Nail art s čiernymi jiskrami

Medzi novými trendmi v roku 2019 v priemysle na klinec nie je nemožné spomenúť dizajn nechtov s čiernymi jiskrami. Koniec koncov, je to manikúra, ktorá pomôže dievčatám byť vždy v centre pozornosti.


Glitre sa používajú vo všetkých technikách manikúry, a preto každý môže nájsť niečo vlastné, jedinečné a originálne. Za zmienku tiež stojí, že je to skvelá voľba pre večerný vzhľad. Len si predstavte, ako krásna bude trblietka v lúčoch umelého osvetlenia. Prezentované? A teraz sa pozrieme na novinky takejto manikúry, ktorú vykonávajú najlepší majstri nechtov.

Napriek všetkej príťažlivosti iskier, pri vytváraní manikúry stále musíte postupovať podľa tohto opatrenia. Je lepšie, ak sa glitter použije na jednom, maximálne dvoch nechtoch.

Zaujímavé: Jasná lesklá manikúra

Manikúra so leskmi na jeseň-zima 2019-2020

\ t

Podľa odborníkov v oblasti módy je to jedna z najúspešnejších možností na vytvorenie jesennej alebo zimnej manikúry. Napríklad nechtový dizajn s čiernymi jiskrami, ako napríklad na fotografii, dokonale dopĺňa unáhlené a stručné snímky tohto ročného obdobia. Okrem toho vytvorí harmonický tandem so zimnou farebnou paletou.

Bude zaujímavé pozrieť sa na taký lesk s jesennými ozdobami: kvapkami, listami, rôznymi vetvičkami a vtákmi.

Brilantná manikúra pre osobitnú príležitosť

Pokiaľ ide o nos dôležitej udalosti, stále ste sa nerozhodli pre manikúru?Potom Vám odporúčame, aby ste urobili manikúru s čiernymi a zlatými flitrami, pretože tento rok je veľmi populárny a bude vyhovovať všetkým večerným šatám.

Luxusný dizajn v tmavých odtieňoch nielenže zvýrazní vašu dokonalú chuť, ale aj vašu individualitu.

Treba poznamenať, že takáto manikúra je vhodná na akýkoľvek tvar a dĺžku nechtov. A preto aj ženy módy s krátkymi nechtami si môžu dovoliť túto krásnu a luxusnú možnosť.

Okrem bohatých tmavých odtieňov, čierne iskry vyzerajú krásne s jemnými prelamovanými vzormi a rôznymi curlicues. Takáto možnosť by bola vhodná nielen vo večernom obraze, ale aj v každodennom živote, a preto ju treba vyšetriť v blízkej budúcnosti.

Nápady pre štýlovú manikúru s čiernym leskom

Glitter by bol vhodný v každej manikúre, ak sa používa s mierou. Nižšie sú uvedené niektoré zaujímavé a netriviálne nápady na dizajn, o ktorých dúfame, že sa vám budú páčiť.

Idea č. 1

Čierne flitre sú dokonale kombinované s matným a lesklým povrchom. Ale ak chcete zapôsobiť na ostatných v elegantnom spôsobe, odporúčame zastaviť výber na prvej možnosti. A aby bolo pre vás jednoduchšie vybrať si dizajn, nižšie je niekoľko nápadov od popredných majstrov v odbore klinec.

Krásna dovolenka manikúra

Myšlienka číslo 2

Glitter a geometrický vzor je tandem, ktorý ohromuje svojou krásou a originalitou. Zložité čiarya svetlý lesk iskier osloví dievčatá, ktoré milujú prekvapenie a sú centrom pozornosti.

Takáto manikúra je vhodná pre všetky moderné ženy módy bez ohľadu na ich vek.

Neobvyklý dizajn

Ak sa vám nepáči príliš zložité vzory, potom môžete odkazovať na geometrický vzor v štýle minimalizmu.

Zaujímavé: Manikúra s geometrickým vzorom

Idea č. 3

Pre milovníkov klasiky máme aj jednu možnosť - bundu s čiernymi jiskrami. Zdá sa, že ide o banálnu a už porazenú techniku ​​manikúry. Ale stojí za to pridať nový prvok a dizajn bude hrať úplne novým spôsobom. Pozrite sa na fotografiu a presvedčte sa sami.

Idea №4

Relatívne nový typ manikúry, ombre, nie je o nič menej zaujímavý. Existuje mnoho príkladov, kde sa hladký prechod vytvára pomocou iskier. Môže byť horizontálny, vertikálny alebo ísť v určitom uhle.

Idea 5

V roku 2019 bude relevantná aj negatívna vesmírna technológia. Mnohí majstri nechtov ponúkajú svojim klientom len takú manikúru, pretože sa objavila relatívne nedávno, a preto nemala čas sa nudiť.

Tento dizajn je vhodný pre mladé dievčatá.

Idea č. 6

Pre dievčatá, u ktorých je ťažké rozhodnúť o dizajne, odporúčame venovať pozornosť monochromatickej manikúre s čiernymi jiskrami. Takáto manikúra nielenže vyzerá veľkolepé, ale je vhodná aj pre dievčatá pracujúce v kancelárii,pretože dokonale zapadá do podnikových snímok.

Máte radi čierne iskry v manikúre?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

V tomto prípade môžete vytvoriť krásny dizajn s čiernymi a bielymi jiskrami. Napríklad na fotografii.

Idea č. 7

Akvárium manikúra je elegantná možnosť, ktorá môže byť vykonaná na špeciálnej slávnostnej udalosti. Avšak, tu musíte vziať do úvahy skutočnosť, že môžete vytvoriť takú manikúru len budovaním klincov.

V tomto prípade použite gél alebo akryl.

Pre dekor môžete použiť:

  • Bujóny rôznej veľkosti.
  • Maľovanie.
  • Kamienky alebo trblietky.

Idea # 8

Môžete vytvoriť iskru diery. Ukázalo sa, že jednoduché prevedenie, ale veľmi pekná možnosť. Môžete použiť svetlé odtiene na vytvorenie dennej manikúry, ale dizajn s čiernymi jiskrami vyzerá dobre s inými farbami.

Idea č. 9

Manikúra s čiernym leskom a béžovým lakom je klasika, ktorá bude vždy relevantná. Brilantný lesk robí z palety nahé a zaujímavejšie.

Zaujímavé: Delikátna nahá manikúra: 10 módnych nápadov

Dúfame, že náš výber fotografií nám pomohol vybrať presne náš obľúbený dizajn nechtov s čiernou farbouflitre. Prajeme Vám tento rok nielen štýlový, ale aj šťastný.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané01/13/2019Štítky: