Novinka - farba na vlasy Air Touch

Zafarbenie vzdušného dotyku je technika, ktorá dnes nie je len na fotografiách módnych časopisov, ale aj na miliónoch módy. Tento komplexný farebný prechod nahradil matné zvýraznenie a jednofarebnú maľbu. Umožňuje, aby sa vlasy nalievali v stovkách odtieňov s nepostrehnuteľnými prechodmi medzi nimi. Jedná sa o štýlové, čerstvé riešenie, ktoré urobí každé dievča atraktívnejším!

Štýlové sfarbenie Air Touch

Zaujímavé : Módne farbenie balayazh na tmavých vlasoch

Čo to je?

Air Touch je módna novinka, ktorá k nám nedávno prišla, takže nie každý vie, čo to je. Doslovný preklad znie ako „dotyk vzduchu“. Súhlasím, toto je sľubný názov, ktorý by mohla získať len zaujímavá technika farbenia.

Vy farbíte si vlasy?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Na vlasoch to vyzerá, že jeden odtieň s mäkkým prepadom sa zmení na iný. Takéto hladké farby hrajú objemovo a vzdušne.

Štýlová farba vlasov s technológiou Air Touch dye

Zaujímavé : Módne inovácie vo farbách vlasov

Ako na to

Samozrejme, nebudete schopní znovu vytvoriť takú krásu vo vlasoch doma. Tu to musí urobiť profesionál umenia maľovania farieb. Chceme poznamenať, že táto zložitá technika podlieha iba pánovi jehoprípade s veľkými skúsenosťami.

Farbenie prebieha v niekoľkých fázach. Po prvé, všetky vlasy sú rozdelené na pramene a fúka ich fénom. Takže z každej časti asi polovica je stratená. Potom je každý prameň zabalený do fólie alebo fólie. Ďalšou možnosťou je bavlnená podšívka pod prameňmi, aby sa zabránilo zmiešaniu vlasov. Potom začne kúzlo! Majster aplikuje farbu s miernym vrúbkovaním od koreňov a zmiešava prechodové čiary so suchou kefou. Takto sa vytvárajú magické odtiene a odlesky vo vlasoch.

Preplnené farby

Niektorí kaderníci uprednostňujú cik-cak spinning, ktorý sa potom farbí a zastiňuje.

Každá metóda si vyžaduje vysokú kvalifikáciu a zodpovednosť. Ak sa rozhodnete pre vzdušný dotyk, mali by ste si na procedúru vyhradiť minimálne pol dňa. Aj skúsený majster s asistentom strávi na tomto farbení 4 až 9 hodín. Ale výsledok určite stojí za to!

Farbenie Airtouch

Koľko sa uchováva a ako uložiť výsledok

Dlhá hrateľnosť takéhoto sfarbenia ho robí viac žiadaným pre mnoho módy. Stačí jedna návšteva koloristu a výsledok vás poteší aspoň 6 mesiacov. Mnohým dievčatám sa podarí udržať túto krásu po celý rok.

Odhalíme vám niekoľko tajomstiev, ako sa starať o novo farbené vlasy, aby zostali krásne čo najdlhšie.

Stav farbenia po 5 mesiacoch

 • Odvolávajte sa len na dobrého pána, ktorý bude opatrnýliečiť svoje vlasy. Požiadajte ho, aby používal farbu buď s nízkym obsahom amoniaku, alebo dokonca s jeho neprítomnosťou.
 • Okamžite získajte dobrý šampón s nízkym pH. Perfektne prispôsobené profesionálne produkty určené pre farbené vlasy. Vhodné pre vás môže poradca radiť pánovi.
 • V deň farbenia si neumývajte vlasy. Týmto spôsobom necháte farbu, aby sa lepšie dostala do vašich vlasov.
 • Po návšteve salónu s umývaním hlavy stojí za to aj čakanie. 48 hodín bude dosť dosť.
 • Maska, balzam a umývateľná starostlivosť - to všetko by sa malo objaviť na polici v kúpeľni, ak chcete, aby výsledok farbenia vydržal dlhšie.
 • Ak máte radi styling s fénom, žehlením alebo curlingom, nezabudnite na tepelnú ochranu. Farbené vlasy boli tak vystavené chemickému účinku farbiva, takže teraz potrebujú extra starostlivosť.
 • Hrozným nepriateľom farebných vlasov je horúca voda. Preto pri umývaní vlasov používajte vodu pri izbovej teplote alebo trochu chladnejšie.

Obrázky pred a po farbení

Zaujímavé : Účesy 2019: najlepšie možnosti na jeseň!

Hlavné výhody

Technika farbenia vlasov Air Tach má niekoľko významných výhod. Pozor! Keď sa o nich dozvedia dievčatá, tak sú priťahované k návšteve salónu krásy!

 • Samozrejme, podobne ako akékoľvek sfarbenie, aj vzduchový tachometer poškodzuje vlasy. Ale tu je to minimalizované, pretože nie všetky chĺpky komunikujú s farbivom, aleiba prameňov. Zároveň je farba jemne zastrčená po celej dĺžke, čo je tiež plus. Ak prídete na kvalifikovaného majstra, ktorý používa len vysoko kvalitné materiály, stav vlasov sa nezhorší.
 • Air sa dnes dotýka hlavných módnych trendov. To je prípad, keď môžete byť trendy a najkrajšie.
 • Ak vaše vlasy nemajú dostatok objemu, sú nudné a bez života, potom je to, čo nariadil lekár. Vaše vlasy sa výrazne zmenia a iskria novými farbami.
 • Takéto sfarbenie robí obraz zaujímavejším a sviežim. Dievča automaticky vyzerá mladšie a atraktívnejšie.
 • Pri najmenšom rozmnožovaní koreňov nemusíte bežať k pánovi. S Air Touch to vyzerá prirodzene a vyzerá ako súčasť koloristickej myšlienky.
 • Pre AirTech neexistuje žiadna veková hranica. Technika vyzerá rovnako harmonicky ako mladé dievča a dospelá žena.
 • Farba a štruktúra vlasov tiež nevadí. Kvalifikovaný majster stelesní myšlienku na ktorejkoľvek osobnosti.
 • Air touch je vhodný pre všetkých milovníkov prirodzenosti. Ukazuje sa čistý a prirodzený výsledok, ktorý dokonale zapadne do akéhokoľvek obrazu a za akejkoľvek situácie.
 • Na internete (a možno aj medzi svojimi známymi) môžete nájsť nekonečné pozitívne recenzie o tomto sfarbení. Toľko šťastných žien sa nemôže mýliť - AirTouch je úžasná transformácia na vlasy a + 100% na atraktívnosť ich majiteľa.

Kto je vhodný pre

AirTech Technique môžepochváliť sa jeho všestrannosťou. Ona naozaj vyhovuje 99% dievčat. Štruktúra a objem vlasov nezáleží. Váš vek, spoločenské postavenie, životný štýl tiež nehrá dôležitú úlohu - plynulé prechody farieb idú ku všetkým.

Farbenie fotografie s dotykom vzduchu pred a po

Mnohí ľudia sa mylne domnievajú, že tenké a oslabené vlasy nie sú lepšie vystavené farbivu. Hovoríme opak - so správnym prístupom, vlasy získajú nový život!

Air Touch je jemná metóda, ktorá premieňa vlasy v smutnom stave.

Air Touch vyzerá skvele na tmavých aj svetlých vlasoch. Tento efekt je možné reprodukovať na gaštanových vlasoch - výsledok je tiež úžasný.

Eir touch - štýlové a módne sfarbenie - foto pred a po

Zaujímavé : Módne sfarbenie na tmavých vlasoch

Ako ukazuje prax, zložité prechody farieb si najčastejšie vyberajú majitelia dlhých rovných vlasov, ktorí nasledujú módu. Ale toto nie je v žiadnom prípade pravidlo, ale jednoducho prevládajúci trend.

Pre túto techniku ​​existuje iba jedna výnimka. Na príliš krátkych účesoch, aby sa znovu vytvoril vzduchový dotyk nebude fungovať.


Technika farbenia Air Touch je zázračný spôsob, ako urobiť vlasy dlhšími a príťažlivejšími. Fotografie dievčat, ktoré sa už rozhodli pre tento módny trend, dokazujú: Air Touch je štýlový, krásny a reprezentatívny.


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené26.9.2018Štítky: