Módne džínsy - príklady z hviezd

Džínsy a v roku 2019 stále zostávajú hlavným prvkom ženského šatníka, ktorý dizajnéri zlepšujú v každom smere a ponúkajú nám množstvo nových vecí, ktoré sa dnes stali módnymi trendmi, a to nielen vo fotografiách v leskoch, ale aj v každodennom živote.

Jeans - nepostrádateľná vec v šatníku žien módy

V tomto ohľade vám neskôr v článku povieme o „čerstvých“ inováciách džínsov a „horúcich“ trendoch súčasnej sezóny, s ktorými by mala byť oboznámená každá módna žena.

Zaujímavé : Priateľské džínsy: čo nosiť a fotky najlepších ženských snímok

Najlepšie z najlepších: top módne štýly dámskych džínsov

Teraz viac ako jeden štýlový vzhľad nemá bez džínsov. Koniec koncov, sú ideálne vo všetkom: nedrží pohyby a krásne sa hodia na postavu, sú vhodné na každodenné a kancelárske luky a tiež sa dajú kombinovať s akýmkoľvek druhom obuvi.

Štýlové džínsy - pohľad zozadu

Preto dnes v obchodoch môžete nájsť rôznorodé a dokonca zložité štýly, medzi ktorými sú najmodernejšie:

 • Priateľov. Tento model hladko putuje z roka na rok bez toho, aby sa vzdal svojich pozícií. V tejto sezóne, podobne ako iné veci, ktoré si požičiavajú pánske šatníky, zostávajú aj naďalej veľmi dôležití milenci.

Jennifer Aniston v Priateľoch

Baggy rezané, znížené fit, manžety a diery, ktoré Rihanna a Jennifer Aniston páčilo toľko - hlavné zložky týchto džínsy.

Rihanna inmilenci

Máte už módnych milencov?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Roztrhané. Džínsy s malými dierkami alebo svetlými nepravidelnosťami už nie sú v móde. Ale modely, v ktorých nohy zostávajú takmer nahé, sú módnym trendom z roku 2019, ktorý už testovali také štýlové ikony ako Kim Kardashian a Miley Cyrus.

Kim Kardashian

Roztrhané džínsy sú dnes drahé, ale každé dievča ich môže dostať. Aby ste to mohli urobiť, stačí na nohe vyrezať otvory s požadovanou veľkosťou a mierne narezať čiaru rezu.
 • Holografický. Je to novinka tejto sezóny, ktorá už získala srdcia najkreatívnejších ľudí. Jasný šumivý povlak na tkanine vytvára neprekonateľný efekt, ktorý skrášľuje aj tie najjednoduchšie strihané džínsy.

Holografické džínsy

 • So žiadosťami. Pruhy vo forme patchworku, sloganov alebo výšiviek na džínsy jasne a originálne. Môžu byť vo forme malého prízvuku, alebo bohato ozdobiť výrobok.

Zaujímavé : Mládežnícka móda 2019: Myšlienky fotografií a obrázkov

 • Kľúče. Tesné alebo voľné dámske „uvarené“ džínsy boli ďalším prvkom odevu, ktorý sa vrátil z minulosti, čo ocenili Fergie, Rihanna a Gwen Stefani.

Gwent Stefani v džínsoch

 • Mama. Voľný, nevychladzujúci strih a vysoká priľnavosť sú perfektné len pre top plodiny, alebo obyčajnú bavlnenú košeľu, blúzku alebo bundu. Sedia krásne na akomkoľvek tvare, zatiaľ čo skrývajú svoje chyby, takže sú vhodné pre ponožky a dievčatá s ladným tvarom.

 • So zipsom vzadu. Takýto nezvyčajný štýl ženských džínsov, ktorý navrhla Vetements, sa dnes stal jedným z najmodernejších trendov v džínsovom priemysle, ktorého fotografické ilustrácie jednoducho „vyhodili“ internet.

Rifle Vettes so zipsom vzadu

Napriek ich neštandardnosti tieto džínsy získali srdcia viacerých dievčat. Pikantný zips v zadnej časti a ultra-obrysové obrysy nielen nebránia pohybu, ale tiež zdôrazňujú sexuálnu postavu jeho majiteľa.

 • Flare. Sú tak populárne, že sa môžu oprávnene nazývať zástupcovia základného šatníka. Tento model môže mať svetlú a nenápadnú svetlicu alebo skôr širokú, byť monofónny alebo s dekorom. To vám umožní vytvoriť rôzne módne luky, ktorých príklady sú špeciálne pre vás uvedené nižšie.

Flare Flare On Celebrities

 • Konštruktéri. Ide o druh „frankensteínov“ z džínsoviny, ktoré sú bez ohľadu na strih vyrobené z niekoľkých druhov džínsov alebo iných tkanín naraz. Dnes sa stali hlavnými novinkami módy Olympus, ktorá osloví svetlých a výnimočných jednotlivcov.

Zaujímavé : CAko nosiť biele džínsy: Nápady a fotografie ženských obrazov

\ t
 • Biela. Môžu sa oprávnene nazývať jednou z najkrajších a slávnostných možností, ktoré pri správnej kombinácii môžete dokonca nosiť slávnostnú udalosť. Ale roztrhané modely, ako je to možné, sú vhodné pre ležérne oblečenie v príležitostnom štýle, ako dokázali Mayri Silas a Reese Witherspoon.

Reese Witherspoon v bielych džínsoch

Biele džínsy sú dnes tak populárne, že ich stylisti ponúkajú na nosenie v chladnom období.
 • S pruhmi. Dámske džínsy, zdobené po stranách farebnými pruhmi, nie sú prvou sezónou na vrchole módnych trendov. Zaslúžia si takú popularitu vďaka svojej všestrannosti, pretože môžu byť implementované aj v kancelárskom štýle oblečenia, ako aj vlastnosťou vizuálneho nastavenia postavy.

Nohavice s pruhmi Marina Laraud, Miranda Kerr

 • S okrajom. Tento prvok dekorácie je jedným z trendov v roku 2019, takže je celkom prirodzené, že sa používa aj v džínsovom oblečení. Fringe na džínsy môžu byť buď malé vo forme mierne zvinutej tkaniny, alebo skôr objemné, ako v Dakota Johnson a Miley Cyrus oblečenie.

Emma Roberts v lemovaných džínsoch

Fanúšikovia niečoho neštandardného by mali venovať pozornosť džínsovým modelom s jasným farebným lemom z iného materiálu.

 • Chudobný alebo dychtivý. Dámske tesne priliehajúce džínsy s vysokým pásom už nie sú módnou novinkou pre fotografiučasopisu, ale zavedený trend, ktorý zostane relevantný aj v roku 2019. Tieto džínsy sú v šatníku považované za základné, pretože sa dajú ľahko kombinovať s akýmkoľvek oblečením a obuvou, ktoré Jessica Alba a Vanessa Hudgens dokazujú svojimi príkladmi.

Jessica Alba v tesných džínsoch

 • S dverami. Manžety na nohaviciach, vrátane džínsov, sú obzvlášť dôležité dnes, takže Katie Holmes a Rachel Bilsonová nosí tento druh džínsov neúnavne v každodennom živote. V tomto prípade, čím širšia je čiara odbočky, tým módnejší je obraz.

Rachel Bilson Jeans with Turn

Najťažší zo všetkých západiek je na klasických strihaných džínsoch a milencoch. A pre tých, ktorí chcú vyniknúť, môžu byť brány urobené mierne šikmé nabok.
 • Klasické priame čiary. Sú zástupcami večnej klasiky, ktorá je vždy v móde, takže nákup týchto džínsov určite nestratíte. Môžete ich nosiť s banálnym tričkom a teniskami, alebo s pumpičkami a sakom.

Celebrity v džínsoch

Zaujímavé : S tým, čo nosiť chudé džínsy: módne tipy, foto

Džínsy sa v dnešnej dobe stali neoddeliteľnou súčasťou obrazu v módnej kolekcii. Koniec koncov, môžete ich nosiť a kombinovať s čímkoľvek - či už ide o športové oblečenie alebo obuv, alebo veci, ktoré predstavujú kancelársky alebo večerný štýl. V každom prípade je hotový odev štýlový, veľkolepý a ženský.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Publikované dňa08/07/2018Štítky: