Šaty pre tehotné ženy: módne štýly 2019

Dnes budeme hovoriť o módnych šatách pre tehotné ženy a pomocou fotografií vám predstavíme najmodernejšie a najživšie možnosti. Koniec koncov, tehotenstvo je nádherný čas v živote každej ženy. A počas tohto obdobia sa chcete cítiť menej ženský, elegantný a tiež sledovať nové módne trendy.


Tipy na nájdenie dokonalého oblečenia

V prvom trimestri, nič naozaj zmeny - staré oblečenie vhodné, môžete vždy nosiť svoju obľúbenú maličkosť z šatníka. Ale v druhom je potrebné vážne premýšľať o zmene arzenálu zo skrine, aby boli šaty módne a krásne a zároveň pohodlné.

Krásne materské šaty pre teplú sezónu

  • Komfort - v prvom rade! Oblečenie by v žiadnom prípade nemalo stlačiť alebo pretiahnuť bruško, boky, hrudník a ruky. Opatrne vyberajte tesné oblečenie, nemalo by to byť nepríjemné.

Pohodlné a krásne šaty pre tehotné ženy

  • Bez ohľadu na sezónu dávajte prednosť prírodným a priedušným látkam - bavlna, satén, ľan, šifón. Na jeseň av zime vám pletené šaty pomôžu von, perfektne sa roztiahnu a zahrejú. Takéto materiály nebudú presne spôsobovať alergickú reakciu, nebudú zasahovať do prietoku krvi, a preto nepoškodzujú zdravie matky a dieťaťa.

Teplé šaty na chladné obdobie

  • Ak dávate prednosť šatám so spinkami alebo elastickými tkaninami, môžete si ich bezpečne kúpiť o niečo väčšiu veľkosť. každýženy počas tehotenstva, číslo sa líši rôznymi spôsobmi, ale nikdy nemôžete predpovedať to so všetkou dôverou. Takže určite nestratíte.

Voľné šaty pre rast

Univerzálne šaty počas a po tehotenstve

  • Vzdať sa beztvarých a nevzhľadných kombinéz v nekonečných pokusoch skryť žalúdok. Existuje mnoho možností pre šaty - ako každodenné a elegantné, a sú šité špeciálne pre budúce mamičky. Okrem toho mnohí veria, že zaoblené brucho dáva ženám zvláštne kúzlo a spôsobuje emócie v iných.

Šaty, ktoré zdôrazňujú zaoblený bruško

Zaujímavé : Módne večerné šaty 2019

Na pätách módy

Celosvetoví dizajnéri zabezpečujú, aby tehotné ženy mohli sledovať aj najnovšie módne trendy. Zároveň pristupujú k problematike so všetkými jemnosťami, aby sa budúce mamičky mohli cítiť pohodlne.

Módne závesy

V roku 2019 sú šaty pre tehotné ženy doplnené o rôzne dekoratívne riešenia - závesy, skladané. A prepady a záhyby pomôžu dodať obraz romantiky a slávnosti. Prinášajú zvláštne kúzlo a zameranie na vašu ženskosť. Hlavnou vecou je nepreháňať ju dekoratívnymi prvkami.

Romantické a vzdušné šaty pre tehotné ženy

\ t

Neváhajte vyniknúť a vybrať si svetlé farby - červenú, modrú, ružovú. V trende tiež geometrické výtlačky - s zručnýmivýber takýchto odevov pomôže skryť zvýšené objemy.

Módne vzory

Najmódnejšie štýly oblečenia pre tehotné ženy v roku 2019 umožnia každému nastávajúcemu mame, aby sa cítila luxusne a sebaisto. Na príkladoch z fotografie si môžete vybrať najvhodnejšiu možnosť, ktorá zvýrazní vašu krásu a ženskosť.

  • Trapezium.Takéto modely šiat majú voľný strih a perfektne sa hodia na akýkoľvek obrázok. Hlavnou výhodou tohto modelu je skromnosť a elegancia. Nezameriava sa na žalúdok a pomáha ho skrývať. Má tiež široké rozpätie, takže viac zaoblené bruško nebude dôvodom, aby ho stranou.

  • Voľný strihje najvhodnejšou voľbou pre ženy na pozícii. Tento štýl absolútne neobmedzuje pohyby a poskytuje pohodlie jeho majiteľovi počas tehotenstva. Okrem toho ho môžete nosiť aj po pôrode, až kým ho nezvediete do jeho pôvodného tvaru.

  • Šatkavám pomôže pri príprave na materstvo a po pôrode. Takéto modely sú k dispozícii v najrôznejších dĺžkach - môžete ich pridať s legínkami alebo ich nosiť samostatne.

  • Šaty v tvare A- veľmi módny trend ženských šiat. Pomáha skryť zvýšené bruško a kilá navyše. Takéto šaty sú tiež vyrobené z vlnených tkanín, čo ich robí nevyhnutnými počas chladného obdobia.

Aké oblečenie je pohodlnejšie?chodiť počas tehotenstva?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
  • Šaty s vysokým pásomnestrácajú popularitu. Pre tehotné ženy vyzerajú veľmi rentabilne a harmonicky - perfektne zdôrazňujú hrudník, kladú dôraz na rastúce bruško. Postava vyzerá ženskejšie a peknejšie. Ideálny pre fotenie, ktoré zachytí jeden z najdôležitejších momentov v živote každej ženy.

  • Oblečenie na košeleuž dlho získalo priazeň módy po celom svete. Tento model má voľný rovný strih, ktorý je veľmi pohodlný pre každodenné nosenie. Ideálny pre chôdzu, ale tento štýl oblečenia pre tehotné ženy je vhodný v čase jari-leta - sú príliš jednoduché. Fotografie ukazujú, že táto univerzálna verzia oblečenia je vhodná pre takmer akúkoľvek postavu a je veľmi dobre zdôraznená elegantným pásom.

Zaujímavé : Šaty, ktoré skrývajú brucho

Idea! Počas tehotenstva sa postava mení doslova pred našimi očami a niekedy musíte kúpiť veľa oblečenia pre rôzne trimestre. Perfektné šaty budú transformujúce šaty.

Tento model má horizontálne rezy a podšívku. Keď rastie bruško, tieto rezy sa otvoria a objaví sa vložka iného tkaniva. Tak potrebanákup veľa šaty zmizne až do konca tehotenstva, aj keď brucho rastie na veľmi veľké veľkosti.

Transformačné šaty v materstve

Na oslavu alebo fotenie

Moderné tehotné ženy sú aktívne a neuchovávajú sa v štyroch stenách. Preto nezabudnite kúpiť nejaký zaujímavý model oblečenia na ceste von. Môžete navštíviť niečí oslavu v ňom, ísť do divadla alebo reštaurácie, usporiadať fotenie.

Pre slávnostnú možnosť je lepšie dávať prednosť elegancii a jednoduchosti. Nepreťažujte svoj obrázok mnohými detailmi alebo dekoráciami. To môže mať za následok väčší tvar. Všímajte si 1-2 detaily vo Vašom obraze - môže to byť flounce, zaujímavý vzor alebo dekor s malým množstvom kamienkov a kamienkov.

Dlhé šaty - či už ide o bežné denné šaty alebo večerné šaty, vždy vyzerajú skvelo na tehotných ženách. A vždy v zozname trendov. Dokonale skryjú bacuľaté alebo opuchnuté nohy a siluetu štíhlejšiu.

Dokonale zapadajú šaty v gréckom štýle, alebo šaty, Empire. Vysoko postavený štýl a plynulá jemná guipure, šifón alebo hodvábna tkanina zdôraznia vašu postavu. Obraz môže byť doplnený vysokým účesom a určite budete najpôsobivejší!

Empire Šaty

Aj pre tehotné ženymožnosti pre svadobné šaty. Šifón, hodváb, čipka, organza! Všetko závisí od trvania tehotenstva a túžby budúcej mamičky. Hlavnou úlohou je, aby bol obraz svetlý a vzdušný.

Perfektné svadobné šaty pre tehotnú nevestu

Môžete sa zamerať na hrudník, zviazaný pásom a ozdobený ozdobnými prvkami. Vysoký pás je najlepším riešením pre dlhodobé svadobné šaty. Okrúhle bruško zmizne pod hladkou svetlou sukňou a vďaka úspešnému štýlu šaty neudrží pohyby.

Venujte pozornosť! Pri nákupe si vyberte dĺžku tak, aby bola možnosť nosiť topánky pri nízkej rýchlosti. Alebo sa uchýliť k pomoci ateliéru, prispôsobiť ho špeciálne pre vašu výšku.

Topánky s vysokými podpätkami alebo platformou sú nežiaduce pre tehotenstvo. Podľa odporúčaní expertov by mala byť najvyššia päta do 3-5 centimetrov.

Možnosti pohodlnej obuvi pre tehotné ženy

Zaujímavé : Malé čierne šaty: 11 najlepších štýlov

V tomto šťastnom a nezabudnuteľnom období pre každú ženu by ste nemali popierať potešenie cítiť sa štýlovo a kráľovsky. Tieto šaty sú považované za najvhodnejší typ oblečenia pre budúce mamičky. Ak sa nemôžete rozhodnúť o štýle a model, použite fotografiu obrázkov s šaty pre tehotné ženy - vyberte ten, ktorý sa vám páči.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené01/16/2019Značky: