Jemná pletená manikúra

Manikúra s pleteným vzorom je jedinečným úspechom vo svete nechtového umenia, ktorý možno určite považovať za úspešný. Táto technika, sotva vidiaca svetlo, sa okamžite zamilovala do miliónov žien po celom svete. Stala sa zimnou manikúrou číslo jedna a po dlhú dobu vstúpila do kozmetického priemyslu. Nie je to dôvod hovoriť o tom práve teraz?

Zaujímavé: Manikúra gradientu: krásny dizajn

Čo je to pletená manikúra?

Jednoducho povedané, pletená manikúra je aplikácia trojrozmerných vzorov na nechty, ktorých vzájomné prelínanie sa podobá pleteniu z vlnených nití. Ak sa všetko robí správne, potom by mal mať majster útulný zimný vzor, ​​ktorý sa dokonale hodí aj na krátke nechty.

Pekná a elegantná manikúra

Dôležité! Na získanie trojrozmerného vzoru je potrebné použiť gélový gél. Ale akryl alebo obyčajný lak, aby si pletené vzory nebude fungovať.

Ako vykonávať pletenú manikúru doma?

Môžem urobiť pletenú manikúru doma? Určite áno, najmä ak máte skúsenosti a potrebné vybavenie (v tomto prípade hovoríme o ultrafialovom alebo LED svietidle). No, potom celá vec technológia.

 • Ak chcete začať, položte nechtový tanier do poriadku, odstráňte z neho zvyšky starej manikúry, ak je jedna, a vyrovnajte povrch. To je nevyhnutné, ak robíte nail-art v jasných farbách. Koniec koncov, ako viete, v tomto prípade veľmi dobreviditeľné akékoľvek nezrovnalosti.
 • Ďalej vykonávame štandardné manipulácie: dávame tvar nechtu, ošetrujeme kutikulu, odmasťujeme.
 • Teraz aplikujte základňu na klinec tak, aby sa povlak udržal čo najdlhšie.
 • Ďalší krok: použitie základnej farby, ktorá sa vám páči. Natrite si nechty gélovým leštením rovnomerne, aby povrch vyzeral dokonale. Po tom všetko vysušte pod lampu.
 • Ďalej dokončíme proces použitím požadovaného pleteného vzoru. Ak neviete, ako to urobiť, nezabudnite sa pozrieť na podrobné pokyny k fotografiám, ktoré vám zobrazia zaujímavé techniky takéhoto vzoru.


Dôležité! Použite pletený dekor potrebujúci tenkú kefku na maľovanie nechtov. Hlavným materiálom na tento účel bude akrylový prášok alebo kŕdeľ (zamatový piesok).

Zaujímavé: Nádherná manikúra so vzorom

Hlavné druhy pletenej manikúry

Ak sa vážne zaujímate o dizajn krásnej pletenej manikúry, potom nebude na mieste zistiť, aký je typ .

 • Plochý úplet . Tento typ dekoru v tomto segmente je najjednoduchší. Na vytvorenie nie je potrebné zobrazovať trojrozmerné a zložité návrhy. Jednoducho použite nálepku vo forme pleteného vzoru a vychutnajte si trendy nail art.

  Najjednoduchšia verzia pletenej manikúry, ktorá sa dá ľahko opakovať doma

 • Najobľúbenejší -obklopujúci velvetobrázok . S cieľom získať útulný zimný dizajn, ktorý doslova zachytí mysle módy, musíte tvrdo pracovať. Začiatočník manikúra technika s akrylovým práškom alebo kŕdľom nedá okamžite. Ak sa však stále dostanete, výsledok môže byť veľmi zaujímavý.
 • 3 D - väzba.Rovnaká technika nie je pre začiatočníkov, ale nakoniec môžete dosiahnuť ohromujúci efekt. Hlavným rysom tohto nail art je, že iba profesionáli môžu robiť takú manikúru, pretože je vytvorený s pomocou modelovania hrubý lak, ktorý musíte byť schopní pracovať. Všetko by tu malo byť veľmi opatrné, pretože akékoľvek chyby budú viditeľné.


 • Pletená manikúra s lesklým efektom . Ak chcete získať nie obvyklé matné, ale lesklý efekt, potom použite nasledujúcu techniku. Po nanesení trojrozmerného vzoru, vo finále, zakryte všetky nechty vrstvou lesklého vrchného náteru. Po odstránení lepkavej vrstvy. V tomto prípade získate rovnaký lesklý efekt.

 • Matný efekt . Pre matnú pletenú manikúru použite techniku, ktorú sme opísali vyššie. Len tentoraz nebude konečný dotyk lesklý, ale matný vrch.

Dôležité! Ak chcete dosiahnuť maximálny účinok pletenia vlny, potom neponáhľajte vyschnúť druhú, vzorovanú vrstvu v suchu a jednoducho ju posypte hojným zamatovým pieskom (kŕdeľ). Len tak majstria získajte tento útulný zimný dizajn.

Zaujímavé: Burgundska manikúra s designom

Druhy vzorov pre pletenú manikúru

Na vytvorenie módnej manikúry s pleteným vzorom stačí zvládnuť aspoň jednu z navrhovaných techník. A aby to bolo čo najjednoduchšie, použite fotografiu krok za krokom.

 • Pigtaily . Existuje niekoľko variantov takéhoto vzoru: klasický chvost, rybár, opačne. Ale ak nie ste profesionál, potom by ste mali začať s klasikou. Koniec koncov, dokonca aj školák môže kresliť obyčajný pigtail. A pre pohodlie a presnosť vykonania skúste najprv nakresliť prúžok požadovanej dĺžky a šírky na list papiera. A len vtedy, keď máte prijateľnú možnosť, dajte to všetko na nechty.
 • Škandinávsky dizajn . Pletený vzor v škandinávskom štýle je skvelou voľbou pre Nový rok 2019. Hlavná vec je tu uhádnuť kombináciu farieb. Všetko je však veľmi jednoduché. Nový novoročný dizajn je možné vytvoriť zmiešaním bielych a červených gélových leštidiel. Čo znamená škandinávsky dizajn? V prvom rade ide o: hranaté snehové vločky, bodky, jelene a cikcaky, ktoré sa často nachádzajú v severných ozdobách. (vzorka 1)
 • Rybie kosti . Ďalší model, ktorý je relevantný pre novoročné sviatky. V zásade je všetko jednoduché, stačí na lícach líčiť línie pripomínajúce konáre jedlí. A nezabudnite ponechať vzdialenosť medzi nimi tak, aby obraz nevyzeral naložený.
 • Diamant . Perfektný vzor pre dlhé nechty. S dostatočnou zručností, na zobrazenie diamant na nechty vo forme pletenie je pomerne jednoduché. Aby však tento vzor vyzeral krásne, je potrebné, aby sa pred jeho nanesením poskytol jeho umiestnenie na nechte. Koniec koncov, aby to vyzeralo harmonicky, mali by sa na jeden klinec hodiť minimálne tri diamanty.
 • Tematické kresby s pletenými vzormi . Ak chcete vytvoriť novoročnú manikúru s pletenými vzormi, stačí uviesť len malú predstavivosť. Tak, v predvečer sviatkov, také nápady pre dizajn ako: palčiaky, medvede v klobúkoch (vzorka 2), srdce a dokonca hodinky budú obzvlášť populárne. Najnovší typ dekoru je nový a získava na sile popularity. Preto, ak si vyberiete nail-art dáta pre Nový rok, môžete si byť istí, že nestratíte.

Ktorá verzia pletenej manikúry sa vám páčila viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Dôležité! Čo sa týka farebnej škály, ide o pastelové odtiene, ktoré sa najčastejšie volia na vytvorenie pletených vzorov: broskyňa, ružová, biela, béžová, krémová, mäta a iné.Nie je však zakázané hrať v kontraste.

Pri vytváraní manikúry s pleteným vzorom sa nebojte experimentovať a zahrnúť fantáziu. Samozrejme, aby ste získali dokonalý obraz, musíte tvrdo pracovať. Ale ak sa vám podarí predstaviť niečo naozaj jedinečné, uistite sa, že to určite pôjde na masy a stanete sa trendom.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené12.19.2018Štítky: