Fialová manikúra: módne nápady sezóny!

Fialová manikúra je jedným z najštýlovejších módnych trendov sezóny 2019. Aj na fotografii vidíte, že nechty maľovali túto farbu fascinujúco, slávnostne a veľmi roztomilo. Odtiene fialovej, môžete použiť najviac odlišné, vyzdvihnutie je pre všetky príležitosti. Nemenej svetlý vzhľad a kombinácia s inými farbami. Jedným slovom, ak práve premýšľate o variácii, v ktorej sa použije fialová manikúra, potom je náš článok pre vás!

50 odtieňov fialovej

Zaujímavé : Módna manikúra a pedikúra v rovnakom štýle

50 odtieňov fialovej

Takže predtým, než pôjdete na master, určite požadovanú farbu. Pre každodennú manikúru, ktorá bude vhodná a pri práci, sú vhodné nasledovné svetlé odtiene:

 • levanduľa (ľahká lila);
 • fialová;
 • ametyst;
 • Lilac;
 • Wisteria;
 • Bodliak.

Jemný levanduľový francúzsky

Zaujímavé : Manikúra francúzština: fotografie nových výrobkov

Táto paleta dokonale osvieži váš obraz a pridá k nemu novinku. A ak chcete priniesť šik, stretnutie na večerné stretnutie alebo slávnostnú akciu, potom v tomto prípade venujte pozornosť nasledujúcim farbám:

 • Jasne purpurová;
 • Tmavo fialová;
 • Purpurový baklažán;
 • Slivka;
 • Fialová.

Štýlová tmavofialová manikúra

Keďže táto manikúra je veľmi chytľavá, najmä v jednofarebnom prevedení, apriťahuje pozornosť, je nevyhnutné, aby vaše ruky a nechty boli v perfektnom stave. Inak sa sústredí len na chyby.


Nápady na manikúru

Prirodzene, v roku 2019 bola fialová manikúra s dizajnom tiež na vrchole popularity. Existujú pre neho stovky nápadov, ktoré vás potešia, ale vybrali sme z nich tie najlepšie a najoriginálnejšie, aby sme ich zakryli v našom článku.

Štýlová fialová manikúra

 • Kamienky a trblietky . S dôverou môžeme povedať, že tieto dekorácie dodajú lesk každému, dokonca aj najtajnejšiemu manikúru. V prípade kamienkov môžu byť možnosti použitia dve. Prvá: položiť svetlé kryštály na necht, ktorý je pokrytý fialovým lakom. A druhá: vložiť fialovo-farebné kamienky na nechty. Súčasne môže mať základňa laku akýkoľvek odtieň.

V ktorej verzii fialovej manikúry sa vám najviac páči?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Osobitným módnym trendom v tomto roku bola vložka motýľov, kvetov, vážok a iných nekomplikovaných figurín. Povlak laku by mal byť zároveň monochromatický, inak bude nechtové umenie preťažené.

Kamienky a lesk na fialovej manikúre

Tak čoPokiaľ ide o trblietky, tieto iskry dokonale dopĺňajú váš večerný vzhľad. Táto manikúra bude vyzerať perfektne na krátke nechty a špicaté nechty.

Ak chcete ísť s kamienkami čo najdlhšie, venujte pozornosť kryštálom Swarovski. Samozrejme, ich náklady sú o niečo vyššie ako náklady na plasty, ktoré sú známe každému, ale z hľadiska kvality budú oveľa lepšie.

 • Zrkadlová manikúra . Aj v minulej sezóne začali majstri vo svojej práci aktívne používať kovové pigmenty. A musím povedať, veľmi úspešne. V tomto roku 2019 sa stal rub-in reálnym trendom. Veľmi efektívne, vyzerá a vo fialovej verzii. Beh je celkom jednoduchý aj doma. Naneste gél na nechtovú platňu, potom bez odstránenia lepkavej vrstvy rozotrite zrkadlový prášok. Na dokončenie procesu zakryte nechty dvomi vrstvami vrchného laku. Vyberte si základné odtiene jasných a bohatých, napríklad: slivka, tmavá fialová alebo baklažán.

Módne zrkadlovky Purple Marigolds

 • Ombrevo fialovej manikúre je trendom a veľmi obľúbeným módnym trendom. Dokáže to fotografia robotických majstrov z celého sveta. Po vytvorení hladkého gradientu fialových odtieňov na nechtoch dostanete módne, ženské a úžasne krásne nechtové umenie. A ak chcete rozriediť farebnú paletu, potom kombinujte fialovú s ružovou, bielou, žltou, striebornou alebo modrou. Výsledok vás jednoducho ohromí!

Fialová Ombre Violet

Zaujímavé : Lilac manikúra - nápady na dizajn

 • Fialový neyl-art so vzorom.Čo sa dá v tejto sezóne namaľovať na nechtoch? Áno, skoro všetko! V móde, ako romantické kvetinové motívy, a prísne geometrické. Hlavnou vecou je dodržať opatrenie a nepreťažiť obraz nadmernou aplikáciou. A ak hovoríme konkrétne o fialovej manikúre, potom veľa dievčat, ktoré si vyberajú tento odtieň, líči nielen niečo na nechtoch, ale aj fialové kvety. Nail art vyzerá veľmi pružne na jar. Nemenej populárne sú kvetinové motívy s obrazom fialiek alebo levandule, ktoré majú rovnaký farebný základ.

Štýlové umenie nail

Aj keď, kontrast, tiež nebol zrušený, a mnoho módnych žien aktívne kombinovať fialové odtiene so vzormi bielej a červenej.

 • Francúzsky.Aby ste sa potešili niečím neobvyklým, nemusíte tráviť veľa času a peňazí. Stačí len odsťahovať sa od obvyklých kánonov a teraz ste na ceste k niečomu novému. Takže môžete vytvoriť francúzsky jazyk pomocou neštandardných farieb. Napríklad fialová. Takáto manikúra sa vykonáva rovnakým spôsobom ako klasická. Jediný rozdiel je, že riadok „úsmev“ by mal byť nakreslený vo fialovej farbe. Na obohatenie obrazu môžete pridať kamínky.

Krásna fialová francúzština

Nebude horšie pozrieť sa do fialovej variácie a reverznej francúzštiny - takzvanej "mesačnej" manikúry.

Purple Mooncoat

Aby bola mesačná manikúra organická, je potrebné zdôrazniť - zvýrazniť dieru radikálne odlišnou farbou. Napríklad zlato s iskrami alebo bielou.


 • Matt.Mäkká fialová manikúra bez lesku je vhodná pre všetky príležitosti a vyzerá veľmi elegantne. Ak nie ste spokojní so svojou nadmernou jednoduchosťou, kamienky alebo aplikácia sa dajú ľahko aplikovať na matný monochromatický povlak. Tento typ nechtového umenia je ideálny pre obdobie jesene a zimy.

  Matná fialová manikúra s kamienkami

 • Velvetový piesok alebo kŕdeľ . Ide o nový rok 2019, perfektne kombinovaný s fialovou manikúrou. Na fotografii prezentovanej v našom článku môžete vidieť, že táto dekorácia vyzerá veľmi útulne. Zdá sa, že nechty sú doslova zabalené do velúru.

Velvet levanduľová manikúra

Kombinácia farieb

Ak uvažujete o tom, s ktorými kardinálne inými odtieňmi môžete kombinovať fialovú, potom táto časť je pre vás.

Krásny fialový dizajn so žltou a bielou

Zaujímavé : 20 najlepších nápadov pre kancelársku manikúru!

Takže najznámejšie variácie, ktoré sa najčastejšie vyskytujú, sú kombinácia lila: biela, modrá, čierna, sivá, hnedá, zlatá a béžová.

Fialová so žltou

Ale ak chcete niečo jasnejšie, potom smelo kombinujte fialový lakc: žltá, ružová, oranžová, purpurová a mäta. Uistite sa, že nebudete bez povšimnutia!

Fialová s mätou

Tí, ktorí sa vážne zaujímajú o manikúru a každodenne sledujú novinky prostredníctvom fotografií a workshopov, vedia, že farba fialová je v roku 2019 najvyšším módnym trendom. Fialová je tajomná, jedinečná a ušľachtilá, čo znamená, že každá žena, ktorá sa rozhodla dať ju na nechty, bude určite stredobodom pozornosti.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené09/02/2018Štítky: