Zrážky pre stredné vlasy 2019: čo je v trende

Pre dievčatá, ktorých srdce si vyžaduje zmenu, sme v roku 2019 pripravili hodnotenie najmodernejších účesov pre stredné vlasy. Sme si istí, že každý čitateľ nájde takúto možnosť, po ktorej bude naliehavo chcieť volať jej obľúbenú kaderníčku. Odporúčame vám, aby ste sa nezdržiavali a neotvorili sa novým úžasným zmenám.

Bob s treskom

Hlavné trendy

 • Ak by ste v roku 2018 nemali čas na vyskúšanie na tresku, bol by to vynikajúci dôvod na rok 2019. Tento štýlový trend iste zaútočí na najväčšie svetové lávky a vyhrá srdce módy. Avšak, napriek svojej nesmiernej popularite, rany nie sú pre všetky dievčatá.
 • Jasný kontrast medzi dĺžkou prameňa v ostrihaní vyzerá tak originálne, že sa stáva štýlovým akcentom tejto sezóny. Tento módny efekt sa dá ľahko dosiahnuť asymetriou alebo postupným strihom.

V roku 2019 sa dôraz kladie na objem

.
Vrchol sa stále považuje za priemer. Vyhrá pred krátkymi vlasmi, ktoré nie sú pre každého, a tiež zanecháva za sebou dlhú hlavu vlasov so svojou komplexnosťou štýlu.

Cesson

 • Hlavným motívom roku 2018 - ľahká nedbanlivosť a prirodzenosť je taká rada žien módy, že sa stáva ešte dôležitejšou v roku 2019. Ak chcete vytvoriť jednoduchý a ležérny vzhľad s účesom, je to určite vaša módna cesta v tejto sezóne.
 • Absolútnym opakom nedbanlivosti budú dokonale rovné čiary. Rezná časť je ako aZostava bude ideálne vyzerať na hladkých a hrubých vlasoch.

Venujte pozornosť! Na dokonale rovných prameňoch sú najzreteľnejšie chĺpky vlasov a farbiace vady, takže tento účes vyžaduje nepoškvrnený stav vlasov.

Zaujímavé: Módne dámske krátke účesy 2019

 • Rok 2019 tiež podporuje šokujúce a módne oholené plochy sú toho výborným dôkazom. Ak ste kreatívna a zaujímavá osoba, určite by ste si mali uvedomiť tento jasný trend.
 • Neuveriteľný zákrut má tvar Vidal Sassoon. Táto verzia ostrihania je odlišná v kombinácii s hladkou textúrou. Toto rozhodnutie vás nenechá bez pozornosti.
 • V roku 2019 má toľko módnych účesov pre stredné vlasy priame rozdelenie, čo možno povedať s istotou: bude to v trende. Ak sa rozhodnete pre túto techniku, nezabudnite na hlavné pravidlo: žiadna načechranosť, len jasná viditeľná línia rozdelenia.

Kaskáda

„Viac objemu!“ - stylisti propagujú a vyzývajú dievčatá, aby sa rozhodli pre kaskádový strih.

Rovnaká dĺžka vlasov nevyhovuje každej móde. Je to úplne iná kaskáda, ktorá vracia hlavu dynamiky, ľahkosti a ľahkosti. Tenké aj hrubé ťažké vlasy potrebujú takýto účinok.

Neopatrné vlny na kaskádovom strihu

Najvhodnejšou možnosťou pre stohovanie kaskády je efekt vetra vo vlasoch. Jednoduchý spôsob, ako to dosiahnuť, je vytvoriť módne sfarbenie (balayazh,, "tiger eye", zvýraznenie Kalifornie). Môžete tiež pracovať na dizajne, zdôrazňovať jednotlivé pramene a vytvárať nedbanlivý efekt ako na fotografii.

Moderné variácie retro účesov

Rozšírené Bean

Zdá sa, že tento účes má v úmysle získať vedúcu pozíciu medzi trendmi, pretože je to čoraz častejšie, že hlavná móda zastaví výber. Pod vplyvom módnych trendov, bob získa asymetriu a roztrhané tipy. Tieto techniky pridávajú obvyklú verziu dynamiky strihu a objemu.

Medzi novinkami z roku 2019 si osobitnú pozornosť zaslúžia gradientové bean. To je najlepšia voľba pre tých, ktorí zápasia so sivými vlasmi. Táto verzia účesu je ideálna pre majiteľov rovných alebo kučeravých vlasov strednej dĺžky. Má ďalšiu tromfovú kartu - gradient bob nie je odporný experimentovaniu s rôznymi farbami vlasov a stylingom.

Akýkoľvek druh fazule je rovnako dobrý v neopatrnom, prísnom alebo romantickom prostredí. Stručne povedané, budete mať na výber!

Zaujímavé: účes Cascade pre krátke vlasy

Odstupňovaná kareta

Stylisti vedia, aké ťažké je vybrať si medzi štvoricou svojho druhu a kaskádou, pretože každý z týchto účesov je očarujúci svojím vlastným spôsobom. Našťastie existuje moderný mix týchto možností - odstupňované námestie. Tento účes si požičal všetko najlepšie z kaskády a štyri svojho druhu a stal sa jedným z hlavných trendov sezóny 2018-2019. Bravo!

Vrstvená a viacvrstvová technika vyzerá elegantne aženský. Ale možnosť pre najviac odvážne módy - trapézové námestie s maturitou.

Chcete vedieť, ako urobiť vyštudované auto ešte krajšie? Potom skúste trendy štýlové možnosti!

Módny plochý strih

 • Stelesnenie ženskosti a romantiky je nezvládnuteľné vlny s dôrazom na objem. Všestrannosť tohto štýlu je až po značku - vyzerá úžasne v každodennom vzhľade a je tiež štýlovou výzdobou pre večerné luky.
 • Ak chcete prísny poriadok a štruktúrovanosť, vyberte si štýl s párnymi prameňmi. Gél na vlasy a železo, ktoré vám pomôžu!
 • Svetlo perm vám pomôže vytvoriť efekt prirodzenej poruchy na vašej hlave, a zároveň byť na vlne módnych trendov.
 • Veľké kučery s výrazným objemom - to je ďalší štýl, v ktorom sa stretli hlavné trendy.

Štýlový neopatrný štýl

Podstavec s predĺžením

\ t

Ďalším hitom sezóny na tému caret je možnosť s predĺžením. Tento účes pre strednú dĺžku má 2 módne verzie - s prísnym aj strihaným alebo ostro roztrhnutým hrotom. Všestrannosť podlhovastého štvorca je, že nemá vekovú hranicu a stáva sa základom každého štýlového luku.

Nenechajte sa odradiť, ak vaše vlasy nie sú hrubé a svieže. V tomto prípade bude záchranca odstupňovanými prvkami - profesionálmi pri tvorbe objemu.

Ktorá verzia štvorkoliek sa vám páči viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Slovo o rany

Sme podozriví, čakali a dúfali a nakoniec sa rany vrátili do módy! S dôverou prelomila hlavné trendy roku 2019 a plánuje zostať na dlhú dobu. Ak sa vám tento trend páči, vyberte si, ktorá možnosť vám vyhovuje najlepšie. Máme pár tajomstiev, aby sme to zistili.

 • Pre okrúhlu tvár sa odporúča rovný, otrhaný tresk.
 • Oválna tvár je príležitosťou na výber v prospech hrubej verzie so zaoblenými hranami.
 • Roztrhané rany dodajú dievčaťu s obdĺžnikovým alebo štvorcovým typom osobitný šarm.
 • Šikmé rany by boli skvelým nápadom pre dievčatá s výraznými lícnymi kosťami.
 • Odstupňovaná verzia umožňuje vizuálne predĺžiť proporcie tváre.

 • Krátke tresky - ďalší Masthev sezóny, ktorý vyzerá veľmi cool. Ak chcete ukázať krásne vlastnosti a povedomie o hlavných trendoch sezóny, urobte tento odvážny krok.
 • V tajomnom obraze fatálnej krásy hrajú hlavnú úlohu silné a dlhé rany. Táto možnosť však bude musieť byť zrušená pre dievčatá s trojuholníkovým tvarom tváre.

Hrubé rany

V roku 2019 sú najmodernejšími nasledujúcimi možnosťami účesov pre stredné vlasy s rany:

 • štvorkolky s dlhou hustou ranou;
 • rozšírená verzia bobu so šikmými rany;
 • podlhovastý bob s plochým treskom;
 • kaskáda s predĺženými rany.

Bangs na dvoch stranách

Ak chcete v tejto sezóne robiť bez rán - vaše právo! V tejto verzii harmonicky vyzerajú rôzne účesy.

Zaujímavé: Strih Shaggy: funkcie, typy

Strih ako elixír mládeže

Pre ženy po 40 rokoch je dôležité vybrať si štýlový účes, ktorý urobí obraz sviežejším a mladším. Je skvelé, že mnoho módnych verzií z roku 2019 má takú superveľmoci.

Nový prístup k omladzujúcim účesom - asymetria, nerovnomerné strihy alebo roztrhané špičky. Tieto kadernícke techniky vyzerajú úžasne a zaujímavé, a to je v rukách dámy, ktoré chcú vizuálne stratiť niekoľko rokov.

Klasická kareta s tmavnutím na koreňoch

Kaskádová technika bude vynikajúcou voľbou pre ženy vo veku 50 rokov. Štýlová interpretácia tohto účesu v roku 2019 má často rany a mierny chaotický prameň. Rôzne dĺžky prameňov a zaoblené špičky, ktoré sú zodpovedné za ohromujúci objem kaskády, zostávajú nezmenené.


Kare vo svojom krátkom a strednom výkone môže ženu omladiť už niekoľko rokov a dodať jej eleganciu.

Roztrhané konce

Nebojte sa experimentovať na mäkkom sfarbení a rôznych účesoch. Pamätajte, že krása je nezávislá od veku a môžete byť štýlový s každýmčíslo v cestovnom pase .

Vzory tvoria zadnú časť hlavy alebo chrámy

Ako sa vám páči naša kolekcia fotografií módnych účesov pre stredné vlasy, relevantných v roku 2019? Dúfame, že tieto štýlové možnosti vás inšpirovali k experimentovaniu s vlastnými vlasmi. Rozhodnite sa, bude to v pohode!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené12.16.2018Štítky: