Čiapka v dámskom šatníku na jeseň 2019

Ako a čo nosiť čiapku dievča, najviac módne čelenku, tento rok na jeseň? Pozrime sa, aké čiapky sú teraz na vrchole módy, v akých obrazoch pouličných kultúr, s ktorými sa používajú, s ktorými sa spájajú.

Čiapočka prišla k ženskému šatníku z pánskej módy s nohavicami, kravatami a klobúkmi. Vzal si pevné miesto v zbierkach módnych domov na lávkach av živote. A ukázalo sa, že je dokonale kombinovaná nielen s pouličným alebo športovým štýlom, ale aj harmonicky aj v ženskom obraze, čo jej dáva určitú pikantnosť. Móda posledných ročných období rád spája zdanlivo nezlučiteľné, napríklad nohavice so šatkami alebo šifónové sukne s brutálnymi topánkami.


Pokrývka hlavy bola tiež ignorovaná. A kepi je obzvlášť rád stylistov.

Ktorý štýl čiapky je najvýznamnejší na jeseň

Najobľúbenejšími z posledných sezón boli čiapky „Newboy“ a baseballová čiapka s hladkým zorníkom. Prečo sa im páčili dizajnéri a módy?

  • Štýl „Newboy“ sa tiež nazýva kapitánska čiapka alebo sa pripisuje vojenskému štýlu (vojenská čiapočka) a nazýva sa tiež čiapkou a čiapočkou novín. Tento typ pokrývky hlavy sa dostal do ženskej módy z vojenskej uniformy, presnejšie z uniformy. Vojenské, námorné alebo profesionálne. Odlišuje sa od obvyklej čiapky vyššou korunou, obyčajne zdobenou retiazkou, remienkom, šnúrkou a gombíkmi, pokrytými kovom alebo kožou a širším okrajom.

Šiltovka Newboy

  • Ďalším módnym favoritom sa stala bejzbalová čiapka s rovnýmhľadí. Prišla k ženskému kostýmu z rapovej subkultúry, zaujala popredné miesto v tvorbe módneho mladistvého vzhľadu. Vrcholom tohto modelu je priamy vrchol, ktorý dáva obrazu odvážny a neobvyklý vzhľad. V závislosti na dizajne, môže baseballová čiapka vyzerať športovo, s maľovaným alebo vyšívaným logom, alebo viac ženským, zdobeným výšivkou a kamienkami.

Štýlová mládežnícka šiltovka s rovným zorníkom

\ t

Ostatné druhy kepi zostávajú relevantné.

Zaujímavé: Plstené klobúky pre rok 2019 - štýlové a elegantné klobúky

  • Čiapka Gavrosh s objemným mäkkým vrchom a malým priezorom, pohodlný a veľmi vhodný ležérny štýl. V chladnom počasí sa dajú vytiahnuť na uši.

Čiapočka "Gavrosh"

  • Jokermen vo forme hrnca s priezorom. Uveďte intenzitu a štýl obrázka. Takéto modely sú s ušami, čo je dôležité v mokrom jesennom počasí.

Módne dámske čiapky so šiltom

\ t
  • Mäkká čiapka hooligan, milovaná mužmi a ženami. Ona prišla do módy od tridsiatych rokov minulého storočia a pravidelne sa stáva módnym trendom.
Dôležité: Tento štýl je najviac demokratický a vyhovuje takmer akémukoľvek tvaru osoby v závislosti od toho, ako je čiapka oblečená.

Štýlová osemlistá samica

\ t
  • Konfederácia s kužeľovitým vrcholom a tvrdým priezorom, ktorý sa stal módnym z čias americkej občianskej vojny. Pamätajte si film "Preč s vetrom." Štýl nie je vhodný pre každéhotyp tváre. Ale jeho milenka, on len prideliť medzi ostatnými.

Zaujímavé: Klobúky pre ženy s okrúhlou tvárou po 50 rokoch

Ako vytvoriť jasný obraz pomocou módnej čiapky

Teraz móda miluje kompromisy. A niekedy to spája tak rôznorodé veci do jedného obrazu, ktorý niekedy zamrzne z prekvapenia. A potom prichádza myšlienka: „Ale vzhľad je taký zaujímavý!“

S módnou dievčenskou čiapkou je tento pád možný s najrôznejšími kombináciami odevných predmetov, čím sa vytvára svieži a jedinečný vzhľad.

Živé obrazy mladých s čiapočkami

Vyzerá to dobre čiapka - "Newboy" s plášťom, bundou, koženou bundou, tvídovým frankom alebo rúškom. Môžete pridať obrázok so šatkou a rukavicami. Kožené čiapky s popruhmi a kovovými časťami vyhovujú armáde, sú viac ladené s náladou tohto štýlu.

Obrázky s uzávermi na móle

Pri výbere nohavíc alebo sukní neexistujú žiadne prísne pokyny. Môžu to byť džínsy, široké nohavice alebo tesne priliehajúce, ktoré vo zvolenom luku vyzerajú organicky. Alebo sukňa - krátka, dlhá, úzka, široká. A tkanina sukne a nohavíc môže byť denim, tvíd, vlna. Na módnych prehliadkach sú vzdušné viacvrstvové sukne často kombinované s bundou, čiapkou a topánkami s hrubými podrážkami. Vyzerá to odvážne. Odvážny to môže riskovať!

Klasický vzhľad na jeseň

Rôzne štýly čiapok s kabátmi, zakryté vôňou alebo dohľadom, ktoré sa dajú znížiť na jedno rameno, dokonale sa zhodujú. V závislosti od štýlu hlavyšaty sa ukáže byť hravý, ak budete mať "hooligan" alebo "Gavrosh", a prísnejšie s džokejom a spoločníkom.

Zaujímavé: Pokrývky hlavy a srsť: Tajomstvo kombinácií

Organicky vyzerať rôzne štýly čiapky s pletené vesty, svetre veľké pletenie.

S ktorým je možné kombinovať čiapočku v klietke

Aby bolo jasnejšie - s tým, čo môžete nosiť a zladiť čiapku modernej dievčatá v tejto jesennej a zimnej sezóne, venujte veľkú pozornosť našej zbierke fotografií. Ale hlavná vec je, že obraz by mal byť vytvorený harmonicky a zdôrazňovať individualitu!

Výrazné kombinácie čiapok a módneho vrchného ošatenia

Ako môžete zmeniť obrázok nosením čiapok rôznymi spôsobmi

Existuje viac variácií v spôsobe nosenia klobúku. Pri pohľade na foto módu ukazuje jeseň-2018, môžete vidieť, ako dizajnéri nastaviť náladu na obraz v rôznych spôsoboch uvedenie čiapky na model.

Štýlové šiltovky

Môžete mať klobúk na rovnej alebo s priezorom dopredu. A obraz bude prísnejší. A ak pohnete priezorom na bok, pohľad sa stane bezbranným a roztomilým.

Nosíte na jeseň čiapky?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Odhodlanejšia postavila priezor späť a vytvorilaObraz je odvážny a odvážny. Vďaka nášmu radu - každé dievča bude môcť rozhodnúť, ako je pre ňu vhodnejšie nosiť čiapku a vytvoriť si vlastný jedinečný obraz.

Štýlové ženské snímky s uzávermi

Idea: Skúste si zahrať s čiapkou pred zrkadlom, chytiť sa svojím vnútorným pocitom, ktorý je vašou voľbou.

Akú farbu zvoliť?

Výber farby závisí od vášho štýlu a odvahy. Jasné farby sú dobré, najmä na jeseň, keď je čas, aby zlatá farba ustúpila šedému daždivému počasiu. A svetlá čiapka môže potešiť vás aj tých okolo vás. Zvlášť odvážne vyzerá červená, priťahuje oči a odlišuje vás od šedého okolia.

Čelenka z bohatého vínového tónu a klasickej šedej farby

Pozor: Je lepšie neriskovať dievčatá s problémami na koži tváre, pretože červená farba priťahuje pozornosť a zdôrazňuje skutočnosť, že sa nechcete predvádzať.

Môžete si vybrať farbu, ktorá opakuje niektoré detaily toalety. Napríklad, v tón tenisky alebo čalúnenie na oblečenie. Vyzerá organicky a štýlovo.

Uzávery jasných farieb

Ak sa cítite tak pohodlne, farba môže byť neutrálna. A čierna je vhodná pre akýkoľvek obrázok. Ak chcete nosiť čiapku v rôznych situáciách as iným pohľadom, potom je čierna, čo sa stane možnosťou výhry.


Keď sa pozrieme na móle, vidíme čiapky, ktoré vedú v oblasti módnych trendov medzi klobúky, ktoré návrhári odporúčajú. A čo a ako nosiť čiapkuDievča tento rok na jeseň, vyberte veľa možností. Prečo neskúsiť takýto obraz na sebe? A cítite sa módne a kreatívne.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané10/23/2018Štítky: