Slivová farba manikúra

Manikúra s slivkovou farbou je veľmi všestranná a do každého obrazu môže pridať špeciálny šik, každodenný aj slávnostný. A aby sme vám uľahčili výber dizajnu, pripravili sme niekoľko zaujímavých nápadov, ktoré sa dajú ľahko implementovať.


Vlastnosti slivkovej farby

Takáto manikúra priťahuje pozornosť druhých kvôli bohatému, hlbokému tieňu. Jej hlavnou črtou je, že na nechtoch vyzerá menej vzdorne ako klasická čierna. Ale napriek tomu, slivkový kvet nie je horší ako v luxusnom a šikovnom prevedení.

Ak chcete, aby bol váš obraz nezabudnuteľný, potom sa uistite, že ste vykonali takúto manikúru. Pozrite sa, ako krásna slivková farba vyzerá na nechtoch.

Všimnite si však, že tmavé odtiene sú v tejto sezóne najrelevantnejšie, ako na fotografii nižšie.

To však vôbec neznamená, že svetlé odtiene slivky nie sú vhodné na vytvorenie štýlovej manikúry. Dizajn v takýchto farbách dokonale doplní jemný a romantický obraz v štýle shebby chic alebo provence.

Nechcem jednoduchú a pevnú mangúru? Potom pridajte nejaké jasné farby a vaše nechty budú hrať novým spôsobom. Táto farba ide dobre s týmito tónmi:

  • čokoláda;
  • béžová;

  • grafit;

  • citrón;
  • ružová;
  • biela a čierna.

Nebojte sa experimentovať s farbami, pretože to pomôžeMake dizajn ešte zaujímavejšie a módne.

Zaujímavé:Mliečna manikúra s dizajnom

Upozornenie!S cieľom vytvoriť manikúru, pokiaľ je to možné, poteší ich vzhľad, je najlepšie použiť gél na jeho vytvorenie.

Profesionálne tipy

Profesionálni majstri nechtov dávajú pozor na niekoľko bodov, ktoré pomôžu vytvoriť skutočne luxusnú a efektívnu manikúru. Nižšie si môžete prečítať viac o ich poradenstve:

  • Pre dlhé nechty by sa mala zvoliť ľahšia paleta, pretože tmavá slivka bude v každodennom živote vyzerať príliš vulgárne a vzdorujúca.

Nasýtená farba

  • Ale na krátkych nechtoch budú tmavé odtiene vyzerať úžasne. Zvlášť ak taká manikúra dopĺňa večerný obraz. Hlavná vec je, že kutikula by mala byť opatrne orezaná, na laku by nemali byť štiepané. Koniec koncov, takéto chyby môžu pokaziť dojem akejkoľvek manikúry, dokonca aj tie najmódnejšie.

  • Pri vytváraní komplexného dizajnu musíte byť opatrní pri zelenej, tmavosivej a červenej farbe. Nie sú najlepšou kombináciou so švestkovou manikúrou.

Možnosti dizajnu, ktoré ponúkajú moderné módne ponuky

Štýlová manikúra sa objaví aj vtedy, ak vykonáte jednoduchý monofónny dizajn, napríklad ako na fotografii. Táto farba je taká sebestačná, že nevyžaduje žiadne ďalšie dekor vyzerať skvele.

Ale ak chcete niečo zaujímavejšie, potom slivkovitá manikúra s kamienkami môže uspokojiť túžby aj tých najnáročnejších módy. Nielen kamene rôznych veľkostí, ale aj tekuté trblietky, ako aj číry lak s trblietavými inklúziami môžu pridať lesk.

Slivkový odtieň ide dobre s kamienkami iných farieb, ako je zlato alebo striebro, ktoré môžu ozdobiť celý klinec a jeho časť - dieru alebo špičku.

Ombre

Gradient je opäť v móde, a preto nie je vôbec prekvapujúce, že v tejto technike sa vykonáva manikúra sliviek. Neuveriteľne štýlová kombinácia svetlých odtieňov s čiernou. Ale nemenej populárna je kombinácia s béžovou, mliečnou, ružovou, modrou.

Maľované

Manikúra so slivkovou farbou so vzorom je samostatná umelecká forma, ktorá už dokázala vyhrať veľa fanúšikov. Zvláštnosťou tohto dizajnu je, že bude vhodný v každom obraze av akomkoľvek dizajne.

Etnická téma je trendom sezóny, a preto sa určite pokúste vykonávať také kresby na nechtoch.

Zaujímavé:Manikúra s geometrickým vzorom

Nezabudnite na motívy rastlín, pretože už v sezóne sú na vrchole popularity.

Yuki Flakes a Ruby

Láska svieti, ale kamienky sú pre vás príliš veľa? Potom sa určite pozrite na túto manikúru. Yuki vločky alebo trenie vytvoriť účinok mierne blikanie na nechty, ktoré nemožno prehliadnuť.

Na rozdiel od kamienkov a iskier, táto možnosť vyzerá menej komplikovane.

Ak nie je po ruke žiadny odpad, nenechajte sa ponáhľať, aby ste sa rozrušili. Koniec koncov, namiesto toho môžete použiť akrylový prášok alebo akýkoľvek iný postrek. To dá slivky odtieň viac lesku.

Ale vločky Yuuki sa nedajú nahradiť, pretože vytvárajú krásnu transfúziu z tmavej do svetlej.

Matná textúra

Matná manikúra vám umožní otvoriť slivkový odtieň 100%, a preto nestratíte príležitosť aspoň raz urobiť takýto návrh na nechtoch.

Nevyzerá to ako chytľavé, lesklé, ale skôr elegantné a elegantné.

Ak je pre vás ťažké rozhodnúť o dizajne, môžete v jednej manikúre použiť niekoľko možností. Ale uistite sa, že všetko vyzerá harmonicky. Môžete tiež využiť naše predstavy o krásnych nechtoch, ktoré sú uvedené nižšie.

Zaujímavé:Matte Manicure 2019

Číslo možnosti 1

Krásna manikúra sa získa, ak si zahráte s jemnými béžovými odtieňmi a bohatou slivkou. A doplniť celú kompozíciu jasnými kvetmi orchideí. Čo nie je ideálne pre letnú sezónu?

Taký odvážny dizajn bude vyzerať skvele na štvorcovom tvare nechtov.

Možnosť č. 2

Ste viac konzervatívne dievča a uprednostňujete svoje klasiky? Potom je táto manikúra zvlášť prevy. Tlmená slivková farba v kombinácii s abstraktným vzorom vyzerá veľmi elegantne a zároveň štýlovo.

Oválny tvar nechtov len podčiarkuje romantiku a konzervatívnosť ich majiteľa.

Číslo možnosti 3

Slávnostnú, nezabudnuteľnú a luxusnú manikúru možno vytvoriť len s dvomi farbami - zrelé slivky a mliečny karamel. Tieto odtiene očarujú na prvý pohľad.

A na rozriedenie takejto jemnej zmesi môže byť na úkor malých perál, ktoré môžu ozdobiť jeden klinec, vyrobený v najsvetlejšom odtieni.

Krásna manikúra

Nakoniec dostávame nádhernú verziu, ktorá dokáže šikovne doplniť romantický obraz.

Možnosť č. 4

A takýto dizajn je najvhodnejší na vytvorenie večerného luku. Oko mačky v slivkovej výkonnosti vyzerá neuveriteľne štýlovo. Niekoľko malých strazikov, aby táto manikúra špeciálnym spôsobom, aby svietili vo večernom svetle.

Nemenej štýlová manikúra s slivkovou farbou bude vyzerať s leskmi namiesto kamienkov.

Máte radi mangúru slivkovej farby?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Číslo možnosti 5

V tejto manikúre je všetko dokonalé: bohatá farba zrelej čerešne, matnej textúry, ktorá dokonale zdôrazňujelesklý povrch, drobný kamienkový dekor.

Vrcholom tohto návrhu však možno právom nazvať nezvyčajný gradient od snehobielej po nasýtenú slivku. Takáto manikúra bude vhodná kedykoľvek a kdekoľvek.

Číslo možnosti 6

Nemôžete si vybrať, ktorý povlak sa má vyrobiť? Lesklý alebo matný? Možno by ste si nemali vybrať a kombinovať všetko? A nižšie uvedená fotografia vám povie, ako to urobiť správne.

Číslo možnosti 7

Hlboká slivková farba a čierne kvety, vyrobené z akrylového prášku, vytvárajú manikúru, ktorá môže byť skvelou úpravou akéhokoľvek obrazu.

Veľká možnosť pre osobitný prípad

Je ťažké pozrieť sa na takýto dizajn.

Číslo možnosti 8

Ďalšia zmena na tému matná manikúra. Ale v tomto prípade je tento povlak vyžarovaný zrkadlovým trením, ktoré umožňuje, aby sa nechty leskli v umelom svetle.

Ako je vidieť na fotografii, mangánová slivka môže byť nielen slávnostnou voľbou, ale aj každodennou. V tomto prípade stačí zvoliť správny dizajn a úspech je zaručený.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované13.04.2016Štítky: