Čierny rolák: ako nosiť štýlový

Čierny rolák je nepostrádateľným atribútom základného šatníka modernej módy a dievčatá sú často sužované pochybnosťami o tom, čo sa nosí, aby vyzerali štýlovo a neboli nudné. A ak ste ako vždy prišli k nám na inšpiráciu pre módne obrazy, potom určite určite: nájdeme pre vás zaujímavé a praktické kombinácie! Poďme!


Ktoré roláky vám nevyhovujú

Existuje kategória vecí, s ktorými je potrebné rozlúčiť sa bez ľútosti, pretože spôsobujú módne zlyhanie. Poďme vypočítať tieto mazané súdruhov!

  • Priehľadný alebo priesvitný rolák je nejednoznačný a vo svojich kombináciách veľmi zložitý. A ak si nie ste istí vo svojich štylistických schopnostiach, je lepšie to neriskovať.
  • Ak je golf voľný na ramennej ploche a beztvaro skryje postavu, mali by ste ju opustiť.
  • Jemné veci pochybného materiálu sa nachádzajú aj medzi zaslúženými značkami, ale mali by sme sa im vyhnúť.
  • Základný čierny rolák je krásny vo svojej stručnosti a neakceptuje rôzne ozdoby vo forme kamienkov, perličiek a zostáv.
  • Golf vyrobený z lesklého materiálu alebo lacných syntetických materiálov nepatrí do skrine modernej ženy módy. Verdikt je jednoduchý: hodiť!

Antitrend 2019

Aký je dokonalý rolák?

Samozrejme, môže sa pochváliť vynikajúcou kvalitou s hustým obsahom vlákien. Pripomínam vám, že nie sú povolené pelety, uťahovacie a natiahnuté miesta?

Ideálna vec má vždy jasnú siluetu.Obr. Ak si zvolíte voľnejší variant, nechajte spodok vo forme elastického materiálu, ktorý dokonale uchová tvar.

Vynikajúcou voľbou je blúzka s reliéfnou textúrou - "rezance", ktorá dokonale sedí na obrázku.

Únia pre všetky časy: rolák + džínsy

Idea č. 1

Za predpokladu, že džínsy sú v dokonalom súlade s golfom. Hlavnou vecou je nezabudnúť okoreniť tento obrázok so štýlovým opaskom, ak sa chystáte naplniť vrch. Dokonalý pár topánok pre tento luk - tmavé topánky alebo čižmy.

Idea č. 2

Tento obraz je očividným plagiátorstvom predchádzajúceho, ale vyzerá to zaujímavejšie vďaka doplnkovému príslušenstvu. Vyskúšajte si silu módnych detailov v akcii. Pridajte k tomuto štýlovému okuliarom štýlové okuliare, tenisky s vysokou podrážkou, batoh a obväz na hlave a okamžite si zahrá s novými farbami.

Myšlienka číslo 3

Sme za otepľovanie v plnom rozsahu štýlových zákonov. Tričko s džínsami nie je tou najodolnejšou kombináciou, ale stojí za to pridať rolák a módnu bundu v klietke a nie je zima. Okrem praktickej funkcie, táto sada preberá estetickú úlohu - vyzerá štýlovo a moderne.

Luky s nohavicami

Idea č. 4

Ženy v každom veku môžu a mali by nosiť čierny rolák s nohavicami rôznych štýlov. Kombinácie s univerzálnymi modelmi, ktoré ste už pravdepodobne vyrobili. A čoviac štýlové a šťavnaté obrázky? Ak chcete vytvoriť práve také, aby vo vašom šatníku nohavice svetlé farby.

Rolák slúži ako dokonalé pozadie pre odvážne dno a náhrdelník dokonale akcentuje a dopĺňa luku. Ak poveternostné podmienky nie sú povzbudzujúce, na tento obrázok pridajte tmavú bundu.

Zaujímavé: S čím nosiť rolák v novej sezóne: základné pravidlá a obrazy

Idea č. 5

Hra s textúrami je veľmi vzrušujúca aktivita pri vytváraní štýlového oblečenia. Ak vezmeme ako základ čierny rolák, neváhajte vyzdvihnúť dno vynikajúcej tkaniny, aj keď je to odvážne a neočakávané. Napríklad nohavice z lakovanej kože - chladné riešenie pre najmodernejšie módy.

Venujte pozornosť! Pre tieto nohavice je lepšie zvoliť tmavú farbu, aby obraz nevyzeral bez chuti.

Idea č. 6

Nosiť košeľu s nohavicami a sako je klasikou tohto žánru. Ale na doplnenie tejto únie s čiernym rolákom je čerstvý a štýlový nápad, ktorý tiež neumožňuje zmraziť.

Idea č. 7

Ako sa vám páči táto kombinácia pohodlia a štýlu? Ak chcete to zopakovať v praxi, mali by ste pridať k vyhľadávanej rolák béžové nohavice, chladné tenisky, opuchnuté bunda a opasok. Konečným nádychom sú módne okuliare. Teraz ste trochu nebezpečný, ale stále veľmi krásny!

Idea č. 8

Textúra nohavíc v kombinácii s golfom môže byť absolútne nikoho!

Už ste vyskúšali obrázky so šatami?

KľúčTrendom sezóny 2019 sú šaty cez rolák. Takýto trend pomôže ženskej móde v chladnom období, keď chcete vyzerať štýlovo a nie obetovať pohodlie. Ako nosiť tento výnimočný combo?

  • Ak sa na vrchu objaví jednofarebný rolák, môžete si vyzdvihnúť šaty s potlačou.
  • Dievčatá s ladným výrazom by mali opustiť šaty s objemovým dekorom, ako sú výšivky, volánky alebo volánky.
  • Nádherná vlastnosť obrazu podľa pravidiel celkového vzhľadu - vizuálne štíhla a ťahá siluetu. Ak je to to, čo potrebujete, zdvihnite rolák v šatách v tmavom tieni.

  • Je možné kombinovať rolák na princípe vrstvenia s rôznymi šatami: od saténu až po dlhý sveter. Modely so zipsom, asymetria, vôňa, dĺžka midi alebo maxi budú vhodné.

Táto kolekcia fotografií jasne ukazuje, ako nosiť čierny rolák so šatami v roku 2019, aby vyzeral štýlovo.

Funkčné vybavenie je rolák + letné šaty. Najaktuálnejšie modely sú vyrobené z džínsoviny, zamatu alebo semiša.

Kombinácie so sukňami

Štýl na rolák prispieva k kreatívnym kombináciám s rôznymi sukňami. Do svojej spoločnosti privíta rôzne modely sukní: ceruzku, zvonček, hrazdu, rovný alebo rozšírený.

Výhodou čierneho roláka je, že vyzerá skvele so sukňami v aktuálnom kvetinovom výtlačku. V ideálnom prípade, ak sú červené alebozelené farby. Tiež dokonale hodí pre úlohu spodnej časti sukne nasýtenej farby: modrá, bordová, červená a smaragdová. Nevyhadzujte model do klietky a do flitrov - sú stále v trende a dokonale kombinované s tmavým vrchom.

Idea č. 1

Čierny rolák vyzerá úžasne so sukňou v klietke akejkoľvek farby. Ak sa vám podarilo získať túto módnu novinku v minulých sezónach, neponáhľajte sa s ňou v roku 2019 - bude vám verne slúžiť aspoň ďalší rok. Kombináciou sukne s rolákom si môžete vybrať rôzne možnosti pre vrchné oblečenie a obuv - experiment!

Zaujímavé: 15 spôsobov, ako štýlovo nosiť rolák

Idea č. 2

S semišovou sukňou s gombíkmi a členkovými topánkami na pätách dostanete nemenej štýlový a praktický luk. Ak chcete, môžete sa pozrieť na osobné skúsenosti.

Idea č. 3

Džínsová sukňa je ďalšou vhodnou vecou pre úlohu spodného kandidáta na čierny rolák. Ako môžete zaujať túto kombináciu, pozrite sa na fotografiu.

Idea č. 4

Mastkhav novej sezóny - to znamená, že sa z ktorejkoľvek dievčatá stane elegantná francúzska žena. Win-win verzia obrazu s takou romantickou čelenkou - rolák + sukňa + topánky.

Idea č. 5

Módne luky sa tiež objavia s koženou sukňou a topánkami. Ak chcete zachovať monochromatické nudné, pridajte kepi k tomuto obrázku.

Idea č. 6

Čierny rolák jednoducho nemôže vyzerať zle s ceruzkou sukne. Môžete si vybrať takmer akúkoľvek farbu - štýlové experimenty s touto kombináciou sú vítané.

Idea č. 7

Pletené výrobky majú super schopnosť vytvárať štýlové luky s materiálmi, ktoré kontrastujú s textúrou. Napríklad víťazný duet sa získa s koženými alebo kostýmovými tkaninami. V srdci tohto obrazu je úžasná kombinácia s kožou, ktorá je mimochodom na vrchole popularity v sezóne 2019.

Víťazný tandem

Môžete ísť za tmavú paletu a hrať s farbami dna - táto kombinácia bude prínosom.

Idea č. 8

Tmavý golf v tejto sezóne je možné nosiť s rovnakou sukňou a topánkami a môžete si vybrať štýlový plášť alebo pončo ako vrchné oblečenie.

Idea # 9

Čierny rolák je skvelá vec, ktorú je možné kombinovať so skladanou sukňou. Farebná schéma tohto obrázku sa môže líšiť. Ak si želáte, môžete si z tohto luku požičať nápad - sukňa sa zhoduje s vrchom a taška a čižmy sú vyrobené v módnej bordovej farbe.

Myšlienka # 10

Luk s ružovou skladanou sukňou vyzerá žensky a romanticky - v takých šatách nebudete bez povšimnutia.

Zaujímavé: S tým, čo si na jeseň nosí skladanú sukňu

A na čo máte čierny rolák?

Zobraziť výsledky

Nahrávam ...

Myšlienka číslo 11

Zdá sa, že lakonicizmus takéhoto vrcholu naznačuje, že mu nevadí odvážne dno s nezvyčajnou potlačou. Ak má váš šatník zastaranú sukňu s kreatívnou farbou, skúste ju skombinovať s čiernym rolákom a predstaviť nový štýlový život.

Získajte nápady s tým, čo by ste mali nosiť čierny rolák z našej fotografickej zbierky a vytvoriť si svoj vlastný štýl pomocou moderných kombinácií. Je to tak jednoduché a zároveň vzrušujúce!Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené02/05/2019Štítky: