Otrhané účesy pre stredne dlhé vlasy

Roztrhané účesy na stredne dlhé vlasy vyzerajú jednoducho skvele. Sú ideálne pre ženy všetkých vekových kategórií a budovanie tela, a ak je to potrebné, umožňujú vytvárať jednoduché a nekomplikované účesy. Napríklad buchta alebo konský chvost. Ale najlepšie zo všetkého je roztrhaný účes v jeho prirodzenej verzii. A to všetko preto, že priemerná dĺžka kučier, spolu s roztrhnutými hrotmi vytvára ohromujúci efekt, ktorý výrazne premieňa akýkoľvek obraz.

Tento účes sa hodí a nehodí sa

Ak hovoríme o tvári tváre, potom nebudú žiadne obmedzenia. Dokonca aj rozmarná bacuľatá tvár môže ľahko vyzdvihnúť jednu z variantov otrhaného účesu. Ale oveľa dôležitejšie je tu hrúbka a štruktúra vlasov. Takže, ak kučery sú "ťažké", hrubé - roztrhané ostrihanie by bolo ideálnou voľbou pre ich zmiernenie.

Neverte? Potom sa pozrite na fotografie, ktoré sme pre vás pripravili. Jasne ukazujú, že mleté ​​vlasy vyzerajú oveľa zdravšie a atraktívnejšie než neliečené.

A čo si vyberiete - roztrhané účesy alebo hladšie čiary?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Vlasy so strednou hustotou sú tiež celkom vhodné na vytvorenie prirodzeného módneho obrazu, ale v tomto prípade pridanie potrebného objemu.už majú špeciálne stylingové metódy.

Ale tenké vlasy prakticky nie sú vhodné na vytvorenie „chyby“. Jedinou výnimkou bude jednotný účes, o ktorom sa bude diskutovať nižšie.

Trendy odstupňované účesy

Zaujímavé : Aké zrážky budú módne v roku 2019

Nuž a kto by mal tento účes odmietnuť? Samozrejme, že majitelia kučeravé a kučeravé vlasy, pretože nie sú úplne vhodné pre otrhaný účes. A ak sa jeden z módy stále odvážia urobiť taký súbor, potom je lepšie, aby bola pripravená na výsledok, že na jej hlave sa môže objaviť chaos a zmätok.


Dôležité! Silný, odolný vlasový styling sa neodporúča ani na mletie. Koniec koncov, účinok sa nemusí ukázať ako očakávate. A namiesto ľahkej nedbanlivosti na hlave opäť dostať hračku.

Najlepšie roztrhané účesy na stredné vlasy

\ t

Chcete účes pre všetky príležitosti, ale bez plytvania času a peňazí na účes? Potom by ste mali určite venovať pozornosť nášmu ďalšiemu výberu. Tu nájdete tie najrelevantnejšie a najmodernejšie účesy, ktoré vám uľahčia život.

  • Roztrhané námestie . Roztomilé, cenovo dostupné, moderné a veľmi pohodlné. To je možno popísať najpopulárnejší účes našej doby. Vada na vlasoch strednej dĺžky, najmä ak je to účes, vyzerá veľmi pôsobivo a žensky. A ak obohatíte svoj obrázok zvýraznením alebosfarbenie, potom si byť absolútne istý svojou neodolateľnosťou. Výsledné odlesky dokonale podčiarkujú všetky hry s prechodmi a dodávajú vášmu šarmu obrazu.

Roztrhané námestie

Zaujímavé : Top 10: Štýlové účesy

  • Otrhaná kaskáda . Medzi všetkými rovnakými zrážkami pre stredné vlasy kaskády - obľúbené. A to všetko preto, že tento megapopulárny viacvrstvový strih uľahčuje experimentovanie s objemom a nasmerovanie prameňov správnym smerom po celej dĺžke účesu.

Roztrhané účesy

Ak sa teda zaväzujete k prísnosti, mali by ste venovať pozornosť predchádzajúcej verzii, pretože v kaskáde sa nikdy nenachádzajú jasné časti.

Ragged Cascade

  • Dĺžka ostrihania bobovitej strednej dĺžky . Ďalším favoritom miliónov, ktorý vyzerá skvele trochu náhodne. V roku 2018 získal tento účes v dôsledku „modernizácie“ druhý vietor. Konkrétne ide o roztrhaný bob. Nerovnomerné strihy a závesné konce dávali raz klasické bob nové obrysy a odvážny vzhľad. Okrem toho treba poznamenať, že dĺžka niektorých prameňov môže byť veľmi odlišná od seba, takže sotva dokážete tomuto roztrhanému strihu strihať dokonalé hladké formy.

Ragged Bean

Dôležité! Všetky tri z vyššie uvedených roztrhané stredne dlhé účesy sedí úplne akýkoľvek štýl oblečenia, typ tváre, veku apleť. Môžete s nimi experimentovať tak, ako sa vám páči, bez obáv z pochybného výsledku.


  • Strih na stredné vlasy s roztrhnutými rany . Ak si nie ste istí, ktorý z mnohých módnych kaderníckych trendov by ste si mali vybrať pre seba, zastavte sa pri najlepšej možnosti - stredne dlhý účes, doplnený otrhaný tresk. Samozrejme, tento účes môže mať aj tento „otrhaný“ smer, ale hlavný dôraz bude stále na okraj. Preto by sa mala jeho forma čo najviac starostlivo premyslieť.

Dôležité! Takže, pre bacuľaté dievčatá, bude zriedkavé priame rany najlepšie voľbou. Pre štvorcovú a hranatú tvár je lepšie zvoliť šikmú alebo asymetrickú verziu, ktorá je nevyhnutne ľahká.

Roztrhaný okraj na tvare okrúhlej tváre

  • Rebrík so zdrsneným efektom.Prednedávnom bol veľmi populárny rezanie rebríka. Najmä často majitelia stredne dlhých vlasov sa k nemu uchýlili. Ale móda sa nezastaví a rebrík, ktorý sa chystá upadnúť do zabudnutia, začal druhý život. A to sa stalo vďaka túžbe módy k vrstveniu, prirodzenosti a ženskosti. A tu nebol rebrík rovnaký. A aby to bolo absolútne dokonalé, pomohlo to účinku chyby, ktorá výrazne zmenila tento stupňovitý strih.

Zaujímavé : Módne účesy na dlhé vlasy 2018

Dôležité! V tomto účese môžete vytvoriť viacúrovňové pramenepo celej hlave a len na tvári. Prechody môžu byť tiež viditeľnejšie alebo dokonca skryté.

Rebrík

  • Shaggy.Pamätajte si, že vyššie sme hovorili o otrhaných účesoch, ktoré budú vyzerať skvele aj na tenkých vlasoch. Bolo to o Shaggy. Dnes je to najobľúbenejší a módny otrhaný účes pre každú dĺžku vlasov, vrátane stredne dlhých vlasov. V srdci tohto účesu - rozcuchaný, prečo vlastne išlo o jeho meno. A tento „chlpatý“ účinok sa dosahuje pomocou riediacich nožníc, s ktorými sa spracúvajú konce vlasov. Shaggy vyzerá veľmi ľahko, vzdušne a romanticky. Na želanie môže byť pridaná šikmá rana.

Shaggy

  • Rhapsody.Ďalším dokonalým účesom pre stredne dlhé vlasy. A hneď to stojí za zmienku, že navonok to vyzerá veľmi staromódne, ale rezanie-hrana efekt koriguje túto chybu.

Rapsódia s rany

Zaujímavé : Top 10: Štýlové roztrhané účesy

Rsódia je často zamieňaná s kaskádou a to je hrubá chyba. Áno, medzi účesmi existuje určitá podobnosť - krátko orezaná vrchná časť hlavy, ale toto je miesto, kde končí podobnosť. V Rhapsody je v tvári vytvorený hladký rebrík, ale zvyšok vlasov je odrezaný vo veľkých krokoch.

Rhapsody a Cascade

Ako vidíte, existuje dosť veľa roztrhaných účesov pre stredné vlasy. Tu si môžete vyskúšať možnosti s treskom a bez tresku, pretože každý z týchto účesovuniverzálne. Možno to je presne to, čo umožňuje "chyba" toľko času, aby sa na vrchole popularity. Moderné ženy módy nemajú radi obmedzenia, uprednostňujú ľahkosť, slobodu a prirodzenosť. Preto, výber priemernej dĺžky vlasov a zdobenie s odvážnym roztrhaný efekt, určite nestratíte!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané11/01/2018Štítky: