Štýlové novinky: dámske módne bundy pre rok 2019 (s fotografiami modelov a štýlov)

V dámskej skrini šatníka je niekoľko typicky mužských vecí, úspešne zvládnutých a zapracovaných do každodenného vzhľadu. Bunda má najviac čestné miesto, používa sa ako nepostrádateľný detail luku s nohavicami a sukňami, šaty a džínsy, šortky a sarafany. Módne dámske bundy pre rok 2019 ponúkli obrovské množstvo modelov a štýlov od dizajnérskych zbierok, ktoré sú uvedené na módnych pódiách.


Nie je ľahké vybrať si z tejto ohňostroje nové položky. Ponúkame preto možnosť vidieť všetky trendy na fotografii, prečítať si rady stylistov, predstaviť nový obraz pre jar a leto, jeseň a zimu 2019.

OBSAH:

  1. Módne štýly a modely
  2. Každodenné dámske saká
  3. Štýlové bundy na jar a leto
  4. Dámske bundy v pánskom štýle
  5. Modely v športovom štýle
  6. Ako si vybrať plášť na obrázku
  7. Modely pre korpulentné ženy
  8. S tým, čo sa má nosiť a ako robiť luky

Zdôrazňuje slávnu anglickú klasiku, ktorá vám umožňuje vytvoriť jedinečný kancelársky štýl a sametové modely, ktorých strih je založený na skrátených bundách a blejzre. Štýlové nové predmety zo sveta módy umožňujú vytváranie rôznych obrazov pre každodenný život. Je dôležité vedieť, ktoré hlavné trendy dominujú, a môžete ich vidieť na fotografii modelov a štýlov módnych dámskych sak pre rok 2019:]

Výlet do histórie plášťa ako detský údajšatníková skriňa

Prehliadka histórie obohacuje vedomosťami a umožňuje pochopiť základné pravidlá používania - to platí pre všetky detaily ženského šatníka. Znalosť toho, čo a ako vedia dizajnéri pomôžu obohatiť ich vnútorný svet. Po prvý raz sa v ére emancipácie v 20. rokoch minulého storočia použila bunda ako detail ženského šatníka. Potom sa zdalo, že ženský pohlavný styk vyžaduje príliš veľa úsilia. Najmä došlo k úplnému odmietnutiu korzetov, utiahnutiu hrudníka a nedovoleniu hlbokého dýchania. Luxusné copánky boli odrezané nemilosrdne a krátke mužské účesy boli vybrané. Logickým krokom bolo použitie praktickej, ale absolútne nie elegantnej veci - bundy. Na nich bolo možné skryť všetku nehanebnosť a nepoctivosť nešťastia, ktoré postihli ženy.

Našťastie pravá povaha bundy pochádza zo štýlu námorného dôstojníka. A presný názov maličkosti (k požiaru) neumožňoval príliš veľké slobody, pretože bol povinný žiariť v doslovnom a obraznom zmysle slova. Preto sako priťahovalo pozornosť slávneho francúzskeho dizajnéra tých rokov, Gabriela Chanela. Ona bola doslova v láske s anglickou eleganciou a eleganciou. Preto so závideniahodnou stálosťou im predstavila svoje modely pre ženy. Prvé pokusy vytvoriť elegantnú dámsku bundu Gabriel vyrobenú v roku 1926, ale model konečne dokončil a stručný vzhľad získal v roku 1954. Bola to tvídová bunda bezgolier, ale s pozláteným reťazom lemovaným po stranách.

Aliexpress.com
Dámska bunda z materiálu Sexemara Fashion.
3 556 rub.
aliexpress.com
oodji 2017 Textilná bunda bez pracky Doprava zdarma na
\ t
1 799 rub.
- 9%
Aliexpress.com
Dámske oblečenie zimné 2017 Nové bundy Mujer Casacos Fashion Plus Size ...
\ t
1 106trie.1 007 rub.

Druhý revolučný prevrat dosiahol veľký Yves Saint Laurent, ktorý v roku 1960 predstavil ženský smoking. Odvtedy módny priemysel nebol schopný vytvoriť niečo viac majstrovského diela a z roka na rok sa zbierky aktualizujú v kolekciách strihu, výzdoby, farebnej palety.

Pozrite sa na fotografie módnych dámskych bundy na rok 2019 - je dosť ťažké ich odlíšiť od modelov z minuloročných a minuloročných zbierok:
. 91]

Ktoré štýly a modely dámskych bundy v móde v roku 2019 (s fotografiami)

Disonantný detail ženského šatníka môže pokaziť celý dojem z dôkladne premyslenej luku. A to je dosť zvláštne, že tento nesúrodý detail je často zamatové bundy, móda, pre ktorú Chanel nastavil módny dom, ale väčšina módnych manželov sa neučila harmonicky zapadnúť do obrazu. Aké módne štýlyDámske bundy by si mali vybrať na rok 2019, aby sa nedostali do pasce absurdity a jedinečne kombinovali všetky veci v skrini šatníka? Aby ste to dosiahli, musíte pochopiť, aké trendy sú v móde a čo si vybrať z farebnej palety, možnosti na strihanie modelov a ponúkaných materiálov. Pozrite sa na nové dámske bundy na rok 2019 na fotografii - určite budú v móde, ale nebudú vhodné pre žiadny štýl:

Súčasný trend je založený na princípe vytvorenia luku založeného na plášti - nie je potrebné ho používať ako prvok kancelárskeho alebo obchodného štýlu. Môže doplniť kvetinové alebo rovné monofónne šaty, širokú sukňu a džínsy v štýle priateľa. Druhý bod: nie je potrebné dodržiavať pravidlo monotónnosti, vrch a spodok môžu byť kontrastné, líšia sa od seba niekoľkými tónmi. Tretie pravidlo - dekor možnosti zahŕňajú najnečakanejšie rozhodnutia. Môžu to byť kamienky alebo úhľadná výšivka na prednom saténovom stehu, aplikovaná aplikácia alebo kožušinové klopy vreciek.

Výber materiálu je dôležitým bodom. Tweed model umožňuje jeho použitie v rôznych luky. Je však vhodnejšie na leto a na jar, ako aj bunda z ľanu a bavlny. V tomto prípade sú preferované pastelové farby: modré a broskyňové, levandulové a práškové, nahé a ružové. Na jeseň av zime by ste mali zvoliť vlnené tkaniny s hlbokými nasýtenými odtieňmi modrej a modrej, fialovej a pokojnej, trávy zelenej a bordovej, čiernej a hnedej a šedej mokrého asfaltu.

Vráťme sa však k súčasným štýlom módnych dámskych sakov pre rok 2019: v širokej škále modelov Roberto Cavalli predstavil módny dom na svojich vystúpeniach. Dizajnéri tejto značky ponúkli na Olympus vybudovať ženskú eleganciu, eleganciu a minimalizmus. Vo svojej kolekcii sú dámske bundy skrátené a vybavené. V tomto prípade predstavujú čisto anglický strih s malými manžetami a klopami. Móda obsahuje sponu na 1 tlačidlo. Model môže byť zároveň dvojradový a na ňom je dekorácia dvojitej rady gombíkov. Roberto Cavalli ponúka bohatú svetlú škálu prísnych odtieňov: hnedej a tmavosivej, modrej a fialovej, zelenej a močiarnej.

Donna Karan sa tradične snaží potešiť armádu svojich obdivovateľov - obchodných a aktívnych dievčat žijúcich vo veľkom meste. V roku 2019 dizajnér ponúka ženskú siluetu orezanej bundy s hrubými čiarami anglického goliera. To všetko sa hrá s pomocou jemných pastelových farieb: karamel je kombinovaný s práškom a jemný krém je doplnený jasom šedého tónu.

Ak sa pozriete na zbierky Ralph Lauren, môžete sa vrátiť do posledných 90-tych rokov. Nostalgia a svetlé akcenty na šortkách a krátkych sukniach robia bundy výraznejšími a voľnejšími. Módna značka Escada ponúkla tvrdú líniu ramien a nasekaný rovný strih s mierne podhodnotenou podlahou. Gucci dal dohromady všetky "atribúty" štýlu 90. rokov: široké klopy, manžety na rukávoch, rovný strih a dvojradový zips. Vypadni z hrudníkastaré veci, bohužiaľ, nebudú fungovať. V roku 2019 bola k strihu pridaná diskrétna paleta farieb v štýle 90. rokov. Na rozdiel od 90-tych rokov, keď boli v móde kyslé a vzdorujúce odtiene, dnes majú dámske módne bundy ľahkú paletu pastelových a živých prírodných farieb.

Príležitostné krásne dámske blejzre: anglická stručnosť a retro štýl

Grand retro chic vírenie praskne do každodenného života. Je všade: v obraze kancelárie a demokratickom pouličnom luku, večerné elegantné šaty a romantické luké dievčatá v prvý deň. Široké ramená, hrubý strih, kombinácia jasných farieb a poltónov - to všetko charakterizuje retro štýl. V roku 2019, 90. roky vtrhli do módy s ich disco a kyslé odtiene, roztrhané džínsy a hippie povstania. To všetko zohľadňujú dizajnéri a módni návrhári.

Príležitostné krásne dámske bundy sa môžu líšiť: anglická stručnosť a elegancia strihaných línií bude vždy súťažiť s rebelmi demokratických rozhodnutí pri výbere štýlu. Preto si každá žena módy môže vybrať pre seba model v štýle, v ktorom je zachovaná celá jeho kapsula.

Anglický štýl strihu navrhuje spresnenie všetkých detailov. Namontovaná silueta bundy by mala byť určite doplnená kratšími podlahami a asymetrickým rezom. Zaoblené pruhy, pretiahnuté chrbát so štrbinou uprostred, manžety na rukávoch - to všetko umožňuje rovnako zmieriť dva súperiace štýly: nový luk a anglický grunge.

Vojenské uniformy alebo štýlová dámska bunda na jar-leto 2019?

Najmodernejšie dámske bundy na jar-leto 2019 sa už ukázali v zbierkach módnych návrhárov. Vedenie anglického obmedzenia a vojenského štýlu. Prešiel niekoľkými zmenami a dnes je sako ponúkané sfarbenie marsh s dvomi radmi lesklých gombíkov a golierom na stojan. Vojenská uniforma alebo štýlová bunda - na túto otázku nie je možné odpovedať okamžite, ale len porovnaním ostatných prvkov luku. Ak je dno reprezentované zodpovedajúcimi nohavicami pre nohavice a armádne topánky, potom je to určite vojakov. Móda k takému jedinečnému kabátovi, ktorý si vezme šatku, si vezme žiarivú oranžovú alebo žltú sukňu, chudé chudé džínsy alebo farebné šaty. A bude to vyzerať jednoducho úžasne.

Hlavným trendom, v ktorom sa budú módne dámske bundy navrhovať na jar av lete 2019, je to, že budú kombinované s absolútne všetkými vecami v rôznych štýloch.

Bundy s pálivou ostriacou líniou ženskej siluety sú novinkou sezóny. Môžu sa líšiť unikátne prvky zlaté výšivky v podobe rôznych symbolov. Tam sú lesklé gombíky s imitáciou vojenského kovu.

Druhá verzia vojenskej bundy pre ženy v roku 2019 je napodobeninou vojenskej košele. Šité z ľahkých tkanín, ako je bavlna, flanel alebo ľan. Má veľké náplasťové vrecká s klopami, košeľovým golierom a jedným radom gombíkov. Dĺžka - dov strede stehna. Odporúča sa nosiť otvorene cez šaty v malom kvete alebo v kontrastnom hrášku. Bude tiež skvele vyzerať v súbore s džínsy a bavlnené tričko v kontrastnom tieni.

Pri kúpe podobných módnych dámskych blejzrov na leto by sa mali uprednostniť materiály s dobrou ventiláciou a schopnosťou odvádzať prebytočnú vlhkosť z povrchu kože. Mali by byť dostatočne ľahké a dobre prehodené.

Mužský štýl ženskej bundy nie je vždy smoking

Keď vezmeme do úvahy módne dámske bundy 2017 na fotografii, dospejete k záveru, že moderná móda neustále kráča v kruhu. V tejto sezóne módni návrhári robia exkurziu do vzdialených 70-tych rokov a odvádzajú z nej široké ramená a ťažkopádne rezy. Zavolajte celú vec v zámorskom štýle. Pohodlné, pohodlné, nespôsobuje kontroverzie v kombinácii s pomerne moderné veci, ako je ceruzka sukne alebo klasické modré džínsy. Pánsky štýl dámskej bundy už bol mnohokrát porazený, ale nikdy neprestáva udivovať v pravom uhle. Spravidla ide o úplne rovný strih s predĺženou líniou ramien. A nie vždy je to námorný štýl alebo smoking.

Pozrite sa na módne dámske bundy na fotografii, kde sa predvedie množstvo štýlových trendov a noviniek:

Jedinečná kombinácia hrubej "mužskej" kostýmovej tkaniny s najkrajšou čipkou je jednoducho fantastická. A ak pridáte nakrájaný rez a veľké klopy, dostaneteštýlový a módny model. Na trhu tieto produkty poskytuje spoločnosť ARS, ktorá šije takmer presné kópie pánskej bundy s ženským ozdobným lemom. Skutočná farba na jar-leto je tmavo šedá a jasne modrá. Ale pre jeseň a zimu roku 2019 je lepšie zvoliť bohatú hnedú alebo klasickú čiernu. Letné modely môžu byť hodváb a satén. Pre zimnú vlnu bude nepochybným favoritom merino, kašmír alebo hustá rúško.

Ak si vyberiete smoking, potom len v demokratickej forme tohto štýlu, t. so skrátenými chvostmi a bez nadmerného lesku textílie. Môžete ho nosiť tak na sviatok, ako aj vo svete, t. na obchodné stretnutie a večernú reštauráciu.

Ako si vybrať správnu bundu na obrázku?

A teraz niekoľko tipov na výber správneho štýlu pre postavu. Ako si vybrať správny model a čo by ste mali venovať pozornosť? Po prvé všetko - fit a štýl. Je potrebné vopred rozhodnúť o štýle, v ktorom je udržiavacia kapsula udržiavaná. Ak všetky veci v nej patria k klasike, potom je hlúpe snažiť sa kombinovať športovú bundu s vecami. Hoci morský štýl môže byť zladený s obchodnou kapsulou. Ale toto je skôr výnimka ako pravidlo.

Druhým bodom je typ obrázku. Čím vyššia výška, tým kratšie je možné zvoliť sako. Neexistujú však žiadne obmedzenia na maximálnu dĺžku pre vysoké a štíhle. Dámy v priemere a pod priemernou výškou si však budú musieť trochu vybrať. Faktom je, že vizuálne vnímanie závisí od dĺžky plášťa v ich puzdre. Nesprávna dĺžka sa môže transformovaťdievča v nepochopiteľnom štvorcovom stvorení. Preto je potrebné venovať osobitnú pozornosť dĺžke. Ďalšia vec, ktorú treba venovať pozornosť nízkym dámam, je hĺbka zárezu. S malou výškou si nemôžete kúpiť bundu s výstrihom, golierom na stojan, atď. To bude ďalej odrádzať od rastu a vytvárať dojem pravosti. Spona na 1 tlačidlo a V-krk pod hrudníkom bude vyzerať elegantne.

Skrátená tvídová bunda v štýle Chanel pre miniatúrne dievča by bola skutočnou čarovnou paličkou. Zaoblené podlahy vytvoria dojem rafinovanosti a krehkosti obrázku. Je kategoricky odmietnuť priamy strih a zámorský štýl.

Výber veľkých veľkostí pre obézne ženy, nezabudnite na nové výrobky a trendy

Móda pre chudobu sa našťastie stáva minulosťou. Normálne veľkosti sú vrátené. Nie je však vždy možné udržať sa v medziach normy. Dámske módne bundy veľkých veľkostí budú preto vždy žiadané - nemusia byť úplné pre ženy, v prírode sú harmonické korpulentné ženy. A chcú tiež vyzerať módne, štýlovo a elegantne. Výber veľkoplošných dámskych sakov by nemal dávať prednosť beztvarému unisex oblečeniu. Nezabudnite na aktualizácie a trendy, ktoré ponúkajú módne domy, výhody všetkých z nich sú prezentované vo veľkom rozsahu veľkostí. Navyše, dizajnéri vyvíjajú špeciálne modely, ktoré úspešne zdôrazňujú krásu bujných tvarov a úspešne skryjú všetko, čo nie je určené na zvedanie očí.

Vyberte si modely v klasickom tenkom štýle s dĺžkou stehna. Tento model môže tvoriť základ pre obchodné luk. V-brána je nepostrádateľný detail, ktorý vám umožní vizuálne „odhodiť“ 5-7 kg. Tlačidlo na tlačidlo 1 vytvára efekt ľahkosti a elegancie.

aliexpress.com
Sexemara Fashion 2017 Basic bunda sako ženy oblek sveter s curvy ...
3 556 tr.
​​
aliexpress.com
oodji 2017 Textilná bunda bez pracky s ...
1 799 rub.
- 9%
aliexpress.com
Dámske oblečenie zimné 2017 Nové bundy Mujer Casacos Fashion Plus veľkosti ...
\ t
1 106trie.1 007 tr.

Upozorňujeme, že stylisti neodporúčajú korpulentné dámy, aby si vybrali tmavé tóny. Jas prirodzenej zelenej trávy a modrej oblohy, mokrý asfalt a práškový krém skryjú prebytok a vytvárajú dojem mládeže a jari.

Luxusná verzia dámskej bundy pre plnohodnotné dievča je výhra a vždy módna Chanel. Kombinácia dvoch odtieňov v materiáli bije všetky ženské krivky postavy a vytvára dojem zdržanlivosti a štíhlosti.

Stojí za to sa pokúsiť obrátiťskriňa skrátená bunda so stojacím golierom. Môže byť navrhnutý v športovom alebo vojenskom štýle. Okrem klasických nohavíc a sukne z ceruzky vytvára jedinečný efekt. Ale stojí za to opustiť modely s prsnými vreckami, pretože to môže vizuálne zvýšiť uhýbanie hrudníka. Neprechádzajte asymetrickým strihom, šikmými možnosťami spojovacích materiálov, neobvyklými materiálmi, ako sú tenká koža, semiš a zamat. Všetky tieto body pomáhajú vizuálne znížiť objem tela.

Zo štýlov sa odporúča venovať pozornosť rovnému strihu s pevnou líniou ramien v štýle 90. a 70. rokov. Tieto modely vizuálne skrývajú objem a úspešne maskujú všetky ťažké miesta. Čím hustejší materiál je pre takéto modely zvolený, tým lepšie bude držať a zdôrazňovať tvar. Pre športový štýl je však lepšie vziať si elastické a dobre zahalené látky. Kvôli záhybom a záhybom, v tomto prípade bude všetko, čo je potrebné, skryté.

S akým oblečením a ako štýlové kombinovať?

Rozmanitosť súčasných modelov a štýlov. Čo nosiť módne dámske sako a ako správne kombinovať s rôznymi prvkami šatníka je to, čo bude diskutované neskôr v článku. Príklady úspešných obrázkov je možné zobraziť na mnohých obrázkoch na stránke. Ale vždy stojí za to pripomenúť, že na obrázkoch všetko vyzerá oveľa atraktívnejšie, pretože profesionálne fotomodely s určitými parametrami (jednoduchosť, hmotnosť, objemy) demonštrujú luky.

Veľmi štýlové kombinovať.Kašmírová bunda s ľahkým sveterom alebo pulóverom. Oblek rolák, ktorého ozdobou bude ľahký reťaz alebo masívny drevený náhrdelník. Pod antracitovým, čiernym alebo tmavosivým plášťom by sa malo vopred vybrať niekoľko pulóvrov, topov a rolákov. Neodporúča sa kombinovať bundu s blúzkami v roku 2019, pretože je staromódny a robí obraz ťažším.

Nasledujúce položky sú vhodné pre spodnú časť: chudé džínsy, klasické nohavice, ktoré sa hodia k bunde, ale vyznačujú sa prítomnosťou tenkého zvislého pruhu, rozšírenej sukne, slnečných hodín, malých kvetinových šiat a plášťov. Toto množstvo vecí bude stačiť na vytvorenie neobvyklých a štýlových lukov pre každý deň po dobu 2 týždňov.

Z topánok môžete odporučiť členkové topánky a tenisky, prestavby a čerpadlá, čižmy, pančuchy a čižmy. Tu závisí výber úplne na obraze a osobných preferenciách dievčaťa.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Publikované02.21.2018Štítky: