ide o substrát, mal by mať neutrálnu farbu, aby sa manikúra ako celok neukázala byť hrubá.

Perlový náter a trenie s kamienkami

 • Matte . Kombinácia zamatovo matnej povrchovej úpravy s brilanciou kameňov Swarovski v jednom manikúrovom dizajne má za následok drahý a elegantný nechtový dizajn. Kryštály môžu byť použité v akejkoľvek farbe a veľkosti, ale substrát je lepšie zvoliť v jasných farbách, aby sa zdôraznil rafinovanosť výzdoby.

Matný povrch, lesk a kamene

 • Pixie.Jeden z najjednoduchších, ale neobvyklých návrhov. Je len potrebné úplne zakryť nechty škvrnitými kameňmi a položiť niekoľko farebných kryštálov ako jasné akcenty. Zvyšok nechtov by mal byť natretý monochromatickým svetlým lakom.

Páči sa vám pixie design?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Geometria.Zdobenie nechtov s prvkami geometrie, ako sú trojuholníky, diamanty a obdĺžniky, je obzvlášť dôležité v tejto sezóne, vrátane dizajnu manikúry s kamienkami. S kameňmi, môžete ozdobiť hrany samotného výkresu, čím umiestnite akcenty, a šíriť celú postavu.

Geometria dekoratívnych kameňov a minimalizmus

 • Tematické.V predvečer akejkoľvek oslavy si môžete vytvoriť tematický dizajn manikúru venovanú nadchádzajúcej udalosti. Napríklad, dajte tekvicu z kamienkov pred Halloween na jeden klinec, a na druhej nakreslite obrázok v podobe ducha. Ďalšou možnosťou je dať srdce alebo červené pery z kameňov na vrchole bielej základne pre svätého Valentína.

Kvetinové kvety a kamienky

Zaujímavé: Transparentná manikúra s jiskrami

Zaujímavá večerná manikúra

Technika kameňov a mačacích očí

Manikúra s farebnými kameňmi sa dnes stala jednou z najobľúbenejších, o čom svedčia mnohé fotografie s príkladmi práce majstrov nechtov prezentovaných v sociálnych sieťach. A to je pochopiteľné, pretože aj s malým množstvom kamienkov, nechtík vyzerá veľkolepý, elegantný a čo je najdôležitejšie - je to vždy chytré!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané01/24/2019Štítky: