Dlhá kareta - Trendy 2019

V roku 2019 sa za jeden z najmodernejších účesov považuje predĺžený model štyroch druhov. Účes je rozumne považovaný za univerzálny, je vhodný pre mladé dievčatá, a pre spravodlivé pohlavie v zrelšom veku.


Súčasné módne trendy z roku 2019

Po dlhú dobu sa populárny štvorboký účes považoval za výlučne klasický strih; K dnešnému dňu ponúkajú stylisti množstvo nápadov, s ktorými môžete svoje vlasy diverzifikovať a dodať im úplne nový vzhľad. Môžete určiť také módne trendy, ktoré sa uplatnia v roku 2019, keď vytvoríte pretiahnutý štvorec.

 • Účes s veľmi orezaným šijou . Tento účes vyzerá veľmi originálne vzhľadom k tomu, že existuje významný rozdiel v dĺžke vlasov medzi prednou a zadnou časťou. V roku 2019 je silne podporovaná kreativita, takže zadná časť hlavy môže byť nielen vysoko orezaná, ale tiež obsahuje vzorované oholené prvky.

Ako alternatívu môžete vytvoriť zostrih s orezanými spánkami, na ktorom sú umiestnené oholené vzory a ktoré sú pokryté pozdĺžnymi prednými prameňmi. Ak chcete, môžete demonštrovať prvok mimoriadneho účesu pre verejné prezeranie alebo pokrytie tejto časti.

 • Odchýlka od témy „bob-caret“ . V roku 2019, populárne pretiahnuté auto, ktoré má klasický vzhľad,ostrihaný bob Má tiež dlhé pramene vpredu a vyvýšený krk, ale na rozdiel od predchádzajúcej verzie je krk väčšinou pokrytý.

 • Silne pretiahnuté predné pramene . Táto variácia účesu je skutočným módnym trendom v roku 2019. Bude vyhovovať majiteľom dlhých vlasov alebo prameňov strednej dĺžky, dosahujúcich úroveň ramien. V prednej časti zostávajú čo najdlhšie, ale skrátené v zadnej časti hlavy, takže účes má pri pohľade spredu a zozadu dvojitý efekt.

 • Odstupnený predĺžený karet . Je ideálny pre majiteľov mierne zvlnených prameňov a dievčat, ktoré chcú dodať obrazu hravý a mierne neformálny vzhľad. Účes kombinuje dva účesy naraz: štvorcový a kaskádový. Filigránové pramene sa môžu použiť len na chrbte alebo na celom povrchu.

V roku 2019 sa na vytvorenie štýlových lukov pre mládež môžu použiť štyri delené delené štvorice. Je ideálny pre šatníkové predmety, ako sú roztrhané džínsy, kožená bunda, kožená bunda, orezané džínsové kraťasy a rôzne unisex košele.

 • Dlhá kareta bez rany . Ide o klasickú verziu, ktorá bude mimoriadne dôležitá v roku 2019. Existuje však určitá nuancia, ktorú by ste mali určite zvážiť. Tento účes je vhodný len pre majiteľov správneho oválu tváre.

 • Strihs rany . To bude tiež populárny v roku 2019, a môžete použiť rôzne spôsoby, ako navrhnúť rany. Môže byť rovný alebo roztrhaný, skrátený alebo predĺžený. Veľmi relevantným riešením bude štvorec so šikmým ranou, ktorý je ideálny pre takmer každého človeka.

Zaujímavé:Dlhá kareta - najlepšie nápady!

V našej zbierke fotografií môžete vidieť rôzne príklady predĺženého boba s rany, čo bude obzvlášť dôležité v roku 2019.

Spôsoby úpravy vlasov v roku 2019

V našej fotoreportáži uvádzame nový štýl, s ktorým môžete premeniť dlhé vlasy účes v roku 2019 a prezentovať ho v rôznych variáciách. Medzi najzaujímavejšie nápady patria:

 • v ideálnom prípade aj prameňov - sa dosahuje žehlením. Táto štýlová metóda je ideálna pre vytváranie elegantných a obchodných lukov;

 • šľahané vlákna - styling sa vytvára pridaním dodatočného objemu v korunke a mierneho zanedbania po celej dĺžke. Účes dokonale zapadne do ležérneho vzhľadu;

 • styling v retro štýle - vytvorený pomocou kučier smerom dovnútra alebo naopak, smerom von;

Spektakulárny štýl

 • hromadenie s tkaním - vytvorené pomocou dvoch malých vrkočov, opletených po stranách.

Zaujímavé:Večerné účesy na účesy

Módny účesdlhá kareta a farbenie\ t

Aby bol účes čo najvýhodnejší, je dôležité zvoliť správnu farbu vlasov. V roku 2019 sú populárne všetky spôsoby farbenia, nasledujúce možnosti sú ideálne pre predĺžené námestie.

 • Prírodná farba vlasov . V roku 2019, v trende, prirodzenosti a blízkosti svojej rodnej farby. Jasné kyslé tóny zostali v posledných sezónach. Riešením win-win je vyzdvihnúť tieň čo najbližšie k jeho prirodzenému.

Napríklad blondínky budú schopné vyzdvihnúť také farby ako pšenica, smotana, med, svetlo blond. Brunetky budú vyzerať veľmi bohatý gaštan v trendovom odtieni kávy s karamelom. Červenovlasé krásky budú môcť aplikovať celú farebnú paletu tejto farby.

 • Technika odmerného farbenia . Je vhodný najmä pre dievčatá, ktoré nemajú prírodný charakter s hustými vlasmi. Farbenie nastáva použitím niekoľkých odtieňov, čo najbližšie k sebe, ale stále sa medzi sebou líšia. Vzhľadom k prechodu tónov prameňov pripojený objemový efekt.

 • Zvýraznenie . Technika, ktorá sa už stala tradičnou. Spočíva v maľovaní jednotlivých svetelných prameňov, ktoré sú usporiadané proti tmavšiemu pozadiu.

Zaujímavé:Zvýraznenie na tmavých vlasoch 2019

 • Balajazh . Technika je zámerne neopatrná achaotická aplikácia ľahkých ťahov na vlasy tmavšej farby. Výsledkom je účinok prameňov opálených na slnku a hra slnečných lúčov na nich.

Dôležité! Farbenie balayazh vyžaduje starostlivú starostlivosť a pravidelné návštevy salónu krásy. To je potrebné na aktualizáciu prerastených prameňov v čase, inak celý počiatočný efekt zmizne.

 • Shatush . Jedná sa o mäkký prechod z horných tmavých prameňov k nižšiemu svetlu, v dôsledku čoho špičky vlasov vyzerajú, akoby boli vyhorené na slnku. Táto technika vyzerá najviac harmonicky na majiteľov tmavých prameňov.

Nepochybnou výhodou tohto typu farbenia je, že nie je potrebné pravidelne farbiť korene. Môžu voľne rásť, celkový vzhľad je stále neprekonateľný.

 • Ombre . Táto technika sa podobá shatush, ale prechod tónov je oveľa výraznejší, hladký okraj môže byť umiestnený uprostred dĺžky vlasov. Spodné pramene sú ľahšie ako horné 3 - 4 odtiene.

A aká je verzia predĺženej karety?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Na fotografii prezentovanej v našom prehľade sa môžete zoznámiť s hlavnými módnymi trendmi, ktoré sa používajú v roku 2019 pri vytváranírozšírená caret. To vám pomôže nielen vybrať správny tvar účesu, ale aj pochopiť, ktorý štýl sa najlepšie robí a akú farbu si farbiť vlasy.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené03/04/2019Štítky: