Štýlové šikmé rany: foto

Šikmé rany s výrazným rohom sa opäť vrátili k móde, ale v roku 2019 má množstvo funkcií, s ktorými budete musieť počítať, ak chcete vyzerať štýlovo a moderne.


S tým, čo musíte okamžite rozhodnúť

Pred požiadaním pána, aby urobil šikmú časť prameňov, budete musieť rozhodnúť o niekoľkých parametroch.

 • Hustota. Táto položka stanovuje, koľko bude tresky. V roku 2019, stylisti odporúčajú rezanie tak, že pramene nie sú oddelené od hlavného tela vlasov, ale doslova sa s ním spájajú a tvoria jeden volumetrický uzáver.
Táto možnosť nie je vhodná pre majiteľov zriedkavých a tenkých vlasov. Mali by sa zamerať na presné odstupňovanie.

Na vyrezanie šikmého tresku pozri kapitán

.
 • Dĺžka. Asymetrické rany v takmer všetkých štýloch pokládky av akejkoľvek dĺžke začínajú nad obočím na jednej strane tváre a idú cez chrbát k opačnému, tvoriacemu rovnaký roh. Vzhľadom k rozdielu v dĺžke prameňov, to môže vyzerať inak. Táto položka sa priblíži.

Krátke naklonenie

\ t

V tejto forme sú špičky prameňov vysoko nad obočím. Táto možnosť tresky otvára väčšinu čela a takmer nič sa schováva na jeho tvári. Preto sa odporúča majiteľom výrazného a krásneho oválu, ktorý nevyžaduje žiadnu korekciu.

Zaujímavé: Trendy účesy pre okrúhlu tvár

Ideálny strihpre takéto rany - akýkoľvek účes pre krátke vlasy: chlapec, škriatok, čiapka atď.

Je veľmi dôležité, aby boli rany štruktúrované. Spočiatku by ho mal majster správne narezať a potom ho budete musieť položiť voskom alebo špeciálnou penou.

Venujte pozornosť! Už šikmý rez krátkych rán už nie je relevantný. Ak chcete svoj vlastný druh, požiadajte pána, aby nechal hroty otrhané, alebo aby bol viacvrstvový. V druhom prípade bude mať krátka spodná vrstva rovnomerný strih a na vrchu bude kapitán čerpať dlhšie pramene, ktoré sú vyradené z radu.

Kreatívne šikmé rany s rohom

Stredná dĺžka

Takáto dĺžka naznačuje, že okraj skosených prameňov dosiahne obočie na jednej strane alebo spadne o niečo nižšie, až po viečko. Asymetrické priečky dokonale dopĺňajú takéto rany.

Šikmé rany a štvorce

Podobný variant rezu je vhodný pre majiteľov účesov s krátkou a strednou dĺžkou. Fotografie ukazujú, že šikmé rany vyzerajú dobre s dlhými vlasmi, napríklad s výraznými odstupňovanými prameňmi alebo kaskádou.

Dlhé možnosti

Okraj podlhovastých šikmých rán môže zostúpiť na líniu lícnej kosti av niektorých prípadoch dosiahnuť bradu. Najčastejšie si takéto možnosti vyberajú majitelia asymetrických účesov s krátkou a strednou dĺžkou, ako aj dievčatá s dlhými rovnými vlasmi.

Šikmé rany a dlhé vlasy

Ako dlho uprednostňujete šikmé rany?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Dlhé šikmé rany s krátkymi vlasmi

Kto nepôjde

Šikmý rez rany, v závislosti od dĺžky, je schopný korigovať takmer všetky formy a výraznú asymetriu tváre, ale tento má svoj vlastný účes, ktorý je ovplyvnený kvalitou vlasov.

Ak ste vlastníkom tenkých a mastných vlasov, ani sa nesnažte znížiť si šikmý tresk s rohom nad obočím, ako aj jeho predĺžené verzie. Nadmerné oleje na kožu môžu znečistiť vlasy niekoľko hodín, takže vyzerajú nepredstaviteľné. Bangs v tomto prípade trpí jedným z prvých, jej vlasy sú zablúdené do škaredých vlákien.

Zaujímavé: Štyri z druhu s dlhým treskom

Krátke šikmé rany a dlhé rovné vlasy nie sú kombinované, s odstupňovanými zrážkami vyzerá oveľa lepšie

.
Mať problém s pokožkou hlavy, zapojiť sa do jej liečby a obnovy a až po experimentovaní s takýmito podrobnosťami.

Držitelia kučeravých vlasov by sa mali vzdať šikmých rán. Tento účes vyžaduje styling, av prípade nepoddajných kučier, veľmi často, s použitím silnej fixácie.

Hlavné výhody

V závislosti od dĺžky šikmých rán sa môže skrývaťnízka čelo, ostrá brada a asymetria tváre:

 • krátke - robí správny ovál ešte výraznejším;
 • stredné - ideálne pre okrúhle alebo hruškovité tváre;
 • dlhé umožňuje opraviť nedostatky obdĺžnikového tvaru.

Niektoré hviezdy sveta vytvorili šikmé rany ako neoddeliteľnú súčasť obrazu a zmenili ich na zjavné výhody. Napríklad, Reese Witherspoon, vďaka tomuto detailu, začal vyzerať v stave a Ginnifer Goodwin úspešne upravila svoje nízke čelo a urobila krátky strih s asymetrickým treskom so svojím štýlom podpisu.

Ginnifer Goodwin

Reese Witherspoon

 • Rana na úkor šikmého rezu sa spája s hlavným šokom a jeho ľahké pramene vytvárajú dodatočný objem v hornej časti hlavy.
 • Ak je to potrebné, asymetrické rany sa môžu odstrániť z tváre a úplne otvoriť.
 • Kladenie tejto časti účesu je veľmi jednoduché. Stačí, ak si vezmete okrúhly hrebeň, stylingové výrobky a fén. Ak použijete penu alebo penu, bazálny objem sa ľahko udrží až do ďalšieho šampónovania.

Možnosti stylingu

Bangs možno položiť nielen so sušičom vlasov. Vhodné na tento účel, žehlenie, curling a dokonca aj jednoduché natáčky s veľkým priemerom.

Ak nemáte dostatok prirodzeného objemu, uchýliť sa k moderným technikám farbenia vlasov, keď je ich radikálna časť špeciálne tónovaná do tmavšieho odtieňa. Týmto spôsobomdobré pre blondínky a majiteľov svetlých blond prameňov.

Zaujímavé: Zozbierané účesy pre stredné vlasy

Príklad kombinácie šikmých rán a modernej techniky farbenia vlasov

Bangs môžete vždy odstrániť. Na to môžete:

 • zvlnenie do kučier;
 • stanoviť stealth;
 • väzba v šnúrke atď.

Takisto stylisti navrhujú, aby sa styling pravidelne menil, a nie umiestnenie rán na jednej strane, ale rozdelili ho na dve vetvy a nechali ich na oboch stranách. Vzhľadom k asymetrii to bude vyzerať štýlovo a neobvykle.

Šikmé rany vo večernom strihu

Pri rovných treskách alebo krátkom šikmom je to nemožné.

Krásny štýl s dlhými šikmými rany

Dali sme príklady šikmých rán s rohom nad obočím na fotografii modelov a hviezd svetovej slávy. Nepopierajte si módne potešenie a experimentujte s novým trendom.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené01/11/2019Štítky: