Monofónna manikúra 2019: novinky

Najuniverzálnejšou možnosťou dizajnu nechtíka lekárskeho v roku 2019 bola jednoduchá manikúra. Monochromatický dizajn sa vzťahuje na klasiku, je vytvorený celkom jednoducho doma a môže byť doplnený mnohými zaujímavými dekoratívnymi riešeniami. Predstavíme tie najzaujímavejšie nápady pre vaše nechty!


Farby trendu

Fotografie módnych dizajnov ukazujú, že nie je potrebné používať sofistikované a sofistikované techniky pre elegantné a dobre upravené nechtíky. Preto je pevná manikúra vždy populárna, napriek častým zmenám v móde - a 2019 nie je výnimkou. Vzhľadom k jeho obmedzenia, tento dizajn je vhodný pre štúdium, a pre prácu, rovnako ako akékoľvek iné oblečenie.

Pastelová paleta sa stala svetloružovou, béžovou, bledo modrou, mäty a levanduľou. Venujte pozornosť aj farbe slonoviny. Voľba nahých odtieňov dodáva nechtom prirodzenosť a nehu. Táto možnosť je vhodná pre každý tvar a dĺžku klincov.

Súhlasíme s tým, že nahá manikúra nie je príliš nápadná, ale určite dáva rukoväti eleganciu. Moderná elegancia a jednoduchosť línií. Ak to pre vás vyzerá príliš minimalisticky, môžete vytvoriť solídnu manikúru s originálnymi detailmi dizajnu. Budeme o nich hovoriť nižšie.

Nasýtené tmavé a mierne tlmené odtiene sú v období jesene a zimy relevantnejšie. V trende sivá, káva, tmavo modrá,zelená, tmavo fialová. Nezabudnite na červenú, ktorá sa nepochybne stala klasikou pre akýkoľvek obrázok.

V lete sú populárne viac šťavnaté farby manikúry. Nálada vyžaduje niečo jasnejšie! Na počesť majstrov nechtov v tejto sezóne, šarlátové, citrónové, fialové, zelené a modré odtiene.

Mimochodom, krátko pripomínam najaktuálnejšiu formu nechtíka v tejto sezóne. V móde trochu špicaté oválne alebo mandľové klince. Najlepšie je zostať na priemernej dĺžke. Tiež dávajte pozor na taký módny tvar ako mäkké námestie.

Zaujímavé : Jarná manikúra 2019

Manikúra 2019: nové položky

Verte, že takáto manikúra nikoho neprekvapuje? A tu a tam - manikúra v technike "jednofarebného náteru" v módnej sezóne 2019 získala veľa možností na vylepšenie. Nové umenie nail prestane ohromovať módy svojou rozmanitosťou a krásou v každom ročnom období.

 • Manikúra s kŕdľomvytvára úžasný zamatový efekt na nechty. Niekedy sa kŕdeľ nazýva našuchorený prášok - skladá sa z veľmi malých častíc bavlny, viskózy alebo vlny. Veľkosť dizajnu závisí od ich veľkosti.

Povrch nechtíka sa stáva mäkkým, pripomínajúcim kašmír alebo velúr. Najmä v trende tejto možnosti v zimnom období. Pôvodná verzia - obraz mačacích labiek na "našuchorený" nechtový tanier.

Zaujímavé : Sivá RužováManikúra: nové položky

 • Manikúra s akrylovým práškom v tóne- s jeho pomocou môžete kresliť zaujímavé vzory a textúry, ktoré budú pridelené na úkor objemu. Nebojte sa, takéto 3D výkresy sú veľmi odolné. Mimochodom, je to prášok z akrylu vytvára populárny pletený dizajn. Je potrebné len pozbierať prášok vo farbe, aby sa pozorovala technika jednofarebnej manikúry.

Máte radi monofónnu manikúru?

Zobraziť výsledky

Nahrávam ...
 • Monofónna manikúra s kameňmi . Nadmerná dekorácia teraz nie je v trende, ale môžete ľahko ozdobiť 1-2 nechty touto dekoráciou. Môžete kombinovať rôzne veľkosti kamienkov, položiť ich prúžky alebo úsmev line.

 • Objemové transparentné obrazyvyzerajú veľmi zaujímavo, pripomínajú kvapky rosy. Kvapky sú vhodné najmä pre pastelové odtiene v dizajne. Vytvárajú sa pomocou číreho laku alebo gélového leštidla - na nechtovú platňu sa umiestni kvapka objemu požadovanej veľkosti.

 • Kamifubukivám umožní vyrobiť pevnú manikúru jasnejšiu. Sú ideálne pre monochromatické pokrytie, pretože sú stratené na iných zložitejších vzoroch. Najmä štýlový kamifubuki pozrieť na béžové nechtík.

Zápas dobre zladených farieb, ako sú konfety, ako onisú tiež dostupné v najrozmanitejšej palete farieb. Tam sú tiež monofónne. Môžete si vybrať odtiene v blízkosti zvoleného farebného monochromatického režimu. Rozmiestnite ich geometriu v určitom vzore alebo náhodne - rozhodnete sa.

 • Čerstvé kvety alebo perie- ak sa vám páči originalita, táto možnosť sa nikde nezlepší. Nie je nutné prenasledovať vtáky, alebo samostatne zbierať a sušiť kvety. Ľahko ich nájdete v predaji a ľahko vytvoríte výnimočný dizajn. Dá sa to urobiť doma - s pomocou najbežnejších nástrojov na manikúru a laku.

Zaujímavé : Manikúra s perím

Ako inak doplniť takúto manikúru?

Pevná manikúra je tiež schopná pritiahnuť pozornosť na vaše nechty. Módne trendy v roku 2019 a fotografie štýlových dizajnov ho rozdrobia takými úspešnými prvkami:

 • Perlové odtienetypu „cat-eye“ sú kombinované s každodennými a večernými snímkami. Magnetické laky im pomôžu vytvoriť. Neváhajte a vyberte si ich, ak chcete nechtom dodať elegantný lesk.

 • Technika treniapevne získala lásku mnohých módy. Vyrába sa v rôznych farbách - tmavé alebo svetlé kovové, perly, chameleón. Takáto konštrukcia je veľmi sebestačná a nevyžaduje ďalšie prvky. Ak používate obvyklý lak, pozrite sa na pripravené farby v metalickom štýle.

 • Matný povrchtiež pomôže vytvoriť krásny dizajn. Vždy robí nechty vynikajúce. Buďte opatrní s pastelovými odtieňmi, pretože je to veľmi nepraktické opotrebenie. Môžete tiež kombinovať nechty do rohože a lesk - vyzerá veľmi nezvyčajné.

Zaujímavé : Priehľadná manikúra so vzorom

 • Pevný dizajn s trblietkami, kamienkami alebo kúskami fólie.Všetky tieto metódy dekorácie nestrácajú význam. Pamätajte na moderovanie, aby ste to nepreháňali s brilanciou.

 • Geometria a etnické vzoryv zozname Masthawas na ozdobu nechtíka lekárskeho v roku 2019. Nie je to nová technika nail art, ale umožňuje vyjadriť svoju vlastnú osobnosť a náladu.

Urobte si čas, ak sa rozhodnete kresliť ručne, najmä etnické ornamenty. Zjednodušenie tvorby takýchto kresieb vám pomôže pečiatkovať - ​​potom nebudú potrebné umelecké zručnosti.

Módna manikúra s razením

Venujte pozornosť! Experimenty a extravagantné riešenia sú určite vítané. Jednofarebný dizajn je možné diverzifikovať akýmkoľvek spôsobom, ale je dôležité, aby sa zachovala myšlienka monochromatického dizajnu.


Zdá sa, že neexistuje nič jednoduchšie ako vytvorenie dizajnu v jednej farbe. Jednoduchosť výkonu však neznižuje atraktívnosť takýchto zariadení. Dôležitá vždy a všade, monofónna manikúra v roku 2019 má na čele umenie nail artpozície.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené02.02.2019Štítky: