Štýlové účesy pre ženy 2019 60+

Výber dobrého a módneho účesu pre ženy vo veku 60 rokov nie je taká ľahká vec. Ale ak pôjdete dôkladne, vyberte typ tváre a štruktúru vlasov, potom všetko bude fungovať. A my s tým pomôžeme.

Funkcie účesov pre dámy nad 60 rokov

Napriek tomu, že mnohé zrážky sú pre všetky vekové kategórie univerzálne, napriek tomu by mali byť slušné ženy opatrnejšie pri výbere účesu.

Požiadavky na účes pre ženy vo veku:

 • štýl a elegancia;
 • zdržanlivosť a stručnosť;
 • jednoduchosť inštalácie;
 • účinok proti starnutiu;
 • maskovanie všetkých nepríjemných momentov: vek, vrásky, rarita vlasov, previsnutá koža.

Treba pripomenúť, že samotné vlasy sú už dosť krehké, čo tiež zohráva úlohu pri výbere účesu.

Nezabudnite na typ osoby:

 • oválna tvár podobná a žiada o objem v oblasti uší, ale zároveň si môžete dovoliť akýkoľvek strih;
 • Dámy s okrúhlou tvárou by mali mierne skryť svoje čelo alebo lícne kosti. To pomôže rany, asymetrické štvorce alebo bob;

 • trojuholníkový typ vyžaduje rany, maskovanie širokého čela a prameňov, rámovanie príliš úzkej brady. Triedené bob funguje dobre v tejto verzii;

 • obdĺžniková a štvorcová plocha vyžaduje zaoblené kučery zakrývajúce „rohy“ tváre. A je potrebné opustiť symetriu, aby sa nepridalo k obrazu extra „geometrie“;

 • celá tvár nie je dobre harmonizovaná s veľmi krátkou a príliš veľkouobjemné zrážky, ale „lízané“ pramene nie sú pre nich vhodné. Nádherné dámy sú rany, kaskáda, umelecký "chaos" a ľahká nedbanlivosť.

Ženy nad 60 rokov by nemali:

 • hladké česanie a doslova „lízanie“ všetkých vlasov;
 • aby sa vytvoril silný buffant, aj keď sú vlasy riedke;
 • vybrať si mimoriadne módne účesy pre mládež - nezakryť vek a pohľad bude nedôstojný a smiešny.
Upozornenie. Dámy s nadváhou by mali starostlivo pristupovať k výberu účesu, aby sa nevytvoril efekt „malej hlavy“. Ale nemali by ste vymýšľať ani super zväzky.

Ak chcete vybrať najlepší účes, pomôžte fotografiu úspešných obrázkov.

Zaujímavé:Ako obliekať ženu vo veku 60 rokov štýlovo

Štýlové účesy žien pre všetkých nad 60 rokov

Samozrejme, mnohí si vyberajú klasiku - je krásna, elegantná a pevná. Ale v každom prípade si môžete vybrať individuálny účes. Niektoré ženy sa domnievajú, že v tomto veku je už možné najmä a nie vybrať si dobrý salón alebo drahých špecialistov - ale nie je to tak. Profesionál môže majstrovsky pristupovať aj k najbežnejšej kaskáde a urobiť majstrovské dielo.

Krátke zrážky

Roztrhané, sušené alebo riedke vlasy sa dajú ľahko zakryť krátkym účesom. Áno, starostlivosť o krátke vlasy je jednoduchšia ako dlho.

Z krátkych módnych účesov, veľmi populárnych v roku 2019, si môžete vybrať účesy:

 • pixies;
 • granát;
 • bob;
 • štvorkolky;
 • bob auto.

Pixie

Z tohto účesu okamžitedýcha francúzskym šarmom. To môže byť vykonané ako krátke a dlhé. Úhľadne položená whisky a „čiapočka“ vo forme peria-prameňov sú vhodné najmä pre dámy s okrúhlou tvárou. A predsa táto možnosť opticky predlžuje krk a ponecháva uši otvorené - dar z nebies pre tých, ktorí radi nosia náušnice.

Garson

Ďalší veľký krátky účes s francúzskym šarmom. Ale je tu malá nuancia - tento účes dotvára obraz neplechu a hravosti. Všetko však záleží na tom, ako to dať. Dáma môže urobiť elegantný štýl, mierne zdvíhať vlasy na korene a ísť do divadla, alebo si ľahnúť s ľahkým chaosom a ísť nakupovať so svojimi priateľmi alebo sa prejsť.

Bob

Vyzerá to skvele na ženy nad 60 rokov, mladé a osviežené fazuľa. Zmiešajte široké alebo vyčnievajúce lícne kosti, vhodné pre ženy s oválnym alebo štvorcovým povrchom. Bob vyzerá skvele na rovných a kučeravých vlasoch. Aj keď v prvom prípade, stylisti odporúčajú položiť vlasy, mierne krútenie vo vnútri, aby dobre-upravený vzhľad.

Bob na vlnitých vlasoch

Skrátka na karet

Ak je ovál tváre bezchybný, potom je možné zostať na klasickom námestí - krásnom, rovnomernom okraji vlasov. Tak, že obraz nebol príliš prísny, môžete experimentovať s ofinou - aby bol šikmý, roztrhaný, na svojej strane.

Bob-car

Stručne povedané, bobové námestie je štvorcové. Tento účes sa používavlasy boli viac poslušné a zároveň bol obraz mierne nedbanlivý. V roku 2019 je tento účes veľmi obľúbený pre ženy akéhokoľvek veku. Vlasy s účesom jednoduchšie štýl.

Zrážky pre stredné vlasy

Ak sú vlasy v poriadku a žena má dlhší strih, môžete zvážiť nasledujúce možnosti:

Bob a Kare

Vlasy krásne rámujú tvár a rozjasňujú nedostatky súvisiace s vekom brady a krku. Ak je to potrebné, môžu sa zbierať v buchte alebo chvoste, čím sa vytvára niečo elegantne večerné alebo pohodlné. Špecialista nastavuje výšku (dĺžku) strihaných prameňov tak, aby bol účes dokonalý a prispôsobil sa typu tváre klienta.

Kaskáda

Veľmi pohodlný účes pre ženy vo veku 60 rokov s riedkymi vlasmi. A skvelý spôsob, ako sa vysporiadať so suchými tipmi. Výsledok vyzerá volumetricky, nádherne a pôsobivo. A dáma môže experimentovať: napríklad uvedenie tipov dovnútra alebo von bude mať rôzne účesy.

Kaskáda môže byť naskladaná rôznymi spôsobmi

Asymetria

Nemyslite si, že asymetrické zrážky sú len pre aktívnych a mladých ľudí. Budú nielen rozjasniť chyby tváre, ale okamžite „odoberú“ 10 rokov. A teraz je všetko v móde asymetrické. Sadu prameňov rôznych dĺžok možno použiť na výber podobného tresku, alebo na hranie a nechať bang plochý a klasický.

Dlhé vlasy

Ak je príroda dotovanážena s dobrými vlasmi, prečo ju strihať? Napriek všeobecne uznávanému pravidlu, že dámy vo veku nedôstojnej chôdze s dlhými vlasmi, môže byť ignorované. Ale nezabudnite na starostlivosť a pravidelné orezávanie špičiek. Ak chcete vyzerať mladšie a skryť nedostatky, môžete doplniť dlhé vlasy s maturitou alebo kaskády - špeciálnym spôsobom rámovanie tváre. A napriek tomu - ženy môžu vždy zbierať vlasy v buchte, škrupine, alebo kučeravé kučery na večer.

Dôležité. Bez ohľadu na účes by si vybrať dáma nad 60 rokov, stojí za to pripomenúť - vlasy potrebuje starostlivosť a starostlivosť. A tiež, nie je nutné ísť s ostrihaný ostrihať, rozdelené tipy alebo vyplavené farby.

Zaujímavé:Strihy s rany: módne v roku 2019

Farba vlasov pre ženy 60+

Iba niekoľko z nich rozhoduje o odvážnych experimentoch a sú natreté v neprirodzených jasných farbách. Zvyšok dámy ako prírodné mäkké farby viac:

 • s červenými vlasmi vaše vlasy vyzerajú dobre v krátkom aj strednom strihu vlasov, vďaka farbe budú všetky účesy vyzerať bohaté a luxusné;

 • blond, svetlohnedé vlasy môžu byť krátko orezané, aj keď pre ženy s veľmi bledou pokožkou môže byť obraz vyblednutý a bez výrazu. V tomto prípade môžete vyzdvihnúť zvýraznenie svetla, zatieniť svetlé pramene alebo zostať na priemernej dĺžke;

 • tmavovlasé dámy sú skvelé účesy s dodatočným vizuálnym objemom. S maľovanými cez sivé vlasy, môžuvybrať elegantné účesy s odstupňovanými alebo roztrhané pramene.

Zaujímavé:Zvýraznenie krátkych vlasov

Aká je najvhodnejšia dĺžka vlasov pre ženy nad 60 rokov?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Sedin

Áno, v tom veku nebudete prekvapení šedivosťou, ale môžete ju využiť na zvýhodnenie. A dokonca aj bez škvŕn. Zvlnená srsť sa ľahko udržiava v nádhernom účese fazuľa alebo štvorca a dáva sa priamy objem na úkor otrhaných špičiek.

Zdôrazňovanie popola

Životné hackovanie. Zvýraznenie platiny ako doplnku k čiastočne sivým vlasom nielenže dokonale hrá v celkovom obraze, ale tiež umožňuje pani všeobecne sa starať o sivé vlasy.

Väčšina žien však chce zosvetliť vlasy a zvýrazniť ich farbou a ich sfarbenie. Výsledok je luxusný.

Pre ženy vo veku 60 rokov nie je ľahké nájsť módne účesy. Ale naše fotografie a popisy, dúfame, inšpirovali k hľadaniu nápadov a nových obrázkov. Želáme všetkým ženám, aby si našli perfektný účes.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané03/19/2019Štítky: