Univerzálny účes Aurora

Ak chcete pridať stredný vlas očarujúci retro vzhľad, vystrihnite Aurora. Je tak veľkolepé, že táto sezóna zažíva svoj triumfálny návrat k hlavným trendom. Mnohé ženy módy sa už pokúsili o Auroru a boli potešené. Kto vie, možno sa k nim pripojíte po prečítaní tohto článku.

Zaujímavé : Módne účesy žien v roku 2019: nedávne trendy, fotografie nových výrobkov

Poznáte ju z tisíc

Tento jedinečný účes je naozaj ťažké zamieňať s inými možnosťami - takže je originálny.


Aký účes si vyberiete?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Identifikovali sme niekoľko charakteristických znakov.

 • Korunový región je vzhľadom na skrátenie koruny vizuálne objemnejší. To vytvára akýsi "uzáver" v hornej časti hlavy.
 • Prechod na spodné vrstvy je mäkší a hladší. Kaderník môže takýto atraktívny efekt dosiahnuť priložením jednotlivých prameňov.
 • Klasický výklad Aurory nie je možné predstaviť bez tresku. Je pozoruhodné, že možnosti pre jeho dizajn dosť veľa.

Originálna účes Aurora

Trump Up Sleeve

Existuje mnoho výhod rezania Aurory, ktoré mnohé módne ženy nemôžu odolať. Tu sú jeho hlavné výhody:

ŠtýlovýMožnosti Aurory pre rôzne dĺžky vlasov

 • takýto účes je schopný takmer každého kaderníka, pretože sa dá ľahko vykonávať;
 • je dar z nebies pre rovné i kučeravé vlasy;
 • na jeho základe je možné vytvárať obrazy s rôznymi znakmi;
 • je vhodný pre akýkoľvek typ vlasov: hrubšie sa stávajú ľahšími a tenšie sa zväčšujú;
 • iné zrážky môžu závidieť jej univerzálnosť, pretože Aurora sa ľahko prispôsobí akémukoľvek tvaru tváre;
 • Aurora môže vytvoriť závratný objem, o ktorom snívajú všetky dievčatá;

Objem závratov

 • účes nemá vekovú hranicu, navyše má omladzujúci a osviežujúci účinok;

Strih bez vekových obmedzení

 • Ak v dopoludňajších hodinách dávate prednosť vzácnym minútam spánku a nie komplikovanému štýlu, je to vaša voľba, pretože Aurora potrebuje len čisté vlasy, aby to dokonale ležalo;
 • verzia takéhoto strihu na priemernej dĺžke vlasov vyzerá elegantne a žensky.

Elegantný a ženský účes

Toto nie je vhodné

Existuje niekoľko kategórií dievčat, ktoré si radšej vyberú inú alternatívu účesu ako Aurora.

 • Ak vás príroda odmenila maličkými zlomyslnými kučerami alebo príliš chlpatými kučeravkami, je to v poriadku! Jediné sklamanie môže byť skutočnosť, že veľa účesov s pevným tvarom a multi-stagingu vám nevyhovuje.
 • pre dievčatá, ktoré zápasia sneposlušné kučery by tiež mali opustiť Auroru. Tým sa problém len zhorší.
 • Ak neplánujete pravidelne navštevovať kaderníka, je rozumné zvoliť si účes ľahší ako Aurora.

Aurora na kučeravé vlasy

Pre zvyšok nie sú pre Auroru žiadne prekážky, aby vytvorili atraktívny obraz.

Zaujímavé : Omladzujúce účesy pre ženy

Ako dôležitý je typ osoby

Aurora pre stredné vlasy je známa svojou univerzálnosťou, pretože harmonicky kombinuje akýkoľvek tvar tváre. Pre každého z nich sú však nuansy.

Univerzálny strih Aurora pre stredné vlasy

 • Akákoľvek zmena účesu s akoukoľvek dĺžkou je vhodná pre oválnu tvár. Je ideálny pre dievčatá, ktoré chcú napraviť disproporciu tváre.

Aurora na oválnej strane

 • Pre štvorcové tváre odporúčame zvoliť Aurora s roztrhnutými zámkami alebo šikmými rany. Tento prefíkaný pohyb skryje lícne kosti a líca a zníži uholnosť formy.

Zaujímavé : Štýlové účesy bez tresku: foto

 • Ak máte trojuholníkovú tvár, môžete si vybrať účes s objemovými kučerami na úrovni lícnych kostí a brady. Ak je potrebné skryť nedostatky tváre, použite kaskádu v požadovanej oblasti.

 • Pre okrúhly povrch sú vhodnejšie varianty Aurora s čírym čelom. Mali by ste tiež venovať pozornosť posledným kučerám v účese: mali by byťčo najdlhšie. To opticky vytiahne oválnu tvár.

 • Úzka tvár bude vyzerať skvele s rovným, hrubým alebo klenutým ranou.

Aurora na úzkej tvári

Takáto rôzna Aurora

Typická ženská zostrih a la 80s sa zvyčajne vyznačuje ohromujúcim objemom. Aurora nie je výnimkou. Vlasy na vrchu vždy vyčesali a položili nádherne. V retro verzii Aurory bol vždy tresk. Najobľúbenejší účes vtelenia bol možnosť pre krátke vlasy.

Retro verzia Aurory

Módne trendy sezóny 2018-2019 sa prispôsobili tejto zrážke a mierne sa zmenili. Moderná verziasa vykonáva na priemernej dĺžke. Jej línie sú mäkšie a hladšie, čo robí obraz neuveriteľne ženským.

Moderná ženská verzia

Koruna hlavy je tiež orezaná v tvare čiapočky, ale prechod k iným prameňom sa stáva postupne postupnejším. Spodné pramene sú strihané kaskádovou technikou, pričom najdlhšie kučery krásne padajú cez ramená.

Potrebujete rany

Mnohí kaderníci sú si istí, že ostrihané vlasy Aurora pre stredné vlasy musia byť s rany. V klasickej verzii takéhoto dizajnu hlavy vlasu pôsobí ako hlavný prvok.

Aurora - rôzne varianty rany

Akékoľvek experimenty s jeho dizajnom sú vítané. Dnes v trende,šikmé, podlhovasté a klenuté varianty.

Aurora so šikmými rany

Zaujímavé : Bangs v polkruhu: strih alebo nie rez?

Venujte pozornosť! Chubby dievčatá sú obmedzené pri výbere rany. Používajú len šikmý pohľad so stenčenými hrotmi.

Aurora s rany na krátke vlasy bacuľaté krásy

Varianty Aurora bez rany sú najlepšie zastúpené na stredne dlhých vlasoch. To je pre vás najlepšia voľba, ak chcete čo najviac otvoriť svoju krásnu tvár. Aj Aurora bez rán je ideálny pre dievčatá s príliš objemnými a hustými vlasmi. Ak máte oválny tvar tváre a vy sa rozhodnete zostať na tejto verzii účesu, dávajte prednosť bočnému deleniu.

Aurora - štýlová možnosť bez rán

Zaujímavé : Strihy s dlhými rany

Experimenty so stylingom

Módne ženy so stredne dlhými vlasmi, ktoré sa rozhodnú vybrať v prospech Aurory, majú neuveriteľné šťastie. Nebudú sa báť nudy a banality v denných obrazoch, pretože takýto strih môže byť základom rôznych experimentov na obraze.


 • Obraz v neuveriteľnom štýle 80. rokov vyzerá veľmi cool. Ak ju doplníte vhodným oblečením, potom určite nebudete rovní. Ak chcete taký štýl, suché mokré vlasy s fénom, aktívne bije ho v oblasti koruny. Bangs musí urobiť viac objemu, česané na korene. Môžete ho nechať na čele alebo ho bodnúť späť.

 • Máme ďalšiu myšlienku.pre štýlový retro vzhľad. Súhlasím, Aurora je veľmi ochotná takýmto pokusom. Takže musíte rozdeliť vlasy do samostatných zón, rozčesať a vetrať každý z nich na natáčky požadovaného priemeru. Vysušte vlasy sušičom vlasov, čo im pomôže uschnúť. Po odstránení natáčky, nezabudnite dať svojim vlasom atraktívny tvar s rukami.

Pokladanie Aurory v retro štýle

 • Ak sa chcete zamerať na moderný štýl, narovnajte všetky pramene s žehliacou podložkou, vrátane rán, a túto hladkosť opravte lakom.

Moderná verzia zrážky

 • V živote moderného dievčaťa sú často situácie, keď je romantický štýl jednoducho potrebný. Ak ju chcete vytvoriť na ostrihaní Aurora, musíte si vlasy vyschnúť pomocou termo-spinningu, otočením prameňov dovnútra alebo von. Rany by mali byť aj načechrané.

Romantický štýl

 • Pre večerný styling musíte vytvoriť objem v oblasti korunky a otočiť krivky. Potom zozbierajte bočné pramene zo zadnej strany nad zátylkou pomocou krásnej barrette.

Večerný účes na účes Aurora

Účes Aurora pre stredné vlasy je ideálny pre dievčatá, ktoré milujú sebavyjadrenie prostredníctvom zmeny obrazu. Fotografie v našom článku ukazujú, aká odlišná môže byť krásna Aurora. Jedna vec zostáva nezmenená vo všetkých jej variantoch: takýto strih ostáva vždy ženský, štýlový a unbanálny.


Materiál, ktorý pripravili redaktori internetovej stránky outletvoderady.sk


Publikované dňa11/06/2018Menovky: