Zrážky pre stredné vlasy s krátkou korunkou

Luxusné účesy pre stredne dlhé vlasy s krátkou korunkou sú vhodné pre všetky typy ľudí a pre všetky vekové kategórie, čím sa vlasom dodáva elegantný vzhľad.

Objem a pomp - účesy s krátkou korunkou

Bez ohľadu na dĺžku vlasov existuje kategória zrážok, ktorej hlavnou črtou sú krátke pramene v korunke. Hlavná časť vlasov sa môže dostať k ušiam, krásne padnúť na plecia, alebo dokonca preniknúť cez chrbát. Ale pre stredné vlasy, tento účes vyzerá najzaujímavejšie a univerzálne. Koniec koncov, koruna je viditeľne a jasne zarámovaná a vlasy padajúce na ramená alebo končiace tesne pod ušami rozjasnia všetky chyby v krku a brade.

Takto je zdobená koruna veľmi vhodná:

 • pre dievčatá s tenkými vlasmi. Špeciálna časť shag krátkych prameňov na hlave dáva vlasom potrebný objem a načechranosť;

 • plné a veľké ženy. Hoci sa verí, že účesy s krátkymi prameňmi sú kontraindikované nádhernou dámou, aby sa nezhoršil celkový dojem „okrúhlosti“, ale naša možnosť by bola ideálna pre obézne ženy: stredne dlhé vlasy a objemný krátky top.

 • bacuľaté ženy objem v hornej časti hlavy umožňuje vizuálne mierne natiahnuť tvár. Mali by si vybrať najmä odstupňované možnosti;
 • majitelia hustých, ťažkých a hrubých vlasov - tento účes uľahčí srsť, dodá príjemný objem, vzdušnosť a nadýchanie;
 • pre ženy staršie ako 50 rokov bude tento účes správny: viditeľne omladzuje a osviežuje, pomáha vytvárať obraz sofistikovanej a štýlovej dámy;

 • mladé dievčatá - môžete experimentovať, vytvárať odvážne a úžasné snímky. Mladé ženy módy kombinujú krátku korunu s oholeným chrámom alebo zadnou časťou hlavy.

S upozornením

Dôležité. Stredný účes s objemom v hornej časti hlavy harmonicky s akýmkoľvek oblečením, zapadá do akéhokoľvek štýlu a zapadne do akéhokoľvek obrázku. S týmto účesom môžete bezpečne ísť na známej prechádzke a slávnostnej udalosti.

Ale kto by mal pred rozhodnutím o výbere tohto účesu dobre premýšľať, je určený pre dievčatá s kučeravými alebo veľmi neposlušnými zámkami. Vlasy bez účesu budú vyzerať neupravené a chaotické a proces privádzania vlasov do poriadku bude vyžadovať veľa času a úsilia.

Zaujímavé:Strihanie vlasov až po plecia 2019

Štýlové krátke korunky

Pre stredné vlasy s rany a žiadne rany, existuje mnoho luxusných variácií. Dĺžka krátkych prameňov v korune môže byť odlišná a prechody na hlavnú dĺžku môžu byť zosvetlené hladkými medzivrstvami alebo zámerne ponechané rovnomerné rozrezanie.

Výber účesu, nezabudnite vziať do úvahy:

 • typ tváre;
 • nedostatok vzhľadu, ktorý chceme skryť;
 • výhody, ktoré chceme zdôrazniť;
 • štruktúra a typ vlasov.

Pozri fotografie rôznych možností,nájsť najlepší účes pre seba.

Kaskáda

Najideálnejší účes pre krátku korunku - sú vrstvy hladké alebo ostré, čo vám umožní urobiť úplný a harmonický účes na hlave.

Kaskáda

Môže existovať výrazný vrch - takzvaná čiapka a vrstvy rezaných vlasov začínajú v blízkosti špičiek a tvoria takzvanú nenápadnú kaskádu.

Pri krátkej korune môže byť vykonaná aj dvojitá kaskáda, ak sú pramene na korunke odrezané nie v jednej dĺžke, ale odlišné, ktoré už tvoria prvú časť kaskády. Druhá časť môže zdobiť špičky.

Kaskáda je vhodná pre majiteľov úzkych a podlhovastých tvárí, okrúhlych a trojuholníkových typov tváre. Pre dámy s typom štvorcovej tváre stačí, aby sa vytvorila objemná koruna a je lepšie nerobiť rebrík v blízkosti tváre. Rozrezané konce vlasov budú odrezané a vlasy budú mať dobre upravený a elegantný vzhľad.


Debut

Charakteristickým znakom tohto strihu je oblúk v blízkosti tváre, tvorený sviežim treskom, pozdĺžnymi postrannými prameňmi. Táto možnosť je vhodná pre dámy s vydutými alebo širokými lícnymi kosťami, trojuholníkový typ. Je ideálny pre obézne ženy. Dajte si pozor na takéto ostrihanie je potrebné len pre dámy s predĺženou, predĺženou tvárou - vizuálne to bude ešte dlhšie.

Aurora

Krátky vrchol je pozoruhodným rysom tohto strihu. A potom sú tu dlhšie pramene. Môžete si sotva stohovať vlasy - stačí ich umývať asuché vlasy.

V roku 2019 je trend „taliansky“ (iný názov pre Aurora). Tento účes umožňuje mierne kučeravé vlasy, ale pre dámy s okrúhlou a plnou tvárou by ste sa mali najprv poradiť so skúseným majstrom. Môže to byť tak, že ostrihanie bude ďalej zdôrazňovať zaoblenie tváre.

Zaujímavé:Univerzálna strih Aurora

Medium Bob

Skvelý vzhľad účesu sa vykonáva na stredne dlhých vlasoch. Účes vychádza veľmi vysoko a objemne. Špičky vlasov môžu byť hladké a čisté, čím sa vytvára harmonická a sofistikovaná verzia Boba. A môžete kosiť v roztrhanom štýle, ktorý dáva hosteske vlasov kreatívny, chaotický a odvážny vzhľad.

Najvhodnejší Bob je najvhodnejší pre majiteľov trojuholníkovej tváre.

Rhapsody

Tento účes pre ženy je skvelý pre štvorcové a plné tváre. Horná časť hlavy by mala byť tak objemná a svieža, ako je to len možné, pretože jej úlohou je vizuálne zjemniť vlastnosti a kontúry tváre. Odporúča sa použitie oddeľovacej časti.

Zaujímavé:Haircut Rhapsody: foto

Asymetrické účesy

Medzi módnymi trendmi sezóny - asymetria a nedbanlivosť. Takáto zrážka sa môže vykonať na základe hlavných možností. Najlepšie zo všetkého sú zubaté pramene na bokoch vyzerajúce Bob a Cascade.

Asymetria

S rany

Bangs môže byť veľmi odlišný. Ale ona pridáva akýkoľvek strih s krátkou korunou úplnosti, pomáha skryť a zamaskovaťnedokonalosti vzhľadu, bude výrazný vzhľad.

Možnosti pre ofiny:

 • hladké, rovné rany zapadajú do dámy s oválnou tvárou. Najjednoduchší spôsob, ako urobiť taký tresk pre dievčatá s rovnými vlasmi;
 • Asymetrické rany môžu byť aj na vlnitých, kučeravých rovných vlasoch. Môže sa umiestniť inak na čelo, bodnutie, kladenie;

 • roztrhané rany zapadajú do akéhokoľvek typu osoby. Hlavné vetvy vlasov sú spravidla rovnako tvarované. Tento účes dodá hosteske neplechu, veselosť a odvahu.

Máte radi krátke top účesy?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Dôležité. Vytvorte si svoj jedinečný vzhľad, vyberte skúseného majstra. Bude nielen schopný kreatívne pristupovať k majstrovskému dielu na vašich vlasoch, ale aj poradiť pri vhodných možnostiach pre rany, dĺžku prameňov a štýl.

Módne účesy pre stredné vlasy s krátkou korunkou vyzerajú skvele. Naše fotografie, dúfame, presvedčené o tom, a inšpiroval k hľadaniu nového obrazu.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené04/02/2019Štítky: