Baskické nohavice sú módnym a sofistikovaným akcentom pre rok 2019

Budete prekvapení, ale baskičtina je navrhnutá nielen na zvýšenie objemu bokov, ale aj na zvýraznenie tenkého pásu a dokonca aj skrytie tých extra kíl v oblasti druhého „90“. Baskické nohavice sú najviac ženské a elegantné modely. Ak sa vám podarilo presne zladiť tvar postavy, budete v takýchto nohaviciach vyzerať elegantne a štýlovo.

Tento trendový a sofistikovaný prízvuk z roku 2019 robí z neho úžasný vzhľad v rôznych životných situáciách. Pozrite sa na foto nohavice s basque a vysoký pás - sú prezentované v rôznych modelov a štýlov. Môžete tiež pochopiť - aké sú tieto trendy a štýlové veci na nosenie:

Ako si vybrať nohavice s basque a vysokým pásom - viď fotografie modelov

Chystáte sa do obchodu, musíte sa zamerať na módne trendy, na svoju siluetu a individuálne charakteristiky postavy. Pred výberom nohavice s baskičtinou a vysokým pásom, bolo by pekné psychicky zostaviť budúci luk pre obchodné alebo pouličné štýl. Jediná všeobecná rada je, že basque by nemal byť príliš dlhý, aby sa nepodobal sukni, ktorá sa nosí cez nohavice. Pre dievčatá s úzkymi boky, takéto oblečenie je len spása, Basque dá zvodné zaoblené tvary na zadok, a postava v okamihu bude viac proporcionálne. Ak vaše ramená tiež nelíšia impozantné rozmery, vyváženie oblečenie, výber rukáv-baterka alebo znížená línia ramena. Ak je vaša postava invertovaný trojuholník, dajte ďalší dôraz na poprsie aramená nepotrebujú.

aliexpress.com
HDY Haoduoyi 2016 Nové dámske módne voľný čas Loose Solid Black ...
1 373 rub.
Aliexpress.com
Sexy Lamellar Faux kožené nohavice BASKI s vložkou zo sieťoviny ...
745 rub.

Pozrime sa na fotografiu modelu nohavíc s baskickým a vysokým pásom pre rok 2019, perfektne zapadajú do postavy a zvýraznia krehkosť:

S pomocou sviežej baskickej môžete zvýrazniť tenký pás alebo vytvoriť vzhľad takéhoto pásu. Pri tvare N sa nohavice musia zúžiť, inak sa spodná časť siluety zmení na obdĺžnik. Pre dievčatá so svieži boky, odporúčame nohavice s basky a vysoký pás. Baška by nemala byť príliš dlhá a mala by sa nachádzať nad najširšou časťou bokov, ladne ležať na nich a zakrývať vyčnievajúci bruško. Ak chcete, aby nohy boli štíhlejšie, model pomôže so šípkami, ktoré v kombinácii s baskami vytvárajú krásny obraz v obchodnom štýle pre rok 2019.

S čím nosiť nohavice s basky v roku 2019?

Výber modelu je len polovica bitky, musíte si vybrať harmonický vrch, aby kúzlo modelu nezmizlo. Zamyslime sa nad tým, čo môžete nosiť nohavice s basky v kombinácii s ďalšími štýlovými prvkami moderných luky. Vrcholky korzetu najlepšie dopĺňajúBaskické nohavice - fotografie ukazujú ohromujúce večerné šaty s holými ramenami a viac každodenných súprav s vrchmi na remienkoch. Tesné topy tiež vyzerajú dobre v tejto kombinácii. S opatrnosťou, ale napriek tomu môžete vyzdvihnúť voľnú blúzku z tenkej látky a vyplniť ju vnútri nohavíc. Vysoká línia pasu vám umožní nosiť orezané top módne teraz - krátke topy v tandeme s basky zdôrazňujú krehkosť, odvahu a jedinečný štýl módnej ženy. Zoberme si, že vrchol v tomto prípade v roku 2019 by mal byť bez rukávov.

Ak váš šatník nemá nohavice s baskičtinou, ale táto kombinácia je prijateľná, oblečte si baskičku s nohavicami. Chudé džínsy a klasické tesné nohavice budú robiť, ale nemôžete nosiť legíny - budete mať dojem, že ste si obliekli príliš krátke šaty. Môžete ísť na druhú stranu a šiť chýbajúce časť na svoje obľúbené nohavice. Ak ste výrobok zošili sami alebo v štúdiu, môžete nechať fragmenty materiálu. V opačnom prípade bude ťažké nájsť podobnú tkaninu. Hlavná vec - textúra materiálu a štýl smeru, a farba môže byť iná. Ale v tomto prípade by mal byť vrch oblečenia buď farba dna, alebo tón basque.

Baška je horizontálne orientovaná časť, ktorá opticky znižuje výšku, preto je pre takýto model najlepšou voľbou nadhodnotený pás. So starostlivosťou stojí za to vybrať nohavice 7/8 dlhé, a najjednoduchší spôsob, ako vyvážiť postavu je topánky s podpätkami. Veľa šťastia pri vytváraní trendových obrázkov v roku 2019rok!

autor: Marina Laktionova


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Vydané05.07.2018
]