Čierna manikúra pre najviac módne!

Manikúra vyrobená v čiernych farbách je jedným z najnovších trendov módnych trendov roku 2019, fotografie s príkladmi, ktoré zdobia stránky portfólia popredných majstrov umenia nail art. Napriek tomu, že mnohí považujú takýto dizajn za pochmúrny, s jeho správnym dizajnom, čierna manikúra sa stáva veľmi elegantnou a ženskou. Preto Vám odporúčame, aby ste sa zoznámili s najmodernejšími farebnými kombináciami, ako aj s originálnymi nápadmi čiernej manikúry, prezentovanými v našom článku.

Krásne nechtíky s čiernym lakom

Zaujímavé : Manikúra - jeseň 2019: Nové nápady

Najlepšie kombinácie s inými paletami

Čierna farba je považovaná za jednu z najuniverzálnejších, pretože sa harmonicky kombinuje s takmer všetkými odtieňmi. Nasledujúce kombinácie sú však považované za najznámejšie „duety“ v dizajne nechtov:

 • So zlatom . Toto je jedna z najmodernejších kombinácií pre dnešok, ktorá vždy vyzerá veľmi draho a elegantne. Všeobecne platí, že čierna farba v tomto prípade pôsobí ako dekoratívny substrát, na ktorého vrchole sú nakreslené zlaté monogramy alebo prvky abstrakcie.

Čierna so zlatom

Novinkou v tejto sezóne je manikúra, v ktorej sa na čiernom matnom podklade aplikujú široké alebo tenké zlaté čiary.

 • S ružovým . Kombinácia čiernych a ružových kvetov v jednom dizajne je považovaná za jednu z najrelevantnejších a najkrajších. Koniec koncov, vďaka rozsiahlemuPaletu ružových odtieňov možno použiť na vytvorenie veľmi účinného a pútavého dizajnu čiernej manikúry s použitím rôznych techník nail art, najmä francúzskeho alebo mesačného svitu.

Čierna s ružovou - nápad na elegantný dizajn

 • S bielym . Ide o klasickú kombináciu farieb v manikúre, ktorá harmonicky zapadá do absolútne akéhokoľvek obrazu. Okrem štandardných prevedení, vyrobených v čiernej a bielej, v tejto sezóne v móde a vzoroch napodobňujúcich farby zebry alebo povrchu šachovnice.

Čiernobiela manikúra

 • S červenou farbou . Úplne win-win možnosť, ktorá vyzerá harmonicky, a to ako na krátke a na dlhé nechty. Zvlášť efektívne červeno-čierna kombinácia vyzerá v gradiente a vo výkrese napodobňujúcom zvieracie sfarbenie.

Čierna a červená ombre

Mali by ste si nechty namalovali čiernym lakom?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Zaujímavé : Chic Manikúra - Nové vzory

Módne nápady pre čiernu manikúru

Módne trendy v segmente nechtového dizajnu sú dnes veľmi rôznorodé, najmä pokiaľ ide o čiernu manikúru, čo potvrdzujú aj rôzne fotografické príklady takýchto nechtov na internete.


Najkrajší a originálnytieto sú:

 • Vplyv „rozbitého skla“.Toto je jeden z najaktuálnejších návrhov, ktorý vyzerá najlepšie v kombinácii s čiernou farbou použitou ako základ. Účinok „rozbitého skla“ je dosiahnutý použitím striebornej alebo farebnej fólie, ktorá je chaoticky položená na povrch nechta, alebo je jedným z konštrukčných prvkov.

Čierna manikúra s efektom rozbitého skla

 • S rub-in . Kombinácia zrkadlového náteru s kovovým leskom je dnes považovaná za hlavný trend tohto roku. Všeobecne platí, že trenie prideliť jeden alebo dva nechtík, zatiaľ čo zvyšok sa skladá z dekoratívneho náteru čiernej farby.

Navrhovanie klincov s trením

 • Matte.Je to jeden z najmodernejších návrhov jesennej sezóny, ktorý vyzerá harmonicky, a to ako v jednofarebnom dizajne, tak aj v kombinácii textúr. Mimoriadne veľkolepá je čierna manikúra s matným povrchom, vyrobená technikou „závoj“.

Manikúra Matte Black

Zaujímavé : Manikúra s nápismi - trend 2019!

 • S akrylovým práškom.Veľmi módny a elegantný dizajn manikúry, založený na použití jemne mletého akrylového prášku. Majstri nechtového umenia to vykladajú ako hlavný povlak na nechty a vo forme rôznych monogramov, kučier a geometrických prvkov.

Čierna manikúra s akrylovým práškom

 • Vitráže.Táto manikúra dizajnu si podmanila vrcholy módnych trendov v roku 2019 v segmente nechtového dizajnu, ktorého najživšie príklady možno vidieť na fotografii, ktorá je prezentovaná v tematických časopisoch o nechtovom umení. V podstate jeden alebo dva nechtíky sú zafarbené vitrážou, kým zvyšok je pokrytý čiernym gélovým leštidlom. Okrem tohto dizajnu, majstri často používajú odlievanie fólií alebo farebné trblietky.

Sklo z čiernej manikúry

Najpozoruhodnejším je manikúra z farebného skla, vyrobená technikou sladkého kvetu, vďaka ktorej dizajnové prvky vyzerajú objemne a textúrovane.


 • S kamienkami . Žiadna manikúra, obzvlášť čierna, nebude robiť bez týchto lesklých kamienkov. Koniec koncov, s použitím tohto dekoru, môžete vytvoriť veľa originálnych možností pre dizajn nechtíka, od plného drahokamu náter a končí s položením na čiernom podklade v podobe ornamentu.

Chic čierna matná manikúra s kamienkami

Zaujímavé : Ombre manikúra: najaktuálnejšie novinky!

Dôležité! Táto zima, najobľúbenejší čierny manikúra dizajn je mesiac, v ktorom je hranica mesiaca zdobia čierne a strieborné kamienky rôznych veľkostí a tvarov.

 • S jasnými akcentmi . Ak sa vám nepáči monochromatický dizajn, odporúčame ho riediť jasnými farbami. Okrem štandardných kombinácií s bielym, červeným a ružovým môžete tiežexperimentovať s inými paletami. Napríklad béžová, modrá, fialová a modrá bude vynikajúcim doplnkom čiernej manikúry.

Manikúra čiernej a modrej

 • Výkresy.V tomto prípade je lepšie odmietnuť mimoriadne zložité myšlienky s umeleckou maľbou. Jednoduché vzory a jednoduché vzory budú vyzerať harmonickejšie. Čo sa týka predmetu, najvhodnejšie tu budú geometrické motívy vo forme rovnobežných alebo pretínajúcich sa línií.

Štýlové kresby na čiernej manikúre

Čierna manikúra nie je len módnym trendom v roku 2019 v segmente trendov nail art, ale aj veľmi účinným a pútavým dizajnom nechtového umenia, ktorý dokonale zapadne do akéhokoľvek obrazu. Dúfame, že návrhy, ktoré navrhneme, budú podľa vašich predstáv a jedna z nich sa určite stane jasnou ozdobou vašich nechtov.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané10/07/2018Štítky: