Jemná pastelová manikúra

Napriek tomu, že svetlá manikúra sa nevzdá svojich pozícií, pastelky farebné nechtové nechty rýchlo získavajú srdcia módy po celom svete. Prečo? Pozrite sa na fotografiu. Nail design v jemnej palete je veľmi univerzálny, umožňuje, aby sa zmestili do akéhokoľvek módneho luku, doplnili príležitostné, obchodné, rovnako ako slávnostný vzhľad.

Jemná pastelovo sfarbená manikúra

Zaujímavé : Design nechtov v pastelových farbách: kreatívne nápady a fotografie

Výhody pastelnej manikúry

Jemná manikúra - aký dizajn si vyberiete?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Okrem svojej všestrannosti a praktickosti má ľahká manikúra množstvo nepopierateľných výhod oproti akejkoľvek inej palete:

 • je nevyhnutné na vytvorenie elegantných ženských obrazov;
 • dáva prstom dobre upravený vzhľad;
 • so základňou pre akýkoľvek dekor;
 • je originálny a bude apelovať na každé dievča.

Univerzálna a prírodná manikúra

\ t

Hlavnou výhodou módnej manikúry v pastelových farbách je však to, že nikdy nevyjde z módy. V tomto článku dievčatá nájdu fotografie štýlových a originálnych nápadov, ktoré zmenia klasikujemné odtiene v súčasnej a trendovej manikúre v roku 2019.


Módne odtiene

Ak chcete tento rok vytvoriť krásnu a najdôležitejšiu módnu manikúru, musíte si vybrať tie správne odtiene. Pastel paleta je pomerne široký, ale tento rok na jeseň by mala byť preferovaná:

 • ponúknuť modré a tyrkysové;
 • racy žltá a oranžová;
 • rafinovaná mäta;
 • univerzálna béžová;
 • ženská ružová;
 • štýlová šedá.

Jemná žltá bunda

Módne odtiene budú na nechtoch vyzerať samy o sebe bez dodatočnej dekorácie, najmä ak robíte manikúru v pastelových farbách s pomocou gélového leštenia. Koniec koncov, taký povlak má atraktívny lesk, vytvára ďalší objem a poteší oko niekoľko týždňov.

Ombre šedá - štýlové riešenie pre pastelovú manikúru

Ak chcete nejakým spôsobom diverzifikovať pevnú manikúru, dávať jej individualitu a eleganciu, ponúkame, aby sme sa zoznámili s módnymi nápadmi na vytvorenie skutočne módnych nechtík, ktoré určite pritiahnu pozornosť iných, urobia obraz živším a nezabudnuteľným.

Jemné nechtíky s kamienkami - ideálne riešenie pre svadobnú oslavu

Zaujímavé: Gentle Nude Manicure: 10 módnych nápadov

Haze

Matná manikúra - hit v roku 2019. Zvlášť zaujímavý je dizajn vyzerá na nechty v pastelových farbách a fotografie nižšie je jasný dôkaz.

Krásna matnáNechtík v mäkkých tónoch

\ t

Nenávisť je veľmi obľúbená na béžovej, sivej a ružovej báze. Kombinácia s leskom, čipkou a kamienkami dodá obrazu originalitu, sofistikovanosť a šarm.

Gradient

Manikúra vyrobená s použitím techniky ombre je jedným z najnovších vynálezov odborníkov na nechty. Dnes nikto nemusí vysvetľovať, čo je gradient na nechtoch, pretože hladký prechod z jednej farby (ružovej, modrej, béžovej) na inú (najčastejšie bielu) sa stal skutočným hitom tohto roku.

Krásny a originálny ombre

Fashionistas sú tak radi a zvládli ombre techniku, že robia manikúru aj doma.

Gradientová technika je extrémne všestranná, čo umožňuje jej použitie na pastelových základoch rôznych odtieňov, ako aj klincov akejkoľvek dĺžky, dokonca aj kratších. Pastel ombre môže byť vyrobený v horizontálnom aj vertikálnom štýle, vo forme kosoštvorcov alebo francúzsky, doplnený o špeciálnu pásku, kresbu alebo kamínky.

Jemný ružový ombre

Výkresy

Pôvodná kresba je schopná zdôrazniť manikúru. Talentovaný majster môže zobrazovať akýkoľvek obraz na nechtoch, keď si uvedomil myšlienku zákazníka. Ak nemôžete nájsť takého špecialistu, alebo sa nechcete obťažovať, môžete si urobiť manikúru s obrázkom pomocou špeciálnych samolepiek, šablón a pečiatok.

Výkresy na matných mesiačikoch v pastelovej palete

Pri výbere obrázka by mal byť špeciálny obrázokPozornosť by sa mala venovať modernej živočíšnej tlači (kresby líšok, mačiek, vtákov), jeseň (listy, slnečníky) a zimných tém, pretože tematická výzdoba vyzerá vhodne a atraktívne.

Stojí za zmienku, že umelecká manikúra sa najlepšie vykonáva na dlhých nechtoch, takže pán získa viac priestoru pre kreativitu a kresba bude výraznejšia.

Štýlové kresby na jemných nechtiach

Kamienky, kamifubuki, trblietky

Tento rok sa môžu všetky triky použiť na ozdobenie pastelových nechtík. Zaujímavé sú kamínky, kamifubuki a trblietky. Je však dôležité, aby ste to s týmto dekorom nepreháňali, pretože inak sa jemná manikúra môže zmeniť na niečo jasné a bez chuti.

Matná jemná manikúra s maskovacími kalíškami

Na základe pastelovo zafarbenej fotografie manikúry s kamienkami (pozri nižšie) môžu ženy módy pridať svojmu prasiatku dizajn:

 • pomocou trblietky na jednom alebo dvoch prstoch;
 • niekoľko stredne veľkých kamienkov, ktoré zdobia oblasť úsmevu;
 • Kontrastné kamifubuki alebo tónové bázy.

Pamätajte, že používanie rôznych typov „glitrov“ v jednej manikúre je prísne zakázané.

Krásna manikúra

Mramor

Manikúra v takejto technike vyzerá veľmi neobvykle. Malé "trhliny" a "škvrny" na jednofarebnom základe môžu byť vyrobené na jednom klinec alebo pokryté "mramorom" všetky prsty. Pokúste sa to urobiťmanikúru možno vykonať doma, vyzbrojenú tenkou kefou a lakami požadovaných farieb.

Marble Pastel Manicure

Negatívny priestor

Toto je ďalšia verzia módnej manikúry, ktorá zachytila ​​srdcia miliónov žien. Prázdny priestor dáva obrazu individualitu a originalitu. Stojí za to pozrieť sa na dizajn negatívneho priestoru, vyrobený v kombinácii s geometrickými motívmi, mesačnou manikúrou, ako aj v rôznych pastelových farbách.

Záporný priestor v jemných tónoch

Zaujímavé : Výkresy na nechtoch: trendy a novinky

Akvárium

Takýto dizajn dnes získava na popularite. Cez tendenciu k všetkým prírodným a prírodným, "akvárium" nájde svojich zákazníkov. Vďaka špeciálnemu povlaku sa vzor, ​​predtým aplikovaný na nechtovú platňu, javí ako objemný a vrch vytvára efekt skla. Najčastejšie, tento dizajn je iný jas, ale na pastelové manikúru, vyzerá veľmi atraktívne.

Akvárium na manikúru

Iné nápady na módu

Rok 2018 bol bohatý na štýlové novinky, ktoré boli hojné v rukách módy. Medzi nimi stojí za to vyzdvihnúť niekoľko zaujímavých a originálnych možností, ktoré by ste určite mali vyskúšať na pastelových farbách nechtov.

Akvárium s kamifubuki

 • Mesačná bunda - vyzerá elegantne a jemne na jemnej manikúre, čím sa pridáva obraz nehy a bohatstva.

Zaujímavé : Mesačná manikúra -pôvodný dizajn 2019: foto

 • Pletená manikúra - štýlová novinka tohto roku tiež vyzerá mimoriadne chladno na šedej, modrej a béžovej manikúre. Preto, ak ste si túto techniku ​​ešte nevyskúšali, odporúčame vám to vyskúšať na jemných farbách.
 • Geometria je ďalší trend, ktorý je veľmi obľúbený u majstrov umenia nail. Možnosti dizajnu v tejto technike sú mnohé, pretože pomocou čiar a bodiek môžete vytvoriť nekonečné množstvo štýlových a zaujímavých kresieb.

Geometria na jemnej manikúre

 • Neobvyklý služobný plášť. Myslíte si, že francúzska manikúra je jemným základom a bielym okrajom? V poriadku, ale predstavivosť žien je neobmedzená, takže v tejto sezóne v móde všetky druhy variácií francúzštiny s dvojfarebnými hranami a rôznymi základmi.

Krásna manikúra s kamifubuki

 • Sochárstvo na pastelových nechtoch vyzerá elegantne a elegantne. Táto manikúra je ideálna pre špeciálne príležitosti.
 • Monogramy v kombinácii s jemnými odtieňmi vytvoria skutočne ženskú a elegantnú manikúru, dodajú obraz nehy a šikovnosti.

Jemná čipka

Manikúra, vyrobená v pastelových farbách, je lakonická a ušľachtilá, zdôrazňuje dokonalú chuť a eleganciu každej ženy. Vyššie uvedené fotografie sú toho jasným dôkazom. Vyberte si svoju verziu - buďte štýlová, módna a originálna!


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené09/23/2018Štítky: