Aké topánky nosiť kabát v roku 2019 vyzerať štýlovo

Dámsky kabát je teraz na vrchole popularity. Rôzne modely tohto oblečenia poskytujú obrovský priestor pre fantáziu módy. Chcete vyzerať štýlovo? Uistite sa, že nákup trend kabát v tejto sezóne! Ale s tým, čo topánky nosiť v roku 2019, takže oblečenie vyzerá harmonicky?


Zvážte poveternostné podmienky, dĺžku, štýl a materiál oblečenia. Na tom, ako si vybrať správnu obuv pod kabát, môžete počúvať tipy stylistov. Ďalej sa podrobnejšie pozrieme na príklady úspešných lukov na fotografii:

Srsť na koleno, nad kolenom a pod kolenom - pre každú príležitosť vyberáme topánky

Čím vyšší je lem vrchného ošatenia, tým vyššie môžu byť vrchy topánok. Pláštenka pod kolenom je najlepšie nosená s členkovými topánkami alebo nízkymi podpätkami s nízkymi podpätkami. Pre teplé počasie sú vhodné uzavreté topánky ako oxford. Kabáty na podlahe sa nosia s členkovými topánkami alebo topánkami, ale musí byť rozopnuté. Medzi dlhé kabáty sú často nájdené možnosti, v ktorých spona dosahuje len v polovici stehna a pri chôdzi sa otvára lem. Tento model je v dokonalej harmónii s topánkami a topánkami, doplnený krátkou úzkou sukňou alebo chudou nohavicou. Zvyčajne si vyberáme topánky pre každý prípad individuálne, odporúča sa nosiť kabát na koleno a nad kolenom s klasickými topánkami. Ako to vyzerá, môžete vidieť na fotografii:

Kabáty na koleno sa môžu nosiť s čižmami, s polobotkami, čižmami, topánkami a dokonca s sandálmi. preKaždý obal bude vyhovovať konkrétnemu modelu obuvi. Teraz módne bloggerov sú rozrušené ženy nosiť sandále a pančucháče s vrchným oblečením. Pripomíname, že topánky a pančuchy, pančuchy alebo ponožky nie sú najúspešnejšou kombináciou, mnohí stylisti ju kategoricky odmietajú.

- 34%
Aliexpress.com
2017 luxusný vlnený kabát zimné ženy vysoko kvalitný módny kabát ...
2 979trieť.1 937 RUB
- 49%
Aliexpress.com
Simplee Black Ruffle Teplý zimný kabát ženy Turn-down Long Coat ...
1 985trie.993 rub.
aliexpress.com
oodji 2017 Plášť na gombíky s 3/4 rukávmi Doprava zdarma v Rusku ...
1 699 rub.

Za teplého počasia môžete nosiť ľahkú pláštenku na koleno a mierne uzavreté sandále. Najlepšie zo všetkého je, ak je päta uzavretá, vyhnite sa modelom s mnohými tenkými popruhmi a väzbami. Pick up topánky, oxfords, mokasíny. Musí existovať medzera medzi lemom a horným okrajom batožinového priestoru. Ak si dáte na sukňu, ktorá je dlhšia ako vaše oblečenie, medzera by mala byť medzi lemom sukne a topánkami. Výnimkou sú čižmy, pančuchy, z ktorých sa podľa trendov môžu skryť pod lem.

Srsť nad kolenom sa nosí od samého začiatkurôzne topánky - od sandálov až po topánky. Tu opäť musíte vziať do úvahy dĺžku sukne alebo šaty. Ak vrchné ošatenie sotva dosiahne polovicu stehna a sukňa je na vás - midi dĺžka, potom maximum, ktoré si môžete dovoliť, je členkové topánky. Môžete si nastaviť topánky, pančuchy v tóne sukne, ak je sukňa rozšírená. Krátke modely vrchného oblečenia vyzerajú rovnako harmonicky ako s elegantnými člnmi s podpätkami, tak aj s podrážkami.

Ako si vybrať topánky pod kabát v štýle armády, kukly, dohľadu

Ako si vybrať správnu obuv pod kabát, v závislosti od štýlu, v akom je šitá? Nielen dĺžka oblečenia, ale aj štýl hrá významnú úlohu pri výbere obuvi. Takže, s vybavenými rozšírenými plášťmi, pumami a členkovými topánkami s ihlovým alebo kónickým pätou vyzerajú očarujúco.

S rovnými možnosťami sa pohodlná obuv alebo čižmy môžu nosiť na malej plošine alebo kline. Rovnomerný model sa dá nosiť aj pri športovej obuvi, preto sa neodporúča upevňovať gombíky a nohavice by sa mali voliť skrátene tak, aby bol členok viditeľný. Výber sandále pre váš obrázok, dávajú prednosť modely vrchného oblečenia bez goliera - s okrúhlym alebo trojuholníkovým hrdlom. Oblečenie vo vojenskom štýle, dohľad a kuklu vyžadujú špecifické riešenia.

Ako si vybrať topánky pod kožušinou? Ak chcete vyzerať naozaj luxusne, vyberte kožené topánky s kožou čalúnenie. Nemenej úspešné riešenie bude semišpančuchy alebo členkové topánky vyrobené z matnej kože na pätách. Prešívaná pršiplášť alebo spodná bunda zdobia kožené topánky na platforme, ako aj možnosti dizajnu pre gumené topánky.

Kašmírový vrchný odev v kombinácii s semišovými topánkami bude vyzerať veľmi pohodlne a ženský, a kožený pár vytvorí štýlový kontrast. Pletené vrchné oblečenie vyrobené z priadze je najlepšie nosiť s hladkou a stručnou obuvou, pretože samotná pletená textúra je veľmi účinná.

Ak nosíte vojenský kabát, je najlepšie zvoliť si vysoké šnurovacie topánky s hrubými podrážkami. Kabát-kokon je skôr nenáročný, pokiaľ ide o topánky, je nosený s ihlové čerpadlá, členkové topánky s podpätkami traktora základňu, topánky bez podpätkov, pančuchy topánky. Vrchné oblečenie vrchného oblečenia zahŕňa otvorené členky, takže si vyberte topánky, sandále, tenisky. Vhodné by boli topánky na pančuchy, ale neodporúčajú sa hrubé čižmy a čižmy so širokými nohami.

- 34%
aliexpress.com
2017 luxusný vlnený kabát zimné ženy vysoko kvalitný módny kabát ...
2 979 .1 937 rub.
- 49%
Aliexpress.com
Simplee Black Ruffle Teplý zimný kabát ženy Turn-down Long Coat ...
1 985 .993 rub.
aliexpress.com
Oodji 2017 plášťna gombíkoch s 3/4 rukávmi Bezplatné doručenie v Rusku ...
1 699 rub.

Experimentujte s farbou! Samozrejme, že klasické čierne topánky a topánky zapadajú do akéhokoľvek oblečenia, ale aby bol obraz individuálnejší a vyváženejší, pozrite sa na béžovú a smotanovú, burgundskú a khaki, tmavomodrú a tmavosivú čižmu, vyberajte ich tak, aby zodpovedali, ak nie samotný kabát, Tento šál, rukavice alebo pokrývky hlavy.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované01/03/2018Štítky: