Haircut Rhapsody: fotografie

Haircut Rhapsody, hoci sa objavila vo vzdialených 80. rokoch, dnes stále zostáva jedným z najobľúbenejších účesov. Preto dievčatá zápasili medzi sebou, aby sa na vlasy akejkoľvek dĺžky, vrátane priemeru. A ak ste stále v procese výberu vašej účesnej formy, odporúčame vám obrátiť vašu pozornosť na rapsódiu, o ktorej sa môžete dozvedieť podrobnejšie z nášho článku.


Vlastnosti

Hlavnou charakteristickou črtou rapsódie je gradácia, ktorá sa vytvára vrstvením prameňov nad sebou. Korunka korunky je tu najkratšia a je tvarovaná vo forme čiapky, zatiaľ čo spodné a prilitsevye vlasy sú strihané podľa rebríkovej techniky.

Dôležité! Rapsódia je často zamieňaná s kaskádou, ale to sú úplne dva rôzne účesy. V prípade kaskády sú prechody v dĺžke prameňov viditeľné a majú jasné hranice, ale rapsódia má výraznú krátku zónu hlavičky a silne profilované dno.

V tomto ohľade sa rapsódia vyrába prevažne na tenkých vlasoch, pretože vlasom dodáva chýbajúci objem. Okrem toho tento strih nevyžaduje dlhý štýl. Je to len mokré vlasy sušiť sušič vlasov, pretože zámky sami budú mať potrebnú pozíciu.

Rhapsody dodáva objem tenkým vlasom. Normálna kaskáda nie je schopná

Zaujímavé: Zrážky s krátkou korunkou

Výhody

Stylisti považujú rapsódiu za doslova dokonalý účes, pretože okrem ľahkostimá aj iné výhody v starostlivosti.

 • Vyzerá krásne nielen na rovných, ale aj na kučeravých vlasoch.
 • Strih Rhapsody dáva vlasom hlavu čistší a dobre upravený vzhľad nielen z prednej strany, ale aj zo zadnej strany.

 • Ľahko prístupný k štýlu, ktorý vám umožní vytvoriť mnoho rôznych obrázkov, od každodenného až po večerný.
 • Zrakovo omladzuje a na úkor vhodne zvolenej formy pomáha napraviť tvar tváre a skryť iné nedokonalosti v exteriéri.

Pôvodné sfarbenie

 • Vhodné pre veľmi mladé dievčatá a ženy staršie ako 50 rokov.
 • Vyzerá harmonicky s rany rôznych tvarov a dĺžok, ktoré môžete vidieť aj pri prezeraní nášho výberu s fotografiami.

Rapsódia s kučeravými kučeravkami

 • Je dobre kombinovaná s rôznymi farebnými technikami, ako sú shatush, balayazh a zvýraznenie.
 • Umožňuje upraviť tvar strihu, pričom sa neznižuje celková dĺžka prameňov.

Ktoré odstupňované účesy sa vám najviac páčia?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Porovnanie Rhapsody a konvenčnej kaskády s rebríkom

Dôležité! Jedinou nevýhodou rapsódie je potreba neustálej starostlivosti o vlasy s použitím zvlhčovačov.séra a balzamov, pretože na tomto strihu sú obzvlášť viditeľné delené suché špičky.

Komu?

Aj keď je rapsódia považovaná za jednu z najuniverzálnejších ženských zrážok, je stále veľmi dôležité vybrať správny účes tak, aby bolo možné vizuálne korigovať proporcie vzhľadu. Napríklad:

 • majitelia pretiahnutého typu tváre by mali zastaviť svoju voľbu na rapsódiu s minimálne orezanou korunou a rovným alebo predĺženým treskom;

Objemové rovné vlasy a kučery

 • Zástupcovia štvorcového typu zapadnú do tvaru rapsódia s maximálnym objemom korunovej plochy. Pokiaľ ide o rany, v tomto prípade by mal byť predĺžený alebo klenutý;
 • pre dievčatá s okrúhlou tvárou by sa koruna hlavy nemala strihať príliš krátko, ale pred ňou môžete pridať šikmý predĺžený tresk;
 • šťastní majitelia oválneho vzhľadu budú vyhovovať akejkoľvek forme rapsódie a rán.

Rapsody je charakterizované čiapočkou, táto kaskáda nie je

.

Zaujímavé: Účes: Taliansky: foto

Ako sa to robí?

V súčasnosti existujú dve možnosti na odstránenie rsódie na stredne dlhých vlasoch: klasické a modernizované. Classic sa skladá z týchto fáz:

 • mierne navlhčené vlasy dobre rozčesávajú a sú rozdelené na dve rovnaké časti pomocou stredového delenia;
 • najvzdialenejšia vetva je vyčesaná smerom dopredu, takže v dôsledku toho vzniká iba iná formahorizontálne delenie;

 • Vybraný reťazec je orezaný na požadovanú dĺžku. Ďalej bude slúžiť ako zvláštny maják;
 • so zameraním na predtým uskutočnené vertikálne delenie a maják, zostávajúce horné pramene sa odstrihnú. To by malo byť urobené oblúkovým spôsobom tak, aby nasledujúce pramene boli o niekoľko milimetrov dlhšie vo vzťahu k predtým orezaným. Rovnakým spôsobom je orezaný vrch;
 • vykonáva sa riedenie dolnej a v prípade potreby hornej časti vlasov.

Význam modernizovanej metódy spočíva v kombinácii viacerých prameňov rôznych dĺžok naraz. Okrem toho, modernizovaný spôsob vyrezania rapsódie nezabezpečuje riedenie, pretože môže rozmazať obraz.

Pohľad spredu a zozadu

Dôležité! Ak je ostrihanie zhotovené na nepoddajných alebo kučeravých vlasoch, mali by byť vopred zarovnané. To je nevyhnutné, aby bolo možné správne zvoliť dĺžku účesu, pretože ak budete strihať kučery príliš krátke, potom vlasy, a najmä oblasť korunky, budú príliš objemné.

Možnosti stylingu

Okrem toho, že takýto strih ako rsodódia na stredných vlasoch vyzerá dobre, a to ako s ranou, tak aj bez nej, okrem toho môžete na ňom vytvoriť mnoho štýlových štýlov. Najbežnejšie z nich sme práve viedli nižšie.

Zaujímavé: krátke ostrihanie vpredu, dlhé chrbát

 • Základné každodenné.Možno to urobiťpoužitím bežného kruhového hrebeňa a sušiča vlasov. Je potrebné len mokré vlasy na kefovanie a sušenie s fénom ťahať. Špičky môžu zostať hladké alebo mierne zvlnené smerom k tvári.
 • So železom.Dokonale hladký milovníci vlasov môžu robiť styling pomocou železa. Hlavnou vecou je nezabudnúť použiť tepelnú ochranu vopred, aby nedošlo k poškodeniu vašich prameňov.

Výrazná čiapka a zakončené ostrihané koncovky

 • Kučery.Jeden z najmodernejších variantov stylingu v roku 2019. Kučery môžu byť vytvorené ako pomocou natáčky a curlingu. Môžete tiež stočiť vlasy a žehliť. A tak, aby hotový účes trval čo najdlhšie, vlasy by mali byť fixované lakom.
 • Účinok mokrých vlasov.Tento štýl je vhodnejší pre majiteľov kučeravých prameňov. Na vlasy aplikujte silný fixačný gél alebo penu. Okrem toho, pomocou sušiča vlasov s difúzorom trysky, musíte vlasy vysušiť.

Haircut je univerzálny. Chodí k ženám rôzneho veku

Ako je vidieť na fotografii prezentovanej v našom článku, strih z rsódody na rovných a dokonca kučeravých vlasoch strednej dĺžky vyzerá veľmi pôsobivo a štýlovo. Okrem toho je vhodný pre absolútne všetky pohlavia bez ohľadu na vlastnosti vzhľadu a veku.Materiál, ktorý pripravili redaktori stránky outletvoderady.sk


Vydané01/28/2019Štítky: