Manikúra s motýľmi

Neobvyklá a veľmi ženská manikúra s motýľmi bude dokonalou dekoráciou pre vaše nechty. Tento vynikajúci okrídlený hmyz je v radoch najobľúbenejších kresieb nail art - spolu s floristikou, geometrií a abstrakciou.


Ako vykonávať?

Takáto módna manikúra je ideálna pre každú ženu bez ohľadu na vek. Umožní vyjadriť svoju náladu - svetlo, vzdušné, dúhové! Stačí len vytvoriť svoj exkluzívny dizajn a zvládnuť techniku ​​vykonávania.

Ak ho vytvoríte manuálne, dostanete dosť úzkostlivej práce, ktorá vyžaduje čas a minimálne umelecké zručnosti. Môžete však dokonale vytvoriť manikúru s motýľmi a doma - gélový lesk alebo obyčajný lesk. Pomôže vám to krok za krokom a fotografie.

 • V prípade gélového leštenia začnite s odmasťovacou platňou a aplikujte podklad. Posielame nechtíky v UV lampe.
 • Potom zakryjeme klinec hlavnou farbou alebo sa uchýlime k akejkoľvek inej technike (služobný plášť, sklon). Je žiaduce v dvoch vrstvách - najmä vo svetlých odtieňoch. Sušené samostatne.
 • Dôležitý krok, kde je potrebná jasnosť každého riadku! Nakreslite obrys motýľa, začínajúc lýtkom. Potom nakreslite krídla, ktoré sa podobajú lístkom. Dolné krídlo je mierne vytiahnuté a klesá. Pre obrys je najlepšie zvoliť tmavé farby, napríklad čiernu. Opäť vysušte.
 • Potom vyplníme krídla zvolenou jasnou farbou. daťúplne vysušte.
 • Na požiadanie ozdobíme lesklými prvkami alebo ich okamžite prikryjeme vrchným náterom.

Manikúra na nechtoch - inštrukcie krok za krokom

Úlohu je možné výrazne zjednodušiť. V roku 2019 nájdete na manikúru s motýľmi v špeciálnych obchodoch množstvo samolepiek a pečiatok. Môžete sa uchýliť k technike razenia. Vytvorenie dokonalého motýľa potrvá niekoľko minút.

Manikúra s motýle s nálepkami

Stemping - ideálne riešenie pre rýchlu dekoráciu nechtov

Množstvo možností

Varianty manikúry s motýľmi môžu byť veľmi odlišné - pri výbere fotografií predstavíme návrhy pre každý vkus. To platí nielen pre techniky, ale aj pre okrídlený hmyz - ich farbu, veľkosť, tvar, umiestnenie na klinec. Vyberte si najoriginálnejšie nápady pre takúto manikúru:

 • Polovičné motýle na dvoch nechtíkoch vyzerajú veľmi výnimočne. Túto manikúru je potrebné vykonať tak, aby sa dva prsty priblížili k plnohodnotnému tvaru motýľa. Ako voľbu - stačí nechať pol motýľa na jednom klinec. Tento dizajn je vhodný najmä pre krátke nechty, kde nie je veľa priestoru pre našich motýľov.

 • Niekoľko motýľov na jednom kline. Nakreslite 3-4 malé motýle rôznych farieb. Nie je nutné ich úplne kresliť. Môžete použiť techniku, ako keby sa niektorí motýle schovávali za pazúr - iba časť tohto hmyzu sa nakreslí.

V tomto prípade môžete vytvoriť plnohodnotnú minimalistickú tlač - nakresliť niekoľko motýľov rôznych veľkostí v jednej farbe. A usporiadajte ich od seba.

Zaujímavé : Ružová bunda: módna manikúra 2019

 • Viacfarebné motýle - vynikajúca variácia svetlej manikúry. Vyplňte krídla s vhodnými odtieňmi - či už je to svetlá paleta alebo viac ponuky.

 • Holografické motýle vytvoria 3D efekt, akoby sa chystali vzlietnuť z vášho nechta! Použite hotové samolepky alebo nezávisle odrežte tieto motýle z fólie, baliaceho papiera.

 • Motýle "rozbité sklo". V tomto prípade sa nepoužijú hotové samolepky. Motýle sú ťahané ručne, ale malé geometrické prvky sú z nich vyrezané z holografickej fólie. Tieto kúsky fólie sú rovnomerne rozložené po krídlach týchto hmyzov. Táto technika vytvorí veľmi veľkolepú hru rôznych farieb pri najmenšom množstve svetla!

 • Použitie glitrov na niekoľkých fragmentoch obrazu (napríklad časti krídel) tiež dodá vašej manikúre lesk. Ale nemali by ste ich urobiť úplne brilantnými.

Vyberte si farebnú schému podľa svojich predstáv. Kombinácia pastelových odtieňov vytvára veľmi jemné vzory - použitie bielej, svetloružovej, modrej, fialovej farby. Ak chcete vytvoriť svetlé motýle, dávajte pozor na svetlo zelená, zelená, modrá, oranžová a ďalšie.

Existujú aj večerné verzie takejto manikúry. Napríklad, takmer všetky nechty sú pokryté tmavým višňovým tieňom a 1-2 z nich sú béžové. Tu sú motýle na takmer celom povrchu nechtovej platne. Ako vidíte, motýle nemusia byť jasné a majú veľa výkladov!

Módne verzie večernej manikúry s motýle

Takáto manikúra sa dá ľahko vybrať pre každú dĺžku nechtov - pre krátke, veľmi dlhé nechty strednej dĺžky. Ale pokiaľ ide o formu, takáto manikúra sa neodporúča pre ostré nechty. Najlepšie je vykonať ju na oválnom alebo štvorcovom.

Ak stále nemôžete opustiť akútnu formu, vyberte voľbu motýľového krídla po celom klinec. Povieme o tom nižšie a jasne demonštrujeme fotografiu.

Manikúrové motýľové krídlo pre dlhé nechty

Zaujímavé:Moderná manikúra 2019

Kombinácia s inými technikami neyl-art:

V roku 2019 vítajú trendy dizajny miešanie rôznych techník, najčastejšie dvoch alebo troch. Je dôležité, aby ste tu cítili okraj, aby ste svoju manikúru nepreťažili.

 • Motýle na klasickom monochromatickom povlakusa najčastejšie zameriavajú na 1-2 nechty. Zo základných farieb je lepšie zvoliť pokojné odtiene, inak sa motýle „stratia“. Môžete tiež použiť matné pozadie a pridať perleťový pigment samotnými motýľmi.

Máte radi manikúru s motýle?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Francúzsky s motýľmi.S týmto vzorom, bude klasická francúzska manikúra hrať úplne novým spôsobom - stačí umiestniť motýľa na všetky alebo niekoľko nechtov, ktoré idú rovno na špičku nechtu. A farby francúzsky nemusia nevyhnutne používať obvyklé biele - práškové, mäta, ružová, modrá, citrón bude vyzerať menej harmonické.

Zaujímavé : Manikúra so zlatými prúžkami

 • Gradientje považovaný za jeden z najkompatibilnejších dizajnov s jemnými motýľmi. Okrídlený hmyz vyzerá skvele pri hladkom alebo jasnom prechode tónov. V tomto prípade nie je potrebné ich vyplniť farbou, stačí nakresliť obrys.

 • Zmiešajte rôzne techniky - francúzske a gradientové.Myšlienka na veľmi neštandardnú manikúru: motýľové krídlo na celom nechte. Klinec zakrývame jasným gradientom (ružovo-oranžová, ružovo-fialová - takže farby sú aspoň trochu odlišné). Potom na samom základe čiernej nechty (alebo inej tmavej) nakreslite skosenú vodorovnú čiaru.

Nakreslíme z neho 2-3 okvetné lístky na špičku klinca, zaokrúhlené jedným smerom. Ale neprinášajte ich na samý okraj nechta, odchádzajúcbez vyčnievajúceho okraja. Táto hrana je pokrytá farebným okruhom, opatrne obchádza okvetné lístky. Môže byť ozdobený viacfarebnými bodkami.

 • Manikúra s motýľmi a kamienkami.V prípade potreby môžete motýľ ozdobiť rôznymi dekoratívnymi prvkami. Pre jedného motýľa môžete použiť niekoľko kamienkov alebo kamienkov rôznych veľkostí, tvarov, farieb. Potom jej krídla naozaj iskria a vytvárajú 3-D efekt!

Varianty, keď je malé telo motýľa pokryté kamienkami vo vertikálnom rade, tiež vyzerajú veľmi pekne. Uistite sa, že ste použili upevňovač na takéto dekoratívne prvky!

Zaujímavé : Manikúra s vetvičkami

 • Manikúra s motýľmi a kvetinovými vzormi.Najlepšia kombinácia kresieb na vytvorenie jemnej a veľmi ženskej manikúry. Zvyčajne sa vykonávajú na rôznych nechtoch - na jednom motýľovi, na inom kvete. Najlepšie odtiene s nízkymi kľúčmi.

Takáto manikúra je obzvlášť obľúbená v teplej sezóne - na jar, v lete, keď všetko kvitne a chcete doslova flit ako tento elegantný hmyz. Určite si vyskúšajte na nechtoch taký jemný, jasný a originálny - manikúra s motýľmi!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané02/10/2019Štítky: