Hviezdy, ktoré sa zlepšili

Hviezdy, ako aj obyčajní ľudia nemusia vždy dodržiavať správny životný štýl. To vedie k tomu, že sa zotavujú a získavajú nadváhu, čo je potom veľmi ťažké stratiť. V článku sme len uviedli príklady celebrít, ktoré v dôsledku neustáleho prejedania sa dnes jednoducho nerozpoznajú.


Zaujímavé : Ako vyzerajú hviezdy v reálnom živote

Zahraničné

Ak sa pozriete na „hviezdnu“ štatistiku, počet celebrít, ktorí získali váhu, sa výrazne zvýšil. Najviditeľnejšími zmenami v pomeroch však boli tieto osobnosti.

 • Rihanna.Táto Barbadská krása doslova dokázala získať viac ako 15 kilogramov za pol roka, čo sa dnes stalo jednou z najhorúcejších tém svetových bulvárov. Takéto úpravy však Rihannu absolútne neovplyvnili a ona len zmenila svoj šatník tým, že nahradila priesvitné šaty sofistikovanými odevmi, ktoré vizuálne skrývajú nedostatky jej postavy.

 • Nelly Furtado.Jedna z tých celebrít, ktoré sa jednoducho zotavili z nepoznania. Nelly získala viac ako 20 kilogramov, ale nezmenila svoje extravagantné chute v šatách, ktoré vo všeobecnosti vyzerajú smiešne, pretože jej oblečenie vôbec neskrýva problémové oblasti.

Zaujímavé : Emaciated stars: photo

 • Olivia Wilde . Americká herečka, ktorá sa vždy vyznačovala krehkými formami, ešte nebola schopnávráti staré parametre. To však Olivii nebráni, aby sa často objavovala na verejnosti, pretože šikovne skrýva nedostatok postavy pomocou vhodne zvoleného oblečenia.

 • Eva Longoria. Po tom, ako sa Eva vydala za podnikateľa José Antonia Bastona, začala viesť pokojnejší a pokojnejší život. Paparazzi sa stále podarilo nájsť pár v láske na dovolenke na pláži, kde boli dobre viditeľné tvary herečky. Na začiatku si novinári mysleli, že je v pozícii, ale ako sa ukázalo, Eva bola šťastná a jej manžel mal rád nové formy zvoleného.

 • Mariah Carey.Rekordný držiteľ nášho hodnotenia, keďže tento hollywoodsky spevák sa dokázal zotaviť až o 40 kilogramov. Mária sa snažila skryť zmeny v tvare pomocou supervízneho oblečenia a photoshopu, ktoré ešte zlyhala. Teraz sa spevák vyrovnal so zmenami, ktoré ju napadli a naďalej sa venuje sólovej kariére, pričom sa necíti zahanbene, že sa oblieka na koncertoch v priesvitných kostýmoch.

 • Kylie Jenner.Táto krása, rovnako ako iní predstavitelia rodu Kardašovcov, má tiež osikový pás a objemné boky. V poslednej dobe, Kylie má výrazne zotavil, získať niekoľko libier. Ale absolútne to nevadí a naďalej sa chváli v dosť vzdorujúcom, pevnom oblečení.

Zaujímavé : Hviezdy, ktoré fajčia: foto

 • Adele.Jeden z najvyšších platenýchspeváci boli vždy pozoruhodní svojimi nádhernými parametrami, s ktorými bojovala po celý život. Zdá sa, že nedávno Adele stratila veľkú váhu, zmenila svoj imidž a stala sa krajšou. Ale najnovšie fotky speváka dokazujú, že si stále dala tú vôľu, ktorá nemohla len premýšľať o jej proporciách.

 • Aishwarya Paradise.Indická „Popoluška“, ktorá sa počas tehotenstva zotavila jednoducho nad rámec uznania. Po narodení nemohla hviezda dlhodobo stratiť získané kilogramy, za čo často dostala neochvejnú spätnú väzbu od svojich fanúšikov. Ale minulý rok sa Aishwarya v Cannes objavila radikálne odlišným spôsobom. Ona je oveľa tenšia a krajšia, a jej elegantné oblečenie spôsobilo značnú radosť.

Dôležité! Tajomstvo Aishwaryovej transformácie je jesť karí, ktoré zvyšuje metabolizmus, ako aj zeleninovú diétu. Pokiaľ ide o šport, nahradila kardio tréningy každodennými prechádzkami so svojou dcérou. Tak, herečka dokázala, že môžete schudnúť s radosťou.

 • Kesha.Skoršie tento spevák jednoducho "vyhodil" tanečné parkety s jej hity, dobre, dnes je jednoducho nemožné sa na ňu pozerať bez sĺz. Kesha sa veľmi zotavila a získala viac ako 30 kilogramov. Podľa samotnej speváčky sú takéto zmeny vyvolané nervovým stresom spojeným so sexuálnym obťažovaním, ktorému bola vystavená od svojho výrobcu.

 • Jessica Simpson.Typická americká blondína, ktorá predtým mala sexuálne proporciednes jednoducho neviem. Vzhľadom k dvom tehotenstvám, táto osobnosť získala viac ako 40 kilogramov, z ktorých sa jej už podarilo stratiť 20. Ale bez ohľadu na to, ako sa Jess snažila vrátiť staré formy, neuspeli.

 • Julia Roberts.Všetci milovaní "krása" dnes vyzerajú úplne inak. Vzhľadom k prerušeniu jej vzťahu s manželom, herečka prestala hrať šport a stres sa začal držať.

Bojujete s nadváhou?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Zaujímavé : Hviezdy bez make-upu a photoshopu: foto

Domáce buchty

V ruskom show-biznise sú aj hviezdy, ktoré sa zotavili. Nižšie sme len uviedli príklady takýchto zmien, ako aj fotografie domácich celebrít pred a po ich transformácii.

 • Natasha Koroleva.A zdá sa, že práve tak nedávno sa táto speváčka vzpierala svojim vlastným úspechom v chudnutí, keď sa dnes znovu zotavila. Vinu - je to dacha. Natalya išla so svojou rodinou na odpočinok v krajine, kde zabudla na tréning a stravu.

 • Anna Sedokova.Po narodení tretieho dieťaťa získala Anna niekoľko kíl navyše. Aj keď sa speváčka vyčerpávala cvičeniami, nevrátila sa k svojej bývalej strnulosti.Avšak podľa Anny sa jej páči jej nové formy a spevák sa nebude mučiť tvrdými diétami.

Zaujímavé : 15 hviezd, ktoré zlyhali plast

 • Eva Polna.Ex-sólista módnej ruskej popovej skupiny „Hostia z budúcnosti“ v 90. rokoch po narodení dvoch detí získal viac ako 30 kilogramov. Eva na začiatku sľúbila svojim fanúšikom, že sa určite vráti k starým formám. Bohužiaľ sa jej nepodarilo rozlúčiť sa s nadváhou a aby nepotvrdila svoje fiasko, Eva povedala, že nový obraz prijala a má ho veľmi rada.

 • Lolita.Spevák, ktorý práve nedávno zažiaril s napätou postavou, zasiahol každého leto so svojimi zmenami a nebol vôbec k lepšiemu. Ale aj napriek tomu fanúšikovia stále milujú takú excentrickú celebritu a vždy sa s ňou stretávajú s nadšenými ováciami.

 • Anastasia Melnikova. Hviezda televízneho seriálu „Streets of Broken Lanterns“ bola vždy naklonená nadváhe, ale pravidelné cvičenie a obmedzené jedlo jej pomohli udržať sa vo forme. Anastázia sa začala zotavovať po 40 rokoch, keď začali hormonálne zmeny. Podľa umelca už vyskúšala rôzne diéty, ktoré jej nepomohli.

Ako je možné vidieť na fotografii prezentovanej v článku, hviezdy sa tiež zotavujú a získavajú extra kilá, s ktorými sa potom ťažko stretnete. Sám neúnavne začínariešiť zmeny, dobre, a zvyšok len prijať porážku a tvrdia, že sú úplne pohodlné v novom tele.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Publikované12/26/2018Štítky: