Manikúra čierna s červenou farbou

Jedným z najjasnejších a najpozoruhodnejších manikúr je kombinácia čiernej a červenej. Tandem týchto farieb je zaručené, že pritiahne pozornosť na vaše perá, rovnako ako zdôrazniť neodolateľné a sebavedomie.


Pre klince rôznych dĺžok

Manikúru v čiernej farbe s červenou farbou možno nazvať skutočne univerzálnym dizajnom - vyzerá skvele na krátkom aj dlhom nechte. Ale sú tu niektoré zvláštnosti.

Napríklad krátke odtiene vínnej farby vyzerajú skvele - rozširuje tvar a predlžuje dĺžku nechtov. Tiež pre vizuálne predĺženie dosky je možné použiť horizontálne pruhy čiernej alebo červenej. Mimochodom, aj krátka nechtová platňa nebude zasahovať do rôznych variantov čiernej a červenej manikúry. Na nie príliš dlhé nechty, aj francúzska bunda vyzerá krásne.

Kombinácia čiernej, červenej a zlatej

Na dlhých bude možné umiestniť oveľa zaujímavejšie vzory a nástenné maľby so zameraním na niekoľko nechtík. Nezabudnite však, že príliš dlhé nechty musia byť opatrné pri používaní jasných a kričiacich farieb. Aj ostrá forma konečne vyjde z módy. Tvar nechtov by mal byť zvolený podľa vlastností nechtovej platničky, rúk, dĺžky a hrúbky prstov.

Rozmerový nákres a kamifook

Dôležité! Ruky a kožička by mali byť v čistom stave. Čierne, červené a iné kontrastné tóny môžu nevýhodne zvýrazniť nedostatky, napr.neošetrená plocha okolo nechtíka alebo peelingu.

Zaujímavé: Posilnenie nechtov akrylovým práškom

Hra na textúry

Príležitostný a večerný štýl

Dizajn manikúry v čiernej a červenej farbe je ideálnym riešením pre všetky príležitosti. Nemali by ste to považovať za príliš vzdorný a vhodný len pre špeciálne prípady. Táto kombinácia môže byť vytvorená v rôznych možnostiach! Pre každodenné nosenie môže byť manikúra striktná a elegantná. Čierna farba dokonale zvýrazňuje výraz červenej farby a dodáva manikúru určitú zdržanlivosť. Takáto manikúra tiež zjemňuje pridanie bielej farby.

Štýlová geometria

Súčasne môže byť svetlý a slávnostný. Všestrannosť a široká paleta červenej farby vám umožní vybrať si presne tieň, ktorý dokonale dopĺňa obraz každej dievčatá. Okrem toho, čierne a červené odtiene vyzerajú skvele s trblietkami, kamienkami a ďalšími dekoratívnymi prvkami - dobrý nápad na tlač alebo akúkoľvek oslavu.

Venujte pozornosť! Je dôležité nestratiť zmysel pre proporcie a nepreťažiť nechty rôznymi technikami a šperkami - to môže vyzerať príliš náročne a vulgárne.

Najobľúbenejšie vzory

Trendy vývoja nechtov v roku 2019 zahŕňajú svetlé a pigmentované odtiene. A podobné vampové sfarbenie urobí štýlové nechtíky každého dievčaťa alebo ženy. Nie je to nič, čo legendárne čierne laputenas doplnené kričajúcou červenou podrážkou - adokonca prišiel s podobným dizajnom pre nechty. Tu predstavíme fotografiu najlepších nápadov manikúry v čiernej a červenej palete.

Flitre a francúzština

 • Červená francúzštinaje dokonale doplnená čiernymi detailmi, ako sú kvetinové vetvičky. V poslednej dobe sa nail art odchyľuje od klasiky a francúzska manikúra je vytvorená v jasnejších a zaujímavejších farbách ako biela. A samotná bunda nie je nižšia ako jej pozícia vo svete krásy a módy. Môžete tiež vytvoriť ešte extravagantnejšiu variantu - čiernu na celú základňu a načervenať špičky nechtov. Alebo naopak, meniť farby alebo dokonca striedať tieto možnosti na rôznych nohách.
 • ​​

Zaujímavé: Manikúra so srdiečkami

Čistý francúzsky

Francúzsky, gradientný a velúrový dizajn

 • Manikúra Mesiaca . Najlepšie vyzerá na predĺžených oválnych nechtoch. Šarlátová základňa bude vyrazená čiernou dierou - môže byť dosť tenká, trojuholníková alebo klasická. A nemôžete maľovať úsmev na 1-2 nechtoch, vyzerá to veľmi štýlovo.

Kreatívna mesačná manikúra

Idea! Tvar otvoru môže byť veľmi neobvyklý. Napríklad na oválnych nechtoch v plnej dĺžke nakreslite srdce a nechávajte špičku pod kožou. Prázdny priestor nad vrcholom srdca a vytvoriť zvláštny úsmev. Získajte veľmi originálne nechty srdce.

 • Matný povrch.Vždy vyzerá veľmi ušľachtilý a osviežujúci obraz. Tento svetlý súbor mierne stlmíčervená s čiernou. Tieto farby môžu byť striedané, doplnené kresbami alebo kamienkami. Čierne kamienky sa hodia veľmi elegantne.

 • Technika gradientu- kombinácia týchto farieb je pre ňu ideálna. Design vykonáva hladký prechod z čiernej na červenú alebo naopak. Módny gradient výhodne zvýrazňuje eleganciu prstov. Tento dizajn vyzerá úžasne v matných a lesklých verziách.

Idea! Aby bol prechod mäkší a prirodzenejší, môžete v medzere použiť tmavo šedý lak.

Gradient so vzorom

 • Prasknutie . Takzvané špeciálne laky, ktoré vytvárajú efekt trhlín. Napríklad pre základňu je klinec pokrytý červeným lakom a vrstva popraskania sa aplikuje na vrch čiernou.

Praskliny a výkresy

 • Obojstranné prekrytie . Ľudia ho nazývali „Louboutin“, spájajúc ho s menom populárnej značky. Ale pre to, čo - necht sám je pokrytý čiernym lakom, a na vnútornej strane, časť vyčnievajúca z okraja prsta je spracovaná s červeným lakom. Táto možnosť je vhodnejšia pre dlhé pazúry.

Manikúra a la Labutenes

Ktorý variant dizajnu sa vám páči?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Nápady na zdobenie a maľovanie

Na fotografii dizajnu čiernej s červenou manikúrou môžete často vidieť vzory, maľby alebo iné dekoratívne možnosti. Ozdobte nechtík lekársky môže byť nekonečné množstvo možností! Zvážte najpopulárnejšie a kreatívne nápady.

Zaujímavý dekor nechtov s malými korálkami a kamienkami

 • Elegantné ruže.Na nechte sa objaví otvorené puzdro s čiernym gélovým leštidlom v červenej farbe. Svieže okvetné lístky tohto kvetu budú s výhodou kontrastovať s čiernym pozadím. To zdôrazní vašu extravaganciu a horlivosť prírody. Dá sa vykonať na niekoľkých nechtoch oboch rúk.

Ruže s lesklou textúrou

Spektakulárne matné ruže

 • Geometria v čierno-červenej aliancii . Scarlet manikúra s lesklými geometrickými pruhmi vyzerá veľmi dôstojne a štýlovo. Môžete ich usporiadať náhodne, postaviť v jednom smere, alebo vytvoriť krásny vzor pomocou rovných línií - ako túži vaša duša. Vynikajúci pomocník pri vytváraní geometrických vzorov sa tiež stane gélovou sieťou, ktorá je v tejto sezóne módna, vďaka čomu budú línie dokonale hladké a jasné.

Zaujímavé: Manikúra s geometrickým vzorom

 • Kreslenie v čiernej farbe a červené tóny . Tlač zaujme svojím kontrastom a originalitou. Štvorce je možné nakresliť lepiacou páskou na nechty, ako aj meniť veľkosť buniek podľa priania.

Originálna klietka s červeným podkladom

\ t
 • Závoj alebo čierna čipkana jednom alebo viacerých nechtoch účinne ozdobí vašu manikúru. Na jeho vytvorenie je potrebné nakresliť hrebeň s tenkou kefou z každého okraja. A potom fantazírovať, vymýšľať vzory vo forme prelamovaného vzoru. Zvyšné nechty môžu byť pokryté normálnym leskom červenej farby. Toto rozhodnutie urobí prsty veľmi elegantnými.

Jasné prelamovanie

 • Lienka.Veľmi zaujímavá verzia kombinácie čiernej a červenej a bielej. V tejto sezóne sa tento dizajn vracia k popularite. Čierny hrášok je nakreslený chaotickým spôsobom na jasne červenom podklade a malé oči pre lienky sú nakreslené malým množstvom bielej. Zvlášť výhodná je taká manikúra na dlhých nechtoch.

Veľkolepá lienka

 • Slávny Mickey Mouseje hravým a okamžitým kreslením pre vaše nechtíky, ktoré určite zdvihnú ducha! Mimochodom, aj všetkým.

Minnie Mouse a škótska bunka

Najjednoduchšou možnosťou je nakresliť obrys uší pomocou kefy a naplniť ju čiernou farbou. S pomocou bielej a čiernej kresliť rysy tváre a pridať červenou mašľou. Pravidelné nálepky s obrázkom tohto hrdinu ešte viac zjednodušia veci. Môžete zvýrazniť prstenec, alebo urobiť skutočnú tlač siluety Mickey Mouse.

 • Brilliantprvkysú ideálne pre tento tandem. Zlatý lak, škvrny fólie, samolepky, trblietky, kamienky a dokonca aj perie - z toho si môžete vybrať akúkoľvek možnosť, ktorá je vhodná pre váš obrázok.
 • ​​

Glitry, kamienky a zlato

Niet divu, že kombinácia týchto farieb má toľko fanúšičiek. Rôzne dekor a techniky umožní realizovať najživšie fantázie a naozaj sa zamilujete do nechtov! Čierna a červená vytvorí vynikajúci duet v akejkoľvek manikúre.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané01/17/2019Štítky: