Rezbárstvo pre stredné vlasy

V posledných ročných obdobiach bolo u žien módy veľmi populárne vyrezávanie na vlasoch strednej dĺžky, je to postup, ktorý vám umožňuje získať naozaj elegantné kučery, ale je to najjemnejšie.


Výhody rezbárstva

Módnu novinku ocenia dievčatá, ktoré príroda neodmenila prirodzene kučeravými vlasmi. Carving pomôže dať nádherné vlasy, kadere bude vyzerať hustá, ťažká a lesklá.

Účinnosť carving na strednej vlasy môže byť úplná myšlienka, ak študujete fotografiu pred a po. Nepochybnými výhodami tohto postupu sú:

 • carving umožňuje, aby vaše vlasy boli zdravé, ako je to možné, na rozdiel od zvyčajnej chémie. To sa dosahuje použitím špeciálneho zloženia;

 • Ak sú vlasy silno česané a pravidelne matované, rezba pomôže tento problém odstrániť. Pomôže to oveľa viac ako vlasové masky;

 • jednoduchosť starostlivosti - čas strávený pri kladení na minimum. Bude stačiť len držať hrebeň cez vlasy a štýlový účes je pripravený;

 • rezba na stredne dlhých vlasoch je jedným z najlepších riešení. Výhodou oproti krátkym a predĺženým prameňom je, že takáto dĺžka je rozumne považovaná za optimálnu. Účinok na ňom pretrváva dlhý čas a vyzerá tak ekologicky ako je to len možné;

 • Vyrezávanie trvá veľmi dlho, takže sa nemôžete starať o aktualizáciu účesu na dlhú dobu.

Carvingové odrody

Módna recepcia sa dá použiť v rôznych variantoch, čo dokazuje fotografia, ktorá zobrazuje typy rezbárstva pre stredné vlasy. Medzi nimi sú nasledujúce.

 • Plytké kučery na strednej srsti . Táto možnosť dizajnu je ideálna pre majiteľov tenkých vlasov, ktorí chcú mať vizuálny objem a okázalosť. Malá prípustná vôľa v každom ohľade prispeje k tomu, že vzácne prameňmi prírody budú vyzerať veľmi extrémne. Malé natáčky pomôžu dosiahnuť požadovaný efekt.

Dôležité! Keď vytvárate malé kučery, musíte si uvedomiť, že po nejakom čase budú rásť aj korene, takže v obraze sa môže vyskytnúť určitá nerovnováha. Aj keď rezbárstvo trvá tak dlho, ako je to len možné, v prípade vytvárania malých krútení sa postup bude musieť čoskoro opakovať.

 • Veľké rezbárske práce na strednej úrovni vlasov . Táto možnosť je vhodná pre hrubšie vlasy, na ktorých bude možné vytvoriť atraktívne svetelné vlny. Veľké kučery budú vyzerať harmonicky na akýkoľvek účes. Nepochybnou výhodou je, že v tomto prípade nevyžaduje takú častú aktualizáciu účesov v porovnaní s malými kaderami.

 • Klasická rezba na stredné vlasy.V tomto prípade sa po celej dĺžke prameňov vytvorí rovnaká rovnaká dĺžka.Použite na to natáčky rovnakej veľkosti. To je najbežnejší spôsob, ako navrhnúť takýto účes.

 • Vertikálne vyrezávanie na strednej srsti.Pre túto možnosť sa používajú špirálové natáčky. Zvlášť harmonicky sa táto technika bude pozerať na stupňovité typy zrážok, ako je kaskáda alebo rebrík. Na účesy s rovnomerným strihom sa odporúča zdržať sa tejto techniky.

Vyrezávanie jemnejšieho postupu

 • Miestne rezbárske práce na stredne dlhé vlasy.V tomto prípade je pôsobeniu nárazu vystavená len určitá oblasť prameňov, napríklad sú spracované v koreňoch, aby sa v tejto zóne poskytol väčší objem, alebo naopak, v špičkách. Výhodou tohto druhu rezbárstva je, že chemický účinok nie je na všetkých vlasoch, ale len na ich špecifickú časť.

Zaujímavé:Mokrá chémia pre stredné vlasy

Vyrezávanie a druhy vlasov

Módny obväz možno aplikovať na rôzne účesy, ktoré môžu byť vytvorené na stredne dlhých vlasoch. Medzi najbežnejšie voľby patria:

 • Caret alebo bob na strednej srsti . Na takéto účesy carving vyzerá najviac harmonické, vzhľadom k jednotnej dĺžky po celom povrchu. Kučery môžu byť malé aj veľké, ale v prvom prípade stojí za to, aby účes „skočil“ a jeho dĺžka sa výrazne zníži.

 • Rebrík alebo kaskáda na strednej srsti . Na takýchto účesoch sa odporúča aplikovať veľké rezbárske práce, pretože sa vyznačujú nerovnomernou dĺžkou, takže v prípade vytvárania malých kučier môže byť v obraze nerovnováha.

Zaujímavé:Vlasový styling strednej dĺžky: foto

 • Účesy s ofinou . Takéto zrážky si vyžadujú osobitnú pozornosť. Na to, aby sa na ňu neuskutočnilo „vyskočenie“, sa dá použiť veľké perm, čo má vplyv na svetelné vlny. Ďalšia možnosť by sa vôbec nedotkla bangu a nechala by byt.

Starostlivosť o vlasy po rezbe

Aby sa vlasy udržali čo najzdravšie, je dôležité vedieť o vlastnostiach starostlivosti o ne po rezbárskom postupe. Hlavné body sú tieto:

 • je potrebné zdržať sa farbenia najmenej dva mesiace;

 • použitie sploštenia vlasov je tabu;

 • je potrebné zabezpečiť pravidelné používanie kondicionérov a vlasových masiek;

Krásny štýl

Zaujímavé:Zrážky pre rovné vlasy strednej dĺžky

 • Ak vznikne potreba vyrovnávania, najlepší spôsob, ako to dosiahnuť, je laminácia.

Máte radi rezbárstvo na svojich vlasoch?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

V našom hodnotení sú prezentované pred a po fotografiách, ktoré pomôžu získať predstavu o tom, aký efekt bude mať rezbárstvo na stredne dlhé vlasy. Dúfame, že vám to pomôže vybrať správnu voľbu a vytvoriť štýlový a neprekonateľný účes.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené04.04.2019Štítky: