Ružová a čierna manikúra s dizajnom

Ružová a čierna manikúra v každom prostredí vyzerá zvodne. To je dôvod, prečo moderné dievčatá ochotne uchýliť sa k nemu v každodennom živote, a počas oficiálnych východov. Tieto dve kontrastné farby - ružová a čierna - vyzerajú spolu naozaj luxusne. A ak ukážete predstavivosť a dôkladne premýšľate nad dekorom, potom môžete získať veľmi zaujímavé a zložité nechtové umenie, ktoré určite zaujme vaše ruky a stane sa vrcholom každého obrazu.


Top 12 myšlienok pre ružovú a čiernu manikúru

Vo všeobecnosti čierne a ružové farby spolu tvoria takmer dokonalú kombináciu. Spojením v rámci jedného nechtového umenia určite dostanete jeden z najlepších návrhov našej doby. A teraz vám to ukážeme. Nižšie nájdete výber z dvanástich najlepších nápadov pre čiernu a ružovú manikúru, ako aj množstvo fotografií, ktoré vám pomôžu zhodnotiť naše nápady.

 • Monochromatický dvojfarebný povlak . Začnime, možno, s najjednoduchšou možnosťou, akú si dokážete predstaviť - manikúru s monochromatickým povlakom. Ako sme povedali vyššie, na jednej strane budú čierne a ružové odtiene vyzerať v pohode. Takže neváhajte si vybrať ružovú ako hlavnú farebnú schému (koniec koncov, jar už prišla, čo znamená, že si ju môžete dovoliť). A nezabudnite zakryť jeden alebo dva klince na každé pero čiernym lakom. Ak však chcete vyzerať prísnejšie, vymieňajte farby.

Je to dôležité! A tu je potrebné okamžite poznamenať, že toto nail-art bude vyzerať veľmi expresívne. Uistite sa preto, že perá sú vždy v perfektnom stave. Urobte si čas, aby ich v poriadku, uistite sa, že masky na kožu a nechty, a odstrániť kožičku. Iba v tomto prípade sa vyhnete nedbanlivosti.

Čistá ružová a čierna manikúra

 • Francúzska manikúra . V ružovej a čiernej farbe bude francúzska manikúra vyzerať veľmi svetlé, nezvyčajné a odvážne. Pozrite sa na fotografiu z našej recenzie - to nie je to isté, čo je známe pre všetky klasiky. Naopak, je to niečo odvážnejšie a zvodné. A ak je klasická bunda navrhnutá tak, aby dodala vašim nechtom elegantný vzhľad, bez zbytočných akcentov, potom sa zdá, že čierne a ružové francúzske nechtové umenie sú špeciálne vytvorené na pritiahnutie pozornosti. A nezabudnite, aby ste neprehliadli jeden dôležitý bod - tmavý lak na špičkách nechtov vizuálne ich skracuje. Preto je možné zakryť voľný okraj ružovým gélovým lakom v ľubovoľnej dĺžke, zatiaľ čo čierna je lepšia pri strednom alebo väčšom.

 • Výkresy vo forme kvetov . Samotná ružová farba je veľmi jemná. Preto by bolo výborným riešením doplniť ho kvetmi alebo vetvičkami, natretými čiernou farbou. A nezabudnite tu ukázať predstavivosť. Nakreslite si svoje obľúbené kvety, alebo tie, ktoré prichádzajú do vašej mysle. Neexistujú tu žiadne prísne obmedzenia. Môžete zobraziť aj odmerné púčiky ajemné vetvičky v štýle minimalizmu. A niektoré veľmi pokročilé ženy módy sa dokonca uchyľujú k 3D modelovaniu, aby získali jeden z najkrajších dizajnov nechtov.

Zaujímavé:Leštidlo na manikúrový gél 2019: nové položky

 • Zoznam otvorených prác . Neuveriteľne krásny dizajn, ktorý si zaslúži pozornosť. Prelamovaná maľba je hladký vzor na nechty, vďaka ktorému vaša manikúra bude vyzerať neuveriteľne ženský a nežný. A ak máte aspoň minimálne umelecké zručnosti, potom môžete tento dekor plne ovládať doma. Alebo použite nálepky. Spravidla sú prelamované kresby vo forme mriežky alebo ozdobených vzorov znázornené čiernym lakom na ružovom povrchu. Takže nail art vyzerá ušľachtilejšie. A to je tiež prípad, keď ružovo-čierna manikúra vyzerá skvele na dlhých aj krátkych nechtoch.
 • ​​

Nádherná ružová a čierna prelamovaná manikúra

 • Kombinácia lakov . Veľmi jednoduché, ale veľmi zaujímavé riešenie, ktoré vám umožní získať skutočne veľkolepú manikúru. Všeobecne platí, že samo o sebe, matné nail-art je v móde dnes. A ak sa rozhodnete kombinovať s leskom v rámci jedného dizajnu, potom, ako sme už povedali, získate veľmi efektívny výsledok. Často sa pridáva aj k iným odtieňom, napríklad bielym. Ale prichádza ako doplnok, zatiaľ čo čierna a ružová zostávajú nevyhnutné.

Zaujímavé:Manikúra s prechodom farieb

 • Manikúra Mesiaca . Mesačná manikúra bude skvelým riešením. To je prakticky rovnaký klasický ako francúzsky, takže nepochybujte o jeho význame. Ako pravidlo, vytvoriť mesiac manikúra použiť jemný ružový odtieň, v blízkosti nahé palety, a čierny lesklý gél lesk. Niekedy sú dve techniky kombinované v jednom nyl-artu naraz: klasický a mesačný. Tam, kde líniu úsmevu a voľnú hranu nechtu rozlišuje jedna farba a základňa iná. Mesačná bunda je často zdobená kamienkami.

Dôležité! Tiež, každý fashionistas by mal pochopiť, že nie všetky odtiene ružovej vhodné pre konkrétnu ročnú dobu. Takže na jar av lete môžete dávať prednosť svetlým, šťavnatým a bohatým farbám. Budú relevantné. Ale s nástupom chladného počasia by sa zvolená paleta mala tiež stať viac vyblednutou a pokojnejšou.

Pokojný ružový odtieň na zimu

Jasná a šťavnatá ružová na jar av lete

\ t

 • Geometrické vzory.Ružová a čierna manikúra bude tiež vyzerať skvele v kombinácii s geometriou. Akékoľvek geometrické tvary, čiary, cikcaky - to je skutočný trend roku 2019. Preto je ich vystúpenie v našej dnešnej revízii celkom prirodzené. Ako v prípade kvetov, aj tu môže každá módna žena vyjadriť svoju fantáziu, pretože neexistujú žiadne obmedzenia týkajúce sa počtu, veľkosti alebo tvaru geometrických vzorov. Môžete slobodne zobrazovaťVaše nechty sú jednoduché pretínajúce sa čiary, tvary alebo ich kombinujú dohromady. Tiež, ako v prelamované maľby, pozadia tu bude ružové, a kresby by mali byť použité v čiernej farbe. Takže váš vzor vynikne lepšie.

 • Body.Je to roztomilý a veľmi ženský dizajn, ktorý má veľa fanúšikov. Samozrejme, že samotná myšlienka dot dekorácie nie je nová, ale pomocou lakov v kontrastných odtieňoch môžete získať veľmi svetlé jarné nechtové umenie, ktoré nikdy nevyjde z módy. Pozrite sa však na fotografie a presvedčte sa sami.

 • Gradient.Veľmi efektívne a zároveň čierno-ružový gradient bude prísne vyzerať. Toto umenie môže byť vynikajúcou voľbou pre prácu a pre slávnostnú akciu. V skutočnosti, vytvoriť gradient len ​​dvoch odtieňov je ľahko možné doma. K tomu budete potrebovať laky a mäkkú špongiu, na ktorú ich zmiešate. Ako vidíte, žiadne ťažkosti a manikúra dopadnú jednoducho úžasne

 • Kamienky.Kráľovská čierna manikúra s kamienkami bude vyzerať kráľovsky luxusne. Všeobecne platí, že brilantné kryštály vyzerajú v takmer každom umení nechtov. A tam, kde je čierna farba, je potrebné ich jednoducho pripevniť, pretože odstránia zbytočné šero a dodajú vášmu vzhľadu trochu drahocenný lesk. Majú kamienky, zvyčajne v blízkosti diery, alebo na základni nechta vo forme nejakého typu vzoru. akuprednostňujete minimalizmus, potom sa obmedzte na jeden kamienok na každom z nechtík.

Zaujímavé:Manikúra mládeže 2019

 • Rámovaná manikúra . To je trend súčasnej sezóny, novinka, ktorá sa práve vykonáva pomocou gélových leštidiel v kontrastných odtieňoch. Naša čierna a ružová téma sa tu perfektne hodí. Ak chcete vytvoriť takéto manikúru majstri odporúčajú výber výlučne tlmené ružovej farby. A čierna, respektíve, obopína čistý rám okolo obvodu nechta. Je pravda, že je tu jedna povinná požiadavka - nechtová platňa musí byť predĺžená, pretože rám má sklon ju vizuálne skrátiť.

Aký je váš obľúbený dizajn nechtov?

Zobraziť výsledky

Nahrávam ...
 • Pásy . Vynikajúcim riešením pre každý deň bude ružová a čierna manikúra s pruhmi. Tento elegantný a nekomplikovaný dizajn je teraz jednoducho divoce populárny. Pásy môžu mať rôzne dĺžky, šírky, usporiadané absolútne chaotickým spôsobom. A aby ste ich dokonale vyhladili, stačí použiť nálepku požadovanej farby. V našom prípade bude čierna alebo ružová. Ale ak budete sledovať trendytrendy, potom majte na pamäti, že tenké čiary sú považované za najobľúbenejšie. Samozrejme, ak máte dokonalé oko, potom môžete kresliť prúžok ručne pomocou kefy. Treba však chápať, že akákoľvek chyba bude viditeľná na lakoch s kontrastným odtieňom. Skvelým doplnkom čierno-ružového dizajnu budú zlaté fóliové nálepky. S pomocou týchto pruhov, môžete vytvoriť veľmi populárny tlač na nechty - imitácia prsteňa.

Dôležité! Pri zdobení nechtov s ružovou a čiernou manikúru, nezabudnite premýšľať o oblečenie. Takže v teplej sezóne sa tu zmestia šaty z ľahkých tkanín svetlých odtieňov. Ak si vyberiete takú manikúru na večerný vzhľad, potom sa môžete bezpečne obrátiť na ušľachtilejšie látky a farby.

Ružová a čierna manikúra v roku 2019-je výberom moderných módy, ktorí vedia veľa o štýlových dizajnoch nechtov. Tu vidíme takmer klasickú kombináciu farieb, ktorá bude relevantná pre akékoľvek nastavenie. Neusilujú sa o to dnes všetky moderné ženy?Materiál vypracovali redaktori stránky outletvoderady.sk


Uverejnené03/01/2019Štítky: