Manikúra čierna so striebrom

Náš foto výber nechtových dizajnov, vedený čiernou a striebornou farbou, je vynikajúcim motivátorom pre vytvorenie novej štýlovej manikúry. Táto skvelá kombinácia tímu so súčasnými trendmi a technikami nechtového umenia vytvára ohromujúci dizajn pre každodenný život a sviatky. Sme si istí, že budete chcieť zopakovať niektoré naše nápady!


6 argumentov v prospech takéhoto dizajnu

 • Elegantná kombinácia čiernej a striebornej jednoducho neunikne obdivným pohľadom. Ak ste unavení z banálnych a nudných návrhov a chcete vyskúšať niečo nové, určite je to vaša voľba.

Kovové motívy v umení na nechty sú bezpodmienečným hitom sezóny 2019. Byť v móde s takou manikúrou je veľmi jednoduché!

 • Táto paleta môže ľahko dopĺňať ľubovoľný obrázok: ležérne, obchodné alebo večerné. Ide dobre s akoukoľvek farbou v šatách.
 • Prekvapivosť takejto manikúry je vo výške, ale zároveň vyzerá zdržanlivo a vznešene.

 • Šumivý dekor je vhodný na nechty akejkoľvek dĺžky a tvaru.
 • Použitie strieborných akcentov v manikúre je skvelý spôsob, ako zvýšiť lesk šperkov na perách.

Zaujímavé : Čierna manikúra pre tých najmodernejších!

Tajomstvo dokonalej manikúry

Kombinácia čiernej a striebornej nail art má niekoľko nuansy, ktoré by ste určite mali zvážiť.

 • Pigmentácia tmavého laku je taká, že sa ľahko dostane do nechtovej platne afarby. Aby ste sa vyhli týmto problémom, postarajte sa o odmasťovanie a základný náter.
 • Pre takýto extravagantný dizajn nie sú štvorcové klince s ostrými hranami veľmi vhodné. Ale pokiaľ je to možné, zaoblené obrysy nechtovej dosky sú s ňou spojené. Na vrchole popularity, prirodzenej dĺžky a hladkého tvaru.
 • Čierny lak na nechty stanovuje množstvo požiadaviek na jeho aplikáciu. Neodpúšťa nezrovnalosti a nepresnosti. Postupujte podľa jednotnosti náteru, ideálneho stavu nechtov a potom bude vaša manikúra dokonalá.

Čierna manikúra so striebrom na štvorcových nechtiach

Výber z možností

Manikúra čiernej a striebornej je účinná pri akomkoľvek prejave. Najrozmanitejší dekor sa hodí do úlohy drahých kovov v dizajne:

 • kamienky;
 • trblietky;
 • flitre;
 • trieť;
 • fólie;
 • bujóny;
 • sľuda;
 • šumivý lak;
 • prášok;
 • flitre;
 • guľôčky;
 • prach.

Čierna manikúra so striebornými kamienkami


Čierny tiež nie je taký monotónny, ako sa na prvý pohľad môže zdať. V tejto sezóne sú najmodernejšími variantmi tieto farby:

 • grafit so strieborným leskom;
 • eben s poznámkami zelenej;
 • bohatá čierna s červeným odtieňom;
 • tmavosivá, ktorá je čo najbližšie k čiernej;
 • modrá čierna;
 • tmavej čokolády;
 • hlboká farba s fialovým subtónom.

Zaujímavé : Foto čiernej manikúry so zlatom

Myšlienka číslo 1

Klasický vzorec veľkolepej manikúry je kombináciou monochromatického čierneho náteru a luxusného striebra na samostatných nechtoch. Tmavá základňa môže byť lesklá aj matná. V úlohe lesklého náteru si môžete vybrať akýkoľvek druh dekoru Maximálny elegantný výsledok je zaručený, ak do dizajnu šumivých nechtov pridáte módny ombre.

Myšlienka číslo 2

Zdá sa, že niektoré variácie sa už nevyvinuli na tému klasickej francúzskej manikúry. Napriek tomu, takýto dizajn od sezóny k sezóne stojí spolu s najpopulárnejšími. Víťazná výhra je brilantná hrana. Ale môžete prísť s inými návrhmi.

Máte radi čiernu manikúru so striebrom?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Idea č. 3

Naliehavosť mesačnej manikúry je vždy na rovnakej úrovni ako služobná bunda. Tento dizajn nie je o nič menej krásny vo vybranej palete.

Číslo myšlienky 4

Ak ste pripravení experimentovať vo svete nechtového umenia, choďte do obchodu s lepiacou páskou. Jedná sa o tenké lesklé pruhy, ktoré sú ideálne pre vytváranie geometrických tvarov. Najnovšie boli použité na hladké kreslenie kontúry a odstránené. dnesTo je kompletný prvok nechtového dizajnu.

Zaujímavé : Čierna bunda: nápady na dizajn

Idea č. 5

Ak chcete pridať lesk na manikúru, môžete použiť kamienky rôznych veľkostí. V tomto dizajne je dôležité dodržiavať zmysel pre proporcie, takže výsledok sa neobjaví bez chuti. Ak však hovoríme o slávnostnom umení nechtov, potom si môžete dovoliť viac trblietavého drahokamu.

Venujte pozornosť! Poslaním kamienkov v takejto manikúre je zdôrazniť hĺbku tmavej farby, a nie presunúť pozornosť na seba.


Idea č. 6

Vedúcim trendom pre sezónu 2019 je abstraktný webový vzor na nechtoch. Môžu to byť viaceré čiary alebo zložité geometrické vzory. Umiestnite ich tak, ako chcete, av každom prípade budete v trende.

Zaujímavé! Ak sa vám kombinácia čiernej a striebornej zdá byť ponurá, doplňte tento zväzok inými farbami. Našťastie má vynikajúcu kompatibilitu.


Idea č. 7

Úlohu striebornej textúry v manikúre možno ľahko hrať fóliou. Aby bol tento dizajn bezchybný, postupujte podľa našich rád.

 • Dôkladné odmasťovanie dosky klinca a povrchu švu fólie je kľúčom k úspechu takejto manikúry.
 • Ak vytvárate majstrovské dielo gélového leštenia, vyberte si fľašu s najvhodnejšou možnosťou. V rovnakej dobe, výtlačky sú lepšie urobiť na laku, nie na vrchole.
 • Rôzne fólie sa vždy odlišujú na rôznych materiáloch. tedatak, aby sa očakávania zhodovali so skutočnosťou, urobte skúšobnú verziu návrhu na špičkách.

Idea č. 8

Spoločné spojenie so striebornými jiskrami sú hviezdy. Ale napriek tomu sa ešte nestala banálnou. Využite toho!

Je dosť ťažké realizovať takúto manikúru bez šablón, ale s týmito asistentmi získate skvelý výsledok za menej ako pol hodiny.

Zaujímavé : Módne farby laku na nechty 2019

Idea č. 9

Minimalizmus je bezpodmienečným zásahom za posledných niekoľko sezón. V manikúre sa osvedčil vo forme stručného dizajnu s minimom prvkov. Takéto nechtové umenie ocenia módy s vynikajúcou chuťou a láskou pre detaily.

Myšlienka číslo 10

Dizajn nechtov je založený na kombinácii čiernej a striebornej farby. Táto paleta priaznivo zdôrazňuje hĺbku tmavej farby, vďaka čomu je výraznejšia. Neváhajte a urobte takú manikúru, bez ohľadu na dĺžku nechtov - je rovnako krásna na krátkych aj dlhých tanieroch.

Myšlienka číslo 11​​

Niekedy, dokonca aj v takej sebestačnej manikúre ako kombinácia čiernej a striebornej, chcete pridať trochu farby. Prečo nie? Tento tandem bude mať v rôznych odtieňoch v priateľskom dizajne.

Idea number 12

Matný dizajn manikúry vždy vyzerá dokonale, ale s čiernou a striebornou základňou je všeobecne mimo pochvalu.Presvedčte sa sami!

Idea # 13

Manikúrové nápisy sú skvelým spôsobom, ako povedať svetu čokoľvek. Môže to byť neutrálna fráza, osobné motto, motivácia, zábavný nápis alebo dokonca deklarácia lásky! Ak ste hľadali spôsob, ako sa vyjadriť prostredníctvom umenia nail, našli ste to!

Myšlienka # 14

Nepochybným favoritom módnych trendov je geometrická manikúra ako na fotografii. Na jeho tému môžete navždy fantázovať! Tento dizajn začína jednoduchými líniami a pokračuje zložitými geometrickými kompozíciami. Čo môže byť súčasťou takéhoto nechtového umenia? Bodky, polka dot pattern, pruhy, trojuholníky, cikcaky, kosoštvorce a iné geometrické motívy.

Myšlienka číslo 15

Krátka dĺžka nechtov nie je dôvodom na výber v prospech nudného monochromatického povlaku. Dokonca aj na malej doske, môžete vytvoriť skutočné majstrovské diela. Najlepšia možnosť - minimalizmus a vertikálne orientovaný dekor. Pre najpozoruhodnejšie manikúru, môžete urobiť skvelý akcent na 2-3 nechty.

Krátka dĺžka má veľkú výhodu oproti dlhým predĺženým klincom. Na prírodných doskách vyzerá tmavá manikúra elegantne, luxusne a zdržanlivo. Takéto umenie nechtov je bez vulgárnosti a ponurej nálady.

Zaujímavé! Najmodernejšia dĺžka klincov v tejto sezóne - nie viac ako 3 mm od voľného okraja v kombinácii s vyhladenými rohmi.

Dúfame, že naša kolekcia fotiek aktuálnychV roku 2019 sa najinšpiratívnejšie ukázali nové dizajny nechtov v čiernej farbe so striebrom. Nechajte si taký elegantný a luxusný prízvuk obrazu a určite ho nebudete ignorovať. Táto manikúra je vždy ako magnet priťahuje obdivné pohľady a komplimenty!Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené01/14/2019Štítky: